منو
سبد خرید

عطر نارسیزو رودریگز

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
 narciso rodriguez for her اولین محصول این برند است که در سال 2004 توسط Francis Kurkdjian و Christine Nagel طراحی شد. عطری مدرن، دلربا و بسیار جذاب  مخصوص خانمهایی که طرفدار بوی کاملا زنانه هستند.رایحه اولیه: سیب- عسلرایحه میانی: شکوفه پرتقال- گل اسمانتوس- گشنیزرایحه ..
2,278,000 تومان 2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
 narciso rodriguez for her اولین محصول این برند است که در سال 2004 توسط Francis Kurkdjian و Christine Nagel طراحی شد. عطری مدرن، دلربا و بسیار جذاب  مخصوص خانمهایی که طرفدار بوی کاملا زنانه هستند.رایحه اولیه: سیب- عسلرایحه میانی: شکوفه پرتقال- گل اسمانتوس- گشنیزرایحه ..
2,672,000 تومان 2,270,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
narciso rodriguez musc collection محصول فوق العاده و برتر برند نارسیزو رودریگز است که در سال 2009 توسط Aurelien Guichard تولید شد. این عطر وسوسه انگیز و فریبنده که از یک رایحه طولانی و خارق العاده برخوردار است بر پایه مشک که ابراز لذت بی انتهاست ساخته شده است.رایحه اولیه: یلانگ یلانگ- شکوفه پرتق..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
narciso rodriguez delicate نسخه ویژه و خاص نارسیزو ادوتوالت می باشد که بصورت محدود تولید می شود. این عطر در سال 2012 توسط Aurelien Guichard طراحی شد.رایحه اولیه: انجیر- ترنجرایحه میانی: شکوفه پرتقال- مشک- گل اسمانتوسرایحه اصلی: وانیل- گشنیز- خس خس- عنبر ..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
پس از آغاز بکار narciso rodriguez در زمینه عطر و ادکلن و با تولید دو نسخه زنانه ادوتوالت و ادوپرفیم و نسخه های محدود دیگری که غالبا پرطرفدار و محبوب بودند، این بار در سال 2013 نسخه جدیدتر خود را با نام l'eau معرفی کرد. این عطر حس اغواگری را حفظ کرده و در عین حال عطری اعتیاد آور و بی پرواست. L'eau نس..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
l’eau absolu نسخه پرقدرت تر و ماندگار تر عطر لئو است که در سال 2015 به بازار آمد. عطری به شدت اغواکننده که مخصوص زنان قوی و پرشور است.ناررسیزو رودریگز درباره این عطر می گوید: "ایده این عطر برای ایجاد یک عطر بسیار ویژه، پیچیده و مرموز شکل گرفت. این عطر مظهر نهایت زنانگی و دارای یک ظرافت ناب است."..
3,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
هر عنصر فوق العاده پیچیده این عطر افتخار نارسیزو را بالاتر برده است. narciso rodriguez in color عطری پرجنب و جوش و رنگارنگ در سال 2011 طراحی و تولید شد. بطری این عطر با رنگ کاملا بنفش آراسته شده که با سلیقه ی خانمهای مشکل پسند همخوانی دارد.رایحه اولیه: رز- هلورایحه میانی: عنبررایحه اصلی:..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
fleur musc نسخه دیگری از مجموعه عطرهای زنانه نارسیزو رودریگز است که بیانگر عمق احساسات زنان می باشد. نارسیزو رودریگز درباره این عطر می گوید:" فلور ماسک از تمایل من برای تولید عطری با محوریت مشک که با گلهای صورتی نفیسی مانند گل رز احاطه شده، می باشد."منحصربه فرد، اعتیادآور، جذاب، با ظرافت و سرشار..
2,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
NARCISO یک شرح پیچیده و یک دعوت انکار ناپذیر است!عطری جذاب و گیرا که به تمایلات خوشایند شما پاسخ مثبت می دهد. طراح این عطر می گوید:" من قصد داشتم یک عطر به شدت احساس برانگیز تولید کنم که هر مردی را به خود جذب کند. از لحاظ نفسانی کمی بیشتر اغواکننده و کمی مست کنندگی بیشتر"این عطر فریبنده و دل..
2,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
نارسیزو رودریگز پس از تولید موفق دو نسخه متفاوت خود یعنی نارسیزو ادوتوالت و ادوپرفیم این بار نسخه دیگری با نام NARCISO POUDREE را روانه بازار کرد. این عطر احساس برانگیز و اغوا کننده، بسیار پر قدرت و در عین حال لطیف و ظریف می باشد و هدف از تولید آن، ایجاد ابری معطر بر فضای اطراف خانم ها بود. نارسیزو ..
2,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر نارسیسو رودریگز نارسیسو رژ:عطر نارسیسو رودریگز نارسیسو رژ-narciso rodriguez NARCISO ROUGE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای نارسیسو است که به عنوان عطری کاملاً اغوا کننده، مرموز، تحریک کننده و پرشور شناخته می شود. عطر نارسیسو رژ دارای رایحه ای فریبنده و زنانه که مظهر تجسم زنانگی و شور است. ..
