منو
سبد خرید

عطر جیونچی

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
PLAY مخصوص زنانی است که عاشق سورپرایز شدن و در همه چیز کنجکاو هستند. این عطر همیشه آماده برای تصاحب لحظه های شیرین زندگیست. طراحی و رایحه فوق العاده و ماندگار آن توانست شهره عام و خاص شود. PLAY for her بعد از PLAY مردانه در سال 2010 تولید و معرفی شد.رایحه اولیه: شکوفه پرتقال- فلفل صورتی..
1,769,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
PLAY INTENSE نسخه غلیظ و با دوام تر عطر پلی و یک عطر استثنایی مخصوص خانمهای سخت پسند و خاص است. این عطر بسیار رویایی و ماندگار در سال 2010 توسط Emilie Coppermann و Lucas Sieuzac طراحی و چهره تبلیغاتی آن Noot Sear مدل و بازیگر کانادایی می باشد.رایحه اولیه: هلو- شکوفه پرتقال- فلفل صورتیرا..
1,868,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
PLAY ترکیب متعادل و عالی از ظرافت و زیبایی و خوشگذرانی است و از دو نوع ترکیب متفاوت تشکیل شده، دو نوع رایحه ای که دریایی از احساسات را دو شخص مختلف اما در یک مسیر احساس خواهند کرد.این عطر در سال 2008 توسط Emilie Coppermann و Lucas Sieuzac طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- پوست پرتقال..
1,278,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
PLAY INTENSE عطری مدرن و همانند نسخه قبلی به شکل یک MP3 Player است که اینبار با رنگ مشکی عرضه شد. این عطر به مراتب غلیظ تر و با دوام تر از پلی سفید بوده و مخصوص مردانی است که از یکنواختی و روزمره گی فراری هستند.این عطر در سال 2008 توسط Emilie Coppermann و Lucas Sieuzac طراحی ..
1,376,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
Very Irresistible داستان فراموش نشدنی بین Hubert de Givenchy موسس این کمپانی با Audrey Hepburn بازیگر و مدل مشهور و فقید بریتانیایی است. این عطر ترکیبی است از ظرافت فرانسوی و فوریت آمریکایی که در دنیای فشن و سینما ریشه کرده است.جیونچی وری ایریزیستیبل تداعی گر جسارت و عطوفت و ..
1,327,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
Very Irresistible ادو پرفیوم عطری پرقدرت تر، ماندگار تر و به شدت اعتیادآور تر از نسخه ادوتوالت آن است که در سال 2005 توسط Dominique Ropion ،Sophie Labbe و Carlos Benaim طراحی شد و بار دیگر بازیگر هالیوودی Liv Tyler برای کمپین تبلیغاتی آن برگزیده شد.رایحه اولیه: گلابی- سیب سبز- رازیانه ..
1,474,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
VERY IRRESISTIBLE L’INTENSE عطری پرقدرت تر، ماندگار تر، خطرناک تر! و به شدت اعتیاد آور تر از دو نسخه قبلی آن است که در سال 2011 مخصوص خانم های جذاب، کاریزماتیک، سرشار از اعتماد به نفس و مدرن طراحی شد.بار دیگر بازیگر هالیوودی Liv Tyler برای کمپین تبلیغاتی آن برگزیده شد.رایحه اولیه: آلورای..
1,572,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
جیوانچی در سال 2013 به مناسب دهمین سالگرد تولید عطر محبوب و پرطرفدار وری ایریزیستیبل، با تولید نسخه ویژه با نام Very Irresistible Happy 10 Years جشن گرفت.به همین مناسبت این عطر ترکیبی است از 10 نوع گل رز که از سراسر دنیا گردآوری شده اند.رایحه اولیه: 10 نوع رزرایحه میانی: گل گوشواره- گل ص..
1,278,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Very Irresistible L’Eau en rose عطری همه پسند و مناسب روزهای سرد و شبهای گرم تابستان است! در واقع می توان آن را مناسب هر زمان و هر مکان دانست.این عطر در سال 2014 توسط Carlos Benaim اختصاصا با گل رز طراحی شد و چهره تبلیغاتی آن Amanda Seyfried بازیگر، خواننده و مدل جذاب آمریکایی می باشد...
