منو
سبد خرید

عطر ویکتوریا سکرت

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
SCANDALOUS عطری جنجال برانگیز و پر مدعا است که باعث بالا رفتن ضربان قلب می شود و شما را به چالش "خودتان را غرق در رایحه اغواکننده ما کنید" دعوت می کند. بطری بسیار شیک، لوکس و وسوسه کننده آن قطعا زیبایی دو چندانی به میز آرایش شما خواهد داد.این عطر در سال 2014 طراحی و چهره تبلیغاتی آن Jasmin Tooke..
2,915,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
دو سال پس از تولید عطر اسکندلوس از کمپانی ویکتوریا سیکرت، نسخه دیگری از آن در سال 2016 با نام SCANDALOUS DARE منتشر شد. این عطر را می توان یک معاشقه همراه با رسوایی دانست! که یک ویژگی پرطراوت و جذاب به نسخه قبلی داده است.چهره تبلیغاتی آن همچون نسخه قبل بر عهده Jasmine Tookes سوپر مدل آ..
2,915,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
GLAMOUR محصول جادویی و پر زرق برق ویکتوریا سیکرت است. عطری با ظرافت و ترکیبی فریبنده و اغواکننده که به شکل نا محسوسی پوست شما را نوازش می دهد. این عطر در سال 2013 تولید شد.رایحه اولیه: انبهرایحه میانی: یاسمنرایحه اصلی: عنبر ..
2,808,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
NOIR TEASE با الهام از روابط عاشقانه و سرگرم کننده و یک سورپرایزی از ترکیب آب میوه های خوشمزه و گلهای عاشقانه است. این عطر جذاب و اغواکننده تمام روز شما را خوشبو نگه می دارد، حتی با یک بار اسپری!این عطر در سال 2010 تولید شده و چهره تبلیغاتی آن Taylor Hill سوپر مدل آمریکایی می باشد.رایحه اولی..
2,702,000 تومان
VICTORIA'S SECRET WICKED EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
بسیار وسواسی!WICKED عطری به شدت اغواکننده و فریبنده می باشد و همانطور که از نامش پیداست مخصوص دختران شرور و پر شور می باشد. این عطر در سال 2017 طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Stella Maxwell سوپر مدل بریتانیایی می باشد.رایحه اولیه: فریزیارایحه میانی: شکر قهوه ایرایحه اصلی: وانیل تاهیتی ..
0 تومان
VICTORIA'S SECRET NIGHT EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
VICTORIA’S SECRET NIGHT از شب گردی ها و لباس های مجلسی شبانه یک سوپر مدل الهام گرفته شده است. عطری به شدت احساس برانگیز، تحریک کننده، وسوسه کننده و جذاب است.این عطر در سال 2013 توسط Lucas Sieuzac طراحی و چهره تبلیغاتی آن Adriana Lima سوپر مدل برزیلی می باشد.رایحه اولیه: ارکیده- لیمو- یاس- آب..
0 تومان
VICTORIA'S SECRET VERY S..Y EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
VERY S..Y یک عطر زهرآلود! با نت های آشنا در یک بطری با کلاس و بسیار وسوسه کننده است.نهایت جذابیت و اغواگریاین عطر در سال 2014 طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Sara Sampaio سوپر مدل پرتقالی می باشد.در این عطر از ارکیده، نارنگی و شاتوت استفاده شده است. ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
VERY S..Y NOW عطری شگفت انگیز و به شدت اغواکننده است که احساس شور و اشتیاق را در شما دو چندان خواهد کرد. عطری هیجان آور که از رایحه وسوسه انگیز تابستان الهام گرفته شده است.این عطر در سال 2016 طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Sara Sampaio سوپر مدل پرتقالی می باشد.رایحه اولیه: مخلوط میوه- آب نارگی..
2,702,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
براستی برای جذاب بودن BOMBSHELL بهترین انتخاب است. عطری با رایحه گلها و میوه های نفیس و مخصوص زنانی است که برای جلب توجه و روابط اجتماعی شان نیاز به جذابیت دارند!این عطر که مانند یک بمب عمل می کند، در سال 2010 توسط Adriana Medina و Mark Knitkowski طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Candice Swanepoel س..
3,129,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
BOMBSHELL wild flower نسخه دیگری از مجموعه محبوب بمب شل است که در سال 2019 روانه بازار شد. این عطر همانند یک بمب منفجر شده و فضای اطراف شما را با رایحه گلهای وحشی و گرانبها عطرآگین می کند. چهره تبلیغاتی این عطر Jasmine Tookes سوپر مدل آمریکایی می باشد. این عطر از ترکیب نیلوفر آبی، رز و گل های وحشی..
2,702,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
forever s..y همانطور که از بطریش پیداست با الهام از لباس زیر زنانه ویکتوریا سیکرت ساخته شده است. با این عطر به شدت احساس برانگیز، همیشه جذاب و فریبنده خواهید بود.این عطر در سال 2015 طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Taylor Hill سوپر مدل آمریکایی می باشد.رایحه اولیه: نارگیل- پرتقالرایحه میانی:..
