منو
سبد خرید

عطر ویکتوریا سکرت

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی: عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی-VICTORIA’S SECRET VERY SEXY نسخه جدید عطر ویکتوریا سکرت وری سکسی است که در سال 2014 ساخته شده بود. این عطر نسبت به نسخه قبلی اغواکننده، شیک و بسیار جذاب‌تر بوده و تا حدودی ترکیب رایحه آن تغییر داشته است. چیزهای کمی وجود دارند که به..
8,400,000 تومان 7,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی نایت: عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی نایت-VICTORIA’S SECRET VERY SEXY NIGHT نسخه جدید عطر ویکتوریا سکرت نایت است که در سال 2013 ساخته شده بود. این عطر نسبت به نسخه قبلی اغواکننده، شیک و بسیار جذاب تر بوده و تا حدودی ترکیب رایحه آن تغییر داشته است. چراغ های شهر، ا..
8,800,000 تومان 6,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی سی: عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی سی-VICTORIA’S SECRET VERY SEXY SEA نسخه دیگری از مجموعه عطرهای جدید وری سکسی ویکتوریا سکرت است که بر خلاف نسخه های قبلی، خنک و تابستانی می باشد. عطر ویکتوریا سکرت وری سکسی سی با همان شکل و ظاهر اما این بار به رنگی آبی عرضه شد که یا..
8,800,000 تومان 7,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی ارکید: عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی ارکید-VICTORIA’S SECRET VERY SEXY ORCHID نسخه دیگری از مجموعه عطرهای جدید وری سکسی ویکتوریا سکرت است که رایحه غالب آن گل ارکیده می باشد. عطر ویکتوریا سکرت وری سکسی ارکید با همان شکل و ظاهر اما این بار به رنگ بنفش تیره عرضه ..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت بامب شل: عطر ویکتوریا سکرت بامب شل-VICTORIA'S SECRET BOMBSHELL براستی برای جذاب بودن بهترین انتخاب است. ادکلن ویکتوریا سکرت بامب شل عطری با رایحه گل‌ها و میوه‌های نفیس، مخصوص زنانی است که برای جلب توجه و روابط اجتماعی شان نیاز به جذابیت دارند! عطر ویکتوریا سکرت ب..
7,800,000 تومان 7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت بامب شل سداکشن: عطر ویکتوریا سکرت بامب شل سداکشن-VICTORIA'S SECRET BOMBSHELL Seduction خواهر عطر احساس برانگیز بامب شل ‌است که این روزها به‌‌عنوان عطر شماره یک در میان مردم آمریکا شناخته می‌شود. عطر ویکتوریا سکرت بامب شل سداکشن که از زیبایی روبان اختصاصی و ط..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس: عطر ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس-VICTORIA'S SECRET BOMBSHELL INTENSE خواهر عطر احساس برانگیز بامب شل ‌است که این روزها به‌ عنوان عطر شماره یک در میان مردم آمریکا شناخته می‌شود. عطر ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس با الهام از رنگ قرمز، احساسات قد..
8,400,000 تومان 6,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتوریا سکرت بامب شل وایلد فلاور: عطر ویکتوریا سکرت بامب شل وایلد فلاور-VICTORIA'S SECRET BOMBSHELL wild flower نسخه دیگری از مجموعه محبوب بامب شل است که همانند یک بمب منفجر شده و فضای اطراف شما را با رایحه گلهای وحشی و گرانبها عطرآگین می کند. ادکلن ویکتوریا سکرت بامب شل وایلد ..
9,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت بامب شل عود: عطر ویکتوریا سکرت بامب شل عود-VICTORIA'S SECRET BOMBSHELL OUD خواهر عطر احساس‌برانگیز بامب شل ‌است که این روزها به‌‌عنوان عطر شماره یک در میان مردم آمریکا شناخته می‌شود. بامب شل عود با رایحه غالب عود، ترکیبی قدرتمند و در عین ..
8,400,000 تومان 7,000,000 تومان
عطر ویکتوریا سکرت گلامور
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتوریا سکرت گلامور: عطر ویکتوریا سکرت گلامور-VICTORIA'S SECRET GLAMOUR محصول جادویی و پر زرق برق ویکتوریا سکرت است. عطری با ظرافت و ترکیبی فریبنده و اغواکننده که به شکل نا محسوسی پوست شما را نوازش می دهد. این عطر درست قبل از کریسمس معرفی شد و Glamour نام گرفت و ترکیب آن..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت نویر تیس: عطر ویکتوریا سکرت نویر تیس-VICTORIA'S SECRET NOIR TEASE با الهام از روابط عاشقانه و سرگرم کننده ساخته شد. ویکتوریا سکرت نویر تیس یک سورپرایزی از ترکیب آب میوه‌های خوشمزه و گل‌های عاشقانه است. ادکلن ویکتوریا سکرت نویر تیس عطری جذاب و اغواکننده است که تما..
10,300,000 تومان
عطر ویکتوریا سکرت ویکد
