منو
سبد خرید

عطر جی پارلیس

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جی پارلیس سوییت لایف: عطر جی پارلیس سوییت لایف-geparlys SWEET LIFE عطری با رایحه گل و میوه های تازه است که مخصوص استفاده روزانه تولید شد. در نت ابتدایی ادکلن سوییت لایف شاهد رایحه انگور و سیب و همینطور ماندارین خواهیم بود، در نت میانی ترکیب گلی عطر سوییت لایف با گلهای یاس، بابونه و..
1,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جی پارلیس سوییت ایموشن: عطر جی پارلیس سوییت ایموشن-geparlys SWEET EMOTION عطری با رایحه گل و بادام زمینی تازه است که مخصوص استفاده روزانه تولید شد. ادکلن جی پارلیس سوییت ایموشن الهه اغواگری و احساسات شیرین است. خانم های جوانی که از عطر سوییت ایموشن استفاده می کنند، عشق، سرزندگی و ن..
1,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جی پارلیس سوییت سنسیشن: عطر جی پارلیس سوییت سنسیشن-geparlys SWEET SENSATION عطری با رایحه گل و میوه های تازه است که مخصوص استفاده روزانه تولید شد. در نت ابتدایی ادکلن سوییت سنسیشن شاهد رایحه هلو و سیب و همینطور بامبوی سبز خواهیم بود، در نت میانی ترکیب گلی عطر سوییت سنسیشن با گلهای ..
1,200,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
جی پارلیس

درباره عطر جی پارلیس:

Geparlys یک کمپانی عطرسازی است که در سال 2001 در شهر گراس فرانسه تأسیس شد. برای سال‌ها، هدف جی پارلیس رضایت مشتریان با ارائه تنوع در محدوده طیف‌های خود از نظر طراحی، خانواده عطرها و قیمت‌ها بوده است. به طور مداوم ایده های جدید و به اشتراک گذاشتن یک احساس، از اهداف جی پارلیس به شمار می رود که اکنون به یک بازیگر اساسی در بازار عطرسازی جهان تبدیل شده است.

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر جی پارلیس:

  • عطر جی پارلیس سوییت ایموشن: عطری با رایحه گل و بادام زمینی تازه است که مخصوص استفاده روزانه تولید شد. ادکلن جی پارلیس سوییت ایموشن الهه اغواگری و احساسات شیرین است.

قیمت عطر جی پارلیس:

قیمت ادکلن های جی پارلیس بطور کلی در رنج ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند جی پارلیس (عطر جی پارلیس):

شهر گراس در فرانسه همیشه انتخاب شماره یک Geparlys بوده است. جی پارلیس با آگاهی از پتانسیل و مزیت زیست محیطی منطقه، رشد و کاوش کرده و تا به امروز به پرورش زیباترین گل های Grasse ادامه می دهد، شهری که اکنون به مکان نمادین تاریخ جی پارلیس تبدیل شده است. در جستجوی ذات، راز عطرهای شگفت انگیز در دل مواد اولیه طبیعی نهفته است. به همین دلیل، جی پارلیس همیشه از بهترین مواد برای هر یک از خلاقیت های بویایی خود استفاده کرده است. در این سفر، Grasse بهترین مکان برای خلق، ابداع و کشف آن مواد طبیعی است که بعداً به رایحه‌های منحصر به فرد و جادویی تبدیل می‌شوند.

بطری ها و بسته بندی جی پارلیس توسط طراحان برتر ساخته شده است. تحقیقات گسترده ای در مورد طراحی زیبایی شناختی محصولات انجام شده که به هر یک از عطرهای خود ارزش افزوده خاصی می دهد تا آن را به یک شی منحصر به فرد تبدیل کند. جی پارلیس از دانش فرانسوی، مترادف با ظرافت، در تمام سطوح تولید استفاده می کند. بنابراین اجزاء توسعه یافته، با دقت انتخاب می شوند.

از سال 2001، Geparlys با بزرگترین عطرسازان و کارخانه های فرانسه همکاری کرده است. تا به امروز، شرکای وفادار جی پارلیس از چندین دهه تخصص خود استفاده می کنند و بهترین عطرها و بطری های نمادین را ارائه می دهند.