منو
سبد خرید

عطر هوگو باس

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن هوگو باس باتلد ادو تویلت: ادکلن هوگو باس باتلد ادو تویلت-HUGO BOSS BOTTLED عطری با اعتماد به نفس است که مخصوص مردان جاه‌طلب، بلند پرواز و همواره به دنبال موفقیت می‌باشد. ادکلن هوگو باس باتلد ادو تویلت جزئی از آداب آماده شدن روزانه برای آغاز یک روز کاری سرحال و موفق می‌باشد. ..
3,500,000 تومان
ادکلن هوگو باس باتلد اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن هوگو باس باتلد اینتنس: ادکلن هوگو باس باتلد اینتنس-HUGO BOSS BOTTLED INTENSE نسخه غلیظ و ماندگار تر ادکلن هوگو باس باتلد می باشد. ادکلن هوگو باس باتلد اینتنس عطری چوبی و ادویه ای است که با دانه های روغنی نفیس، محصولی لوکس و کاریزماتیک مخصوص مردان جنتلمن ساخته است. عطر هوگو ب..
0 تومان
ادکلن هوگو باس باتلد اسپرت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هوگو باس باتلد اسپرت: ادکلن هوگو باس باتلد اسپرت-HUGO BOSS BOTTLED SPORT عطری سرشار از انرژی و نشاط و کاملا مردانه که هدفش به چالش کشیدن روح رقابتی در مردان است. یکی از این مردان کسی نیست جز Jenson Button راننده بریتانیایی فرمول 1 که تبلیغات آن را بر عهده دارد. ادکلن هوگو باس بات..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن هوگو باس باتلد نایت: ادکلن هوگو باس باتلد نایت-HUGO BOSS BOTTLED NIGHT عطری خاص و کاملا مردانه است که با ترکیبی از بهترین اسانس ها ساخته شد. ادکلن هوگو باس باتلد نایت با رایحه بسیار دل انگیز، حس مردانگی و قدرت را در انسان دو چندان می‌سازد. ترکیب رنگ‌های طراحی ..
3,400,000 تومان
ادکلن هوگو باس باتلد تونیک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن هوگو باس باتلد تونیک: ادکلن هوگو باس باتلد تونیک-HUGO BOSS BOTTLED TONIC محصول دیگری از خانواده هوگو باس باتلد می باشد که مخصوص مردان مدرنی که برای موفقیت بلند پروازی می کنند، ساخته شد. هوگو باس با روحیه ای بی نظیر و شاداب دست به تولید عطر هوگو باس باتلد تونیک زد ک..
0 تومان
عطر هوگو باس باتلد عود
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر هوگو باس باتلد عود: عطر هوگو باس باتلد عود-HUGO BOSS BOTTLED OUD نسخه دیگری از مجموعه عطرهای هوگو باس باتلد است که با رایحه قدرتمند و 100% طبیعی عود به صورت لیمیتد ادیشن تولید شد. ادکلن هوگو باس باتلد عود عطری لوکس و با کیفیت فوق‌العاده بالاست که از ترکیبات نادر و غنی تشکیل شد..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن هوگو باس باتلد آنلیمیتد: ادکلن هوگو باس باتلد آنلیمیتد-HUGO BOSS BOTTLED UNLIMITED با رایحه ای تقویت کننده، پرانرژی و ماندگار، با الهام از "رنگ سبز" رنگ طراوت و تازگی ساخته شد. ادکلن هوگو باس باتلد آنلیمیتد برای بالا بردن انگیزه و انرژی و دستیابی به موفقیت های شخصی که پ..
3,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هوگو باس باتلد مارین: ادکلن هوگو باس باتلد مارین-HUGO BOSS BOTTLED MARINE با نسخه محدود با انفجاری احیاکننده از سیب یخ زده منتهی به نت های چوبی گرم، طراوت بی نظیری را به رایحه نمادین BOSS Bottled می آورد. با ادکلن هوگو باس باتلد مارین در تابستان به آب و هوای خنک تر فرار کنید. این..
