منو
سبد خرید

عطر لووه

جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی ادکلن لووه سولو: ادکلن لووه سولو-LOEWE SOLO عطری اصیل، چوبی و شرقی که ترکیبات کمیاب و متنوع، آن را خاص و منحصر به فرد کرده است و به همین جهت محبوب ترین عطر مردانه لووه بشمار می رود. ادکلن لووه سولو مردانه با رایحه فوق العاده اش همان عطر خاصی است که همواره بدنبالش بودید. عطر س..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن لووه سولو پلاتینیوم: ادکلن لووه سولو پلاتینیوم-LOEWE SOLO PLATINUM چند سال پس از تولید موفق ادکلن سولو لووه با همان ظاهر و تقریبا همان ترکیب جادویی، این بار کمی تلخ تر عرضه شد. عطر لووه سولو پلاتینیوم با رایحه منحصر به فردی از چای و چرم می باشد که تا پیش از این چنین ترکیبی و..
7,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن لووه سولو اسنشیال: ادکلن لووه سولو اسنشیال-LOEWE SOLO ESENCIAL عطری باطراوت و مدیترانه ای ترین رایحه مجموعه عطرهای سولو لووه است. ادکلن لووه سولو اسنشیال عطری سبک و شاداب و یکی از برجسته ترین محصولات لووه می باشد و مخصوص مردانی است که سوای از دارایی های مادی، به دن..
6,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن لووه سولو سدرو: ادکلن لووه سولو سدرو-LOEWE SOLO CEDRO محصول دیگری از مجموعه سولو لووه و اولین عطر لووه است که به چوب‌ها اختصاص داده می شود. ادکلن لووه سولو سدرو با الهام از چوب که یکی از برجسته ترین مواد مورد استفاده در هنر، معماری و طراحی است، مخصوص مردان شیک پوش و سخت..
7,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و ترش
معرفی ادکلن لووه سولو اوریگامی: ادکلن لووه سولو اوریگامی-LOEWE SOLO ORIGAMI با الهام از اوریگامی، هنر باستانی ژاپن، ساخته شد. اوریگامی تا زدن کاغذ و ساخت اشکال هندسی گوناگون و زیبا، بدون استفاده از قیچی، چسب و یا هر چیز دیگری است. ادکلن لووه سولو اوریگامی عطری لطیف و شاداب مخصوص مر..
5,000,000 تومان
ادکلن لووه سولو اسپرت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لووه سولو اسپرت: ادکلن لووه سولو اسپرت-LOEWE SOLO SPORT در سال 2014 و مصادف با چهل و دومین سال تاسیس برند، لووه نسخه اسپرت 4 عطر مردانه خودش را با طراحی متناسب و همگون نسخه اصلی شان روانه بازار کرد. عطرهای لووه پورهوم (1974)، لووه اسنشیا (1988)، سولو لووه (2004) و لووه 7 (2010). ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن لووه سولو ابسولوتو: ادکلن لووه سولو ابسولوتو-LOEWE SOLO ABSOLUTO با رایحه شرقی، غلیظ و بادوام، مخصوص مردان جا افتاده، جنتلمن و شیک پوش می باشد. جعبه و بطری ادکلن لووه سولو ابسولوتو برآمده از پیوند میان رایحه مرکبات و رایحه‌ های دودی است تا عطری منحصر به‌ ..
9,700,000 تومان
عطر لووه اسنشیا
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر لووه اسنشیا: عطر لووه اسنشیا-LOEWE ESENCIA نسخه جدید عطر کلاسیک و قدیمی لووه با همین نام است که این بار به رنگ مشکی و فرمول مدرن تر، با رایحه اسطوخودوس و چوبهای جنگلی روانه بازار شد. ادکلن لووه اسنشیا به عنوان عطر چوبی شناخته می شود که برای مردان اغوا کننده، دلفریب و شیک ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لووه 001 مردانه: عطر لووه 001 مردانه-LOEWE 001 MAN عطری جذاب و عمیق و در عین حال با لطافت خود پوست شما را نوازش می کند. ادکلن لووه 001 مردانه که همراه با نسخه زنانه اش عرضه شده با رایحه چوب و ادویه، عطری خاص و منحصر به فرد را خلق نموده است. عطر لووه 001 مردانه با مخل..
8,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لووه 001 زنانه: عطر لووه 001 زنانه-LOEWE 001 WOMAN عطری جذاب و عمیق و در عین حال با لطافت خود پوست شما را نوازش می‌کند. ادکلن لووه 001 زنانه که همراه با نسخه مردانه‌اش عرضه شده با رایحه مرکباتی و چوبی، عطری خاص و منحصر به فرد را خلق نموده است. عطر لووه 001 زنانه با م..
8,500,000 تومان
ادکلن لووه 7 (سون)