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت ویکد: عطر ویکتوریا سکرت ویکد-VICTORIA'S SECRET WICKED به شدت اغواکننده و فریبنده می باشد و همانطور که از نامش پیداست مخصوص دختران شرور و پر شور می باشد. عطر ویکتوریا سکرت ویکد با نهایت دقت و ظرافت طراحی شده و مانند همیشه، ویکتوریا سکرت در زیبایی تمام عیار،&n..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت نایت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت نایت: عطر ویکتوریا سکرت نایت-VICTORIA’S SECRET NIGHT از شب گردی ها و لباس های مجلسی شبانه یک سوپر مدل الهام گرفته شده است. ادکلن ویکتوریا سکرت نایت عطری به شدت احساس برانگیز، تحریک کننده، وسوسه کننده و جذاب می باشد. این عطر در واقع ادای احترامی خالص به ظرافت های ..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی: عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی-VICTORIA'S SECRET VERY SEXY یک عطر مست کننده و زهرآلود! با نت های آشنا در یک بطری با کلاس و بسیار وسوسه کننده است. عطر ویکتوریا سکرت وری سکسی نهایت جذابیت و اغواگری را داراست و با آن هر مردی را می توانید به تسخیر خود در بیاو..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی نو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی نو: عطر ویکتوریا سکرت وری سک.سی نو-VICTORIA'S SECRET VERY SEXY NOW عطری شگفت انگیز و به شدت اغواکننده است که احساس شور و اشتیاق را در شما دو چندان خواهد کرد. این عطر هیجان آور که از رایحه وسوسه انگیز تابستان الهام گرفته شده، در یک لحظه شما را جذاب و خواستنی ..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت فوراور سک.سی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت فوراور سک.سی: عطر ویکتوریا سکرت فوراور سک.سی-VICTORIA'S SECRET forever sexy همانطور که از بطریش پیداست با الهام از لباس زیر زنانه ویکتوریا سکرت ساخته شده است. با عطر ویکتوریا سکرت فوراور سکسی به شدت احساس برانگیز، همیشه جذاب و فریبنده خواهید بود. عطر ویکتوریا سکر..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ترکیبات عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس: عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس-VICTORIA'S SECRET SCANDALOUS عطری جنجال برانگیز و پر مدعا است که باعث بالا رفتن ضربان قلب می شود و شما را به چالش "خودتان را غرق در رایحه اغواکننده ما کنید" دعوت می کند. بطری بسیار شیک، لوکس و وسوسه کننده عطر ویکتوریا سکرت اسکندل..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس در
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس در: عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس در-VICTORIA'S SECRET SCANDALOUS DARE نسخه دیگری عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس است که با جسارت و شجاعت یک زن سر و کار دارد. عطر ویکتوریا سکرت اسکندلوس در را می توان یک معاشقه همراه با رسوایی دانست! که یک ویژگی پرطراوت و جذ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتوریا سکرت او سو سک.سی: عطر ویکتوریا سکرت او سو سک.سی-VICTORIA'S SECRET EAU SO sexy عطری به شدت احساس برانگیز و وسوسه کننده بوده و مخصوص خانم های جوان و شیک پوشی است که می خواهند کانون توجه دیگران باشند. عطر ویکتوریا سکرت او سو سکسی با ترکیب میوه ای سیب و ترنج به همراه رایحه خوش..
10,300,000 تومان
عطر ویکتوریا سکرت آنجل گلد
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت آنجل گلد: عطر ویکتوریا سکرت آنجل گلد-VICTORIA'S SECRET ANGEL GOLD محصول جدید و بروز شده نسخه قبلی آنجل گلد می باشد که با الهام از خط تولید لباس زیر آنجل گلد ساخته شد. عطر ویکتوریا سکرت آنجل گلد بر پایه نت‌ پایانی با محوریت مشک ساخته شده و رایحه یاسمن در..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت آنجل گلد
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر ویکتوریا سکرت آنجل گلد: عطر ویکتوریا سکرت آنجل گلد-VICTORIA'S SECRET ANGEL GOLD عطری احساس برانگیز و به شدت اغواکننده که شما را برای تسخیر صحنه و پروژکتورها، برای ساختن رویایی شایسته، دعوت می کند. ادکلن ویکتوریا سکرت آنجل گلد در سال 2012 طراحی شد. ترکیبات عطر ویکتوریا سک..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت آنجل
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتوریا سکرت آنجل: عطر ویکتوریا سکرت آنجل-VICTORIA'S SECRET ANGEL عطر طلایی ویکتوریا سکرت نامیده می شود، چراکه با ترکیبی از مواد لوکس و غنی ساخته شده و دارای رایحه ای باطراوت و شاداب می باشد. نام عطر ویکتوریا سکرت آنجل برگرفته از سوپر مدل های مشهور این برند است. ادکلن ویکت..
0 تومان
عطر ویکتوریا سکرت ویکتوریا
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت ویکتوریا: عطر ویکتوریا سکرت ویکتوریا-VICTORIA'S SECRET Victoria عطری دلربا، وسوسه کننده و هیجان انگیز، با ترکیبی آشنا برای طرفداران ویکتوریا سکرت، درست همان رایحه ای که آنها دوست دارند و در واقع امضای ویکتوریا سکرت بحساب می آید. ادکلن ویکتوریا عطری تازه، سکس..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ویکتوریا سکرت تیس دریمر: عطر ویکتوریا سکرت تیس دریمر-VICTORIA'S SECRET tease DREAMER محصول لیمیتد ادیشن و به نوعی یک خواهر برای عطر ویکتوریا سکرت تیس است. ساحل ونیز، پارک اسکیت، طعم شیرین نارگیل، رویای کالیفرنیایی، این ها همگی الهام بخش عطر ویکتوریا سکرت تیس دریمر هستند و شما را به..
10,300,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 29 (2 صفحه)
ویکتوریا سکرت

