منو
سبد خرید

عطر ایسی میاکه

جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
L'EAU D'ISSEY عطری تازه و درخشان است که حس آزادی و رهایی را به انسان هدیه می کند. این عطر پایان ناپذیر و کاملا مردانه در سال 1994 ساخته شد.رایحه اولیه: یوزو- ترنج- لیمو- ترخونرایحه میانی: نیلوفر آبی- جوزرایحه اصلی: سدر- خس خس- مشک- چوب صندل سفید- تنباکو ..
1,210,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
L'EAU D'ISSEY INTENSE عطری درخشان، خاص و نسخه غلیظ تر شده ایسی میاکه مردانه است که پخش بو و ماندگاری بیشتری دارد. این عطر چوبی مخصوص مردان مدرن و امروزیست و در سال 2007 معرفی شد. لذت رایحه خاص و تکرار نشدنی این عطر را از دست ندهید.رایحه اولیه: نارنگی- ترنج- پرتقال- یوزورایحه میانی: کافور- هل..
1,210,000 تومان 900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
NUIT با الهام از شب و رگه هایی از نور در تاریکی مرموز شبانه در سال 2014 توسط Dominique Ropion و Loc Dong طراحی شد. عطری ادویه ای و چوبی که ستون اصلی آن از چرم بوده و به شدت این عطر خارق العاده به مردان کاریزماتیک و تک پسند پیشنهاد می شود. بطری آن نیز مشابه نسخه های قبلی ایسی میاکه بوده و تنها رنگش م..
1,459,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
NUIT پرفیوم با الهام از شب و رگه هایی از نور در تاریکی مرموز شبانه در سال 2015 طراحی شد. این عطر نسخه غلیظ تر و با دوام تر نویت ادتوالت می باشد. عطری ادویه ای و چوبی با ترکیب مرموز و گیرا که ستون اصلی آن از چرم بوده و به شدت به مردان کاریزماتیک و تک پسند پیشنهاد می شود. بطری آن نیز مشابه نسخه های قب..
1,681,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
NUIT D’ISSEY NOIR ARGENT عطری چوبی و ادویه ای و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای NUIT ایسی میاکه می باشد. عطری غنی، پر رمز و راز، قدرتمند و گیراست و با الهام از پدیده طبیعی و نادر ماه گرفتگی، در سال 2018 توسط Dominique Ropion ساخته شد.رایحه اولیه: جوز- فلفل سیاه- فلفل صورتی- گریپ فروترایحه میانی:..
1,847,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
عطر مردانه ایسی میاکه او اونسو-L’EAU D’ISSEY OR ENCENS که در فرانسه به معنای بخور دادن طلا است، مواجهه بین آب با سنگ های مذاب است که زیباترین و اسرارآمیزترین دود طلایی را تولید می کند که ماحصل آن رایحه ای گرم و درخشان می باشد. ایسی میاکه او اونسو با رایحه نوستالژیک و باشکوه بخور و ترکیبی از مواد تن..
2,380,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
L'EAU BLEUE D'ISSEY عطری تک و بی پرواست که از رایحه گلها و چوب تشکیل شده است. این محصول در سال 2004 طراحی و تولید شد و در سال 2005 بعنوان برترین پکیج مردانه جایزه FiFi را از آن خود کرد.رایحه اولیه: لیمو ترش- ماندارینرایحه میانی: سدر- زنجبیل- توت- فلفل صورتی- اسطوخودوسرایحه اصلی: چوب..
1,953,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
L'EAU D'ISSEY SPORT عطری پر انرژی، الهام گرفته از اصول فنی و ورزشی، در سال 2012 توسط Jacques Cavallier طراحی شد. این عطر کاملا مردانه، ارزشهای ورزشی را در بر می گیرد و خلوص و پاکی طبیعت را بدون هیچ تزویری نمایان می کند. طرح بطری ایسی میاکه اسپرت به مانند نسخه های قدیمیش است اما اینبار به رنگ آبی و خ..