1,278,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Live Irresistible محصول لیمیتد ادیشنی از مجموعه عطرهای وری ارزیستیبل است که با ترکیب دوست داشتنی و مخلوطی از میوه و گل و ادویه جات در سال 2015 روانه بازار شد. این عطر توسط Dominique Ropion طراحی و چهره تبلیغاتی آن Amanda Seyfreid بازیگر آمریکایی می باشد."شما فقط یکبار زندگی می کنید و همین امروز ..
1,278,000 تومان
GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE FOR MEN EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
VERY IRRESISTIBLE یک علم کیمیاگری تسخیر شده توسط کمپانی GIVENCHY است. ترکیبی از ظرافت و کاریزماست و می توان به عنوان یک عطر عجیب از آن نام برد. عطری سرشار از انرژی و بسیار سرزنده مخصوص نسل جوان و ورزش دوست می باشد.این عطر در سال 2005 توسط Pierre Wargnye طراحی شد.رایحه اولیه: گریپ فروت- فندق ..
0 تومان
GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE FRESH ATTITUDE FOR MEN EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
این عطر در باب جسارت، خوش بینی و میل به زندگی است. عطری کاملا مردانه و خنک دارای انرژی فراوان برای انجام فعالیت های سخت و طاقت فرسا و مخصوص مردان پرکار است. VERY IRRESISTIBLE FRESH ATTITUDE بیانگر سبک دلی و رهایی روح است. این عطر در سال 2007 توسط Pierre Wargnye و Anne Flipo طراحی شد. ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ange ou demon، فرشته یا شیطان مسئله این است!این عطر خلایی بین تاریکی و روشنایی و این رازی است که پوشیده می ماند. ange ou demon عطری بسیار احساس برانگیز، وسوسه کننده و فریبنده که در واقع شما را وارد چالشی می کند که این خصوصیات یک فرشته است یا یک شیطان!!! ترکیب شرقی و کاریزماتیک این عطر، محصو..
2,076,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
کمپانی GIVENCHY بعد از نسخه EDP در سال 2006 و EDT در سال 2008، ange ou demon le secret را در سال 2009 تولید و روانه بازار کرد که یک نقطه درخشانی از یک راز است. این عطر نگاه مختصری به درون جذاب و فریبنده اش دارد و به ما اجازه می دهد که به راز آن پی ببریم. عطری است سرشار از لطافت و ظرافت و خالصی ..
2,076,000 تومان
GIVENCHY ange ou demon le secret elixir EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ange ou demon le secret elixir نسخه عمیق تر، غنی تر و به شدت احساس برانگیز تر از نسخه های قبلی آنژیو دمون است. این عطر فریبنده و اغواگر در سال 2011 طراحی و Uma Thurman بازیگر مشهور آمریکایی چهره تبلیغاتی آن می باشد.رایحه: اولیه: چای- لیمو- نارنجرایحه میانی: بوته یاسمن- شکوفه درخت پرتقال آفری..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
فرشته سیاه!جیونچی در ادامه تولید مجموعه های آنژیو دمون، این بار در سال 2016، l’ange noir را روانه بازار کرد. عطری غیر قابل انکار و رازآلود که با الهام از سبک و سیاق فیلم های جنایی ساخته شده است.درخشان مانند یک فرشته... ترسناک مثل تاریکی!یک معجون جذاب از یک زن افسونگر، عطری منحصر به فرد، ..
1,868,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
این عطر فریبنده و جسور دارای ظاهری زیبا، خلاقانه و با حس و مناسب برای آقایان جنتلمن و شیک پوش است که روزانه از استفاده آن لذت ببرند. GIVENCHY POUR HOMME نسخه دوقلو بلو لیبل می باشد که در سال 2004 توسط Alberto Morillas و Ilias Ermenidis طراحی شد.رایحه اولیه: نارنگی- گریپ فروت- گشنیزرایحه میان..
1,425,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