2,915,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
EAU SO s..y عطری به شدت احساس برانگیز و وسوسه کننده بوده و مخصوص خانم های جوان و شیک پوشی است که می خواهند کانون توجه دیگران باشند.این عطر در سال 2014 طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Elsa Hosk سوپر مدل سوئدی می باشد.در این عطر از خامه زده شده و سیب و ترنج استفاده شده است. ..
2,915,000 تومان
VICTORIA'S SECRET ANGEL GOLD EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ANGEL GOLD محصول جدید و بروز شده نسخه قبلی آنجل گلد می باشد که با الهام از خط تولید لباس زیر آنجل گلد در سال 2015 روانه بازار شد.رایحه اولیه: ترنجرایحه میانی: یاسمنرایحه اصلی: مشک ..
0 تومان
VICTORIA'S SECRET ANGEL GOLD EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
ANGEL GOLD عطری احساس برانگیز و به شدت اغواکننده که شما را برای تسخیر صحنه و پروژکتورها، برای ساختن رویایی شایسته، دعوت می کند. این عطر در سال 2012 روانه بازار شد.رایحه اولیه: پرتقال- توت قرمز- پوملو- کامکوات- گلابی- ترنجرایحه میانی: گل صدتومنی- سوسن سفید- یاسمن- یاس- گل لالهرایحه اصلی: ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
ANGEL عطر طلایی ویکتوریا سیکرت نامیده می شود، چراکه با ترکیبی از مواد لوکس و غنی ساخته شده است. نام این عطر باطراوت و شاداب برگرفته از مدل های ویکتوریا سیکرت است. این عطر، محصول سال 2011 می باشد.رایحه اولیه: آلو- فلفل صورتیرایحه میانی: بنفشه- یاسمنرایحه اصلی: عود- مشک- عنب..
2,594,000 تومان
VICTORIA'S SECRET Victoria EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
Victoria عطری دلربا، وسوسه کننده و هیجان انگیز، با ترکیبی آشنا برای طرفداران ویکتوریا سیکرت، درست همان رایحه ای که آنها دوست دارند و در واقع امضای ویکتوریا سیکرت بحساب می آید. این عطر در سال 2013 توسط Adriana Medina و Aurelien Guichard طراحی شد.رایحه اولیه: توت قرمزرایحه میانی: رزرایحه ا..
0 تومان
VICTORIA'S SECRET VERY S..Y FOR HIM COLOGNE
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
VERY S..Y FOR HIM عطری با رایحه مرکبات و نسخه مردانه وری سکسی ویکتوریا سیکرت می باشد. این عطر در سال 2001 توسط Jean Claude Delville طراحی شد.رایحه اولیه: زیره سیاه- ترنج- نارنگی- لیمو ترشرایحه میانی: بامبو- فلفل سیچوان- مریم گلی- دارچینرایحه اصلی: مشک- درخت ماموت- خس خس- شکوفه پرتقال ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
VERY S..Y FOR HIM2 عطری با رایحه چوب و نسخه خنک تر عطر مردانه وری سکسی ویکتوریا سیکرت می باشد. این عطر در سال 2003 توسط  Steve Demercado طراحی شد.رایحه اولیه: آلدهیدها- توت فرنگی- مریم گلی- فلفل سبزرایحه میانی: رازیانه- جوز- هل- اسطوخودوس- شمعدانیرایحه اصلی: مشک- درخت ماموت- درخت سا..
2,648,000 تومان
VICTORIA'S SECRET VERY S..Y PLATINUM FOR HIM COLOGNE
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
VERY S..Y PLATINUM FOR HIM نسخه جدیدتر و مدرن تر وری سکسی مردانه می باشد که در سال 2013 روانه بازار شد.رایحه اولیه: فلفل سیچوانرایحه میانی: برگ بنفشهرایحه اصلی: خزه درخت بلوط ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Love me با هدف عاشق شدن و عاشق کردن و با ترکیبی خارق العاده و سرشار از بوی گل نرگس در سال 2015 مخصوص خانم های شیک، لوکس و عاشق طراحی شد. این عطر برای اولین بار در کمپین تبلیغاتی لباس زیر توری ویکتوریا سیکرت که با مدل های جدید همراه بود، رونمایی شد. رایحه اولیه: بهار نارنج رایحه میانی: نرگس فرانسوی..
2,702,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
tease DREMER محصول لیمیتد ادیشن و به نوعی یک خواهر برای عطر تیس ویکتوریا سکرت است که در سال 2019 طراحی شد. ساحل ونیز، پارک اسکیت، طعم شیرین نارگیل، رویای کالیفرنیایی، این ها همگی الهام بخش این عطر هستند و شما را به سواحل نمکی و آب و هوای تازه در حالی که پوستتان برنزه شده، می برد. چهره تبلیغاتی این..
2,702,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
tease HEARTBREAKER عطری شرقی و با الهام از خطوط چاپی روی مجموعه فشن پاییز 2019 ویکتوریا سکرت در سال 2019 ساخته شد. این عطر تقابل شگفت انگیزی از میوه و گل های درخشان با خوراکی های خوشمزه است. خودت را ابراز کن! با صدای بلند زندگی کن! چهره تبلیغاتی این عطر Taylor Hill سوپر مدل آمریکایی می باشد. رایح..
2,702,000 تومان
نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)
ویکتوریا سکرت

