منو
سبد خرید

عطر پرفیوم د مارلی

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پرفیوم د مارلی پگاسوس: عطر پرفیوم د مارلی پگاسوس-PARFUMS de MARLY PEGASUS عطر سلطنتی و بسیار خاصی است که برگرفته از نام اسب سفید و بالداری در افسانه یونان باستان می باشد که نماد و سمبل قدرت و سرعت است. ادکلن مارلی پگاسوس از پخش بوی بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کا..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی پگاسوس اکسکلوسیف: عطر پرفیوم د مارلی پگاسوس اکسکلوسیف-PARFUMS de MARLY PEGASUS EXCLUSIF یکی از بروزترین عطرهای دنیاست که پس از موفقیت فوق العاده عطر پگاسوس با رایحه ای تقریبا مشابه، اما خاص و ماندگارتر روانه بازار شد. عطر مارلی پگاسوس اکسکلوسیف با رایحه فلفل صورتی و ..
13,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی لیتون: عطر پرفیوم د مارلی لیتون-PARFUMS de MARLY LAYTON عطری شرقی و با الهام از سبک زندگی در دربار سلطنتی ورسای و مظهر جشن و سرور است. عطر مارلی لیتون بیانگر اتمسفر صندلی قدرت در قرن 18 میلادی می باشد. ادکلن مارلی لیتون دارای ترکیبی اعتیادآور و فر..
13,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی لیتون اکسکلوسیف: عطر پرفیوم د مارلی لیتون اکسکلوسیف-PARFUMS de MARLY LAYTON EXCLUSIF نسخه جدید و جذاب عطر مارلی لیتون، با ترکیبی مدرن، مرموز و با دوام تر است. ادکلن مارلی لیتون اکسکلوسیف عطری شرقی و اعتیادآور است که مناسب هم آقایان و هم خانمها بوده و قدرت و..
13,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی گودولفین: عطر پرفیوم د مارلی گودولفین-PARFUMS de MARLY GODOLPHIN عطر سلطنتی و بسیار خاصی است که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه دیگران قرار می دهد. عطر مارلی گودولفین از ترکیب پیچیده و عمیقی بهره مند است که به طرز ما..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر پرفیوم د مارلی شاگیا: عطر پرفیوم د مارلی شاگیا-PARFUMS de MARLY SHAGYA عطر سلطنتی و بسیار خاصی است که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه دیگران قرار می‌دهد. عطر مارلی شاگیا مخصوص مردانی است که عاشق رایحه‌های سنگین و تکرارنشدنی هس..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر پرفیوم د مارلی لیپیزان: عطر پرفیوم د مارلی لیپیزان-PARFUMS de MARLY LIPPIZAN با الهام از شهامت و جسارت اسب مسابقه‌ای جذاب فرانسوی که در عصر لویی پانزدهم بود، ساخته شد. عطر مارلی لیپیزان با رایحه فریبنده و بسیار گیرا شما را کانون توجه دیگران قرار می‌دهد. ادکلن مارلی لیپیزان با رایحه..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی دارلی: عطر پرفیوم د مارلی دارلی-PARFUMS de MARLY DARLEY با رایحه فریبنده و بسیار گیراست که شما را کانون توجه دیگران قرار می‌دهد. نام عطر مارلی دارلی برگرفته از یک نژاد اسب اصیل و پرورش یافته عرب است که امروزه نیز در مسابقات اسب سواری از آن استفاده می‌ش..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر پرفیوم د مارلی کوهویان: عطر پرفیوم د مارلی کوهویان-PARFUMS de MARLY Kuhuyan یک عطر چرمی و به شدت ماندگار است که تمام فضای اطراف شما را غرق در خود می کند. کوهویان یکی از قدیمی ترین نژاد اسب عرب بوده که نشان دهنده ریشه های با شکوه و اشرافی است. عطر مارلی کوهویان با یک ترکیب متنا..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی نیسان: عطر پرفیوم د مارلی نیسان-PARFUMS de MARLY Nisean عطری شرقی، استثنایی و لوکس است که رایحه ی آن مانند شهد مقدسی است که بر روی قلب و جسم شما تاثیر مثبتی دارد. عطر مارلی نیسان ادای احترام به نت های زعفران، سدر و نعناع هندی است. ترکیبی دلپذیر با چوبهای نفیس که..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر پرفیوم د مارلی هبدان: عطر پرفیوم د مارلی هبدان-PARFUMS de MARLY Habdan عطری شرقی و لوکس است که با ماندگاری فوق العاده بالا یک موج شگفت انگیزی از رایحه خوش زعفران را دارا می باشد. هبدان اسب اصیل و نجیبی بود که در طول فتوحات جنگ های صلیبی افسانه ای کشف شد. عطر مارلی هب..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر پرفیوم د مارلی همدانی: عطر پرفیوم د مارلی همدانی-PARFUMS de MARLY Hamdani اغلب به عنوان نماد قدرت و زیبایی شناخته می شود، هر چند ظاهرا در زمان قدیم یک اسب اصیل و ورزشی بود. عطر مارلی همدانی با رایحه شرقی و بسیار ماندگار مخصوص مردان شیک و جنتلمنی است که علاقه ویژه ای به سوارکار..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر پرفیوم د مارلی کارلایل: عطر پرفیوم د مارلی کارلایل-PARFUMS de MARLY CARLISLE عطری با رایحه گلها و میوه های تازه و یکی دیگر از محصولات خاص و منحصر به فرد عطر مارلی می باشد. ادکلن مارلی کارلایل مظهر نور است، آفتابی و درخشنده و دارای ترکیب ماندگار و بادوام، متشکل از اپو..
