منو
سبد خرید

عطر نیمانی

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر نیمانی مجنون: عطر نیمانی مجنون-NIMANY MAJNOON عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه زنانه اش یعنی لیلی، با الهام از افسانه عاشقانه لیلی و مجنون عرضه شد. افسانه جاودان شب هنگام که با درخشش بی مثالش، تمامی چشم ها را به خود خیره کرده است. عطر نیمانی مجنون نماد دل..
8,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر نیمانی لیلی: عطر نیمانی لیلی-NIMANY LEILI عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه مردانه‌اش یعنی مجنون، با الهام از افسانه عاشقانه لیلی و مجنون عرضه شد. افسانه جاودان شب هنگام که با درخشش بی‌مثالش، تمامی چشم‌ها را به خود خیره کرده است. عطر نیمانی لیلی یک بازی خطرناک ..
8,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر نیمانی سامسون: عطر نیمانی سامسون-NIMANY SAMSON عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه زنانه‌اش یعنی دلیله، با الهام از افسانه عاشقانه دلیله و سامسون عرضه شد. ادکلن نیمانی سامسون دعوتی به پذیرش و تسلیم در برابر عشق است. عطر نیمانی سامسون با نت‌های آناناس و لیمو، طبع ..
8,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر نیمانی دلیله: عطر نیمانی دلیله-NIMANY DELILAH عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه مردانه اش یعنی سامسون، با الهام از افسانه عاشقانه دلیله و سامسون عرضه شد. ادکلن نیمانی دلیله تصویری از یک بانوی جذاب در لباسی پر زرق و برق است که برای میهمانی شب آماده می شود. عطر ن..
8,500,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نیمانی