منو
سبد خرید

عطر پرفیوم د مارلی

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
HEROD نام اسب مسابقه ای در یونان باستان است و عطر سلطنتی و بسیار خاصی که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه قرار می دهد و مخصوص مردانی است که عاشق رایحه های سنگین و تکرار نشدنی هستند. این عطر در سال 2012 توسط Olivier Pescheux طراحی و به بازار آمد.رایحه ..
4,269,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
PEGASUS نام اسب سفید و بالداری در افسانه یونان باستان است که نماد و سمبل قدرت و سرعت می باشد و عطر سلطنتی و بسیار خاصی است که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه قرار می دهد. این عطر در سال 2011 مخصوص مردانی که عاشق رایحه های سنگین و تکرار نشدنی هستند، طراحی..
4,269,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
GODOLPHIN نام اسب مسابقه ای است که از میان تعداد کثیر برندگان اسبهای مسابقه ای به شهرت رسید و عطر سلطنتی و بسیار خاصی است که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه قرار می دهد. این عطر در سال 2012 توسط Michele Saramito مخصوص مردانی که عاشق رایحه ..
3,950,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
SHAGYA نام اسب یکی از سلطنت طلبان عرب بود که به دوستی ذاتیش با انسان شناخته می شد و عطر سلطنتی و بسیار خاصی است که از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و به همین دلیل شما را کانون توجه قرار می دهد. این عطر در سال 2013 مخصوص مردانی که عاشق رایحه های سنگین و تکرار نشدنی هستند، ط..
3,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
LIPPIZAN با الهام از شهامت و جسارت اسب مسابقه ای جذاب فرانسوی که در عصر لویی پانزدهم بود، ساخته شده است. این عطر فریبنده و بسیار گیرا در سال 2009 توسط Sidonie Lancesseur طراحی شد.رایحه اولیه: آویشن- ترخون- لیمو- ترنج- هل- مریم گلیرایحه میانی: سدر ویرجینیا- نعناع هندی- یاس- زنبق- خس خس- رز- ص..
3,708,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
DARLEY یک نژاد اسب اصیل و پرورش یافته عرب است که امروزه نیز در مسابقات اسب سواری از آن استفاده می شود. نام آن برگرفته از اعزام اسبهای عرب از حلب به مسابقات اروپایی برای اولین بار می باشد. این عطر، با ماندگاری و پخش بوی فوق العاده در سال 2009 توسط Francis Delemont طراحی شد.رایحه اولیه: نعناع- لیم..
3,708,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
LAYTON عطری شرقی با الهام از سبک زندگی در دربار سلطنتی ورسای و مظهر جشن و سرور و جو صندلی قدرت در قرن 18 میلادی می باشد.این عطر اعتیادآور و خارق العاده توسط طراح مطرح ایرانی حمید مرآتی کاشانی در سال 2016 ساخته شد.رایحه اولیه: ماندارین- سیب- اسطوخودوس- ترنجرایحه میانی: شمعدانی- یاس- بنفشه..
4,300,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
LAYTON EXCLUSIF نسخه جدید و جذاب لیتون، با ترکیبی مدرن، مرموز و با دوام تر است که در سال 2017 توسط حمید مرآتی کاشانی طراح برجسته ایرانی ساخته شد. عطری که مناسب هم آقایان و هم خانمها بوده و قدرت و بی پروایی اش را اثبات می کند.رایحه اولیه: ترنج- گریپ فروت- بادام- آب دریارایحه میانی: شمعدانی- ه..
4,606,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
Kuhuyan یکی از قدیمی ترین نژاد اسب عرب بوده که نشان دهنده ریشه های با شکوه و اشرافی است. این عطر چرمی و به شدت ماندگار در سال 2013 طراحی شد.رایحه اولیه: یاس- برگ بنفشهرایحه میانی: چرم- گل آفتاب گردانرایحه اصلی: دانه تونکا- عنبر سائل- عود ..
