منو
سبد خرید

عطر جوپ

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن جوپ هوم: ادکلن جوپ هوم-JOOP HOMME عطری بی انتها، ماندگار و بسیار وسوسه انگیز است که از گیاهان معطر شرقی ساخته شد. عطر جوپ هوم (ژوپ قرمز) با رایحه کلاسیک، مخصوص مردان جنتلمن و جا افتاده می باشد. مردانی که در عین شیک پوشی، با اصالت و ساده هستند. ادکلن جوپ هوم با ترکی..
2,200,000 تومان
ادکلن جوپ هوم اکستریم اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جوپ هوم اکستریم اینتنس: ادکلن جوپ هوم اکستریم اینتنس-JOOP HOMME EXTREME INTENSE برای مردان واقعی نگرش بسیار تحریک آمیزی است که برخی از آنها از پذیرفتن آن هراس ندارند و جوپ اکستریم برایشان تصور یک داروی مقوی غرایز جنسی است. ادکلن جوپ اکستریم اینتنس به شدت احساس برانگیز و فریبنده و..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جوپ هوم له پرفیوم: عطر جوپ هوم له پرفیوم-JOOP HOMME LE PARFUM نسخه جدید، مدرن و ماندگارتر ادکلن جوپ هوم است که به مردان غیر متعارف، تحریک کننده و آزاده اختصاص دارد. مردانی که بدون ترس از زیر پا گذاشتن قوانین، راه و اصول خود را طی می کنند. رایحه غنی و شیرین جوپ&n..
2,930,000 تومان
عطر جوپ هوم ادو پرفیوم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جوپ هوم ادو پرفیوم: عطر جوپ هوم ادو پرفیوم-JOOP HOMME نسخه مدرن و پرقدرت تر ادکلن جوپ هوم است که شخصیت قوی یک مرد موفق را به تصویر می کشد. عطر جوپ هوم ادو پرفیوم رایحه ای جاودانه و فریبنده دارد که به احساسات مردانه شما اشاره می کند و به شما کمک می کند نیمه گشمده خود را&nb..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن جوپ هوم سامر تیکت: ادکلن جوپ هوم سامر تیکت-JOOP HOMME SUMMER TICKET اساسا یک نسخه لطیف، کم رنگ و خنک تر از ادکلن کلاسیک و اصلی جوپ هوم بشمار می رود. انفجار اولیه ادکلن جوپ سامر تیکت ترکیبی فوق العاده از سیب قرمز و مرکبات تازه است که به خوبی جلوه می کند و برای یک عطر مردانه که بر ..
2,710,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن جوپ هوم وایلد: ادکلن جوپ هوم وایلد-JOOP HOMME WILD نسخه دیگری از ادکلن جوپ هوم می باشد که به شدت جذاب، جسور و چالشی تر است. ادکلن جوپ وایلد برای پسران بد ساخته شده! پسرانی که دائما به فکر تفریح هستند، وحشی، رها و شر و شورهایی که دوچرخه سواری می کنند و شلو..
2,710,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن جوپ جامپ: ادکلن جوپ جامپ-JOOP JUMP مسیری است برای لذت بردن از زندگی و در آمدن از یکنواختی و تکرار که مخصوص مردان مدرن و امروزی ساخته شد. ادکلن جوپ جامپ با رایحه گلها و گیاهان معطر و با ترکیب غنی از رایحه‌های گوناگون، ساختاری کاملا متعادل و متناسب ایجاد کرده اس..
2,090,000 تومان
ادکلن جوپ نایت فلایت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن جوپ نایت فلایت: ادکلن جوپ نایت فلایت-JOOP NIGHTFLIGHT عطری شرقی و کلاسیک است که مخصوص استفاده در شب ساخته شد. عطر جوپ نایت فلایت با رایحه ای تاثیرگذار، نماد شب می باشد، وقتی که نسیمی خنک و طراوت بخش می وزد و ستارگان پر نورتر از همیشه می درخشند. ادکلن جوپ نایت فلایت با ترکیب&..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی ادکلن جوپ واو مردانه: ادکلن جوپ واو مردانه-JOOP WOW FOR MEN تمام هوش و حواس شما را به خودش معطوف و باعث تعجب خواهد شد زیرا با سایر عطرهای جوپ متفاوت است! واووو! ما کاملا از محصول جدید جوپ هیجان زده هستیم! ادکلن جوپ واو مردانه عطری جسورانه، تحریک کننده و یک رایحه تازه و چوبی اعتیادآور ا..
3,560,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن جوپ واو زنانه: ادکلن جوپ واو زنانه-JOOP WOW FOR WOMEN تمام هوش و حواس شما را به خودش معطوف و باعث تعجب خواهد شد زیرا با سایر عطرهای جوپ متفاوت است! واووو! ما کاملا از محصول جدید جوپ هیجان زده هستیم! ادکلن جوپ واو زنانه عطری جسورانه، تحریک کننده و یک رایحه تازه اعتیادآور است که شخ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن ژوپ گو: ادکلن جوپ گو-JOOP GO عطری چوبی و معطر است که باعث تحریک و طراوت فرد می شود. عطر جوپ گو سرشار از رایحه دلپذیر طبیعت بوده و طعمی برای تسخیر زندگی است. ادکلن جوپ گو به لطف ترکیب قدرتمندش، عطری پرانرژی و نشاط آور است و مخصوص مردان رها و آزاد می باشد. مردانی که اهل طبیعت گردی، کوهن..
2,090,000 تومان
ادکلن جوپ اسپلش
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن جوپ اسپلش: ادکلن جوپ اسپلش-JOOP SPLASH عطری شاداب و باطراوت که کاملا نسبت به سایر محصولات جوپ متفاوت است، چراکه عطری جوان پسند، اسپرت و یادآور ساحل دریاهاست. عطر جوپ اسپلش با رایحه چوبی-آبزی است که شکل غیر معمول بطری آن یادآور جریان آب می باشد. ادکلن جوپ ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن جوپ فم: ادکلن جوپ فم-JOOP FEMME اولین محصول برند JOOP است که از رایحه جنگلی و چوب‌های معطر ساخته شد. ادکلن جوپ فم با رایحه به شدت افسونگر و اغواکننده با رایحه غالب گل یاس است که بر خلاف عطرهای زنانه، شیرین به نظر نمی‌ آید. عطر جوپ فم با ترکیبی از مرکبات و گشنیز آغا..
2,710,000 تومان
ادکلن جوپ هوم آیس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن جوپ هوم آیس: ادکلن جوپ هوم آیس-JOOP HOMME ICE عطری چوبی و نسخه خنک و یخی ادکلن جوپ هوم است. عطر جوپ هوم آیس شیرجه به اعماق سرما و لرزشی جدید و جذاب در روزهای داغ تابستان است. تصور کنید یخ روی پوستتان ذوب شود! ادکلن جوپ آیس با انفجار ترنج و گریپ فروت در تضاد با آلو آبدار و مریم گل..
0 تومان
ادکلن جوپ ولفگانگ
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جوپ ولفگانگ: ادکلن جوپ ولفگانگ-JOOP WOLFGANG به یاد و نام موسس این کمپانی “ولفگانگ جوپ” ساخته شد. عطر جوپ ولفگانگ دارای رایحه ای کلاسیک و با اصالت است که از اسطوخودوس، گشنیز، خس خس، چوب صندل، دارچین و نعناع هندی تشکیل شده است. عطر جوپ ولفگانگ در سال 2008 توسط Louise ..
0 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
جوپ

