منو
سبد خرید

ارسال سریع و رایگان

ارسال کالا به تمام نقاط کشور رایگان می باشد. همینطور عطرکیش بدلیل رضایت مشتری، به سرعت سفارش شما را ارسال کرده و منتظر جمع آوری کلیه سفارش ها و ارسال همزمان آنها نمی شود.

هزینه ارسال:

ارسال کالا به تمام نقاط کشور رایگان می باشد. استثناعا هزینه ارسال فقط برای سفارش هایی که در حومه شهر تهران هستند و می خواهند خریدشان همان روز از طریق پیک بدستشان برسد، تعلق می گیرد. (شهریار، اسلامشهر، شهرک اندیشه، ورامین و قرچک و ...)

زمان بندی ارسال سفارش ها:
1-    ارسال برای شهر تهران:
مدت زمان تحویل کالا برای سفارش های شهر تهران (مناطق 22 گانه) 3 الی 5 ساعت می باشد. (بهترین زمان برای ثبت سفارش: روز قبل و یا قبل از ساعت 12 ظهر می باشد)

2-    ارسال برای حومه تهران:
مدت زمان تحویل کالا برای سفارش های شهرهای حومه تهران با پست، چاپار و یا دانا حمل 24 الی 48 ساعت و در صورت تقبل هزینه با پیک موتوری 4 الی 8 ساعت می باشد. (شهریار، اسلامشهر، شهرک اندیشه، ورامین، قرچک و ...)

3-    ارسال برای شهرهای دیگر:
مدت زمان تحویل کالا از طریق پست، چاپار و یا دانا حمل 1 الی 3 روزه خواهد بود.

نکته مهم: این زمان بندی ها برای ایام خاصی مانند: روز مادر، روز پدر، ولنتاین، روزهای پایانی سال و ... زمان بیشتری می برد.

نحوه ارسال و بسته بندی:

1-    ارسال سفارش های شهر تهران که پیش از ساعت 15 ثبت شوند همان روز و پس از ساعت 15، فردای روز کاری صورت خواهد گرفت. 

ارسال عطر در بگ های مخصوص با نام و نشان عطرکیش صورت می گیرد.


2-    ارسال سفارش های شهرهای دیگر که پیش از ساعت 15 ثبت شوند همان روز و پس از ساعت 15، فردای روز کاری به شرکت حمل تحویل خواهد شد.

ارسال عطر در کارتن مخصوص پست صورت می گیرد.

چند نکته: 
1-    در صورت بسته نبودن پیامک های تبلیغاتی، می توانید از روند ارسال سفارشتان آگاهی یابید.
2-    برای ارسال سفارش های شهر تهران، با شما هماهنگی خواهد شد. ضمن اینکه می توانید در بخش توضیحات ثبت سفارش زمان تحویل مورد نظرتان را ذکر کنید. مانند: (بین ساعت 10 الی 13 و یا بین ساعت 14 الی 17)

 

نکته مهم و ضروری:

در روزهایی که شاهد نوسان قیمت ارز هستیم که معمولا این نوسان سیر صعودی دارد، ممکن است برخی از کالاها قیمت و موجودیشان بروز نشده باشند. پیشاپیش از عزیزانی که به احتمال خیلی کم با این مشکل مواجه می شوند، عذرخواهی می کنیم و تمام سعی مان این است که قیمت و موجودی درج شده در سایت همواره بروز باشد تا مشکلی برای عزیزان بوجود نیاید.