1,136,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
OCEANIC EXPEDITION عطری ملایم و سبک و با رایحه مرکبات، با الهام از سفرهای اقیانوسی و طولانی مدت ساخته شده است. این عطر آرامشبخش و روح نواز که احساس خنکی اقیانوس را به شما هدیه می دهد، در سال 2015 توسط Alberto Morillas طراحی شد.در این عطر از ترکیبات: بهار نارنج- آب دریا- برگ درخت نارنج- ترنج- گری..
1,571,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
NUIT D’ISSEY BLEU ASTRAL نسخه دیگری از خانواده ایسی میاکه نویت است که در سال 2017 روانه بازار شد. این عطر که از آسمان آبی تیره پرستاره در شب الهام گرفته شده، شما را به یک سفر بویایی جدید دعوت می کند. یک رایحه کاملا مردانه و در عین حال رمانتیک و سرشار از بوی طبیعت.رایحه اولیه: گشنیز- لیمو ترش..
1,571,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
L’EAU MAJEURE عطری باطراوت و شاداب است که با الهام از دریا و موجهای غول پیکرش در سال 2017 توسط Aureliean Guichard طراحی شد. این عطر با حفظ ساختار کلی نسبت به نسخه های قبلی بر پایه آب و رایحه اقیانوس نهاده شده است. ترکیبی که با رایحه مرکبات آغاز و در ادامه با رایحه دلنشین دریا شما را به سواحل رویاییت..
1,471,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
L’EAU SUPER MAJEURE INTENSE نسخه غلیظ و پرقدرت تر ماژور با همان شکل و ظاهر اما کمی تیره تر و با رایحه ی باطراوت و شاداب است که با الهام از دریا و موجهای غول پیکرش در سال 2018 توسط Aureliean Guichard و Fabrice Pellegrin طراحی شد. ترکیبی که با رایحه مرکبات آغاز و در ادامه با رایحه دلنشین دریا شما را ب..
1,681,000 تومان
L'EAU D'ISSEY POUR HOMME YUZU EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
L’EAU D’ISSEY YUZU نسخه لیمیتد ادیشن و خارق العاده این برند که متعلق به پروژه "غزل طبیعت" است به همراه نسخه زنانه اش "لوتوس" در سال 2014 توسط Alberto Morillas طراحی شد.یوزو یک میوه مرکباتی متعلق به ژاپن است، جاییکه خواستگاه این برند می باشد. این عطر با رایحه ای درخشان و مرکباتی که بر پایه میوه ی..
0 تومان
L'EAU D'ISSEY LOTUS EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
L’EAU D’ISSEY LOTUS نسخه لیمیتد ادیشن و خارق العاده این برند که متعلق به پروژه "غزل طبیعت" است به همراه نسخه مردانه اش "یوزو" در سال 2014 توسط Alberto Morillas طراحی شد.لوتوس (نیلوفر آبی) یک گل مردابی متعلق به ژاپن است، جاییکه خواستگاه این برند می باشد. این عطر که با الهام از شبنم صبحگاهی و بهار..
0 تومان
L'EAU D'ISSEY PURE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
L’EAU D’ISSEY PURE عطری با ترکیب آب دریا و گلهای بهاری، حس طراوت و شادابی را به شما هدیه می کند. این عطر با پخش بوی بالا در سال 2016 طراحی شد.رایحه اولیه: آب دریارایحه میانی: رز- سوسن سفید- یاس- شکوفه پرتقالرایحه اصلی: عنبرسائل- چوب کشمیر ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
