منو
سبد خرید

عطر پرادا

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن پرادا لونا رزا: ادکلن پرادا لونا رزا-PRADA LUNA ROSSA برگرفته از نام تیم قایقرانی بادبانی پرادا که در مسابقات کاپ آمریکا شرکت کرده بود، می باشد. لونا رزا یا همان Red Moon (ماه قرمز) عطری با اعتبار که از دنیای قایقرانی افراطی، پرستیژ و طبیعت دریایی الهام گرفته و بیا..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرادا لونا رزا اکستریم: عطر پرادا لونا رزا اکستریم-PRADA LUNA ROSSA EXTREME نسخه غلیظ و ماندگار تر ادکلن پرادا لونا رزا می باشد که برگرفته از نام تیم قایقرانی بادبانی پرادا که در مسابقات کاپ آمریکا شرکت کرده بود، می باشد. لونا رزا اکستریم یا همان Red Moon (ماه قرمز) عطری ..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن پرادا لونا رزا کربن: ادکلن پرادا لونا رزا کربن-PRADA LUNA ROSSA CARBON نسخه دیگری از مجموعه عطرهای پرادا لونا رزا می باشد که تقریبا با همان شکل و ظاهر اما با مواد کاملا متفاوت عرضه شد. ادکلن پرادا لونا رزا کربن عطری قوی و مستحکم مانند سنگهای سیاه است که با الهام از تخته سنگ ..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر پرادا لونا رزا بلک: عطر پرادا لونا رزا بلک-PRADA LUNA ROSSA BLACK نسخه دیگری از مجموعه عطرهای پرادا لونا رزا می باشد که تقریبا با همان شکل و ظاهر اما با مواد کاملا متفاوت عرضه شد. عطر پرادا لونا رزا بلک مانند توپ پر جنب و جوشی است که از احتمالات و خطرات پر شده و ریتم..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن پرادا لونا رزا اسپرت: ادکلن پرادا لونا رزا اسپرت-PRADA LUNA ROSSA SPORT نماد روح و انرژی پرادا لونا رزا است. پرادا لونا رزا اسپرت با الهام از چالش دریانوردی شدید، شخصیتی پویا را برای بازتعریف ادو تویلت‌های سبک‌تر با نت‌های درخشان‌تر نشان می‌دهد. این عطر، حول شش ماده بی‌انتها..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن پرادا لونا رزا اوشن: ادکلن پرادا لونا رزا اوشن-PRADA LUNA ROSSA OCEAN نسخه دیگری از مجموعه عطرهای پرادا لونا رزا می باشد که تقریبا با همان شکل و ظاهر اما با مواد کاملا متفاوت عرضه شد. ادکلن پرادا لونا رزا اوشن دارای یک امضای بویایی جدید و منحصر به فرد است که خانواده نمادین فوگر ر..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن پرادا لهوم: ادکلن پرادا لهوم-PRADA L'HOMME به همراه نسخه زنانه‌اش پرادا لا فم که عطرهایی غریزی، انسانی، جادویی و به شدت تخیلی هستند، روانه بازار شد. عطرهایی که برای سفر طراحی شده‌اند، سفر در مکان، حافظه و زمان! ادکلن پرادا لهوم عطری برای یک مرد کامل و لا فم بر..
8,400,000 تومان 7,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پرادا لا فم: عطر پرادا لا فم-PRADA LA FEMME به همراه نسخه مردانه اش پرادا لهوم که عطرهایی غریزی، انسانی، جادویی و به شدت تخیلی هستند، روانه بازار شد. عطرهایی که برای سفر طراحی شده اند، سفر در مکان، حافظه و زمان! ادکلن پرادا لا فم عطری برای یک زن کامل و لهوم ..
8,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر پرادا لهوم اینتنس: عطر پرادا لهوم اینتنس-PRADA L'HOMME INTENSE نسخه غلیظ و ماندگارتر ادکلن پرادا لهوم است و به همراه نسخه زنانه‌اش پرادا لا فم اینتنس که عطرهایی غریزی، انسانی، جادویی و به شدت تخیلی هستند، روانه بازار شد. عطرهایی که برای سفر طراحی شده‌اند، سفر در مکان..
8,800,000 تومان 7,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر پرادا لهوم اینتنس: عطر پرادا لا فم اینتنس-PRADA LA FEMME INTENSE نسخه غلیظ و ماندگار تر ادکلن پرادا لا فم است و به همراه نسخه مردانه اش پرادا لهوم اینتنس که عطرهایی غریزی، انسانی، جادویی و به شدت تخیلی هستند، روانه بازار شد. عطرهایی که برای سفر طراحی شده اند، سفر در ..
8,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن پرادا لهوم لئو: ادکلن پرادا لهوم لئو-PRADA L'HOMME L'EAU به همراه نسخه زنانه اش پرادا لا فم لئو با رایحه ملایم و آرامش بخش عرضه شد. عطر پرادا لهوم لئو با ترکیبی از زنجبیل و بهار نارنج، تند و در عین حال با طراوت آغاز می شود. عنبر و زنبق در قلب، کمی عطر را متعادل تر کرده، در ح..