درباره عطر ویکتوریا سکرت:

ویکتوریا سکرت یک خانه مد آمریکایی لباس زیر زنانه، لوازم جانبی و محصولات آرایشی است. این شرکت در سال 1977 توسط روی ریموند و همسرش در سانفرانسیسکو راه اندازی شد که پس از 5 سال به یک بیزینس من آمریکایی به نام لسلی وکسنر فروخته شد. ویکتوریا سکرت که در اصل با هدف تبدیل خرید لباس زیر به تجربه ای راحت برای مردان طراحی شده بود، به یک امپراتوری لباس زیر زنانه با بیش از 1000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و کشورهای منتخب در سراسر جهان تبدیل شده است. این شرکت، عطرها و محصولات مراقبت از بدن معطر را به نام های خطوط لباس خود و همچنین مجموعه های عطری با تم عاشقانه ارائه می دهد. اولین عطر این شرکت با نام ادکلن ویکتوریا زنانه در سال 1991 عرضه شد.

بهترین و پرفروش ترین عطر ویکتوریا سکرت مردانه:

بهترین و پرفروش ترین های عطر ویکتوریا سکرت زنانه:

  • عطر ویکتوریا سکرت وری سکسی: نسخه جدید عطر ویکتوریا سکرت وری سکسی است که در سال 2014 ساخته شده بود. این عطر نسبت به نسخه قبلی اغواکننده، شیک و بسیار جذاب تر بوده و تا حدودی ترکیب رایحه آن تغییر داشته است.
  • عطر ویکتوریا سکرت بامب شل: براستی برای جذاب بودن بهترین انتخاب است. ادکلن ویکتوریا سکرت بامب شل عطری با رایحه گلها و میوه های نفیس، مخصوص زنانی است که برای جلب توجه و روابط اجتماعی شان نیاز به جذابیت دارند!

قیمت عطر ویکتوریا سکرت:

قیمت ادکلن های ویکتوریا سکرت بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه ویکتوریا سکرت یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر ویکتوریا سکرت از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. ضمن اینکه عطر ویکتوریا سکرت برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند. 