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن لووه 7 (سون): ادکلن لووه 7 (سون)-LOEWE 7 عطری شاداب، بی پروا و اغواکننده است که خلاقیت خود را از طریق 7 ماده انحصاری تشکیل شده، ابراز می دارد. ادکلن لووه سون عطری مدرن و پیچیده، برای یک مرد پرشور، دلیر و قهرمان قرن بیست و یکم می باشد. مردی که از ریسک کردن هراسی ندارد و برای ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر لووه 7 (سون) آنونیمو: عطر لووه 7 (سون) آنونیمو-LOEWE 7 ANONIMO عطری پرقدرت و عمیق است که با الهام از ادکلن لووه سون با 7 نت تشکیل دهنده منحصر به فرد عرضه شد که از میان آنها بخور نقش برجسته تری را دارد. عطری با پایه چوبی برای ارائه ظرافت و مردانگی، همراه با نت های چرم..
6,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لووه آئورا: عطر لووه آئورا-LOEWE Aura عطری شرقی با رایحه گلهای خوشبو است که دارای ماندگاری و پخش بوی فراوان می باشد و به طور قطع از این بابت رضایت شما را جلب خواهد کرد. عطر لووه آئورا به سرعت جلب توجه می کند، چراکه به‌ طرز نابی عناصر زنانگی، جذابیت و اغواگری را ..
7,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لووه آئورا فلورال: عطر لووه آئورا فلورال-LOEWE Aura FLORAL عطری با رایحه گلها و سرشار از رمز و راز و تضاد و تناقض است. عطر لووه آئورا فلورال به عنوان پیام آور فصل بهار و شکوفایی گلهاست. دسته گلی شاداب که گلهای بنفشه، رز، شکوفه پرتقال و یاس قلب آن را برجسته ..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لووه آئورا مگنتیکا: عطر لووه آئورا مگنتیکا-LOEWE Aura MAGNETICA یک عطر گلدار و چوبی است که بدون شک مرموزترین و مغناطیسی ترین نوع LOEWE Aura می باشد. نت های وانیلی کیفیتی زنانه به عطر می بخشند و مشک، پوششی صاف و مخملی ارائه می دهد. عطر لووه آئورا مگنتیکا رایحه ای اعتیاد آور از ..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن لووه آگوا میامی بیچ: ادکلن لووه آگوا میامی بیچ-LOEWE AGUA MIAMI BEACH پنجمین عطر از مجموعه عطرهای AGUA DE LOEWE است که با رایحه باطراوت و لطیف و نسیم روحبخش سواحل میامی تولید شد. ادکلن لووه میامی بیچ ترکیبی از نت ابتدایی گلابی، انگور و ماندارین است و به لطف یک..
6,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن لووه آگوا دی لووه مدیترانه: ادکلن لووه آگوا دی لووه مدیترانه-AGUA DE LOEWE mediterraneo چهارمین عطر از مجموعه عطرهای AGUA DE LOEWE است که با رایحه مدیترانه‌ای و شور و اشتیاق اسپانیایی تولید شد. ترکیب جدیدی که با قطره‌های درخشان و باطراوت مرکبات به همراه&n..
6,700,000 تومان
ادکلن لووه آگوا کالا د اور
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لووه آگوا کالا د اور: ادکلن لووه آگوا کالا د اور-AGUA DE LOEWE cala d'or پنجمین عطر از مجموعه عطرهای AGUA DE LOEWE است که با رایحه مدیترانه ای و شور و اشتیاق اسپانیایی تولید شد. ترکیب جدیدی که با قطره های درخشان و با طراوت مرکبات به همراه زنجبیل تند آغاز&..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لووه کویزاس: عطر لووه کویزاس-LOEWE Quizas عطری منحصر به فرد با رایحه گل‌های نفیس، میوه‌های تازه و چوب‌های گران‌بهاست که هوش از سر می‌برد. عطر لووه کویزاس عطری اغواکننده و سحرانگیز بوده و شما را فریبنده و جذاب جلوه می‌دهد. کویزاس (کیزاس) در زبان اسپانیایی به معنای “شاید” ا..
8,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لووه کویزاس پشن: ادکلن لووه کویزاس پشن-LOEWE Quizas Pasion دارای ترکیب منحصر به فردی از گلهای نفیس است که هوش از سر می برد و بر روی پوستتان به رقص در می آید. عطر لووه کویزاس پشن با الهام از رقص تانگو ساخته شده و شما را فریبنده و جذاب جلوه می دهد. کویزاس (کیزاس) در زبان اسپانیایی ..
8,000,000 تومان
عطر لووه کویزاس سداکشن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لووه کویزاس سداکشن: عطر لووه کویزاس سداکشن-LOEWE Quizas Seduccion عطری به شدت اغواکننده، احساس برانگیز و جذاب است که با رایحه گلها و میوه های کمیاب، مخصوص خانمهای شیک پوش و با اصالت می باشد. کویزاس (کیزاس) در زبان اسپانیایی به معنای “شاید” است و بیانگر عطری است که شاید اغواکننده با..
0 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
لووه

