منو
سبد خرید

عطر ماریا کری

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
شما نباید فقط به آهنگهای ماریا کری گوش دهید بلکه اولین عطر وی را نیز بو کنید! "عطر ما نشان می دهد که خواسته ها و افکار ما بهتر از کلمات هستند." M عطری بسیار رمانتیک، با ظاهری شیک و ظریف توسط Carlos Benaim و Loc Dong در سال 2007 طراحی شد. ماریا درباره این عطر می گوید:" برای من خلق این رایحه مانند خلق..
880,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
Forever عطری مدرن و سرشار از احساسات است که در سال 2009 توسط Olivier Gillotin طراحی شد. تم اصلی و ترکیب این عطر بیانگر لحظات شاد ماریا است: ازدواج وی، آلبوم و فیلم جدیدش در سال 2009 که مسلما انگیزه زیادی برای لذت بردن و حس و حال خوب هستند. این عطر پیشکشی است به تمام هواردارن ماریا کری و تمام دخترانی..
1,293,000 تومان 880,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
ماریا کری

درباره ماریا کری:

Mariah Carey خواننده و آهنگ ساز مشهور آمریکایی در سال 1969 از پدری ونزوئلایی و مادری اتریشی در نیویورک بدنیا آمد. ماریا در سنین کودکی پدر خود را از دست داد اما اشتیاق به موسیقی را از وی به ارث برد. او با رفتن به کلاسهای آواز و اپرا به صدای خود قوت بخشید تا اینکه در دبیرستان با شخصی به نام Gavin Christopher آشنا شد که به کمک هم شروع به نوشتن ترانه و آهنگ شدند. ماریا کری همزمان با تحصیل و موسیقی، برای کسب درآمد پیش خدمت رستوران ها نیز بود. وی در سال 1988 اولین آلبوم خود را در استودیو کلمبیا بیرون داد و سپس در سال 1990 در استودیو شخصی خودش به ضبط آهنگهایش ادامه داد. ماریا کری در سال 1993 با Tommy Mottola مدیر استودیو کلمبیا ازدواج کرد و پس از آن با آلبومهای جدیدش رکورد بیلبورد را جابجا کرد. Mariah Carey در سال 2012 در رده دومین خواننده برتر زن آمریکا قرار گرفت. وی همچنین 5 جایزه گرمی، 17 جایزه جهانی موسیقی، 11 جایزه موسیقی ایالت متحده و 31 جایزه بیلبورد را به خود اختصاص داد. ماریا در سال 2006 علاوه بر پذیرش آگهی های بازرگانی، برندی با نام خود افتتاح کرد که با تولید جواهرات و لوازم جانبی برای نوجوانان آغاز بکار کرد و سپس برای تولید لوازم آرایشی با کمپانی الیزابت آردن قرارداد بست و اولین عطر خود را با نام "M" در سال 2007 روانه بازار کرد.