منو
سبد خرید

عطر کرید

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر کرید اونتوس مردانه: عطر کرید اونتوس مردانه-CREED AVENTUS عطری استثنایی و فوق العاده است که قدرت، چشم انداز و موفقیت را جشن می گیرد. عطر کرید اونتوس مردانه در عین شادابی و نشاط، ابهت و روح دراماتیک درهم آمیخته از جنگ و صلح را الهام گرفته از زندگی امپراطوری ناپلئون سوار بر ..
16,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر کرید اونتوس زنانه: عطر کرید اونتوس زنانه-CREED AVENTUS FOR HER پس از تولید موفق و استقبال بی نظیر از عطر اونتوس مردانه، توسط کمپانی کرید برای خانمهای لوکس و پرزرق و برق ساخته شد. عطر اونتوس زنانه با الهام از قدرتمندترین زنان تاریخ ساخته شده، زنانی از خانواده های سلطنتی، ه..
16,000,000 تومان 14,700,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ترش و شیرین
معرفی عطر کرید سیلور مانتین واتر: عطر کرید سیلور مانتین واتر-CREED SILVER MOUNTAIN WATER عطری پر طرفدار و بسیار استثنایی با رایحه خاصی از چای سبز است. ادکلن کرید سیلور مانتین تداعی کننده آبهای جاری و گازدار کوههای پوشیده از برف آلپ در سوئیس می باشد. چشم انداز مهیجی که با الهام از علاقه ..
14,900,000 تومان 13,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر کرید هیمالیا: عطر کرید هیمالیا-CREED HIMALAYA عطری مردانه و قدرتمند است که اولویه کرید برای بزرگداشت صعود جسورانه اش به قله هیمالیا آن را طراحی کرد. هیمالیا یخچال های درخشان، کوه های پوشیده از برف و نهرهای وسیع جاری است که چشم انداز نفس گیر تبتی را تشکیل می دهد. عطر کرید ..
14,900,000 تومان
عطر کرید ویرجین آیلند واتر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی عطر کرید ویرجین آیلند واتر: عطر کرید ویرجین آیلند واتر-CREED VIRGIN ISLAND WATER با الهام از سفر دریایی در نزدیکی جزیره جینجر در دریای کارائیب است. عطر کرید ویرجین آیلند واتر تجلیلی است از زرق و برق مناطق استوایی و بکر و شمیم بوی عجیب و غریب شان که با وزش باد از طریق کانال سر فران..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر کرید ارولفا: عطر کرید ارولفا-CREED EROLFA عطری شاداب و با رایحه اقیانوس است که یادآور خاطرات شاد سفر دریایی خانواده کرید در دریای مدیترانه می باشد. عطر کرید ارولفا با رایحه دریای روح بخش، هوای نمکی و نسیم مرکبات است. آسمان بدون ابر و رنگ آبی آسمان و دریا را تصور کنید که ب..
14,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر کرید میلسیم امپریال: عطر کرید میلسیم امپریال-CREED MILLESIME IMPERIAL عطری درخشان و نیرومند مخصوص هم آقایان و هم خانمهاست. عطر کرید میلسیم امپریال تداعی گر باغ مرکبات و چشم انداز باشکوه از یک قصر ساحلی در سیسیل است. عطر کرید میلسیم امپریال بخاطر ظاهر طلاییش و حس نزدیک به جوایز مطرح..
14,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر کرید تاباروم میلسیم: عطر کرید تاباروم میلسیم-CREED TABAROME MILLESIME از رایحه نوعی سیگار مورد علاقه یکی از دولتمردان انگلیس، مخصوص مردانی که خواهان رهبری هستند ساخته شد. نام این عطر لوکس و اشرافی (تاباروم) برگرفته از یک برند تنباکوی معطر بوده و نام میلسیم روی بطری که در اکثر عطرها..
14,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر کرید گرین آیریش توید: عطر کرید گرین آیریش توید-CREED GREEN IRISH TWEED عطری کلاسیک، آرامش بخش و ترکیبی از زیبایی و طراوت می باشد. عطر کرید گرین آیریش به نوعی امضای کرید بوده و با الهام از قدم زدن در مناطق ییلاقی ایرلند است. ادکلن کرید گرین آیریش که مورد اقبال بسیاری از سلبریتی..
14,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر کرید اورجینال وتیور: عطر کرید اورجینال وتیور-CREED ORIGINAL VETIVER نتیجه یک ترکیب سبز و تازه است که یادآور تابستان های طولانی می باشد. عطری نشاط آور، پیچیده و پر جنب و جوش که طراوت را در اطراف هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس باشد، به ارمغان می آورد. این نام حقیقتا..
