منو
سبد خرید

عطر ناسوماتو

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
BLACK AFGANO از هر لحاظ خاص ترین و به نوعی محبوب ترین عطر دنیاست که از بهترین مواد اولیه برای ساخت آن تشکیل شده است. این عطر که بر پایه گیاه حشیش بوده نتیجه یک تحقیق برای برانگیختن اثرات خوشی موقت است. این عطر جذاب و فریبنده با ماندگاری بسیار بالا در سال 2013 توسط Alessandro Gualtieri مخصوص زوجها طر..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
DURO عطری جذاب و به شدت گیرا و فریبنده می باشد که در سال 2014 توسط Alenssandro Gualtieri طراحی شد. این عطر نماد ابراز قدرت مردانه است که در بالا بردن تمام خصوصیات نیرومندی و توانایی مردان تاثیر بسزایی دارد.این عطر جسور و قوی از ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی برخوردار است.رایحه اولیه: ادویه ..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
Narcotic Venus عطری اعتیاد آور و به شدت گیراست که در سال 2009 توسط Allesandro Gualtieri طراح شد. این عطر نتیجه تلاش برای افزایش قدرت نفسانی و درونی زنان می باشد.رایحه اولیه: ادویه جات تندرایحه میانی: سوسن- یاس- گل مریم ..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و تلخ
NASOMATTO BLAMAGE عطری بسیار ماندگار و با پخش بوی خارق العاده که با الهام از عطرهای کلاسیک در سال 2014 توسط Alessandro Gualtieri طراحی شد. بلاماژ در آلمانی به معنای رسوایی و در انگلیسی به معنای تقلب است و طراح آن بخاطر ساخته ی نا امید کننده و بداقبال که بر اثر یک سری اشتباهات چهار عنصر را با هم ترکی..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر ناسوماتو فانتوماس:عطر ناسوماتو فانتوماس-NASOMATTO Fantomas با الهام از صحنه های جنایی فیلم فرانسوی-ایتالیایی Fantomas با بازی ژان ماریس و لویی دو فونس، دعوتی واقعی برای تحقیق، جستجو و کاوش است. عطر ناسوماتو فانتوماس نتیجه یک فرآیند تحقیقاتی با هدف ایجاد اثر سعادت زمینی ا..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ناسوماتو چاینا وایت:عطر ناسوماتو چاینا وایت-NASOMATTO China White قدرت و شکنندگی را به یکباره تداعی می کند. گل‌ها و ادویه‌های لطیف و پودری، بُعد ظریف عطر را نشان می‌دهند که با نخی ظریف به پایه چوبی قدرتمند و باشکوه پیوند می خورد. عطر ناسوماتو چاینا وایت تمام غنای یک سفر ..
3,600,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
ناسوماتو

درباره ناسوماتو:

NASOMATTO یک برند عطرسازی لوکس و خاص است که در سال 2008 در آمستردام هلند فعالیت خود را آغاز کرد. Alessandro Gualtieri طراح عطرهای ناسوماتو و موسس این برند می باشد. وی راجع به هدفش از طراحی چنین برندی می گوید: "من شروع به ساخت چیزی کردم که در یک نقطه خاص بخودی خود آغاز می شود. این پروسه ای است که من به آن علاقه مندم و هدایتم می کند."