تاریخچه برند ویکتوریا سکرت (عطر ویکتوریا سکرت):

ویکتوریا سکرت یک کمپانی لوکس لباس زیر زنانه، لباس و محصولات زیبایی آمریکایی است که در سال 1977 توسط روی ریموند افتتاح شد. ویکتوریا سکرت که به دلیل بازاریابی و برندسازی با دید بالا شناخته شده است، با یک کاتالوگ آغاز بکار کرد و با شرکت در نمایشگاه مد سالانه با سوپرمدل‌های مشهور به نام فرشتگان، به شهرت جهانی دست یافت.

موسس ویکتوریا سکرت:

ویکتوریا سکرت توسط Roy Larson Raymond و همسرش Gaye Raymond در 12 ژوئن 1977 تاسیس شد. 8 سال قبل از تاسیس برند، روی ریموند هنگام خرید لباس زیر زنانه برای همسرش از یک فروشگاه بزرگ خجالت می‌کشید. او می گوید: "زمانی که می خواستم برای همسرم لباس زیر بخرم، با قفسه هایی از روپوش های پارچه ای و لباس خواب های نایلونی زشت با طرح گل گلی مواجه شدم و همیشه این احساس را داشتم که فروشندگان فروشگاه بزرگ فکر می کردند من فردی مزاحم هستم."

روی لارسون ریموند تاجر آمریکایی بود که در سال 1947 در کنتیکت بدنیا آمد. او یک تجارت اولیه را در سن 13 سالگی در فیرفیلد شروع کرد که دعوتنامه عروسی تولید می کرد و سپس به دانشگاه تافتز رفت و در سال 1969 فارغ التحصیل شد. ریموند مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشکده بازرگانی استنفورد در سال 1971 به دست آورد. ریموند در اوایل کار خود، به عنوان بازاریاب چند شرکت از جمله کارخانه شراب سازی، کمپانی ریچاردسون و شرکت ویکس کار کرد. آرزوی بزرگ او این بود که کسب و کار خود را راه اندازی کند و این امر در سال 1977 محقق شد، اما تنها 5 سال بعد از تاسیس برند ویکتوریا سکرت، کمپانی را به یک بیزینس من آمریکایی به نام لسلی وکسنر فروخت.

تقریباً یک سال پس از فروش به وکسنر، ریموند به عنوان رئیس ویکتوریا سکرت باقی ماند، در حالیکه برای راه اندازی شرکت بعدی خود که یک فروشگاه لوکس برای کودکان به نام سرنوشت کودک من بود، کار می کرد. این کسب‌ و کار، بازی‌های رایانه‌ای، عروسک‌های وارداتی و اسباب‌بازی‌های گران قیمت را در یک فروشگاه در سانفرانسیسکو و از طریق کاتالوگ‌های سفارش پستی می فروخت. کسب و کار در فروشگاه به دلیل موقعیت نامناسب با پیاده‌روی محدود و منطقه پر ترافیک و به دلیل استراتژی بازاریابی محدود که بر ثروتمندان متمرکز شده بود، شکست خورد. در سال 1986، شرکت مجبور شد اعلام ورشکستگی کند. از آنجایی که ریموند شرکت را ثبت نکرده بود، مسئولیت بار مالی را بر عهده داشت. او و همسرش خانه های خود (در سانفرانسیسکو و دریاچه تاهو) و همچنین وسایل نقلیه خود را از دست دادند. او به تولید ایده‌های تجاری و کار برای راه‌اندازی شرکت‌هایی از جمله فروشگاه کتاب کودکان، یک تجارت سخت‌افزاری تعمیرات خانگی از طریق پست و شرکتی که برای افرادی که موهای خود را به دلیل درمان سرطان از دست داده بودند، کلاه گیس تولید می‌کرد، ادامه داد.

در 1993 روی ریموند با پریدن از پل گلدن گیت به زندگی خود پایان داد. او آخرین بار در حال راه رفتن به سمت پل دیده شد و ساعاتی بعد جسدش توسط گارد ساحلی در نزدیکی خط ساحلی شهرستان مارین پیدا شد. بازرسان به این نتیجه رسیدند که او از روی پل پریده است. گی ریموند اظهار داشت که او به دنبال یک سری شکست های تجاری از افسردگی رنج می برد.

