منو
سبد خرید

عطر بالماسو

عطر بالماسو بلک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر بالماسو بلک: عطر بالماسو بلک-balmaso BLACK جذاب ترین عطر این برند، با ماندگاری طولانی است که برای آقایان شیک پوش و جنتلمن تولید شد. ادکلن بالماسو بلک محبوب ترین و پرفروش ترین عطر بالماسو در سال های اخیر بوده و کمتر عطری یافت می شود که بتواند در برابر این عطر رقا..
0 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
بالماسو

درباره عطر بالماسو:

کمپانی بالماسو یک برند فرانسوی است که از سال 1820 فعالیت رسمی خود را در کشور فرانسه آغاز کرد. این برند از سال 2012 در زمینه تولید عطر و ادکلن مشغول به فعالیت است. با نگاه به تاریخچه این برند می‌توان گفت که تا به امروز چیزی حدود 9 محصول منحصر به فرد توسط بالماسو تولید و روانه بازار شده است. بسیاری از محصولات این برند مختص به آقایان بوده و رایحه‌های استفاده شده در محصولات این کمپانی برازنده شخصیت‌های برجسته است و برای کسانی که می‌خواهند در محیط‌های مختلف بدرخشند، مناسب می باشد. 

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر بالماسو:

  • عطر بالماسو بلک: جذاب ترین عطر این برند، با ماندگاری طولانی است که برای آقایان شیک پوش و جنتلمن تولید شد. ادکلن بالماسو بلک محبوب ترین و پرفروش ترین عطر بالماسو در سال های اخیر بوده و کمتر عطری یافت می شود که بتواند در برابر این عطر رقابت کند.

قیمت عطر بالماسو:

قیمت ادکلن های بالماسو بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه بالماسو یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد نفیس و کمیاب تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر بالماسو از افراد متمول و خاص هستند.

تاریخچه برند بالماسو (عطر بالماسو):

بالماسو در سال 1820 تاسیس شد و در سال 2012 با تولید عطر جذاب، امروزی و جوان پسند بالماسو بلک بر سر زبانها افتاد. این عطر جزء معدود رایحه هایی است که برای سران و پادشاهان فرانسه و ایتالیا تولید شده است. بنیانگذار این شرکت همواره در تولید عطر به جزئیات توجه داشته و همواره محصولاتی منحصر به فرد عرضه می کند. 

بالماسو فراتر از یک رایحه...تا بحال به آینه نگاه کرده اید …؟

اگر یک بار با دقت بیشتری به اجزای ظاهرتان نگاه کنید به این مطلب پی خواهید برد که حتی کوچکترین سلولها هم از اهمیت ویژه ای در ساختن ظاهر بر جسته ی شما بر خوردار هستند. برای مثال وقتی که برای خرید یک لباس می روید به مارک، جنس، رنگ و طراحی لباس دقت می کنید و اگر آن لباس را مناسب خود ببینید انتخابش می کنید. تمام این ها نشان از اهمیت و مهم بودن شما است، شما که هر روز یک لباس می پوشید و پوشش برایتان مهم است. شما که حضوری برجسته در محل کار، جلسات و میهمانی ها دارید...شما که الگوی نفرات زیادی هستید…مهم بودن شما، نیاز به دقت و حساسیت بیشتری در انتخاب هایتان دارد.

نکته مهم:

این تاریخچه بر اساس سایت و منبع اصلی این برند درج شده ولی با توجه به اینکه هیچ اطلاعات موثقی در سایتهای معتبر جهانی از این برند وجود ندارد، به نظر می رسد بالماسو یک برند ایرانی است و تمام اطلاعات مندرج در تاریخچه جای شک و شبهه دارد.