14,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر کرید رویال میفر: عطر کرید رویال میفر-CREED ROYAL MAYFAIR عطری سلطنتی، لوکس، مدرن و جسور که با رایحه گل‌ها و میوه‌های خاص است که در ابتدا مخصوص دوک ویندسور (شهری در کانادا) توسط طراحی شد. ادکلن کرید رویال میفر ابتدا در سال 2009 با نام Windsor عرضه شد و در سال 2010 و 2011 ب..
14,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کرید رویال عود: عطر کرید رویال عود-CREED ROYAL OUD برگرفته از چوب، چرم، سنگ مرمر و طلا، عناصر سازنده ی یک کاخ سلطنتی ایرانی است. از نظر اولویه کرید، ادکلن کرید رویال عود یک عطر بسیار مجلل مانند درخت آگرا در هند و همینطور هر اونس پالادیوم با ارزش و پرهزینه است. وی عطر کرید رویا..
23,200,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر کرید اورجینال سانتال: عطر کرید اورجینال سانتال-CREED ORIGINAL SANTAL یک عطر شرقی با الهام از شکوه و جلال سلطنتی و معنوی هندوستان است. ترکیب رایحه چوب صندل هندی با دیگر عناصر نفیس و گرانبها از ادکلن کرید اورجینال سانتال عطری خاص و رایحه ای ماندگار همراه با قدرت معنوی و آرا..
14,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر کرید وایکینگ: عطر کرید وایکینگ-CREED VIKING همانطور که از نامش پیداست با الهام از کشتی وایکینگ ها و سبک زندگی آنها در قرن نهم ساخته شد. اولیویه کرید پس از عطر منحصر به فرد و استثنایی اونتوس، قصد طراحی یک عطر خاص دیگر را در همان سبک داشت که منجر به تولید عطر کرید وایکینگ شد. اد..
19,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر کرید لاو این وایت: عطر کرید لاو این وایت-CREED LOVE IN WHITE با الهام از عشق به قایقرانی که نمادی از احساس درخشان آزادی با حس و هارمونی دریاست و همینطور از رانندگی در خیابان های جنوب فرانسه در یک روز باشکوه بهاری، ساخته شد. ادکلن کرید لاو این وایت عطری نفیس و لو..
14,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر کرید لاو این بلک: عطر کرید لاو این بلک-CREED LOVE IN BLACK با الهام از بانوی اول و سابق آمریکا، ژاکلین کندی ساخته شد. کرید لاو این بلک داستان زنی مرموز را روایت می کند که چشمانش در پشت عینک آفتابی مشکی پنهان شده و موهای تیره اش از زیر کلاه مخمل بیرون زده و لباس یکدست سیاه کوتاه بر ..
14,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کرید رویال پرنسس عود: عطر کرید رویال پرنسس عود-CREED Royal Princess Oud عطری لوکس و مجلل که برای برخی از نخبه ترین زنان سلطنتی ایجاد شده است. اولیویه کرید طرح اوایل قرن بیستم را از کتاب جد خود، هنری کرید دوم بازسازی کرده و با تجلیل از جلوه و قدرت و با استفاده از مواد کمیاب، آن..
14,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر کرید ایشین گرین تی: عطر کرید ایشین گرین تی-CREED ASIAN GREEN TEA یکی از مجموعه عطرهای آکوا اورجینال کرید است که با رایحه چای سبز تولید شد. ادکلن کرید ایشین گرین تی عطری مرکباتی با رایحه لذیذ چای سبز و نت های گیاهی و شرقی بوده که با الهام از فرهنگ ژاپن و خاور دور و همچنین ..
14,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کرید کارمینا: عطر کرید کارمینا-CREED CARMINA با رایحه چوبی، بسیار مدرن و فریبنده، جشنی شهوانی از جذابیت زنانه است که از طریق گل رز نفیس و چوب کشمیر مجلل که بر روی پایه ای فریبنده از آمبروکسان و مشک می سوزد، به تصویر کشیده شده است. کرید کارمینا با نت های اولیه گیلاس سیاه و فلفل..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کرید کویین آف سیلک: عطر کرید کویین آف سیلک-CREED QUEEN OF SILK با الهام از سرزمین‌های دوردستی است که زمانی پارچه گرانبهای ابریشم از طریق آن جابجا می‌شد. کرید کویین آف سیلک (ملکه ابریشم) از ظرافت و لطافت ابریشم الهام گرفته شده و نمادی از تجمل در زمان گذشته و حال است. ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر کرید ابسولو اونتوس: عطر کرید ابسولو اونتوس-CREED ABSOLU AVENTUS نسخه محدود و ویژه و تفسیر قابل توجه و ماندگارتری از عطر نمادین کرید اونتوس است. کرید ابسولو اونتوس قرار است به تجربه‌ای فراموش نشدنی و منحصر به فرد برای افراد خاص تبدیل شود. کرید ابسولو اونتوس عطری ..
20,100,000 تومان 19,000,000 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
کرید