4,494,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Nisean عطری شرقی، استثنایی و لوکس است که در سال 2016 طراحی شد. رایحه ی آن مانند شهد مقدسی است که بر روی قلب و جسم شما تاثیر مثبتی دارد.رایحه اولیه: زعفران- گل لادنرایحه میانی: گلهای بهاریرایحه اصلی: چوبهای جنگلی نفیس- برگ نعناع هندی ..
4,494,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
Habdan اسب اصیل و نجیبی بود که در طول فتوحات جنگ های صلیبی افسانه ای کشف شد. این عطر شرقی و لوکس و با ماندگاری فوق العاده بالا یک موج شگفت انگیزی از رایحه خوش زعفران می باشد.هبدان در سال 2013 طراحی شد.رایحه اولیه: کندر- زعفرانرایحه میانی: رز- چوبهای جنگلی- سیبرایحه اصلی: کا..
4,494,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
Hamdani اغلب به عنوان نماد قدرت و زیبایی شناخته می شود، هر چند ظاهرا در زمان قدیم یک اسب اصیل و ورزشی بود. این عطر شرقی و بسیار ماندگار در سال 2013 توسط Fabrice Pellegrin طراحی شد.رایحه اولیه: کندر- صمغرایحه میانی: میخک- عسل- چوب گوآیاکرایحه اصلی: چوب صندل- پاپیروس- چرم- بنزوئین- تن..
4,494,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
CARLISLE عطری با رایحه گلها و میوه های تازه یکی دیگر از محصولات خاص و منحصر به فرد مارلی می باشد. این عطر با ماندگاری طولانی و قدرت پراکندگی بالا در سال 2015 طراحی شد.رایحه اولیه: ماندارین- ترنجرایحه میانی: یاس- بنفشهرایحه اصلی: هل- نعناع هندی- چوب گوآیاک ..
5,618,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
AKASTER عطری شرقی، لوکس و اغواکننده که با رایحه ای به شدت ماندگار و پرقدرت در سال 2015 طراحی شد. رایحه اولیه: درخت سرو- لیمورایحه میانی: شمعدانی آفریقایی- رز بلغاریرایحه اصلی: عود- مشک- هل ..
4,494,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
در روزگاران قدیم از (اسب) Oajan بعنوان برگ برنده در جنگ ها استفاده می شد و امروزه سوارکاران از تکیه بر وی برای پیروزی در مسابقات سوارکاری تردید ندارند. این عطر شرقی و خارق العاده در سال 2013 طراحی شد.رایحه اولیه: اسمانتوس- عسل- دارچینرایحه میانی: آرتمیزیا- عنبرسائل- لادن- بنزوئینرای..
4,494,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
کمپانی مشهور عطر سازی مارلی یکی دیگر از محصولات با شکوه خود را که ادای احترامی است به تاریخ غرور انگیز اسب پادشاهان در سال 2014 روانه بازار کرد. BYERLEY یکی از سه اسب نر بنیانگذار مسابقات Bloodstock، موسوم به مسابقه اسب اصیل مدرن است که در افسانه ها این اسب قهوه ای تیره هنگام رعد و برق به دنیا آمده ..
4,382,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
PERCIVAL از نام یکی از شوالیه های افسانه ای شاه آرتور برگرفته شده و همینطور نام یک نوع اسب مسابقه ای است که حس سواری تند و تیز در قرن هجدهم را القا می کند تا از حال و هوای اشرافی آن دوران لذت ببرید.عطری خنک و فرش در عین حال پرقدرت که با رایحه تازه و با طراوت مرکبات آغاز شده و با رایحه تند و تیز ..
4,382,000 تومان 3,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
این عطر پیشکشی از طرف طراحان این برند به مخاطبان فهیم و عطر شناس، مخصوصا آقایان مشکل پسند است. مارلی کماکان از عرصه مربوط به اسب ها در تولید عطر های نفیسش الهام می گیرد. GALLOWAY اسب سفید قدرتمندی بود که در قرن 18 در دره های عمیق جنوب اسکاتلند کشف شد.این محصول خارق العاده در سال 2014 طراحی ..
