منو
سبد خرید

آنجل شلسر

آنجل شلسر

درباره آنجل شلسر:

برند ANGEL SCHLESSER در سال 2000 در مادرید اسپانیا تاسیس گردید. ANGEL SCHLESSER اولین محصول عطر و ادکلن خود را که ANGEL SCHLESSER FEMME نام داشت در همان سال، طراحی و به بازار عرضه کرد.

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
ANGEL SCHLESSER HOMME یک عطر شاد مردانه است که حس رهایی را در انسان تداعی می کند. این عطر در سال 2001 توسط Thierry Wasser از ترکیب رایحه گل و مرکبات طراحی شده است.رایحه اولیه: ترنجرایحه میانی: اسطوخودوس- خس خس- چوب صندل- سدر ویرجینیا- زنجبیل- هل- دارچین- برنج- رازیانهرایحه اصلی..
490,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
ANGEL SCHLESSER HOMME oriental edition عطری است احساس برانگیز با رایحه چوبی و شرقی که در سال 2009 تولید و عرضه گردید. این عطر اغوا کننده مناسب برای مردانی است که عاشق سفرهای طولانی هستند، مردان جهانی و آنهایی که سراسر زندگیشان آرامش و شادابی است.رایحه اولیه: ترنج- اسطوخودوسرایحه اصلی: خس خس-..
490,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ESSENTIAL عطری از ترکیبات دوست داشتنی چوب، گل و میوه هاست و مخصوص خانمهای مدرن و با احساس است. عطری دلپذیر، احساس برانگیز و بسیار ماندگار بر روی پوست که در سال 2004 توسط Nathalie Lorson طراحی شد.رایحه اولیه: توت قرمز- ترنج- آبمیوهرایحه میانی: رز- بنفشه- فریزیارایحه اصلی: سدر- مشک- خس خس ..
530,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
ESSENTIAL یک عطر بسیار گیرا و جذاب برای مردان امروزی و با سلیقه است که خواسته مردان سخت پسند را بر آورده می کند. این عطر ماندگار و پر فروش کمپانی آنجل شلسر در سال 2006 توسط Alberto Morillas ساخته شده است.رایحه اولیه: سیب- ترنجرایحه میانی: قهوه- دارچین- برگ بنفشهرایحه اصلی: مشک- سدر-..
440,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ORIENTAL SOUL POUR FEMME عطری وانیلی و شرقی، با رایحه ماندگار و شگفت انگیز که در سال 2013 به بازار آمد.رایحه اولیه: هلو- مرکبات- زالزالکرایحه میانی: یاس- فریزیا- گل آفتاب گردانرایحه اصلی: مشک- عنبر- چوب صندل- وانیل- چوب آگرا- بنزوئین ..
580,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
ORIENTAL SOUL POUR HOMME عطری چوبی و شرقی، با رایحه ماندگار و شگفت انگیز که در سال 2013 به بازار آمد.رایحه میانی: میخک- شمعدانی- رز- شکوفه درخت پرتقالرایحه اصلی: نعناع هندی- بنزوئین- مشک- عنبر- چوب آگرا- چوب صندل ..
580,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
ANGEL SCHLESSER FEMME عطری است با رایحه ی گلهای درخشان و روح نواز، که شامل مولکولهای نسل جدیدی از گل یاس می باشد. این عطر در سال 1999 توسط Alberto Morillas طراحی و تولید شد.رایحه اولیه: ترنج- سرو کوهی- ماندارین- شکوفه درخت پرتقالرایحه میانی: سوسن سفید- چوبهای جنگلی- فلفل شیرین- فلفل سبزر..
480,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)