0 تومان
عطر هوگو باس باتلد اینفینیت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر هوگو باس باتلد اینفینیت: عطر هوگو باس باتلد اینفینیت-HUGO BOSS BOTTLED INFINITE ایده آل برای مردان مدرن و پویا است. هوگو باس باتلد اینفینیت عطری انرژی زا و حسی، طراوت مرکبات را با شدت نت های معطر و چوبی ترکیب می کند. این رایحه چوبی و معطر با نت های ماندارین، مریم گلی، دارچین و..
0 تومان
ادکلن هوگو باس المنت
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن هوگو باس المنت: ادکلن هوگو باس المنت-HUGO BOSS ELEMENT معرف شخصیت مردی شهرنشین است که همواره با زمان پیش می رود. اگر بدنبال رایحه ای مردانه و قوی هستید که در تمام طول روز ماندگار باشد، عطر هوگو باس المنت مردانه بهترین انتخاب است. ادکلن هوگو باس المنت با ترکیبی دلپذ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن هوگو باس ایکس وای: ادکلن هوگو باس ایکس وای-HUGO BOSS XY MAN رایحه ای ست بسیار معطر که به جوانان خوش گذران و جاه طلب که همیشه به دنبال زیاده خواهی اند، اختصاص دارد. بر خلاف نوع زنانه آن (XX) که بویی شبیه به میوه دارد، عطر هوگو باس XY سرشار از اسانس های گیاهان معطر است. ن..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن هوگو باس ایکس ایکس: ادکلن هوگو باس ایکس ایکس-HUGO BOSS XX WOMAN رایحه ای سرشار از میوه های اشتها آور و تازه است در حالی که نسخه مردانه آن یعنی ادکلن هوگو باس XY ترکیبی از رایحه گیاهان معطر است. تفاوت رایحه و بطری زنانه و مردانه این عطر تاکیدی به تفاوتهای موجود بین زن و مرد ک..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن هوگو باس من: ادکلن هوگو باس من-HUGO BOSS MAN رایحه ای کاملا مردانه و قدیمی است که مخصوص مردانی که خواهان زندگی به شیوه خود هستند، ساخته شد. مردان اصیلی که به قوانین و پتانسیلشان ایمان دارند و معتقدند باید تمامی ظرفیت‌ هایشان را کشف کرد. ادکلن هوگو باس من با ترکیبی ..
2,900,000 تومان
عطر هوگو باس من اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر هوگو باس من اکستریم: عطر هوگو باس من اکستریم-HUGO BOSS MAN EXTREME نسخه غلیظ، بادوام و مدرن تر ادکلن هوگو باس من بوده که برای جلب رضایت طرفداران این عطر روانه بازار شد. گاهی اوقات، ما دوست داریم همه چیز را به حد افراط برسانیم و هوگو باس با راه اندازی عطر Hugo Man Extreme، یک ن..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن هوگو باس جاست دیفرنت: ادکلن هوگو باس جاست دیفرنت-HUGO BOSS JUST DIFFERENT به سرعت مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان به عطر و ادکلن قرار گرفت. ادکلن هوگو باس جاست دیفرنت عطری نشاط‌بخش و پرانرژی و الهام گرفته از تقابل بنیادی با محیط زیست شهری است. هوگو باس جاست دیفرنت، همانطور ک..
2,900,000 تومان
ادکلن هوگو باس رد
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن هوگو باس رد: ادکلن هوگو باس رد-HUGO BOSS RED محصول دیگری از عطر هوگو باس است که در ظاهری مشابه با دو عطر پرفروش و محبوب این برند، ادکلن هوگو باس من و ادکلن هوگو باس جاست دیفرنت اما به رنگ قرمز بوده که شکل جذاب و دلفریبی به آن داده است. ادکلن هوگو باس رد عطری کم‌نظی..
0 تومان