13,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی آکاستر: عطر پرفیوم د مارلی آکاستر-PARFUMS de MARLY AKASTER عطری شرقی، لوکس و اغواکننده است که با رایحه ای به شدت ماندگار و پرقدرت، احساسات شما را فاش می کند! ادکلن مارلی آکاستر با ظاهری کاملا مشابه مارلی کارلایل است که بر پایه عود بنا شده و مخصوص مردان شیک پوش و..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پرفیوم د مارلی اوجان: عطر پرفیوم د مارلی اوجان-PARFUMS de MARLY Oajan عطری شرقی، لوکس و اغواکننده است که با رایحه ای به شدت ماندگار و پرقدرت، یک سفر بویایی فراموش نشدنی است. عطر مارلی اوجان برگرفته از اسبی با همان نام است که در روزگاران قدیم از (اسب) Oajan بعنوا..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی هرود: عطر پرفیوم د مارلی هرود-PARFUMS de MARLY HEROD عطر سلطنتی و بسیار خاص و در عین حال همه پسندی است که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه دیگران قرار می دهد. عطر مارلی هرود که برگرفته از نام اسب مسابقه ای در یون..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی بیرلی: عطر پرفیوم د مارلی بیرلی-PARFUMS de MARLY یکی دیگر از محصولات با شکوه عطر مارلی که ادای احترامی به تاریخ غرور انگیز اسب پادشاهان گذشته است. BYERLEY یکی از سه اسب نر بنیانگذار مسابقات Bloodstock، موسوم به مسابقه اسب اصیل مدرن است که در افسانه ها این اسب قهوه ای..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی پرسیوال: عطر پرفیوم د مارلی پرسیوال-PARFUMS de MARLY PERCIVAL از نام یکی از شوالیه های افسانه ای شاه آرتور برگرفته شده و همینطور نام یک نوع اسب مسابقه ای است که حس سواری تند و تیز در قرن هجدهم را القا می کند تا از حال و هوای اشرافی آن دوران لذت ببرید. ادکلن مارلی پرس..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی کالان: عطر پرفیوم د مارلی کالان-PARFUMS de MARLY KALAN عطری ادویه ای و شرقی است که مخصوص استفاده خانمها و آقایان طراحی شد. ادکلن مارلی کالان با رایحه ای منحصر به فرد، تند و تیز و درعین حال لطیف در نت اولیه شما را شگفت زده خواهد کرد و در نت میانی تقارن اسطوخودوس و شکو..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی سدلی: عطر پرفیوم د مارلی سدلی-PARFUMS de MARLY SEDLEY عطری سبک، قوی و تازه است که با رایحه‌های آبزی و هوازی، یک سفر بویایی واقعی را ارائه می‌دهد. ادکلن مارلی سدلی دارای طراوت نابی است که همه جا شما را دنبال کرده و احساسی به زلالی آب را در خاطرتان تجدید می‌کند. عطر پرفیوم ..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر پرفیوم د مارلی گرینلی: عطر پرفیوم د مارلی گرینلی-PARFUMS de MARLY GREENLEY عطری چوبی و مرکباتی است که برگرفته از طبیعت بوده و منبع انرژی خالص است. پرفیوم د مارلی گرینلی را می‌توان تفسیری میوه‌ای و باطراوت بر پایه چوب کشمیر دانست. عطر مارلی گرینلی در یک بطری سبز مجسمه‌ای قرار دارد و بر ا..
12,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر پرفیوم د مارلی گالووی: عطر پرفیوم د مارلی گالووی-PARFUMS de MARLY GALLOWAY پیشکشی از طرف طراحان عطر مارلی به مخاطبان فهیم و عطر شناس، مخصوصا آقایان مشکل پسند است. مارلی کماکان از عرصه مربوط به اسب ها در تولید عطر های نفیسش الهام می گیرد. عطر مارلی گالووی با الهام از ..
13,100,000 تومان 11,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پرفیوم د مارلی هالتان: عطر پرفیوم د مارلی هالتان-PARFUMS de MARLY HALTANE رایحه ای از درخشندگی و سایه و ترکیبی از مواد کمیاب و نجیب است که سنت عطرسازی قرن 18 فرانسه را بازبینی می کند. طراوت خیره کننده نت های گیاهی در لایه آغازین عطر پرفیوم د مارلی هالتان سریعا به احس..
15,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرفیوم د مارلی الثیر: عطر پرفیوم د مارلی الثیر-PARFUMS de MARLY ALTHAIR ادای احترام به عطرسازی فرانسوی و همچنین به خانواده عطرهای چوبی-وانیلی می باشد. پرفیوم د مارلی الثیر از نسل مستقیم وانیلی است که در زمان سلطنت لویی پانزدهم در فرانسه معرفی شد. در این عطر، وانیل با مرکبات، ادویه ..
16,300,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 35 (2 صفحه)
پرفیوم د مارلی

