منو
سبد خرید

عطر نیمانی

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر نیمانی مجنون: عطر نیمانی مجنون-NIMANY MAJNOON عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه زنانه اش یعنی لیلی، با الهام از افسانه عاشقانه لیلی و مجنون عرضه شد. افسانه جاودان شب هنگام که با درخشش بی مثالش، تمامی چشم ها را به خود خیره کرده است. عطر نیمانی مجنون نماد دل..
10,460,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر نیمانی لیلی: عطر نیمانی لیلی-NIMANY LEILI عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه مردانه اش یعنی مجنون، با الهام از افسانه عاشقانه لیلی و مجنون عرضه شد. افسانه جاودان شب هنگام که با درخشش بی مثالش، تمامی چشم ها را به خود خیره کرده است. عطر نیمانی لیلی یک بازی خطرناک ..
10,460,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر نیمانی سامسون: عطر نیمانی سامسون-NIMANY SAMSON عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه زنانه اش یعنی دلیله، با الهام از افسانه عاشقانه دلیله و سامسون عرضه شد. ادکلن نیمانی سامسون دعوتی به پذیرش و تسلیم در برابر عشق است. عطر نیمانی سامسون با نت های آناناس و لیمو، طبع ..
10,460,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر نیمانی دلیله: عطر نیمانی دلیله-NIMANY DELILAH عطری از برند آمریکایی نیمانی است که به همراه نسخه مردانه اش یعنی سامسون، با الهام از افسانه عاشقانه دلیله و سامسون عرضه شد. ادکلن نیمانی دلیله تصویری از یک بانوی جذاب در لباسی پر زرق و برق است که برای میهمانی شب آماده می شود. عطر ن..
10,460,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نیمانی