ادکلن هوگو باس اوربان جرنی
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن هوگو باس اوربان جرنی: ادکلن هوگو باس اوربان جرنی-HUGO BOSS URBAN JOURNEY عطری پرقدرت، پرانرژی و باطراوت است که برای گردش در شهرهای مدرن ساخته شد. عطر هوگو باس اوربان جرنی با الهام از ورزش پارکور مخصوص جوانان شهری و ورزشکار و به تعداد محدود تولید شد. فضای ابتدایی عطر هوگو باس..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هوگو باس ریورسد: ادکلن هوگو باس ریورسد-HUGO BOSS REVERSED عطری شاداب و باطراوت که برای رفرش شدن در زندگی روزمره طراحی شده است. روزتان را با عطر هوگو باس ریورسد، یک ترکیب مرکباتی تازه و فرح بخش آغاز کنید. ادکلن هوگو ریورسد عطر بسیار خوشبو و عامه پسندی است که شروعی شاداب و بسیار ان..
3,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند و ترش
معرفی ادکلن هوگو باس جینز: ادکلن هوگو باس جینز-HUGO BOSS JEANS عطری تازه و انرژی بخش برای کسانی که جرات دارند راه خود را طبق خواسته خود طی کنند. ادکلن هوگو باس جینز با ترکیبی جسورانه از گریپ فروت پرانرژی و لیمو ترش آغاز می شود و در قلب، نعناع نشاط‌آور و سرو کوهی به نت پایه که متشکل..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هوگو باس رفلکتیو ادیشن: ادکلن هوگو باس رفلکتیو ادیشن-HUGO BOSS REFLECTIVE EDITION برای مردانی است که می خواهند هر روز خالص ترین نسخه خود باشند. هوگو باس رفلکتیو ادیشن که نشان دهنده قدرت فردیت است، دارای دوز تازه ای از مرکبات، سرو نیروبخش و خس خس خاکی است که همه در یک بطری شیشه ای..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن هوگو باس نامبر وان: ادکلن هوگو باس نامبر وان-HUGO BOSS NUMBER ONE اولین محصول عطر هوگو باس است که نام آن گویای این مسئله می باشد. ادکلن هوگو باس نامبر وان عطری کلاسیک و خاص است که مخصوص مردان جنتلمن و رسمی پوش ساخته شد. عطر هوگو باس نامبر وان از ترکیبی بسیار پیچیده که از موا..
2,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هوگو باس سلکشن: ادکلن هوگو باس سلکشن-HUGO BOSS SELECTION مظهر استایل و مد مردانه هوگو باس است. مردی با اعتماد به نفس، موفق و شیک پوش، مردی که به دستاوردها و حاصل دسترنج خود افتخار می کند. عطر هوگو باس سلکشن با رایحه پرجنب و جوش مرکبات آغاز می شود و در نت میانی برای ایجاد یک ..
2,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن هوگو باس د سنت مردانه: ادکلن هوگو باس د سنت مردانه-HUGO BOSS THE SCENT اولین محصول مردانه "اغوا کننده" هوگو باس است. آهسته، با ثبات و پیش‌بینی آینده، شیوه هوگو باس در اغواگری و طراحی هنر است که بالانس دقیقی بین اعتماد به نفس و سهل‌انگاری بوجود می‌آورد. این دقیقا ضربه دقیقی ا..
4,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر هوگو باس د سنت زنانه: عطر هوگو باس د سنت زنانه-HUGO BOSS THE SCENT FOR HER یک سال پس از استقبال کم نظیر از عطر محبوب هوگو باس د سنت مردانه، تولید شد. ادکلن هوگو باس د سنت زنانه عطری فانتزی و اغواکننده، با ترکیبی از مواد نفیس و مدرن است که با مد روز ساخته می شود. عطر هوگو باس د..
4,400,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 42 (2 صفحه)
هوگو باس

