منو
سبد خرید

عطر جیونچی

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جیونچی پلی فور هر:عطر جیونچی پلی فور هر-GIVENCHY PLAY مخصوص زنانی است که عاشق سورپرایز شدن هستند، زنانی که در همه چیز کنجکاو بوده و در عین حال گوش دادن به موسیقی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند. عطر جیوانچی پلی زنانه عطری بسیار اغواکننده و جذاب بوده و همیشه آماده برای ت..
2,078,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جیونچی پلی اینتنس فور هر:عطر جیونچی پلی اینتنس فور هر-GIVENCHY PLAY INTENSE مخصوص زنان سخت پسندی است که عاشق سورپرایز شدن هستند، زنانی که در همه چیز کنجکاو بوده و در عین حال گوش دادن به موسیقی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند. عطر جیوانچی پلی اینتنس زنانه ..
2,135,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن جیونچی پلی:ادکلن جیونچی پلی-GIVENCHY PLAY ترکیب متعادل و عالی از ظرافت، زیبایی و خوشگذرانی است. ادکلن جیوانچی پلی مردانه از دو نوع ترکیب متفاوت تشکیل شده، دو نوع رایحه ای که دریایی از احساسات را دو شخص مختلف اما در یک مسیر احساس خواهند کرد. عطر جیونچی پلی از آن دس..
1,461,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن جیونچی پلی اینتنس:ادکلن جیونچی پلی اینتنس-GIVENCHY PLAY INTENSE ترکیب متعادل و عالی از ظرافت، زیبایی و خوشگذرانی است و نسخه غلیظ و پرقدرت تر ادکلن جیوانچی پلی می باشد. ادکلن جیوانچی پلی اینتنس مردانه از دو نوع ترکیب متفاوت تشکیل شده، دو نوع رایحه ای که دریایی از ا..
1,573,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل ادوتوالت:ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل ادوتوالت-GIVENCHY Very Irresistible داستان فراموش نشدنی بین Hubert de Givenchy موسس این کمپانی با Audrey Hepburn بازیگر و مدل مشهور و فقید بریتانیایی است. عطر جیوانچی وری ایرسیستیبل ترکیبی است از ظرافت فرا..
1,491,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جیونچی وری ایرسیستیبل ادوپرفیوم:عطر جیونچی وری ایرسیستیبل ادوپرفیوم-GIVENCHY Very Irresistible نسخه پرقدرت، اعتیادآور و ماندگارتر عطر جیونچی وری صورتی است. عطر جیوانچی وری ایرسیستیبل ادوپرفیوم سرشار از رایحه گل رز بوده و ترکیبی است از ظرافت فرانسوی و فوریت آمری..
1,656,000 تومان
عطر جیونچی وری ایرسیستیبل ل اینتنس
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر جیونچی وری ایرسیستیبل ل اینتنس:عطر جیونچی وری ایرسیستیبل ل اینتنس-GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE L’INTENSE عطری پرقدرت، ماندگار، خطرناک تر! و به شدت اعتیاد آور تر از دو نسخه قبلی وری جیوانچی است. ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل اینتنس مخصوص خانم های جذاب، کاریزماتیک، سرشار از اع..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر جیونچی وری ایرسیستیبل هپی 10 یرز:عطر جیوانچی در سال 2013 به مناسب دهمین سالگرد تولید عطر محبوب و پرطرفدار وری ایرسیستیبل، با تولید نسخه ویژه با نام عطر جیونچی وری ایرسیستیبل هپی 10 یرز-GIVENCHY Very Irresistible Happy 10 Years جشن گرفت. به همین مناسبت ادکلن جیونچی وری ایرسیست..
1,517,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل لئو او رز:ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل لئو او رز-GIVENCHY Very Irresistible L’Eau en rose عطری همه پسند و مناسب روزهای سرد و شبهای گرم تابستان است! در واقع می توان عطر جیوانچی وری ایرسیسیتبل رز را مناسب هر زمان و هر مکان دانست. ادکلن وری ایرسیستیبل..
1,517,000 تومان
عطر جیونچی لایو ایرسیستیبل
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جیونچی لایو ایرسیستیبل:عطر جیونچی لایو ایرسیستیبل-GIVENCHY Live Irresistible محصول لیمیتد ادیشنی از مجموعه عطرهای وری ایرسیستیبل است که با ترکیب دوست داشتنی و مخلوطی از میوه و گل و ادویه جات ساخته شد. شعار عطر لایو ایرسیستیبل این است که "شما فقط یکبار زندگی می کنید و همین امر..
0 تومان
ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل فور من
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل فور من:ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل فور من-GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE FOR MEN یک علم کیمیاگری تسخیر شده توسط عطر جیوانچی است. ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل مردانه ترکیبی از ظرافت و کاریزماست و می توان به عنوان یک عطر عجیب از آن نام برد. ادکلن وری ایرسیستیبل فو..
0 تومان
ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل فرش اتیتیود فور من