درباره ویکتوریا سکرت:

VICTORIA’S SECRET که یک برند لوکس لباس زیر زنانه می باشد، در سال 1977 توسط Roy Raymond و همسرش Gaye در سان فرانسیسکو آمریکا تاسیس شد. 8 سال قبل از تاسیس این برند، ریموند از اینکه باید برای همسرش از فروشگاه عمومی لباس زیر بخرد خجالت زده بود و همیشه این حس را داشت که او از دید خانم ها مزاحم است. همین موضوع باعث شد به فکر راه اندازی فروشگاهی باشد که مردان براحتی برای همسرانشان لباس زیر بخرند. ریموند 8 سال بازار لباس زیر را زیر نظر گرفت و تحقیق کرد، سپس 40 هزار دلار از پدر و مادرش و 40 هزار دلار از بانک وام گرفت تا فروشگاهی با چنین خصوصیتی راه اندازی کرد. ریموند نام "ویکتوریا" را با الهام از ملکه ویکتوریا بریتانیا برگزید و "سکرت" در واقع چیزی بود که در زیر این لباس قرار داشت! با این خلاقیت در ابتدا ویکتوریا سیکرت به سرعت روند رو به رشدی به خود می گیرد و بر تعداد فروشگاه هایش افزوده می شود اما دیری نمی گذرد که فلسفه تمرکز فروش لباس زیر زنانه به مردان منسوخ می شود و رفته رفته دچار زیان شده و ویکتوریا سیکرت را در آستانه ورشکستگی قرار می دهد.

ریموند در سال 1982 ویکتوریا سیکرت را به Leslie Wexner که یک بیزینسمن آمریکایی بود می فروشد. لسلی درسال 1983 اصلاحات را آغاز می کند و اولین اقدامش نادیده گرفتن مشتریان مرد بود. سپس رنگ ها و الگوهای جدید بکار برد که باعث افزایش جذابیتی شد که به شدت مورد پسند خانم ها قرار گرفت. بنابراین این برند مجددا روند رو به رشدی به خود گرفت و زبانزد همگان شد. ویکتوریا سیکرت در سال 1992 خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد و در ادامه محصولاتی چون: بادی اسپلش، لوازم آرایشی، لباس خواب، لباس شنا، پوشاک، کفش و لوازم جانبی را به تولیدات خود افزود.