درباره عطر جوپ:

JOOP! یک برند آلمانی مد و لوازم آرایشی است که توسط طراح مد و فشن، ولفگانگ جوپ در سال 1978 تاسیس شد. جوپ نام برند را با حروف بزرگ نوشت و علامت تعجب را اضافه کرد تا برند را از نام خودش متمایز کند. !JOOP به خاطر خط تولید عطرهایش با معرفی عطر جوپ فم در سال 1987 به محبوبیت دست یافت و تنها دو سال بعد نسخه مردانه خود را یعنی جوپ هوم روانه بازار کرد که هر دو پرفروش شدند و به جوپ کمک کردند از یک شرکت مد به یک شرکت سبک زندگی تبدیل شود.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر جوپ مردانه:

  • ادکلن جوپ هوم: عطری بی انتها، ماندگار و بسیار وسوسه انگیز است که از گیاهان معطر شرقی ساخته شد. عطر جوپ هوم (ژوپ قرمز) با رایحه کلاسیک، مخصوص مردان جنتلمن و جا افتاده می باشد. مردانی که در عین شیک پوشی، با اصالت و ساده هستند.
  • ادکلن جوپ جامپ: مسیری است برای لذت بردن از زندگی و در آمدن از یکنواختی و تکرار که مخصوص مردان مدرن و امروزی ساخته شد. ادکلن جوپ جامپ با رایحه گلها و گیاهان معطر و با ترکیب غنی از رایحه‌های گوناگون، ساختاری کاملا متعادل و متناسب ایجاد کرده است.