درباره عطر هوگو باس:

هوگو باس یک خانه مد و سبک زندگی آلمانی است که در سال 1924 توسط هوگو باس در شهر متزینگن تأسیس شد. هوگو باس خطوط متعدد مد و لوازم جانبی را تحت لیبل Hugo و Boss ارائه می دهد. نام تجاری Boss خطوط زیر را ارائه می دهد: باس بلک، لباس های کلاسیک مدرن، باس نارنجی، سبک منحصر به فرد و بوهمیایی، باس سلکشن، لباس مردانه درجه یک، باس سبز، پوشاک ورزشی و اسپرت؛ و نام تجاری Hugo به خاطر سبک های پیشرو اروپایی در مد معروف است.

هوگو باس با همکاری کمپانی های Proctor & Gamble Prestige عطرهای خود را تولید می کند. عطرهای زنانه و مردانه هوگو باس با هر دو مارک Boss و Hugo ارائه می شوند. اولین عطر این شرکت ادکلن هوگو باس نامبر وان بود که در سال 1985 عرضه شد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر هوگو باس مردانه:

  • ادکلن هوگو باس من: رایحه ای کاملا مردانه و قدیمی است که مخصوص مردانی که خواهان زندگی به شیوه خود هستند، ساخته شد. مردان اصیلی که به قوانین و پتانسیلشان ایمان دارند و معتقدند باید تمامی ظرفیت‌ هایشان را کشف کرد. ادکلن هوگو باس من با ترکیبی از میوه ها و گیاهان سبز آغاز می شود که بیانگر طبیعت پاک و تازه آن است.
  • ادکلن هوگو باس باتل نایت: عطری خاص و کاملا مردانه است که با ترکیبی از بهترین اسانس ها ساخته شد. ادکلن هوگو باس باتل نایت با رایحه بسیار دل انگیز، حس مردانگی و قدرت را در انسان دو چندان می سازد. ترکیب رنگهای طراحی شده شیشه و جعبه عطر هوگو باس باتل نایت نیز نشان دهنده شبهای گرم تابستان است که همین امر سبب شده تا گرمای رایحه آن به خوبی و ملایمت احساس شود.

بهترین و پرفروش ترین های عطر هوگو باس زنانه:

  • ادکلن هوگو باس اورنج زنانه ادو تویلت: عطری بی نظیر با طراحی شیشه فوق العاده اش مخصوص خانمهای مدرن و امروزیست که با آن به آرامشی مثال زدنی دست می یابند. عطر هوگو باس اورنج زنانه در نت‌ ابتدایی به‌ خوبی شخصیت قوی زنان، اشتیاق و انرژی پایان‌ ناپذیر آنان را توصیف می‌کند.
  • عطر هوگو باس فم: یک غزل اختصاصی، پیشکش به خانمهای خوش سلیقه و رمانتیک است. حس درونی عطر هوگو باس فم بالاتر از هر حس شادی و عاشقانه است. ادکلن هوگو باس فم سرشار از جوهر زنانگی بوده و با رایحه درخشان و با طراوتش جزء عطرهای محبوب و پرطرفدار زنانه می باشد. با عطر هوگو باس فم به رویاپردازی خود ادامه داده و احساس آزادی کامل را دریافت کنید.

قیمت عطر هوگو باس:

قیمت ادکلن های هوگو باس بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه هوگو باس یک برند لوکس آلمانی است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای برند هوگو باس همگی توسط بزرگترین طراحان عطر دنیا ساخته شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. یکی از دلایل محبوبیت عطر هوگو باس، قیمت تقریبا متوسط آن است که همواره جزء عطرهای قابل شارژ و در دسترس بحساب می آیند.

تاریخچه برند هوگو باس (عطر هوگو باس):

هوگو باس که اغلب با نام BOSS شناخته می شود یک خانه مد لوکس آلمانی است که دفتر مرکزی آن در متزینگن آلمان است. محصولات هوگو باس علاوه بر پوشاک، لوازم جانبی، عینک، کفش و عطر و ادکلن می باشد. هوگو باس یکی از بزرگترین شرکت های پوشاک آلمانی است که با فروش جهانی حدود 3 میلیارد یورو در سال جزء برندهای مطرح دنیای فشن می باشد.