تاسیس کمپانی ویکتوریا سکرت:

ویکتوریا سکرت در سال 1977 توسط روی و گی ریموند تأسیس شد. 8 سال قبل از تاسیس این برند، ریموند از اینکه باید برای همسرش از فروشگاه عمومی لباس زیر بخرد خجالت زده بود و همیشه این حس را داشت که او از دید خانم ها و فروشندگان مزاحم است. همین موضوع باعث شد به فکر راه اندازی فروشگاهی باشد که مردان براحتی برای همسرانشان لباس زیر بخرند. ریموند 8 سال بازار لباس زیر را زیر نظر گرفت و تحقیق کرد، سپس 40 هزار دلار از پدر و مادرش و 40 هزار دلار از بانک وام گرفت تا فروشگاهی با چنین خصوصیتی راه اندازی کرد. ریموند نام "ویکتوریا" را با الهام از ملکه ویکتوریا بریتانیا برگزید و "سکرت" در واقع چیزی بود که در زیر این لباس قرار داشت! با این خلاقیت در ابتدا ویکتوریا سکرت به سرعت روند رو به رشدی به خود می گیرد و بر تعداد فروشگاه هایش افزوده می شود اما دیری نمی گذرد که فلسفه تمرکز فروش لباس زیر زنانه به مردان منسوخ می شود و رفته رفته دچار زیان شده و ویکتوریا سکرت را در آستانه ورشکستگی قرار می دهد.

ریموند در سال 1982 ویکتوریا سکرت را به Leslie Wexner که یک بیزینس من آمریکایی بود می فروشد. لسلی وکسنر فروشگاه ریموند را در اوایل دهه 1980 کشف کرد و آن را منحصر به فرد توصیف کرد. اگرچه وکسنر علاقه مند به خرید ویکتوریا سکرت بود، اما ریموند در ابتدا نسبت به وکسنر محتاط بود که بعداً اظهار داشت: "وقتی با او ملاقات کردم، انگار با شیطان ملاقات کرده ام." در نهایت در سال 1982، پس از پنج سال فعالیت، ریموند شرکت ویکتوریا سکرت را به مبلغ 1 میلیون دلار به وکسنر، با پنج فروشگاه و کاتالوگ 42 صفحه‌ای آن فروخت. لسلی درسال 1983 اصلاحات را آغاز می کند و اولین اقدامش نادیده گرفتن مشتریان مرد بود. سپس رنگ ها و الگوهای جدید بکار برد که باعث افزایش جذابیتی شد که به شدت مورد پسند خانم ها قرار گرفت. بنابراین این برند مجددا روند رو به رشدی به خود گرفت و زبانزد همگان شد و شرکت را به 350 فروشگاه در سطح ملی با فروش 1 میلیارد دلاری در اوایل دهه 1990 تبدیل کرد.

ویکتوریا سکرت در سال 1991 خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد و در ادامه محصولاتی چون: بادی اسپلش، لوازم آرایشی، لباس خواب، لباس شنا، پوشاک، کفش و لوازم جانبی را به تولیدات خود افزود. از سال 1995 تا 2018، فشن شو ویکتوریا سکرت بخش مهمی از تصویر این برند بود که شامل نمایش سالانه مدل‌هایی بود که توسط این شرکت به عنوان فرشتگان فانتزی تبلیغ می‌شد. علاوه بر برند اصلی لباس‌های زیر زنانه برای ویکتوریا سکرت، این شرکت دارای خطوط تولید ثانویه است: لباس‌های ورزشی ویکتوریا و لباس شنا و بخش زیبایی با عطر، لوازم آرایش، لوازم جانبی و سایر محصولات حمام و بدن. در سال 2019، ویکتوریا سکرت خط تولید عینک و کفش خود را نیز راه‌اندازی نمود.

خط تولید عطر ویکتوریا سکرت:

ویکتوریا سکرت در سال 1991 با تولید ادکلن ویکتوریا زنانه خط تولید عطر خود را با الهام از خط تولید لباس زیر زنانه راه اندازی نمود. این عطرها که بعضا با نام مجموعه لباس زیر برند و با معرفی سوپر مدلهای مطرح ویکتوریا سکرت عرضه می شد، به موفقیت چشمگیری دست یافت. ویکتوریا سکرت تا کنون بیش از 500 نوع مختلف عطر تولید کرده که محبوب ترین آنها را در فروشگاه عطر کیش ملاحظه می فرمایید.