4,382,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
SAFANAD عطری مجلل و لوکس از برند مارلی که علاوه بر کیفیت بسیار عالی، ظرافت جسورانه، انرژی متمرکز و خلق و خوی منحصر به فردش، این عطر را کامل می کند. نام SAFANAD از یک نژاد اسب اصیل عربی الهام گرفته شده که ملکه صبا این اسب را به شاه سلیمان اهدا کرد و نامش را SAFANAD (خالص) گذاشت.این محصول در سال 2..
3,820,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ATHALIA عطری جوان پسند و فرشته خویی است که سرشار از مواد غنی و پرقدرت می باشد. با وجود مواد ناهمگون در ترکیبات آن اما تعادل ما بین دو جنس لطیف (مشک و شکوفه پرتقال) با عنبر و زنبق پیچیده و متلاطم برقرار شده است. Alexandra Kosinski این عطر را در سال 2016 طراحی کرده و در مورد آن می گوید: “زنبق نفیسی که..
3,820,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
MELIORA نام یک مادیان اصیل است که به عنوان مادر اسب مشهور هیرود به شمار می رود. این مادیان سفید و خوش رو متعلق به اجداد انگلیسی اصیل و بزرگ می باشد.این عطر شاهکار دیگری از کمپانی مارلی بوده که در سال 2013 توسط Nathalie Lorson طراحی شد.رایحه اولیه: انگور سیاه- برگ مو- توت قرمزرایحه میانی:..
3,820,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
SEDBURY نام اسب اصیل خوش فرم و خوش اندام متعلق به قرن 18 میلادی در شمال انگلستان است که همیشه در بهترین فرم خود قرار داشت. این عطر یادآور ارزش های بالای این اسب می باشد.ترکیب بی نقص از گل های زیبا و خوش بو از آن یک عطر مدرن و امروزی ساخته است. حتی طرح کلاسیک و برجسته گچ بری روی بطری بیانگر یک عط..
3,820,000 تومان
PARFUMS de MARLY DELINA
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
DELINA عطری با رایحه گلهای نفیس که بر پایه گل رز ترکی بوده و رایحه اصلی آن سرشار از کنتراست است. در چند کلمه این عطر را می شود: جذاب، سخاوتمند، پر جنب و جوش، درخشان، پایان ناپذیر و به شدت مدرن و امروزی تعریف کرد.این عطر در سال 2017 توسط Quentin Bisch طراحی شد.رایحه اولیه: جوز هندی- لیچی- ترن..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
CASSILI عطری شرقی، غیر قابل مقاومت و خوشمزه از میوه های مخملی و گلهای پاستیلی است. این عطر لوکس، مفرح و نشاط آور در سال 2019 طراحی شد و نام آن برگرفته از نام اسب لوئی شانزدهم که سرعت و اصالتش زبانزد همگان بود. رایحه اولیه: گلهای بهاری- رز بغاری- انگور قرمز رایحه میانی: گلبرگ- بوته یاسمن- گل ابریشم..
3,820,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 26 (2 صفحه)
پرفیوم د مارلی

درباره پرفیوم د مارلی:

PARFUMS de MARLY کمپانی عطر سازی معاصر است که باز نو شده ایده اصلی این برند با شکوه در قرن هجدهم بود، وقتی که بهترین و ناب ترین عطر دنیا برای لویی پانزدهم پادشاه وقت فرانسه برای بزرگداشت از نژاد اسبهای اصیل تولید شد. قرن هجدهم میلادی، فرانسه مهد عطرسازی دنیا بود. این نام و لوگو الهام گرفته از قلعه عظیم و مجلل هنری تزئین شده با مجسمه دو اسب است که توسط لویی چهاردهم در پاریس ساخته شده بود. هر عطر مارلی نام یک نژاد اسب اصیل است و اولین محصول این برند در سال 2011 به بازار آمد. رایحه ی عطرهای مارلی سلطنتی و از مواد مرغوب و گرانبها تهیه شده که از ماندگاری و پخش بسیار بالایی نیز برخوردار هستند.