8,800,000 تومان 7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن پرادا لا فم لئو: ادکلن پرادا لا فم لئو-PRADA LA FEMME L'EAU به همراه نسخه مردانه اش پرادا لهوم لئو با رایحه ملایم و آرامش بخش عرضه شد. عطر پرادا لا فم لئو با طراوت بوته یاسمن و اسانس ماندارین غنی شده، آغاز می شود. یلانگ یلانگ و گل مریم در قلب، دسته گ..
8,800,000 تومان 7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پرادا کندی: عطر پرادا کندی-PRADA CANDY عطری به شدت احساس برانگیز با ترکیبی از مواد با کیفیت و درجه یک است. ترکیب رنگ فوق العاده صورتی و طلایی پرادا کندی بیانگر یک عطر کاملا زنانه و جنبه جدیدی از پرادا می باشد. عطر پرادا کندی مانند یک آب نبات، شیرین و وسوسه کننده..
5,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن پرادا کندی لئو: ادکلن پرادا کندی لئو-PRADA CANDY L’EAU نسخه خنک و تازه تر پرادا کندی است که ترکیبی از مدرنیته ناب و یک محصول شیک می باشد. ادکلن پرادا کندی لئو عطری شاداب، با شکوه و اعتیادآور بوده و مخصوص خانمهای بازیگوش و اغوا کننده می باشد. عطر پرادا کندی لئو از نامش&n..
5,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن پرادا کندی فلورال: ادکلن پرادا کندی فلورال-PRADA CANDY FLORALE با رایحه ای سرشار از گل و زندگی است که از یک گل فانتزی با بویی شبیه آب نبات که جلوی پیشخوان یک بستنی فروشی ایتالیایی قرار داده شده، الهام گرفته است، یک گل فانتزی که منحصر به فرد و کمیاب می باشد. عطر پرادا کندی فل..
5,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر پرادا کندی کیس: عطر پرادا کندی کیس-PRADA CANDY KISS محصول دیگری از مجموعه عطر پرادا کندی است که با مشک به شدت اعتیاد آور و غنی شده و باعث قلیان مجدد احساسات در شما می شود. ادکلن پرادا کندی کیس عطری عاشقانه، برگرفته از بوسه های رمانتیک و الهام گرفته از وسواس و تکرار ا..
5,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: ترش و شیرین
معرفی ادکلن پرادا کندی گلاس: ادکلن پرادا کندی گلاس-PRADA CANDY GLOSS پنجمین محصول از مجموعه عطرهای پرادا کندی است که عطری به شدت جذاب و جادویی می باشد. پرادا کندی گلاس عطری درخشان و نشاط آور که از رژلب و برق لب خانم های جذاب و زیبا الهام گرفته است. تمرکز اصلی ترکیب ادکلن پرادا کندی..
5,600,000 تومان
عطر پرادا کندی کالکتور ادیشن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پرادا کندی کالکتور ادیشن: عطر پرادا کندی کالکتور ادیشن-PRADA CANDY COLLECTOR EDITION نسخه محدود و ویژه پرادا کندی است که به شدت تحریک آمیز، افراطی و شیک می باشد. عطر پرادا کندی کالکتور ادیشن مخصوص خانمهای خاص و تک پسند بوده و برای مراسم ها و جلسات رسمی پیشنهاد می شود. عطر پرادا کند..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن پرادا امبر پور هوم: ادکلن پرادا امبر پور هوم-PRADA AMBER POUR HOMME رایحه ای پیچیده و خاص و سرشار از بوی عنبر که با رایحه پاک و تمیز صابون آرایشگری، ترکیبی منحصر به فرد و کاملا مردانه تشکیل داده است. ادکلن پرادا امبر اولین عطر مردانه پرادا بشمار می رود که با جذابیت بسیار طبیعی ام..
6,200,000 تومان
عطر پرادا امبر پور هوم اینتنس
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرادا امبر پور هوم اینتنس: عطر پرادا امبر پور هوم اینتنس-PRADA AMBER POUR HOMME INTENSE نسخه غلیظ و بادوام تر پردا امبر است که با رایحه شرقی، پیچیده و کاملا مردانه و با مواد نفیس و با کیفیت ساخته شده است. ادکلن پرادا امبر اینتنس عطری مدرن با حفظ آیین و سنن پرادا، مخصوص مردان د..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر پرادا پارادوکس: عطر پرادا پارادوکس-PRADA PARADOXE رایحه‌ای گلدار و کهربایی که تناقضات ترکیبات نمادین را در برمی‌گیرد تا حس‌های معطر جدیدی را نشان دهد. پرادا پارادوکس دعوتی برای کشف و بیان چندبعدی متناقض زنان است. جشنی که بیانگر یکسان نبودن زنان و ارئه درون ..
9,800,000 تومان 8,400,000 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
پرادا