موسس هوگو باس:

Hugo Ferdinand Boss در سال 1885 در متزینگن آلمان متولد شد. او که کوچکترین فرزند از پنج فرزند خانواده بود، در سنین نوجوانی به عنوان تاجر کارآموز فعالیت می کرد. وی خدمت سربازی خود را از سال 1903 تا 1905 انجام داد و سپس در یک کارخانه بافندگی در کنستانز مشغول بکار شد. او در سال 1908 به عنوان وارث، مغازه لباس زیر زنانه والدینش را در متزینگن تصاحب کرد. هوگو باس در سال 1914 با آغاز جنگ جهانی اول به ارتش اعزام شد و پس از جنگ به کار قبلی خود بازگشت تا اینکه در سال 1924 برند خود را تاسیس کرد. هوگو باس در سال 1931 دو سال قبل از به قدرت رسیدن آدولف هیتلر، به حزب نازی پیوست و برای آلمانهای نازی یونیفرم نظامی طراحی کرد. پس از جنگ جهانی دوم، طبق حکمی وی از هر نوع بیزینس و کسب و کار محروم شد که اثرات این ممنوعیت باعث شد داماد هوگو باس، یوجین هولی، مالکیت و اداره شرکت را به عهده بگیرد. هوگو باس در نهایت در سال 1948 در سن 63 سالگی درگذشت.

تاسیس کمپانی هوگو باس:

هوگو باس در سال 1924 به همراه دو شریک خود کمپانی هوگو باس را تأسیس کرد که در ابتدا لباس های عمومی از جمله پیراهن، کاپشن، لباس کار، لباس ورزشی و بارانی تولید می کرد. با توجه به شرایط اقتصادی آلمان در آن زمان، هوگو باس در شرف ورشکستگی بود. در سال 1931، طبق یک توافق نامه از شرکای خود جدا شد و با 6 دستگاه دوخت دوباره به کار خود ادامه داد. با ظهور حزب نازی در دهه 1930، هوگو باس برای فرار از ورشکستگی، شروع به تولید و فروش لباس های نازی کرد. هوگو باس سرانجام یونیفورم هایی را برای دولت آلمان در زمان جنگ به سازمان هایی مانند Hitler Youth و Waffen-SS ارائه می داد که منجر به افزایش فروش شد و مورد تحسین شخص آدولف هیتلر نیز قرار گرفت. در طول جنگ جهانی دوم، هوگو باس 140 کارگر اجباری را استخدام کرد که اکثر آنها زن بودند. علاوه بر این کارگران، 40 اسیر جنگی فرانسوی نیز برای مدت کوتاهی بین اکتبر 1940 و آوریل 1941 در شرکت کار می کردند. به گفته مورخ آلمانی Henning Kober، مدیران شرکت، ناسیونال سوسیالیست های مشتاقی بودند که همه از ستایشگران و پیروان بزرگ آدولف هیتلر بشمار می رفتند. پس از جنگ جهانی دوم و تبرعه کمپانی و مرگ هوگوباس در سال 1948، این کمپانی تمرکز خود را از لباس فرم به کت و شلوار مردانه تغییر داد. هوگو باس در سال 1985 خط تولید عطر و در سال 1988 خط تولید عینک آفتابی را راه اندازی و در سال 1997 خط تولید پوشاک کامل مردان و زنان و در سال 2006 خط تولید لباس کودک را افتتاح کرد و از آن زمان به بعد تبدیل به یک مد اصلی جهانی شد. 

در سال 2011، این شرکت با صدور بیانیه ای برای کسانی که در کارخانه های هوگو باس که تحت حاکمیت ناسیونال سوسیالیست اداره می شد آسیب دیدند، ابراز پشیمانی عمیق کرد.

خط تولید عطر هوگو باس:

هوگو باس که تخصصش در پوشاک است در حال حاضر با بیش از 6100 مرکز فروش در 110 کشور جهان از نامدارترین برندهای آلمان محسوب می شود. عطرهای هوگو باس تحت لیسانس P&G تولید می شوند که اولین عطر این برند در سال 1985 با نام هوگو باس نامبر وان عرضه شد. امروزه عطر هوگو باس بیش از 100 نوع عطر و ادکلن گوناگون طراحی کرده که مشهورترین و محبوب ترین آنها را در فروشگاه عطرکیش مشاهده می کنید.