درباره عطر پرفیوم د مارلی:

پرفیوم د مارلی کمپانی عطر سازی معاصر است که در سال 2009 توسط جولین اسپرچر در فرانسه تأسیس شد. مارلی، باز نو شده ایده اصلی این برند با شکوه در قرن هجدهم بود، وقتی که بهترین و ناب ترین عطر دنیا برای لویی پانزدهم، پادشاه وقت فرانسه برای بزرگداشت از نژاد اسبهای اصیل تولید شد. قرن هجدهم میلادی، فرانسه مهد عطرسازی دنیا بود. این نام و لوگو الهام گرفته از قلعه عظیم و مجلل هنری تزئین شده با مجسمه دو اسب است که توسط لویی چهاردهم در پاریس ساخته شده بود، هر عطر مارلی نام یک نژاد اسب اصیل است. اولین محصول مارلی در سال 2009 به بازار آمد. رایحه ی عطرهای مارلی، سلطنتی و از مواد مرغوب و گرانبهاست که از ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی نیز برخوردار هستند.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر پرفیوم د مارلی مردانه:

  • عطر پرفیوم د مارلی پگاسوس: عطر سلطنتی و بسیار خاصی است که برگرفته از نام اسب سفید و بالداری در افسانه یونان باستان می باشد که نماد و سمبل قدرت و سرعت است. ادکلن مارلی پگاسوس از پخش بوی بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه قرار می دهد.
  • عطر پرفیوم د مارلی هرود: عطر سلطنتی و بسیار خاص و در عین حال همه پسندی است که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه دیگران قرار می دهد. عطر مارلی هرود که برگرفته از نام اسب مسابقه ای در یونان باستان است، مخصوص مردانی است که عاشق رایحه های سنگین و تکرار نشدنی هستند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر پرفیوم د مارلی زنانه:

  • عطر پرفیوم د مارلی سافاناد: عطری مجلل و لوکس از برند مارلی است که علاوه بر کیفیت بسیار عالی، ظرافت جسورانه، انرژی متمرکز و خلق و خوی منحصر به فردش، این عطر را کامل می کند. عطر مارلی سافاناد از یک نژاد اسب اصیل عربی الهام گرفته شده که ملکه صبا این اسب را به شاه سلیمان اهدا کرد و نامش را SAFANAD (خالص) گذاشت.
  • عطر پرفیوم د مارلی دلینا: عطری با رایحه گلهای نفیس که بر پایه گل رز ترکی بوده و رایحه اصلی آن سرشار از کنتراست است. در چند کلمه عطر مارلی دلینا را می شود: جذاب، سخاوتمند، پر جنب و جوش، درخشان، پایان ناپذیر و به شدت مدرن و امروزی تعریف کرد.

قیمت عطر پرفیوم د مارلی:

قیمت ادکلن های مارلی بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه پرفیوم د مارلی یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر مارلی از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. عطرهای مارلی که به عطرهای سلطنتی و رویال مشهور هستند، از بهترین و کمیاب ترین مواد تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

تاریخچه برند پرفیوم د مارلی (عطر پرفیوم د مارلی):

پرفیوم د مارلی در سال 2009 توسط جولین اسپرچر در فرانسه تأسیس شد، او از دوران جوانی علاقه زیادی به تاریخ و عطرسازی داشت. نام این برند از "Château de Marly"، محل اقامت لوئی پانزدهم پادشاه فرانسه الهام گرفته است. در حالی که بیشتر دوران پادشاهی لوئی پانزدهم در کاخ ورسای سپری شد، مارلی جایی بود که برای تفریح ​​به آنجا می رفت. Château de Marly یک کاخ تفریحی بود، جایی که اطرافیان پادشاه به شدت محدود بودند و برای جشن های شاد و شگفت انگیز ایجاد شده بود. دربار پادشاه آنقدر به رایحه ها آغشته بود که به آن "صحن عطری" می گفتند: کیف ها، پنکه ها، دستکش ها و حتی چشمه ها با عطر آغشته شده بودند.

موسس پرفیوم د مارلی:

Julien Sprecher عطرساز، موسس و مدیر هنری Parfums De Marly در سال 1973 در سن ژرمن-لای متولد شد. وی در سنین بسیار کم وارد دنیای عطرها شد، جایی که پدرش در آن زمان نماینده خانه Guerlain در خاورمیانه بود. اسپریچر قبل از راه اندازی برند مجلل خود، فرهنگ بویایی عالی خود را در حین کار در شرکت توزیع خانوادگی خود در آسیا و خاورمیانه توسعه داد. چشم انداز این خبره، با زیبایی اسب ها و تاریخ بزرگ فرانسه، با ارائه رایحه های برجسته با تعهد قوی از طریق فرمولهای متراکم این بود که رویاها را به دنیای عطرسازی تزریق کند.

جولین اسپرچر می گوید: "رایحه ها ما را به سفر وا می دارد. من همیشه قرن 18 را تحسین می کردم، چراکه اسب ها و عطرها افتخار فرانسه بودند."

تاسیس کمپانی پرفیوم د مارلی:

جولین اسپرچر با الهام از تاریخ اصیل فرانسه و تلفیق اسب و عطر کلاسیک فرانسه، در سال 2009 برند مارلی را تاسیس کرد. عطرهای مارلی، گواهی درجه یک کیفیت فرانسه را دارا می باشد که در سراسر جهان مورد ستایش قرار گرفته است. با انواع عطرهای استثنایی و لحظات بویایی نادر، قلب مشتاقان اصیل، لوکس و همچنین عاشقان رایحه های زیبا و مواد اولیه نجیب را لمس می کند.

خط تولید عطر پرفیوم د مارلی:

مارلی در سال 2009 خط تولید عطر و ادکلن خود را با تولید دو عطر مارلی دارلی و مارلی شاگیا افتتاح کرد و در سال 2011 با عطر مارلی پگاسوس و در سال 2012 با عطر مارلی هرود به شهرت رسید. امروزه عطر PARFUMS de MARLY با بیش از 30 نوع عطر زنانه و مردانه یکی از مطرح ترین و لوکس ترین برندهای عطر و ادکلن به شمار می رود.