دوباره 90 میل های مخروطی و محبوب "ایسی میاکه" که به عنوان خالص ترین و ناب ترین عطر این برند، از آب های تازه گرفته شده و رایحه ای مانند آبشار و گل های تازه و جنگلهای بهاری می دهد.L’EAU D’ISSEY PURE EDP برخلاف عطرهای دیگر در ابتدا شاید جذاب نباشد اما به مرور و به نرمی شما را با سحر و جادوی خود آشن..
1,180,000 تومان 900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
L’EAU D’ISSEY FLORALE محصول خارق العاده از ایسی میاکه با رایحه گل های بسیار خوشبو که در سال 2011 توسط Alberto Morillas طراحی شد.رایحه اولیه: پرتقالرایحه میانی: سوسن سفید- رزرایحه اصلی: چوبهای جنگلی ..
1,459,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
L’EAY D’ISSEY ABSOLUE در سال 2013 بصورت محدود توسط Olivier Cresp طراحی شد. رایحه این عطر از نور هسته ای که توسط خورشید در غروب آفتاب تشعع می شود و همینطور گلهای یاس و شب بو که در شباهنگام شکوفه باز می کنند، الهام گرفته است.رایحه اولیه: فریزیا- نیلوفر آبیرایحه میانی: گل شب بو- عسل- گل مریم- ی..
1,516,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
L’EAU D’ISSEY PURE عطری با ترکیب آب دریا و گلهای بهاری، حس طراوت و شادابی را به شما هدیه می کند. این عطر با پخش بوی بالا در سال 2016 طراحی شد.رایحه اولیه: آب دریارایحه میانی: رز- سوسن سفید- یاس- شکوفه پرتقالرایحه اصلی: عنبرسائل- چوب کشمیر ..
1,459,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
L'EAU D'ISSEY POUR HOMME NOIR AMBRE عطری با اصالت و شرقی است که با رایحه خاص خودش و همینطور ماندگاری بالایش، سورپرایز ایسی میاکه بشمار می رود. این عطر را نقطه تلاقی شرق با شرق دور می نامند. "مواجهه بین قدرت آب و نور"این عطر درخشان و اعتیادآور در سال 2016 توسط Christophe Raynaud طراحی شد.رایح..
2,380,000 تومان
ISSEY MIYAKE PLEATS PLEASE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
PLEATS PLEASE عطری که شما را تکان می دهد!معرفی این عطر برمی گردد به مد الهام بخش، فرهنگ پاپ و سنت ژاپنی این برند. یک عطر شاداب، خوش بین و پربرکت که در سال 2012 توسط Aurelien Guichard طراحی شد.رایحه اولیه: گلابیرایحه میانی: گل صدتومنی- نخود شیرین- ایندولرایحه اصلی: مشک سفید- وانیل- نع..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
PLEATS PLEASE از بوی کلوچه خوش مزه ماکارون و گلبرگ های لطیف بنفشه الهام گرفته شده است. ترکیب آن خوش بینی و انرژی مثبت را هدیه کرده و توجه شما را به لذت بردن از زندگی ساده جلب می کند. این عطر سرشار از شادی و لذت می باشد در حالیکه ما با یک شیرینی ماکارون در حال جشن گرفتن هستیم. این عطر در سال 2013 توس..
1,240,000 تومان
نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)
ایسی میاکه

درباره ایسی میاکه:

ISSEY MIYAKE طراح مد و فشن ژاپنی در سال 1938 در هیروشیما متولد شد و پس از آنکه در سن 7 سالگی از بمباران اتمی در هیروشیما جان سالم بدر برد در رشته طراحی گرافیک مشغول به تحصیل شده و پس از فارغ التحصیلی در سال 1964 برای کار به پاریس و نیویورک رفت و در سال 1970 به توکیو برگشت و برند ISSEY MIYAKE را با تولید لباس زنانه افتتاح کرد. در اواخر دهه 80 میلادی با تغییر متد در دیزاین و طراحی با چین دادن به پوشاک مسیر جدیدی را در طراحی پیمود.

ایسی میاکه به مانند اکثر طراحان مد خط تولید عطر و ادکلن خود را در سال 1992 راه اندازی نمود.