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل فرش اتیتیود فور من:ادکلن جیونچی وری ایرسیستیبل فرش اتیتیود فور من-GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE FRESH ATTITUDE در باب جسارت، خوش بینی و میل به زندگی است. عطر وری ایرسیستیبل فرش مردانه عطری کاملا مردانه و خنک دارای انرژی فراوان برای انجام فعالیت های سخت و ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جیونچی آنژو دمون:ange ou demon، فرشته یا شیطان مسئله این است!عطر جیونچی آنژو دمون-GIVENCHY ange ou demon خلائی بین تاریکی و روشنایی و بین فرشته و شیطان است و این رازیست که پوشیده می ماند. ادکلن جیوانچی آنژو دمون عطری بسیار احساس برانگیز، وسوسه کننده و فریبنده که در و..
2,100,000 تومان 1,770,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جیونچی آنژو دمون ل سکرت:عطر جیونچی آنژو دمون ل سکرت-GIVENCHY ange ou demon le secret نسخه جدید و مرموز عطر آنژو دمون است که یک نقطه درخشانی از یک راز پنهان می باشد. عطر جیوانچی آنژو دمون له سکرت نگاه مختصری به درون جذاب و فریبنده اش دارد و به ما اجازه می دهد که به راز آن..
2,100,000 تومان
عطر جیونچی آنژو دمون ل سکرت الکسیر
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جیونچی آنژو دمون ل سکرت الکسیر:عطر جیونچی آنژو دمون ل سکرت الکسیر-GIVENCHY ange ou demon le secret elixir نسخه عمیق، غنی و به شدت احساس برانگیز تر از نسخه های قبلی آنژو دمون است. ادکلن آنژو دمون له سکرت الکسیر عطری فریبنده و اغواگر، مخصوص خانم هایی است که می خواهند ماسک ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جیونچی ل آنژ نویر:فرشته سیاه!عطر جیونچی در ادامه تولید مجموعه عطرهای آنژو دمون، عطر جیونچی ل آنژ نویر-GIVENCHY l’ange noir را روانه بازار کرد. ادکلن جیوانچی آنژ نویر عطری غیر قابل انکار و رازآلود که با الهام از سبک و سیاق فیلم های جنایی ساخته شده است. درخشان مانند یک فرشته... ترسنا..
2,359,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن جیونچی پور هوم:ادکلن جیونچی پور هوم-GIVENCHY POUR HOMME عطری فریبنده و جسور، دارای ظاهری زیبا، خلاقانه و با حس که مناسب آقایان جنتلمن و شیک پوش است. عطر جیونچی پورهوم نسخه دوقلو ادکلن بلو لیبل می باشد و برای استفاده روزانه مناسب است. ادکلن جیونچی پورهوم با ترکیبی ..
1,500,000 تومان 1,190,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن جیونچی پور هوم بلو لیبل:ادکلن جیونچی پور هوم بلو لیبل-GIVENCHY Blue Label نسخه خنک، ملایم و تابستانی عطر جیونچی پورهوم می باشد. ادکلن جیوانچی بلولیبل عطری با طراوت و پویا، مخصوص مردان فعالی است که قدر آزادی را می دانند. عطر جیوانچی بلولیبل برای یک مرد واقعی که می تواند در ب..
1,500,000 تومان 1,190,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن جیونچی زریوس رژ:ادکلن جیونچی زریوس رژ-GIVENCHY XERYUS ROUGE عطری بسیار اغوا کننده و گیراست که نامش برگرفته از یکی از خدایان یونان باستان است. ادکلن جیوانچی زریوس رژ عطری شرقی و جذاب است که در بطری و جعبه قرمز رنگ اغواکننده تر به نظر می آید. عطر جیونچی زریوس رژ برا..
1,404,000 تومان 1,150,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن جیونچی اینسنس اولترا مارین:ادکلن جیونچی اینسنس اولترا مارین-GIVENCHY INSENSE ULTRAMARINE عطری با رایحه گلها و میوه های تازه است که با الهام از نسیم خنک دریا و طبیعت سبز ساخته شد. ترکیب ادکلن جیوانچی اولترامارین اینسنس با طراوت و تازگی که دارد شما را به سواحل بکر و نیلی اقیا..
1,404,000 تومان 1,150,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن جیونچی جنتلمن:ادکلن جیونچی جنتلمن-GIVENCHY GENTLEMAN مظهر فریبندگی و بی انتهایی است و مردانی که این عطر بی پروا و پرقدرت را انتخاب می کنند، با اعتماد به نفس و به شدت به خودشان افتخار می کنند. ادکلن جیوانچی جنتلمن عطری کلاسیک است که مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش ساخته شد. عطر..
1,436,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جیونچی جنتلمن انلی:ادکلن جیونچی جنتلمن انلی-GIVENCHY GENTLEMEN ONLY عطری مدرن و با ظرافت است که تحولی در میان عطرهای مردانه بوجود آورد، چرا که از نتهای چوبی و پرقدرت بجای نتهای مرکبات و گیاهان استفاده کرد. برای جنتلمن بودن نگرش فرد مهم بوده و این یک سبک زندگی است. ادکل..
1,950,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جیونچی جنتلمن انلی اینتنس:ادکلن جیونچی جنتلمن انلی اینتنس-GIVENCHY GENTLEMEN ONLY INTENSE نسخه غلیظ و پرقدرت تر عطر جنتلمن انلی است که به شدت اعتیادآور و اغواکننده تر می باشد. ادکلن جیوانچی جنتلمن انلی اینتنس عطری جسور و به شدت مردانه است که تلاش می کند به حس نفسا..
2,250,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر جیونچی جنتلمن انلی ابسولوت:عطر جیونچی جنتلمن انلی ابسولوت-GIVENCHY GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE نسخه ادوپرفیوم و ماندگار ادکلن جنتلمن انلی است. عطر جیوانچی جنتلمن انلی ابسولوت که از بالاترین کیفیت تهیه شده، مخصوص مردان شیک پوش و امروزی است. ادکلن جیونچی جنتلمن انلی ابسولوت عطری چو..
2,450,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 38 (2 صفحه)
جیونچی