درباره عطر کرید:

کرید تنها برند خصوصی و لوکس عطر و ادکلن در جهان است که در سال 1760 توسط جیمز هنری کرید تاسیس و از آن به بعد از پدر به پسر منتقل شد و به مدت 260 سال به خانه های سلطنتی و عموم مردم خدمت کرد. امروزه این شرکت توسط Olivier CREED، ششمین نسل خانواده به عنوان مدیر کمپانی کرید و خالق محبوب ترین رایحه های آن هدایت می شود. پسرش، اروین 40 ساله، نسل هفتم و سرپرست آینده، در حال حاضر مدیر بخش هنری کرید می باشد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر کرید مردانه:

  • عطر کرید اونتوس: عطری استثنایی و فوق العاده است که قدرت، چشم انداز و موفقیت را جشن می گیرد. عطر کرید اونتوس مردانه در عین شادابی و نشاط، ابهت و روح دراماتیک درهم آمیخته از جنگ و صلح را الهام گرفته از زندگی امپراطوری ناپلئون سوار بر اسب پیروزی، به زیبایی هر چه تمام تر در قالبی سلطنتی و کاملا پادشاهانه نشان داده است، همانطور که بطری آن با نشان نقره ای اسب و سوار، مزین شده است.
  • عطر کرید وایکینگ: همانطور که از نامش پیداست با الهام از کشتی وایکینگ ها و سبک زندگی آنها در قرن نهم ساخته شد. اولیویه کرید پس از عطر منحصر به فرد و استثنایی اونتوس، قصد طراحی یک عطر خاص دیگر را در همان سبک داشت که منجر به تولید عطر کرید وایکینگ شد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر کرید زنانه:

  • عطر کرید اونتوس فور هر: پس از تولید موفق و استقبال بی نظیر از عطر اونتوس مردانه، توسط کمپانی کرید برای خانمهای لوکس و پرزرق و برق ساخته شد. عطر اونتوس زنانه با الهام از قدرتمندترین زنان تاریخ ساخته شده، زنانی از خانواده های سلطنتی، هنرمندان، نویسندگان و متفکران و این در حالیست که زنان مدرن و امروزی نیز به مراتب قدرتمند و تاثیر گذارند.
  • عطر کرید رویال پرینسس عود ادوپرفیوم: عطری اغوا کننده با رایحه کلاسیک عود است و از زمانی الهام گرفته که خانه کرید، طرح های سفارشی برای دادگاه های انگلیس ارائه می داد. ادکلن کرید رویال پرینسس عود دارای نت عود، یک عنصر تاریخی گران قیمت و کمیاب است که کاملاً برای یک عطر فریبنده مانند یک لباس قرمز کوچک مدرن مناسب می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر کرید یونیسکس:

  • عطر کرید سیلور مانتین واتر: با ترکیبی تازه و الهام گرفته از تردی هیجان انگیز کوهستان، رایحه ای مدرن، مرکباتی و شاداب از ترنج و ماندارین آغاز می شود. این عطر هیجان انگیز در نت میانی از چای سبز و انگور سیاه گذر کرده و در نت پایه از چوب صندل و مشک بهره می برد تا رایحه ای خالص، فرح بخش و آرامش دهنده را به شما هدیه کند.
  • عطر کرید میلسیم امپریال: عطری درخشان و نیرومند مخصوص هم آقایان و هم خانمهاست که تداعی گر باغ مرکبات و چشم انداز باشکوه از یک قصر ساحلی در سیسیل است. عطر کرید میلسیم امپریال بخاطر ظاهر طلاییش و حس نزدیک به جوایز مطرحی مانند اسکار، امی، گرمی و تونی دلیلی برای محبوبیت بین هنرمندان بزرگ جهان می باشد.

قیمت عطر کرید:

قیمت ادکلن های کرید در رنج بالایی قرار دارند، چراکه کرید یک برند لوکس و سلطنتی است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط خود خانواده کرید و بصورت دست ساز تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان کرید از افراد متمول، سرشناس و سلبریتی در سراسر دنیا هستند. عطرهای کرید که به عطرهای سلطنتی و رویال مشهور هستند، از بهترین و کمیاب ترین مواد تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

تاریخچه برند کرید (عطر کرید):

کرید یک خانه عطر اصیل و لوکس است که به خلق عطرهای اورجینال دست ساز و هنرمندانه از بهترین مواد جهان، مشهور است. این داستان منحصر به فرد در سال 1760 هنگامی آغاز شد که یک جفت دستکش چرمی معطر توسط یک شرکت خیاطی جدید به نام کرید در لندن به پادشاه جورج سوم تحویل داده شد. House of Creed توسط جیمز هنری کرید به عنوان یک خیاطی نفیس مستقر در می فر لندن تاسیس شد. از آن زمان، کرید در حال تولید بهترین لباس ها و عطرها برای افراد باهوش و متمایز، بیش از 260 سال است که فعالیت کرده و میراث خیاطی خود را به یکی از برجسته ترین خانه های عطر جهان تبدیل نموده است.

