منو
سبد خرید

عطر فرانک الیور

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر فرانک الیور وایت تاچ: عطر فرانک الیور وایت تاچ-franck olivier White Touch تضاد قدرت و لطافت در هر زنی را به تصویر می‌کشد. عطر فرانک الیور وایت تاچ تمام جنبه‌های مختلف شخصیت شما را آشکار می‌کند و به خوبی بر جذابیت منحصر به فرد شما تاکید می‌کند. این عطر، حس شهوانی و اغواگری را در هر ..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن فرانک الیور بلک تاچ: ادکلن فرانک الیور بلک تاچ-franck olivier black Touch کنسانتره ای متمایز از مواد نجیب را برای یک روح آزاد به نمایش می گذارد. ظرافت، جذابیت و سادگی در بطری تک رنگ فرانک الیور بلک تاچ ریشه دارد. ادکلن فرانک الیور بلک تاچ با شروعی مطبوع، حول&n..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن فرانک الیور بلو تاچ: ادکلن فرانک الیور بلو تاچ-franck olivier blue Touch کنسانتره ای متمایز از مواد نجیب، خنک و ترش را برای یک روح آزاد به نمایش می گذارد. ظرافت، جذابیت و تازگی در بطری تک رنگ فرانک الیور بلو تاچ ریشه دارد. ادکلن فرانک الیور بلو تاچ&n..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر فرانک الیور عود تاچ: عطر فرانک الیور عود تاچ-franck olivier oud Touch یک رایحه چوبی تلخ و با شخصیت است. عطر فرانک الیور عود تاچ با نت های شیرین و لذیذ پرتقال، تمشک و کارامل آغاز می شود، قلب با یک دسته گل از بنفشه، رز و یاس و همچنین نعناع هندی و صمغ کندر تند و تلخ همراه اس..
1,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر فرانک الیور میس: عطر فرانک الیور میس-franck olivier Miss به عنوان عطری مینیمال و ظریف عرضه شد که زیبایی زنان را تجلیل می کند. عطر فرانک الیور میس با نت‌های میوه‌ای شروع می‌شود که با گل‌های ظریفی که روی چوب و مشک قرار گرفته‌اند، ترکیب می‌شود. زیبایی این ترکیب در ترکیب..
1,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر فرانک الیور نیچر: عطر فرانک الیور نیچر-franck olivier Nature رایحه ای گلی-میوه ای که با الهام از طبیعت ساخته شد. عطر فرانک الیور نیچر با نت های ابتدایی تازه و حریص از ترنج، لیمو، هلو و لیچی آغاز می شود. قلب بسیار زنانه آن، یک دسته گل یاس را نشان می دهد که گل برف و یاس بنف..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن فرانک الیور این بلک: ادکلن فرانک الیور این بلک-franck olivier in Black یک عطر چوبی آروماتیک است که جوهره یک مرد زمینی با ارزش‌های والا را ابراز می دارد. ادکلن فرانک الیور این بلک در یک بطری ساده و باوقار، درست مانند خود شخص، محصور شده است. با هر قطره، سرمستی زندگی به عم..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر فرانک الیور ادو پشن من اینتنس: عطر فرانک الیور ادو پشن من اینتنس-franck olivier eau de passion men INTENSE متعلق به خانواده شیپر معطر است که باعث افزایش طراوت می شود. فرانک الیور ادو پشن اینتنس یک عطر ایده آل برای هر مردی می باشد. این عطر که با رایحه خنک و تازه مرکبات و نعناع ..
1,200,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
فرانک الیور

درباره عطر فرانک الیور:

فرانک الیور یک کمپانی فشن و عطرسازی فرانسوی است که توسط یک طراح مد تاسیس شد. در دهه 1960، او با مد پویا و سبک پر جنب و جوش خود متمایز شد. رنگ‌های روشن، مواد با کیفیت، پوشیدن آسان که مترادف با آزادی و سرزندگی است، به تنهایی ارزش‌های فرانک الیور را به تصویر می‌کشد. اما، یک متفکر موفق، افق‌های جدیدی را می‌بیند… فرانک الیور در طول سفرهایش در فرانسه، به دنبال مواد عالی برای طراحی های مد خود بود که با دنیای گل و روایح آن آشنا شد. دنیای بویایی محل همه برخوردها و جسارت هاست، آنجاست که او می تواند عطش آزادی و انرژی خود را برطرف کند! او سپس به خود این مأموریت را داد که شور و نشاط یک مجموعه مد را برای زنان مدرن رونویسی کند.

در سال 1998، فرانک الیور اولین اثر بویایی خود را در محیطی نمادین به شکل صدف افتتاح کرد. این به‌عنوان اشاره‌ای به ارزش‌هایش در نظر گرفته می‌شود: آبمیوه‌ای که رمزها را تکان می‌دهد، مانند زنی که عاشق استقلال است. حتی امروز، فرانک الیور میراث خانواده ای است که رویای آینده خود را در سر می پروراند و در زمان حال لنگر می اندازد، بدون اینکه تاریخ خود را فراموش کند…

بهترین و پرفروش ترین عطر فرانک الیور مردانه:

  • ادکلن فرانک الیور بلک تاچ: کنسانتره ای متمایز از مواد نجیب را برای یک روح آزاد به نمایش می گذارد. ظرافت، جذابیت و سادگی در بطری تک رنگ فرانک الیور بلک تاچ ریشه دارد.

بهترین و پرفروش ترین عطر فرانک الیور زنانه:

  • عطر فرانک الیور وایت تاچ: تضاد قدرت و لطافت در هر زنی را به تصویر می کشد. عطر فرانک الیور وایت تاچ تمام جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند و به خوبی بر جذابیت منحصر به فرد شما تاکید می کند.

قیمت عطر فرانک الیور:

قیمت ادکلن های فرانک الیور بطور کلی در رنج ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند فرانک الیور (عطر فرانک الیور):

انتخاب نام برند، ساختن یک سرنوشت است… داستان از این قرار است که این طراح مد فرانسوی، نام پسر بزرگش را «فرانک» گذاشت تا ذائقه آزادی را در او القا کند و پسر کوچکترش را «الیور» نامید تا با پرورش قدرت و انعطاف پذیری رشد کند. او مشتاق انتقال ارزش های قوی به نسل های آینده بود. او که نوه یک بافنده خانه های مد لباس است، ماجراجویی کارآفرینی خود را با دادن نام فرزندانش به برندش آغاز کرد. خلقت او سرودهایی برای آزادی و قدرت درونی خواهد بود که در ما نهفته است و اینگونه بود که فرانک الیور متولد شد.

فرانک الیور تا سال 2022 حدود 55 عطر گوناگون طراحی کرده که اولین نسخه آن در سال 1998 با نام فرانک الیور زنانه (صدفی) بود.