درباره عطر جیونچی:

جیونچی یک کمپانی لوکس مد و فشن، لوازم جانبی و عطر و ادکلن فرانسوی است که توسط هوبرت جیونچی در جرج اونو پاریس تاسیس شد. کمپانی جیونچی اولین عطر خود را به نام عطر L'Interdit در سال 1957 توسط Francis Fabron و با الهام از اسطوره بازیگری آدری هپبورن که یک عطر زنانه شیرین بود، طراحی و دو سال بعد عطر Monsieur که یک عطر مردانه گرم و تلخ بود، در سال 1959 توسط Francis Fabron طراحی و بخش عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر جیونچی مردانه:

  • ادکلن جیونچی پلی اینتنس ادوتوالت: از دو نوع ترکیب متفاوت تشکیل شده، دو نوع رایحه ای که دریایی از احساسات را دو شخص مختلف اما در یک مسیر احساس خواهند کرد. عطر جیونچی پلی اینتنس از آن دسته عطرهایی است که با رایحه خنک و ترش و باطراوات مرکبات آغاز می شود اما رفته رفته رایحه گرم و تند فلفل، قهوه و خس خس جای خنکی را می گیرد.
  • ادکلن جیونچی زریوس رژ ادوتوالت: عطری بسیار اغوا کننده و گیراست که نامش برگرفته از یکی از خدایان یونان باستان است. ادکلن جیوانچی زریوس رژ عطری شرقی و جذاب است که در بطری و جعبه قرمز رنگ اغواکننده تر به نظر می آید.

بهترین و پرفروش ترین های عطر جیونچی زنانه:

  • عطر جیونچی پلی اینتنس فور هر ادوپرفیوم: نسخه غلیظ و پرقدرت تر عطر جیونچی پلی است و عطری بسیار اغواکننده و جذاب بوده و همیشه آماده برای تصاحب لحظه های شیرین زندگیست. طراحی و رایحه فوق العاده و ماندگار ادکلن جیوانچی بنفش توانست شهره عام و خاص شود.
  • عطر جیونچی آنژو دمون ادوپرفیوم: عطری بسیار احساس برانگیز، وسوسه کننده و فریبنده که در واقع شما را وارد چالشی می کند که این خصوصیات یک فرشته است یا یک شیطان!!!؟؟؟ ترکیب شرقی و کاریزماتیک عطر آنژو دمون مشکی، محصولی گیرا و پرقدرت از آن ساخته است و بطری جذاب و اشک گونه عطر آنژو دمون به مانند یک تکه بلوری کنده از لوستر درخشان و شفاف است.

