منو
سبد خرید

عطر آنجل شلسر

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
ادکلن آنجل شلسر هوم-ANGEL SCHLESSER HOMME یک عطر شاد مردانه است که حس رهایی را در انسان تداعی می کند. عطر آنجل شلسر هوم با یک رایحه خنک و مرکباتی آغاز می شود و در نت میانی و اصلی دارای ترکیبی تند و تلخ می باشد و این همان ترکیبی است که اکثر مردان را به خود جذب می کند.آنجل شلسر هوم در سال 2001 توس..
1,040,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
ادکلن آنجل شلسر هوم اورینتال-ANGEL SCHLESSER HOMME oriental edition عطری است احساس برانگیز با رایحه چوبی و شرقی که در سال 2009 تولید و عرضه گردید. این عطر اغواکننده مناسب برای مردانی است که عاشق سفرهای طولانی هستند، مردان جهانگرد و آنهایی که سراسر زندگیشان آرامش و شادابی است.هرم بویایی عطر آنجل ..
1,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
عطر زنانه آنجل شلسر اسنشیال-ESSENTIAL عطری از ترکیبات دوست داشتنی چوب، گل و میوه هاست و مخصوص خانمهای مدرن و با احساس است. آنجل شلسر اسنشیال با رایحه دلپذیر، احساس برانگیز و بسیار ماندگار بر روی پوست، در سال 2004 توسط Nathalie Lorson طراحی شد.رایحه اولیه: توت قرمز- ترنج- آبمیوهرایحه میانی: ر..
850,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
ادکلن مردانه آنجل شلسر اسنشیال-ESSENTIAL یک عطر بسیار گیرا و جذاب برای مردان امروزی و با سلیقه است که خواسته مردان سخت پسند را بر آورده می کند. این عطر ماندگار و پر فروش کمپانی آنجل شلسر در سال 2006 توسط Alberto Morillas ساخته شده است.رایحه اولیه: سیب- ترنجرایحه میانی: قهوه- دارچین- برگ..
875,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ORIENTAL SOUL POUR FEMME عطری وانیلی و شرقی، با رایحه ماندگار و شگفت انگیز که در سال 2013 به بازار آمد.رایحه اولیه: هلو- مرکبات- زالزالکرایحه میانی: یاس- فریزیا- گل آفتاب گردانرایحه اصلی: مشک- عنبر- چوب صندل- وانیل- چوب آگرا- بنزوئین ..
1,144,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
ORIENTAL SOUL POUR HOMME عطری چوبی و شرقی، با رایحه ماندگار و شگفت انگیز که در سال 2013 به بازار آمد.رایحه میانی: میخک- شمعدانی- رز- شکوفه درخت پرتقالرایحه اصلی: نعناع هندی- بنزوئین- مشک- عنبر- چوب آگرا- چوب صندل ..
1,144,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
ادکلن آنجل شلسر فم-ANGEL SCHLESSER FEMME عطری است با رایحه ی گلهای درخشان و روح نواز، که شامل مولکولهای نسل جدیدی از گل یاس می باشد. عطر آنجل شلسر فم در سال 1999 توسط Alberto Morillas طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- سرو کوهی- ماندارین- شکوفه پرتقالرایحه میانی: سوسن سفید- چوبهای جنگ..
1,100,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
آنجل شلسر

تاریخچه برند آنجل شلسر (عطر آنجل شلسر):

برند ANGEL SCHLESSER در سال 2000 در مادرید اسپانیا تاسیس گردید. آنجل شلسر اولین محصول عطر و ادکلن خود را که ANGEL SCHLESSER FEMME نام داشت در همان سال، طراحی و به بازار عرضه کرد.

تنوع عطرهای آنجل شلسر به بیش از 40 محصول می رسد اما تنها 4-5 عطر از محصولات آنجل شلسر بسیار شناخته شده و پرطرفدار است. عطرهایی از قبیل: آنجل شلسر فم، آنجل شلسر هوم و هوم اورینتال و آنجل شلسر اسنشیال.