درباره عطر پرادا:

PRADA یک خانه مد ایتالیایی است که توسط ماریو پرادا در سال 1913 تاسیس شد. او با همکاری برادرش مارتینو، یک فروشگاه کالاهای چرمی و چمدان به نام Fratelli Prada (برادران پرادا) در میلان افتتاح کرد اما تا زمانی که میوچیا پرادا، نوه ماریو، مدیریت شرکت پدربزرگش را در سال 1978 به عهده نگرفته بود، تاثیر کمی بر دنیای مد داشت. میوچیا پرادا به همراه پاتریزیو برتلی شریک و همسر آینده اش، این برند را در مسیر موفقیت و شهرت پیش بردند. پرادا علاوه بر کالاهای چرمی و چمدان های مسافرتی، محصولاتی چون زیورآلات، پوشاک، کفش، لوازم جانبی و عطر و ادکلن تولید می کند. اولین عطر پرادا در سال 1990 که یک عطر زنانه به نام PRADA بود، عرضه شد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر پرادا مردانه:

  • ادکلن پرادا لونا رزا: برگرفته از نام تیم قایقرانی بادبانی پرادا که در مسابقات کاپ آمریکا شرکت کرده بود، می باشد. لونا رزا یا همان Red Moon (ماه قرمز) عطری با اعتبار که از دنیای قایقرانی افراطی، پرستیژ و طبیعت دریایی الهام گرفته و بیانگر نوآوری و شور پیروزی است.
  • ادکلن پرادا لهوم: به همراه نسخه زنانه اش پرادا لا فم که عطرهایی غریزی، انسانی، جادویی و به شدت تخیلی هستند، روانه بازار شد. عطرهایی که برای سفر طراحی شده اند، سفر در مکان، حافظه و زمان! ادکلن پرادا لهوم عطری برای یک مرد کامل و لا فم برای یک زن کامل است، این درحالیست که تعریف شفافی از رابطه بین آنها وجود ندارد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر پرادا زنانه:

  • عطر پرادا کندی: عطری به شدت احساس برانگیز با ترکیبی از مواد با کیفیت و درجه یک است. ترکیب رنگ فوق العاده صورتی و طلایی پرادا کندی بیانگر یک عطر کاملا زنانه و جنبه جدیدی از پرادا می باشد. عطر پرادا کندی مانند یک آب نبات، شیرین و وسوسه کننده بوده و مخصوص خانم هایی است که عاشق شیرینی و شکلات هستند.
  • عطر پرادا لا فم: به همراه نسخه مردانه اش پرادا لهوم که عطرهایی غریزی، انسانی، جادویی و به شدت تخیلی هستند، روانه بازار شد. عطرهایی که برای سفر طراحی شده اند، سفر در مکان، حافظه و زمان! ادکلن پرادا لا فم عطری برای یک زن کامل و لهوم برای یک مرد کامل است، این درحالیست که تعریف شفافی از رابطه بین آنها وجود ندارد.

قیمت عطر پرادا:

قیمت ادکلن های پرادا بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه پرادا یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. 

تاریخچه برند پرادا (عطر پرادا):

پرادا یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که در سال 1913 توسط ماریو پرادا تاسیس شد. این شرکت در کیف های دستی چرمی، لوازم جانبی مسافرتی، کفش، لباس های آماده، عطر و سایر لوازم جانبی مد تخصص دارد. پرادا در ابتدا با تولید لوازم چرم از قبیل کیف و کفش، لوازم سفر و لوازم جانبی چرم کارش را آغاز کرد.