بهترین و پرفروش ترین عطر جوپ زنانه:

  • ادکلن جوپ فم: اولین محصول برند JOOP است که از رایحه جنگلی و چوبهای معطر ساخته شد. ادکلن جوپ فم با رایحه به شدت افسونگر و اغواکننده با رایحه غالب گل یاس است که بر خلاف عطرهای زنانه، شیرین به نظر نمی آید.

قیمت عطر جوپ:

قیمت ادکلن های جوپ بطور کلی در رنج متوسط و نسبتا ارزان قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند، علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند جوپ (عطر جوپ):

جوپ (ژوپ) اولین مجموعه لباس های آماده خود را در سال 1982 به نمایش گذاشت و در سال 1985 لباس های مردانه را به خط تولید خود اضافه کرد. امروزه جوپ محصولات مد، لوازم جانبی، عینک، کفش، لباس زیر، ساعت، جواهرات، عطر و کالاهای خانگی را ارائه می دهد.

موسس جوپ:

Wolfgang Joop در سال 1944 در پوتسدام آلمان متولد شد. پدر وی گرهارد جوپ، ویراستار و نویسنده و مادرش شارلوت یک زن خانه دار بود. جوپ تا سال 1954 در مزرعه پدربزرگ و مادربزرگش در Bornstedt بزرگ شد. سپس خانواده‌اش به Braunschweig نقل مکان کردند، جایی که پدرش به عنوان سردبیر مجله فرهنگی استخدام شده بود. جوپ در سال 1966 در دانشگاه صنعتی براونشوایگ، تحصیلات خود را در زمینه تبلیغات-روانشناسی آغاز کرد، اما بصورت نیمه آن را رها کرده و پس از انصراف از تحصیل به شغل رستوران داری مشغول شد. در سال 1968 تحصیلات خود را مجددا در رشته هنر آغاز کرد که آن را نیز به پایان نرساند. در سال 1970 با کارین بناتزکی، که در آن زمان دانشجوی هنر بود، ازدواج کرد. آنها در سال 1985 طلاق گرفتند و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های جت (متولد 1968) که طراح مد و جواهرات و فلورنتین (متولد 1973) نویسنده و نقاش بود. از زمان جدا شدن از همسرش، جوپ با مردی به نام ادوین لمبرگ رابطه داشت.

وی حرفه طراحی مد و فشن را در کنار همسر سابقش در سال 1968 آغاز کرد که حتی موفق به کسب جوایز متعددی شد و عنوان پروفسورای افتخاری طراحی مد از دانشگاه برلین را دریافت نمود. در سال 1970 در مسابقه ای توسط مجله زنان آلمانی Constanze به همراه همسرش کارین بناتزکی شرکت کرد و هر سه جایزه اول را دریافت کردند. این موفقیت باعث شد در سال 1970 به عنوان ویراستار مد در مجله زنان Neue Mode مستقر در هامبورگ مشغول به کار شود، هرچند در سال 1971 از آن استعفا داد تا به طور مستقل در کمپانی های مد ایتالیا، فرانسه و آلمان به کار خود ادامه دهد. جوپ در سال 1978 با اولین مجموعه خزدار خود به موفقیت بین المللی دست یافت و با تولید این مجموعه بطور رسمی برند !JOOP را افتتاح کرد.

تاسیس کمپانی جوپ:

کمپانی جوپ در سال 1978 بطور رسمی افتتاح شد و از سال 1981 با یک تجارت موفق لباس های زنانه و مردانه و بعد از آن لوازم جانبی، لوازم خانگی و پوشاک بچه گانه را به تولیدات خود افزود. برای اینکه برند را از خودش به عنوان یک هنرمند متمایز کند، یک علامت تعجب به نام !JOOP اضافه کرد. در سال 1988 مجموعه جین و لباس ورزشی ایجاد شد. این شرکت بیشتر به خاطر طیف وسیع عطر خود که در سال 1987 عرضه شد، قابل توجه است. در سال 1998، ولفگانگ جوپ از شریک تجاری اش جدا شد و 95 درصد از سهام جوپ را به یک سرمایه گذار فروختند در حالی که جوپ مدیر خلاق این برند باقی ماند. در سال 2001، جوپ 5٪ باقیمانده را فروخت و شرکت را ترک کرد.

خط تولید عطر جوپ:

امروزه برند جوپ بیش از 50 نوع عطر دارد که محبوب ترین و پرفروش ترین آن ادکلن جوپ هوم می باشد. تجارت عطر و لوازم آرایشی، پس از ترک ولفگانگ جوپ در اختیار شرکت Coty می باشد.