درباره عطر لووه:

لووه یک برند پوشاک و کالاهای لوکس اسپانیایی است که در مادرید تاسیس شد. این شرکت در ابتدا در سال 1846 توسط گروهی از صنعتگران چرم که گرد هم آمده بودند تا یک مغازه در منطقه تجاری مادرید افتتاح کنند، تأسیس شد. اما در سال 1872، یک صنعتگر چرم آلمانی به نام انریکه روسبرگ لووه با عشق به فرهنگ اسپانیایی، به مادرید آمد و شروع به همکاری با این صنعتگران برای تأسیس رسمی این برند کرد و از آن پس نام کمپانی به لووه تغییر یافت. در سال 1892 لووه به عنوان بهترین خانه کالاهای چرمی در مادرید تثبیت شد. لووه در سال 1972 خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد و با مجموعه عطرهای سولو لووه به شهرت جهانی رسید.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر لووه مردانه:

  • ادکلن لووه سولو: عطری اصیل، چوبی و شرقی که ترکیبات کمیاب و متنوع، آن را خاص و منحصر به فرد کرده است و به همین جهت محبوب ترین عطر مردانه لووه بشمار می رود. ادکلن لووه سولو مردانه با رایحه فوق العاده اش همان عطر خاصی است که همواره بدنبالش بودید.
  • ادکلن لووه سولو پلاتینیوم: چند سال پس از تولید موفق ادکلن سولو لووه با همان ظاهر و تقریبا همان ترکیب جادویی، این بار کمی تلخ تر عرضه شد. عطر لووه سولو پلاتینیوم با رایحه منحصر به فردی از چای و چرم می باشد که تا پیش از این چنین ترکیبی وجود نداشت.

بهترین و پرفروش ترین های عطر لووه زنانه:

  • عطر لووه آئورا: عطری شرقی با رایحه گلهای خوشبو است که دارای ماندگاری و پخش بوی فراوان می باشد و به طور قطع از این بابت رضایت شما را جلب خواهد کرد. عطر لووه آئورا به سرعت جلب توجه می کند، چراکه به‌ طرز نابی عناصر زنانگی، جذابیت و اغواگری را در هم آمیخته و جلوه‌ شگفت‌ انگیزی به شما می‌ بخشد.
  • ادکلن لووه کویزاس پشن: دارای ترکیب منحصر به فردی از گلهای نفیس است که هوش از سر می برد و بر روی پوستتان به رقص در می آید. عطر لووه کویزاس پشن با الهام از رقص تانگو ساخته شده و شما را فریبنده و جذاب جلوه می دهد. کویزاس (کیزاس) در زبان اسپانیایی به معنای “شاید” است و تکرار سه باره آن تاکید بر همین موضوع دارد که شاید، شاید، شاید پر شور باشد!

قیمت عطر لووه:

قیمت ادکلن های لووه بطور کلی در رنج نسبتا بالایی قرار دارند، چراکه لووه یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. مجموعه عطرهای لووه سولو که محبوبترین کالکشن این برند بحساب می آیند همگی در یک رنج قیمتی هستند.

تاریخچه برند لووه (عطر لووه):

لووه یک خانه مد لوکس اسپانیایی است که متخصص در محصولات چرمی، لباس، عطر و سایر لوازم جانبی مد است. Loewe که در سال 1846 تأسیس شده بود، قدیمی‌ترین خانه مد لوکس LVMH است. این شرکت در سال 1846 تاسیس شد، زمانی که گروهی از صنعتگران چرم اسپانیایی در مادرید گرد هم آمدند و فروشگاهی برای عرضه محصولات چرمی افتتاح کردند. در اوایل قرن بیستم، بسیاری از افراد برجسته علاقه زیادی به لووه پیدا کردند و ملکه انا مشتری دائمی آن شد. در سال 1905، پادشاه آلفونسو سیزدهم حکم انتصاب سلطنتی را به آنها اعطا کرد و به این ترتیب لووه تامین کننده خانواده سلطنتی اسپانیا شد. محبوبیت این شرکت به سرعت افزایش یافت و توسط چهره هایی مانند ارنست همینگوی، آوا گاردنر، ریتا هایورث، مارلین دیتریش و سوفیا لورن در میان دیگران ارتقا یافت.