موسس پرادا:

Mario Prada متولد میلان ایتالیا و بنیانگذار و طراح اصلی برچسب مد پرادا بود که در سال 1958 درگذشت. وی با همکاری برادرش کیف های چرمی تولید و چمدان و صندوقچه های بزرگ مسافرتی از انگلستان وارد می کرد و در فروشگاهی که در میلان تاسیس کرده بودند، به فروش می رساندند. ماریو به هیچ عنوان نقش زنان را در بیزینس باور نداشت و همیشه از ورود دختر و همسر خود به این بیزینس جلوگیری می کرد و از آنجاییکه پسر ماریو هیچ علاقه ای به بیزینس پدر نداشت، علارقم میل باطنی و از سر اجبار، دخترش، Luisa را جانشین خودش کرد.

تاسیس کمپانی پرادا:

خانه مد ایتالیایی پرادا توسط ماریو پرادا در سال 1913 تاسیس شد. او با همکاری برادرش مارتینو، یک فروشگاه کالاهای چرمی و چمدان به نام Fratelli Prada (برادران پرادا) در میلان افتتاح کردند. در ابتدا، این فروشگاه کالاهای حیوانی می فروخت و کیف های دستی و چمدان های بزرگ انگلیسی را وارد می کرد. آنها در سال 1919 به عنوان تامین کننده رسمی خانه سلطنتی ایتالیا معرفی شدند. ماریو پرادا اعتقاد نداشت که زنان باید در تجارت نقش داشته باشند و به همین دلیل از ورود اعضای زن خانواده به شرکت خود جلوگیری کرد. از قضا، پسر ماریو هیچ علاقه ای به این تجارت نداشت، بنابراین، این دختر ماریو، لوئیزا بود که جانشین وی شد و تقریباً بیست سال پرادا را اداره کرد. دختر لوئیزا، میوچیا پرادا، در سال 1970 به این شرکت پیوست و در نهایت در سال 1978 مسئولیت شرکت را بر عهده گرفت که نقطه عطف پرادا بحساب می آمد.

Miuccia Prada جانشین مادرش شد و تغییرات عمده ای در روند کمپانی ایجاد کرد. از جمله بکار گیری Patrizio Bertelli که یک چرم ساز حرفه ای بود و او را بعنوان مشاور و مدیر برنامه های خود جذب کرد که این همکاری در سال 1987 منجر به ازدواج آنها شد. او به میوچیا در مورد کسب و کار شرکت مشاوره می داد و توصیه او به توقف واردات کالاهای انگلیسی و تغییر چمدان های موجود بود. میوچیا در ابتدا شروع به ساخت کوله پشتی های ضد آب از پارچه های نایلونی کرد. اولین کوله‌پشتی‌ها و کیف‌های پرادا در سال 1979 معرفی و در نهایت به پرفروش‌ترین‌ها تبدیل شدند. این شرکت با قرار دادن کیف های دستی خود در خرده فروشی های بزرگ در سراسر جهان و افتتاح دومین بوتیک در میلان، بازار خود را گسترش داد. کفش‌ها در سال 1984 به این خط اضافه شدند و اولین خط لباس زنانه پرادا در سال 1988 شروع به کار کرد که گام بلندی در دستیابی به موفقیت بود. یک خط فشن زنانه به نام Miu Miu (نام مستعار Miuccia) در سال 1992 معرفی شد و لباس‌های مردانه از سال 1993 عرضه شد. پرادا در سال 1993 جایزه برترین طراحان آمریکا را برای لوازم جانبی دریافت کرد و در سال 1994 خط تولید پوشاک زنانه را افتتاح کرده و یک سال بعد برترین طراح سال انتخاب شد.

پرادا همچنین در اواخر دهه 1990 با خرید و فروش سهام گوچی، فندی و سایر شرکت ها و ایجاد شراکت با Azzedine Alaïa در اواخر دهه 1990، درگیر یک سری مانورهای مالکیت پیچیده بود.

خط تولید عطر پرادا:

اولین عطر این برند، عطر زنانه پرادا بود که در سال 1990 عرضه شد. مجموعه‌ای از عطرهای انحصاری شماره‌دار، اولین بار توسط پرادا در بوتیک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ منتخب در سال 2003 ارائه شد. هر رایحه بر روی یک نت متمرکز بود: زنبق، گل پرتقال، گل مریم، بنفشه و غیره... پرادا که عطرهای خود را با همکاری کمپانی Puig طراحی می کند، تا کنون بیش از 90 عطر گوناگون تولید کرده است.