Blue Label نسخه خنک و ملایم تر GIVENCHY POUR HOMME می باشد. عطری با طراوت و پویا، مخصوص مردان فعالی است که قدر آزادی را می دانند. این عطر در سال 2004 توسط Alberto Morillas و Ilias Ermenidis طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- گریپ فروترایحه میانی: آرتمیزیا- هل- فلفل- اسطوخودوسرایحه اصلی: سدر- خس..
1,425,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
XERYUS ROUGE عطری بسیار اغوا کننده و گیراست که نامش برگرفته از یکی از خدایان یونان باستان است. این اولین محصول شرقی Givenchy بشمار می رود که در سال 1995 توسط Annick Menardo طراحی شد.رایحه اولیه: کاکتوس- ترخون- پرتقال چینیرایحه میانی: سدر- فلفل شیرین- شمعدانی آفریقاییرایحه اصلی: مشک- سدر-..
1,179,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
INSENSE ULTRAMARINE عطری با رایحه گلها و میوه های تازه و با الهام از نسیم خنک دریا و طبیعت سبز در سال 1995 طراحی شد.رایحه اولیه: هندوانه- ترنج- صمغ- مویز سیاهرایحه میانی: مریم گلی- نعناع- زنبق- میخک صدپر- مگنولیا- هل- سوسن سفیدرایحه اصلی: تنباکو- خس خس- سدر# این محصول، اورجینالیتی بد..
1,081,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
GIVENCHY GENTLEMAN مظهر فریبندگی و بی انتهایی است و مردانی که این عطر بی پروا و پرقدرت را انتخاب می کنند، با اعتماد به نفس و به شدت به خودشان افتخار می کنند. این عطر کلاسیک که مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش است، در سال 1974 توسط Paul Leger طراحی شد.رایحه اولیه: عسل- دارچین- رز- ترنج- لیمورایحه..
1,278,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
برای جنتلمن بودن نگرش فرد مهم بوده و این یک سبک زندگی است. GENTLEMEN ONLY عطری مدرن و با ظرافت و محصول سال 2013 کمپانی جیونچی می باشد. این عطر تحولی در میان عطرهای مردانه بوجود آورد، چرا که از نتهای چوبی و پرقدرت بجای نتهای مرکبات و گیاهان استفاده کرد.چهره تبلیغاتی این عطر Simon Baker بازیگر است..
1,425,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
GENTLEMEN ONLY INTENSE نسخه غلیظ تر و پرقدرت تر GENTLEMEN ONLY است که در سال 2014 به بازار آمد. این عطر جسور و به شدت مردانه تلاش می کند به حس نفسانی و درونی یک مرد نیرو ببخشد بدون اینکه لطافت و ظرافت خود را از دست بدهد. GENTLEMEN ONLY INTENSE، تغییر کوچکی نسبت به نسخه قبلی در نت میانی داشته و با اض..
1,572,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE نسخه پرفیوم و ماندگار جنتلمن انلی است. این عطر که از بالاترین کیفیت تهیه شده، مخصوص مردان شیک پوش و امروزی است. عطری چوبی، شرقی و ادویه ای که ترکیب پیچیده و خوش سلیقه، آن را اغوا کننده و با کلاس کرده است.جنتلمن انلی ابسولوت در سال 2016 طراحی و چهره تبلیغاتی آن Simon Baker..
1,966,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 37 (2 صفحه)
جیونچی

درباره جیونچی:

GIVENCHY یک کمپانی فرانسوی است که در زمینه تولید پوشاک، لوازم آرایشی و عطر و ادکلن فعالیت می کند. Hubert de Givenchy که یک طراح مد پوشاک بود در سال 1952 این کمپانی را تاسیس کرد. GIVENCHY تا سال 1995 فقط پوشاک مردانه و عطر تولید می کرد اما در سال 1995 پس از بازنشتگی وی، کمپانی جیوانچی، John Galliano که دوسال بعد به کمپانی Dior رفت و سپس Alexander MacQueen را استخدام کرد. GIVENCHY در سال 2001 خط تولید پوشاک زنانه را نیز توسط Gulien Macdonald طراح برجسته دنیای مد و فشن راه اندازی نمود.

کمپانی جیونچی با طراحی و تولید عطر مردانه ی Monsieur de Givenchy در سال 1959 وارد دنیای عطر و ادکلن شد و اولین عطر زنانه اش را در سال 1984 با طراحی عطر Ysatis تولید کرد.