موسس کرید:

خانه کرید که در ابتدا یک خیاط خانه لوکس و اشرافی بود، توسط جیمز هنری کرید در سال 1760 در لندن تاسیس شد. جیمز هنری کرید کسی بود که ارتباط بین کرید و افراد مشهور و سیاستمداران را آغاز کرد و رفته رفته و نسل به نسل این برند به سمت تولید عطر گام برداشت. اما آن چیزی که امروزه ما از برند کرید شاهد هستیم، بدست اولیویه کرید، عطرساز مشهور فرانسوی و نسل ششم خاندان کرید است که در اواخر قرن بیستم و اوایل قرن بیست و یکم، با طراحی و تولید عطرهای خارق العاده، این برند را احیا کرد.

تاسیس کمپانی کرید:

کرید در سال 1760 در انگلستان تأسیس شد و لباس های سفارشی، دستکش های چرمی معطر و عطرهای سفارشی را در اختیار دربار انگلیس قرار می داد. جیمز هنری کرید یک جفت دستکش چرمی معطر برای پادشاه جورج سوم در هنگام سوار شدن بر اسب خود در لندن تولید کرد. پادشاه جورج سوم، با الهام از این دستکش ها، خانه کرید را مأمور ساخت اولین عطر خود کرد. در سال 1824 هنری کرید دوم، نسل سوم House of Creed متولد شد. وی که به عنوان نوآورترین عطرساز در خانه شناخته می شد، نام تجاری خود را در سراسر اروپا گسترش داد و به عنوان خلق کننده محبوب ترین و شناخته شده ترین رایحه ها، به سفارش سلطنت های اروپا شناخته می شد. در سال 1854 با تغییر مکان از لندن به پاریس به درخواست ناپلئون سوم و ملکه اش، اوژنی، کرید را به عنوان یک تامین کننده رسمی برای خانواده سلطنتی منصوب کرد. از دیگر مشتریان کرید در آن زمان می توان به فرانتس جوزف امپراتور اتریش-مجارستان و همسر وی، ملکه الیزابت (سیسی) و همچنین تزار نیکلاس دوم روسیه اشاره کرد. در سال 1885 ملکه ویکتوریا، کرید را تأمین کننده رسمی دربار سلطنتی بریتانیا و ملکه ماریا کریستینا اسپانیا، کرید را تأمین کننده خود معرفی کرد. در قرن بیستم، نه تنها خانواده سلطنتی کانادا از جمله دوک و دوشس ویندزور، بلکه سیاستمداران برجسته نیز مشتری کرید شدند. سر وینستون چرچیل مشتری عطر کرید تاباروم و نماینده کنگره آمریکا و رئیس جمهور جان اف کندی مشتری عطر کرید اورجینال وتیور بودند. در سال 1970 با ظهور اولیویه کرید، عطرساز مطرح خانواده و نسل ششم خاندان کرید، انقلاب عظیمی در تولید عطر صورت گرفت. اولیویه کرید همچنان مدیر خانه کرید بوده و به همراه پسرش اروین، نسل هفتم خاندان کرید، طراحی عطرها را برعهده دارند.

خط تولید عطر کرید:

کرید به بیش از 10 خاندان سلطنتی و مردم فهیم دنیا در حدود 260 سال خدمت کرده است. کمپانی کرید به شدت به استانداردهای کیفی محصولات خود پایبند بوده و مصمم ترین حامی و طرفدار صنعت مواد طبیعی در عطر به شمار می رود، چرا که از روشهای تولید دستی، شامل پالایش و تصفیه استفاده می کند. بنابراین کرید یکی از برندهای مطرح، لوکس و سلطنتی بشمار می رود که دارای مشتریان وفاداری است که شامل اعضای خاندان سلطنتی، سوپر استارهای هالیوود، سیاستمداران، بیزینسمن های نامدار، ورزشکاران، موزیسین ها و مردم فهیم که ارزش زیبایی و کیفیت را می دانند. امروزه عطر کرید با بیش از 90 نوع عطر زنانه و مردانه یکی از مطرح ترین و لوکس ترین برندهای عطر و ادکلن به شمار می رود.