منو
سبد خرید

عطر نیشان

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر نیشان اژه: عطر نیشان اژه-NISHANE EGE ادای احترام به دریای اژه و فروافتادگی بلند دریای مدیترانه است که بین شبه جزیره یونان و آناتولی قرار دارد. جاییکه از نظر تاریخی مهم می باشد، به ویژه با توجه به تمدن یونان باستان که در نواحی اطراف ساحل دریای اژه ساکن بوده است. جزایر..
10,300,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر نیشان آنی: عطر نیشان آنی-NISHANE ANI توسط دوستداران عطر به عنوان بهترین رایحه وانیل شناخته می شود و تبدیل به رایحه ای نمادین شده است. نیشان آنی عطری رمانتیک و آرام است که با الهام از یک آهنگ محلی معروف آناتولی به نام "Sarı Gelin" به ترکی (عروس بلوند) یا "Sari Gyalin"..
10,300,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر نیشان ننشی: عطر نیشان ننشی-NISHANE NANSHE الهه باروری، آب و عدالت اجتماعی سومری است که معتقد بودند حامی رویاها و پیشگویی ها است. او مراقب یتیمان و زنان بیوه بود و بر انصاف، آب شیرین، پرندگان و ماهی ها و باروری نظارت می کرد. او به پیامبران علاقه مند بود و به آنها توان..
10,300,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر نیشان هسیوات: عطر نیشان هسیوات-NISHANE HACIVAT ادای احترام به ظرافت، مهربانی، شایستگی و عشق به هنر است. نیشان هسیوات با الهام از شخصیت سنتی سایه بازی، به شما کمک می کند تا در بهترین رویاهای خود با درخشش های ابدی، ساختار شاد خود را که از نت های تحریک کننده آناناس و ترنج ساخته شده اس..
10,300,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر نیشان هسیوات ایکس: عطر نیشان هسیوات ایکس-NISHANE HACIVAT X تفسیر جدیدی از عطر قبلی نیشان هسیوات است که به شخصیت سنتی تئاتر سایه‌ ترکیه با ساختاری شیپر که ظرافت، شایستگی و عشق به هنر را تراوش می‌کند، ادای احترام می‌کند. نیشان هسیوات ایکس با نت‌های محرک آناناس و ت..
12,100,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نیشان

درباره عطر نیشان:

نیشان اولین برند عطر مستقر در استانبول است که در سطح جهانی با دیدگاهی استثنایی در مورد عطرسازی هنری تجلیل می‌شود. این را می‌توان براحتی با منحصر به فرد بودن رایحه‌ها تشخیص داد. نیشان با الهام از سنت‌های ریشه‌دار، چشم انداز مدرن و ساختار جهان وطنی استانبول که تمدن‌های بسیاری را در بر گرفته است، در سال 2013 توسط Mert Güzel و Murat Katran در استانبول ترکیه تاسیس شد. نیشان با عطرهای منحصر به فرد و پیچیده و لمس ظریف مجموعه‌های هنری خود که با نهایت دقت طراحی شده، آماده است تا نشانگر ارزشی باشد که برای خود و عزیزانتان قائل هستید. این یک پیشنهاد انحصاری است که از یک فرهنگ ریشه‌دار نشأت می گیرد. با در نظر گرفتن این نکته که ظرفیت و ایجاد خاطرات ارزشمند همراه با احساسات روشنگرانه دارد، نیشان با افتخار، مجموعه‌های خود را به جهانیان ارائه می‌کند و از دیدن قدردانی بی پایان دوستداران عطر در سراسر جهان که باعث شد این برند به یکی از برندهای نامی تبدیل شود، خرسند است.

بهترین و پرفروش ترین عطر نیشان:

  • عطر نیشان اژه: ادای احترام به دریای اژه و فروافتادگی بلند دریای مدیترانه است که بین شبه جزیره یونان و آناتولی قرار دارد. جاییکه از نظر تاریخی مهم می باشد، به ویژه با توجه به تمدن یونان باستان که در نواحی اطراف ساحل دریای اژه ساکن بوده است.

قیمت عطر نیشان:

قیمت ادکلن های نیشان در رنج بالایی قرار دارند، چراکه نیشان یک برند نیش لوکس و گرانقیمت است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان نیشان از افراد متمول و سرشناس هستند. عطرهای نیشان از بهترین و کمیاب ترین مواد تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

تاریخچه برند نیشان (عطر نیشان):

هر عطر NISHANE به عنوان ادای احترام به احساسات و حالات مختلف طراحی شده است تا لحظاتی ارزشمند را به خاطر بسپارد. نیشان خلق عطر را شکل مهمی از هنر می داند و با داستان سرایی با عطرها شهرت زیادی به دست می آورد. "مجموعه مولانا" با الهام از نقل قول های مولانا سلالدین رومی، "سه گانه بازی سایه" با الهام از نمایشنامه سایه سنتی که با نام های "Karagöz & Hacivat" نیز شناخته می شود، "مجموعه تخیلی" با الهام از رمان شازده کوچولو و "مجموعه بدون مرز" که برای دادن پیام امیدبخش به تمام مرزهای احساسی بین مردم جهان طراحی شده است، نمونه هایی از داستان سرایی عطرها هستند. نه تنها نیشان با این مجموعه ها داستان می گوید، بلکه بسیاری از رایحه های این مجموعه ها توسط بسیاری به عنوان "رایحه های نمادین" تعریف شده اند.

NISHANE به معنای علامت یا نماد است. این برند با رایحه های منحصر به فرد و پیچیده و لمس ظریف مجموعه های هنری خود که با نهایت دقت طراحی شده، آماده است تا نماد (nişane) ارزشی باشد که برای خود و عزیزانتان قائل هستید. نیشان یک برند عطر لوکس ترکیه ای است که توسط مرت گوزل و مورات کاتران در سال 2013 تاسیس شد.

نیشان تا کنون 45 عطر گوناگون طراحی کرده که اولین نسخه آن در سال 2013 ایجاد شد.