منو
سبد خرید

عطر پرایم کالکشن

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن پرایم کالکشن مارکونی: ادکلن پرایم کالکشن مارکونی-PRIME Collection MARCONI عطری با رایحه خنک و ترش است که مخصوص روزهای گرم تابستان می باشد. ادکلن مارکونی با ترکیبی پیچیده، مدرن و عمیق به آقایان با اعتماد به نفس، قوی، شجاع و پرشور تعلق دارد. عطر مارکونی مردانه در سال 2013 ط..
1,770,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن پرایم کالکشن مارکونی بلو: ادکلن پرایم کالکشن مارکونی بلو-PRIME Collection MARCONI BLUE عطری با رایحه خنک و ملایم که مخصوص روزهای گرم تابستان می باشد. ادکلن مارکونی بلو با ترکیبی پیچیده، مدرن و عمیق به آقایان با اعتماد به نفس، قوی، شجاع و پرشور تعلق دارد. عطر مار..
1,880,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر پرایم کالکشن دیپ سنس: عطر پرایم کالکشن دیپ سنس-PRIME Collection Deep Sense یک عطر گلی و شرقی برای مردان خوش تیپی است که دوست دارند توجهات را به خود جلب کنند. عطر دیپ سنس با رایحه ای از نت های گل رز، آلو، فلفل صورتی و ادویه، آغاز شده و در ادامه، ارکیده در قلب و د..
1,520,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر پرایم کالکشن دیپ سنس اسپرت: عطر پرایم کالکشن دیپ سنس اسپرت-PRIME Collection Deep Sense SPORT یک عطر مرکباتی و سرزنده برای مردان ورزشکار و پویایی است که در روز فعالیت های بدنی بالایی دارند. عطر دیپ سنس اسپرت با رایحه ای از نت های ترنج و ماندارین، آغاز شده و در ادامه، ..
1,520,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر پرایم کالکشن دیپ سنس بلک: عطر پرایم کالکشن دیپ سنس بلک-PRIME Collection Deep Sense BLACK یک عطر گلی و میوه ای برای مردان خوش تیپی است که دوست دارند توجهات را به خود جلب کنند. عطر دیپ سنس بلک با رایحه ای از نت های لیمو و اسطوخودوس، آغاز شده و در ادامه، آناناس در قلب و..
1,520,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر پرایم کالکشن دیپ سنس بلو: عطر پرایم کالکشن دیپ سنس بلو-PRIME Collection Deep Sense BLUE با الهام از فضاهای باز و یک آسمان آبی از بالای یک منظره صخره ای که زیر نور خورشید می درخشد، تولید شد. عطری با طراوت که تجسمی از طبیعت زیبا در فصل بهار است. عطر دیپ سنس بلو با رایحه ای ..
1,520,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پرایم کالکشن دیپ زنانه: عطر پرایم کالکشن دیپ سنس زنانه-PRIME Collection Deep Sense WOMEN یک عطر گلی، شرقی و ادویه ای است که مخصوص استفاده روزمره می باشد. عطر دیپ سنس زنانه با رایحه ای از نت های آلو، رز، ادویه و فلفل صورتی، آغاز شده و در ادامه، ارکیده در قلب ..
1,630,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر پرایم کالکشن اینتر پاریس: عطر پرایم کالکشن اینتر پاریس-PRIME Collection INTER PARIS یک عطر خاص برای مردان جنتلمن است که دارای ساختاری گرم و تلخ از روایح میوه ای و چوبی است. ادکلن اینتر پاریس با بویی برخواسته از خاک و زمین، حس وقار و اعتماد به نفس را القا می کند. بعضی چیزها در نگاه ..
1,520,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
پرایم کالکشن

درباره عطر پرایم کالکشن:

پرایم کالکشن یکی از برندهای تحت لیبل کمپانی عطرسازی پرستیژ است که در فرانسه واقع شده. کمپانی پرستیژ که کمپانی مادر برخی از برندهای عطر و ادکلن است، خط تولید پرایم کالکشن را در سال 2012 افتتاح کرد.

 

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر پرایم کالکشن:

  • ادکلن پرایم کالکشن مارکونی: عطری با رایحه خنک و ترش است که مخصوص روزهای گرم تابستان می باشد. ادکلن مارکونی با ترکیبی پیچیده، مدرن و عمیق به آقایان با اعتماد به نفس، قوی، شجاع و پرشور تعلق دارد.
  • عطر پرایم کالکشن دیپ سنس: یک عطر گلی و شرقی برای مردان خوش تیپی است که دوست دارند توجهات را به خود جلب کنند. عطر دیپ سنس با رایحه ای از نت های گل رز، آلو، فلفل صورتی و ادویه، آغاز شده و در ادامه، ارکیده در قلب و در انتها با نت پایه شگفت انگیزی از وانیل، چوب صندل، نعناع هندی و مشک به پایان می رسد.

قیمت عطر پرایم کالکشن:

قیمت ادکلن های پرایم کالکشن بطور کلی در رنج ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند پرایم کالکشن (عطر پرایم کالکشن):

برند پرایم کالکشن در سال 2012 توسط کمپانی عطرسازی پرستیژ فرانسه راه اندازی شد. پرایم کالکشن تا کنون 15 عطر گوناگون تولید کرده که اولین آن، پرایم کالکشن دیپ سنس در سال 2012 بود.