2,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر نارسیسو رودریگز نارسیسو امبر:عطر نارسیسو رودریگز نارسیسو امبر-narciso rodriguez NARCISO AMBREE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای نارسیسو است که قدرت اغواگری یک زن را با نهایت جسارت جشن می گیرد. عطر نارسیسو ادوپرفیوم امبر به رنگ خورشید است که با آن حسی جدید و خاص را کشف خواهید کرد. ادکلن نارس..
2,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
narciso rodriguez اولین عطر مردانه این برند است که در سال 2007 توسط Francis Kurkdjian طراحی شد. عطری برازنده، زیبا، مدرن و حیرت آور است و الهام گرفته از عطرهای دهه 90 میلادی که بصورت هنرمندانه ای مدرن شده اند. در ساخت این محصول از بنفشه، مشک، عنبر و نعناع هندی استفاده شده است..
1,750,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
این عطر نسخه غلیظ تر و پرقدرت تر نارسیزو رودریگز ادوتوالت مردانه با ترکیبی جدید و هیجان انگیز می باشد که در سال 2012 به همه طرفداران  این برند پیشکش شده است.عطری به شدت دلفریب و جذاب که مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش طراحی شده است.رایحه اولیه: فلفل صورتیرایحه میانی: زنبقرایحه اصلی..
1,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
narciso rodriguez bleu noir نسخه دیگری از عطر نارسیزو رودریگز مردانه می باشد که در سال 2015 توسط Sonia Constant طراحی شد. نارسیزو راجع به این عطر می گوید: "من عاشق رنگ آبی تیره ام. رنگ تیره ای که عمق غروب آفتاب را در بر می گیرد."این عطر عمیق و اغواکننده مخصوص مردان مرموز، مدرن و شیک پوش می باشد...
1,950,000 تومان 1,650,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
narciso rodriguez bleu noir extreme نسخه غلیظ و بادوام تر عطر عمیق و اغواکننده بلو نویر است. عطری معطر با رایحه مرکبات و چوب که در سال 2020 توسط Sonia Constant طراحی شد. رایحه اولیه: ریحان- ماندارین سبز- مرکبات- یخ رایحه میانی: مشک رایحه اصلی: مرکبات- درخت آبنوس- سدر   ..
2,050,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
amber musc با ترکیبی پیچیده و منحصربه فرد که علاوه بر مشک با رایحه عنبر غنی شده است. این عطر در سال 2013 توسط Aurelien Guichard طراحی شد.رایحه اولیه: مشک- شکوفه پرتقالرایحه میانی: چرم- نعناع هندی- عودرایحه اصلی: عنبر- بخور- وانیل ..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
rose musc عطری شرقی و با ترکیب پیچیده و منحصربه فرد که علاوه بر مشک با رایحه گل رز غنی شده است. این عطر در سال 2016 توسط Sonia Constant طراحی شد.رایحه اولیه: گل صدتومنی- میخک- دارچین- رز مراکشیرایحه میانی: مشکرایحه اصلی: لادن- نعناع هندی- چوبهای جنگلی- زعفران- فلفل سیاه ..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر نارسیسو رودریگز فور هر پیور ماسک:عطر نارسیسو رودریگز فور هر پیور ماسک-narciso rodriguez PURE MUSC یک عطر چوبی و گلی با رایحه غالب مشک است که مخصوص خانم های دلفریب و اغواکننده ساخته شد. ادکلن نارسیسو رودریگز پیور ماسک با ترکیبی منحصر به فرد و بسیار اعتیادآور بوده و بیانگر دوگانگی و..
2,900,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)
نارسیزو رودریگز

درباره نارسیزو رودریگز:

narciso rodriguez در سال 1961 در نیوجرسی آمریکا متولد شد. والدین نارسیزو با ورود وی به دنیای فشن مخالف بودند و آرزویشان دکتر و یا وکیل شدن پسرشان بود اما پافشاری نارسیزو باعث شد وی در رشته هنر و طراحی مشغول به تحصیل شود. پس از فارغ التحصیلی وی، در کمپانی Anne Klein زیر نظر Donna Karan مشغول بکار شد و سپس به کمپانی Calvin Klein رفت تا اینکه چند سال بعد در سال 1997 موفق به تاسیس برند خود، narciso rodriguez شد و اولین تولید خود که لباس عروس بود را طراحی و به بازار عرضه کرد.

narciso rodriguez در سال 2004 اولین عطر خود را با کمک Shiseido طراحی و تولید کرد. در سال 2008 Michelle Obama همسر رئیس جمهور سابق آمریکا لباس narciso nodriguez را بر تن کرد و یکسال بعد Barack Obama نیز به وی ملحق شد تا به یکی از قوی ترین حامی های نارسیزو رودریگز تبدیل شود.