قیمت عطر جیونچی:

قیمت ادکلن های جیوانچی بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه جیوانچی یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. ضمن اینکه عطر ژیوانشی برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط بازیگران و مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند. بازیگرانی چون آدری هپبورن، جاستین تیمبرلیک، لیو تیلر، آماندا سایفرد، سیمون بیکر و سوپر مدلهای مشهور دنیا...

تاریخچه برند جیونچی (عطر جیونچی):

جیوانچی یک برند فرانسوی، مد و لوازم جانبی و عطر است که توسط کنت هوبرت دی جیوانچی در سال 1952 در فرانسه تاسیس شد. جیونچی به دلیل ترکیب منحصر به فرد ظرافت فرانسوی و جذابیت آمریکایی، که به ویژه در ظاهر بازیگر مشهور آن روزها، آدری هپبورن مجسم بود، شهرت پیدا کرد. جیوانچی در ابتدا طراح لباس بازیگران سینما خصوصا آدری هپبورن بود و از این طریق وارد عرصه مد و فشن شد و طراحی های وی به سرعت مورد پسند افراد مشهور قرار گرفت.

موسس جیونچی:

هوبرت جیمز تافین دی جیوانچی در سال 1927 در شمال فرانسه در یک خانواده که اصالتا اهل ونیز ایتالیا بودند، متولد شد. پس از مرگ پدر هوبرت در اثر آنفلوانزا در سال 1930، وی توسط مادر و مادربزرگ مادری خود بزرگ شد. هوبرت در 17 سالگی به پاریس نقل مکان کرد و در مدرسه عالی هنر تحصیل کرد تا به یک طراح مد و فشن مبدل شد. هوبرت بین سالهای 1945 تا 1951 برای برندهایی چون: روبرت پیژو، لوسین لی لانگ، پیر بالمن و کریستین دیور که در آن زمان خیلی شناخته شده نبود، طراحی کرد و در سال 1952 برند خود را تاسیس نمود. هوبرت جیونچی در سال 1995 از طراحی مد بازنشسته شد و طراح های مطرحی چون جان گالیانو، الکساندر مک کوئین، جولین مک دونالد، ریکاردو تیسی و کلر وایت کلر به ترتیب این پست را برعهده گرفتند. هوبرت جیونچی در سال 2018 و در سن 91 سالگی از دنیا رفت.

تاسیس کمپانی جیونچی:

در سال 1952، هوبرت دو جیوانچی خانه لوکس خود را تأسیس کرد و مجموعه جدید Les Séparables را با چند دامن شناور و بلوزهای پف دار ساخته شده از پنبه خام راه اندازی کرد. جیوانچی با اولین مجموعه شگفت انگیز خود تحسین منتقدین را در بر داشت و تیتر یک مجله Vogue شد. مجله نیویورک تایمز مقاله ای تحت عنوان "یک ستاره متولد شد" منتشر کرد و l'Album du Figaro نیز نوشت هوبرت دو جیوانچی با اولین مجموعه خود به یکی از مشهورترین طراحان مد تبدیل شد. در سال 1954 هوبرت جیوانچی اولین پیراهن را ارائه داد. او اولین طراح مد بود که خط تولید لباس های راحتی و لوکس را  ایجاد کرد که با استفاده از ماشین آلات وارد شده از ایالات متحده در پاریس تولید می شد. جیونچی در سال 1959 خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد و در سال 1969 اولین مجموعه پوشاک مردانه خود را افتتاح نمود. کمپانی جیونچی علاوه بر صنعت مد و عطر و ادکلن، محصولاتی چون کیف و کفش، لوازم جانبی، لوازم آرایشی و پوستی، عینک و ... تولید می کند.

جیونچی با تولیدات خاص و منحصر به فرد خود در تمام این سالها توانست توجه افراد سرشناسی را به خود جلب کند. افرادی چون: فرح پهلوی، خانواده جان اف کندی و بازیگران و خوانندگانی چون: آدری هپبورن، الیزابت تیلور، کیت بلانشت، اما استون، لیدی گاگا، جولیان مور، جولیا رابرتز، آریانا گرانده و....

خط تولید عطر جیونچی:

کمپانی جیونچی با طراحی و تولید عطر L'Interdit در سال 1957 و عطر Monsieur در سال 1959 خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد. تاکنون عطر جیونچی بیش از 240 نوع عطر طراحی کرده است که بهترین و مشهورترین عطرهای آن را در فروشگاه عطرکیش می توانید مشاهده کنید.