موسس لووه:

کمپانی لووه که در ابتدا نام دیگری داشت، توسط یک گروه صنعتگر چرم اسپانیایی افتتاح شد، اما با اضافه شدن یک صنعتگر خوش ذوق آلمانی در سال 1872 به این گروه، نام این برند به LOEWE تغییر یافت. این شخص که یک چرمکار حرفه ای بود، انریکه روسبرگ لووه نام داشت که اهل آلمان بود. 

تاسیس کمپانی لووه:

داستان لووه به سال 1846 برمی گردد، زمانی که مادرید در حال آماده شدن برای دو ازدواج سلطنتی بود، ازدواج اعلیحضرت ایزابل دوم بوربن با دوک کادیزند و شاهزاده خانم ماریا لوئیزا فرناندا با دوک مونپنسیه. در همان سال، گروهی از صنعتگران اسپانیایی یک کارگاه کالاهای چرمی را در تجاری ترین منطقه مادرید افتتاح کردند. در سال 1872 بود که Enrique Roessberg Loewe، یک صنعتگر آلمانی متخصص در چرم‌کاری، به مادرید آمد و تصمیم گرفت با صاحبان کارگاه‌های چرم متحد شود و برند خود را تأسیس کند. بیست سال بعد، در سال 1892، لووه با پوستر بزرگی که ادعای او را به تصویر می‌کشید، در بین عموم مردم شناخته شد. 

پادشاه اسپانیا، آلفونسو سیزدهم، به انریکه لووه و هینتون، یکی از نوادگان بنیانگذار برند اصلی، عنوان Purveyor دربار سلطنتی اعطا کرد. همسر او، ملکه ویکتوریا یوجنی، مکرراً از فروشگاه لووه در خیابان پرنسیپ دو مادرید بازدید می کرد. لووه در سال 1905 به عنوان تامین کننده رسمی خانواده سلطنتی اسپانیا منصوب شد. گسترش در سراسر اسپانیا با فروشگاه دوم در بارسلون آغاز شد و فروشگاه های دیگری در سال 1923 افتتاح شد و نوه انریکه لووه در سال 1934 مدیریت کسب و کار را به دست گرفت و به توسعه خود ادامه داد. یک حرکت رادیکال برای این شرکت در سال 1945 اتفاق افتاد، زمانی که اولین کیف از چرم گوساله تولید شد. این طرح به امضای شرکت تبدیل شد و شرکت را قادر ساخت تا در دهه 1960 در سطح بین المللی گسترش یابد. در دهه 1970، لووه با ایجاد لوگوی LOEWE که اولین مجموعه آن توسط کارل لاگرفلد طراحی شد، در حال گسترش به سمت عطر و مد بود. جورجیو آرمانی و لورا بیاجیوتی متعاقباً مجموعه‌ لباس های زنانه لووه را طراحی کردند.

در سال 1986، LVMH حقوق توزیع بین المللی لووه را خریداری کرد و در سال 1996 آن را به طور کامل تصاحب کرد. در سال 1997، نارسیسو رودریگز به عنوان مدیر خلاق جدید به شرکت ملحق شد و پس از جدایی وی، استوارت وورز در سال 2008 به عنوان مدیر خلاق کمپانی منصوب شد. در سال 2013 جاناتان اندرسون جایگزین وورز شد و اولین مجموعه های لباس آماده او در سال 2014 به بازار آمد. او همچنین مجموعه ای از کمپین های تبلیغاتی توسط استیون مایزل و دیمین روپرو را برای طبیعت بی جان به راه انداخت. از سال 2014، دفتر مرکزی لووه از جمله تیم طراحی، که قبلا در مادرید مستقر بودند به پاریس منتقل گشت. هسته این شرکت همچنان در اسپانیا مستقر است و تولید به ویژه کالاهای چرمی، در بارسلونا و ختافه انجام می‌شود.

خط تولید عطر لووه:

 عطر L de Loewe for women اولین عطر این شرکت بود که در سال 1972 معرفی و دو سال بعد اولین عطر مردانه لووه با نام Loewe for men عرضه شد. لووه به ارائه عطرها از طریق LVMH ادامه می دهد و تا کنون بیش از 100 نوع عطر مختلف تولید کرده است.