منو
سبد خرید

دانهیل

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
dunhill DESIRE یک محصول فوق العاده و با رایحه ای سنگین و ماندگار است که در سال 2000 با آغاز قرن 21 تولید و معرفی شد. این محصول در بطری یاقوتی رنگ با رایحه ای از چوبهای جنگلی ساخته شده و توانست به سرعت توجه آقایان را به خود جلب کند. این عطر به مردانی که با اعتماد به نفس بالا می خواهند در مرکز توجهات ..
718,740 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
dunhill DESIRE BLUE با رایحه گیاهان معطر در سال 2002 تولید و معرفی شد و از استقبال قابل توجهی از طرف مردان مشکل پسند و علاقه مند به بوهای خنک برخوردار گشت. خنکی بی نظیر این عطر در قیاس با بیشتر عطرهای خنک از ماندگاری بیشتر و پخش بوی بالاتر برخوردار است.رایحه اولیه: نارنگی- لیچی- کنار- ترنجرا..
718,740 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
DESIRE BLACK سومین محصول از خانواده دیزایر، با رایحه ای متفاوت و رسمی در سال 2014 عرضه شد. این عطر شرقی و آرامبخش را به جرات می توان به آقایان مشکل پسند پیشنهاد داد.رایحه اولیه: گریپ فروت- ترنج- فلفل سیاهرایحه میانی: رز- سرو- زعفرانرایحه اصلی: عنبر- خس خس- کندر ..
751,410 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
DESIRE SILVER نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دیزایر دانهیل است که پس از دیزایر رد، دیزایر بلو و دیزایر بلک در سال 2015 روانه بازار شد. این عطر باطراوت که مانند نسیم خنک در گرمای تابستان است، تعادل ظریفی بین قدرت و نجابت برقرار کرده و به مردان سخت پسند و خاص توصیه می شود.رایحه اولیه: ماندارین- ترنج ..
751,410 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
dunhill قهوه ای در سال 2003 با رایحه جنگلی و چوبهای معطر تولید و به بازار عرضه گردید. این محصول کاملا مردانه با رایحه ای بسیار قدرتمند، شیک و بسیار خاص و ماندگار، احساس هیجان انگیزی را در هر مرد خوش سلیقه و جنتلمن ایجاد می کند.رایحه اولیه: لیمو- اسطوخودوس- شمعدانیرایحه میانی: رز- ریشه گل بنف..
740,520 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
dunhill BLACK بازی با تضادهای نفسانی و عاطفیست. مستحکم و قوی در عین حال نرم! عطری معتبر و لوکس و بدون شک مخصوص مردان جنتلمن می باشد. این عطر در سال 2008 طراحی و تولید شده است.رایحه اولیه: گزنهرایحه میانی: یاس- اسطوخودوسرایحه اصلی: سدر- جیر- چوب گوآیاک ..
740,520 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
dunhill FRESH با رایحه چوب و گیاهان تازه به معنای واقعی فرش و باطراوت است. این عطر در سال 2005 توسط Maurice Roucel طراحی شد.رایحه اولیه: نعناع- ریحان- فریزیا- گیاهان سبز- اسطوخودوس- مریم گلیرایحه میانی: بنفشه- فریزیا- زنبق- گل ابریشمرایحه اصلی: خس خس- خزه درخت بلوط- نعناع هندی- عنبر- کوم..
740,520 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
dunhill PURE با رایحه گیاهان معطر و بر گرفته از طبیعت، در سال 2006 به بازار عرضه گردید. این عطر ترکیبی است از رایحه های: هل- کنار- زنبق- فلفل ..
740,520 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
dunhill ICON در سال 2015 توسط Carlos Benaim طراحی شد. وی درباره این عطر می گوید: "ICON بیان کاملی از یک پالایش طبیعی است. عطری لوکس و کلاسیک اما در عین حال با آثاری از مدرنیته. مردی که ICON مصرف می کند یک جنتلمن واقعی و سطح بالاست." Andrew Cooper مدل مطرح دنیا چهره تبلیغاتی این محصول است.رایحه ا..
1,078,110 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
ICON ABSOLUTE عطری ادویه ای و چوبی و نسخه پر قدرت و ماندگارتر آیکون است. این عطر در سال 2015 توسط Carlos Benaim طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل سیاه- ترنجرایحه میانی: یاس- رز سیاه- زعفرانرایحه اصلی: چرم- برگ تنباکو- عود ..
1,197,900 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
پس از تولید دو نسخه آیکون و آیکون آبسولوت، کمپانی دانهیل طرفداران این دو عطر را با طراحی ICON ELITE شگفت زده کردند!سومین محصول از مجموعه لوکس آیکون نماینده و بیانگر روح و سنت دانهیل بوده و تجلیلی از مردان شیک و خوش استایل است.این عطر در سال 2016 طراحی و Andrew Cooper چهره تبلیغاتی آن می باشد..
1,252,350 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
ICON RACING نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دانهیل آیکون است که در سال 2017 توسط Laurent Le Guernec طراحی شد. عطری چوبی و با رایحه ای کاملا مردانه که از سرعت، رنگ و تاریخچه موتورهای کلاسیک انگلیسی الهام گرفته شده است.رایحه اولیه: هل- گریپ فروت- ترنجرایحه میانی: اسطوخودوس- فلفل- شکوفه پرتقالر..
1,306,800 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
dunhill CUSTOM بازتاب زیبایی و درون مرموز مردانه و آیین و سنن این برند لوکس است. عطری پر انرژی، با ظاهری کلاسیک و شیشه سنگینی که آن را خاص و منحصر به فرد کرده است. این عطر محصول سال 2011 می باشد.رایحه اولیه: سیب سرخرایحه میانی: فلفل سیاهرایحه اصلی: بخور- سدر ویرجینیا ..
729,630 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
dunhill EDITION عطر کلاسیک و خاص برند دانهیل، در سال 1984 توسط Alain Astori طراحی شد.رایحه اولیه: لیمو- ترنج- جوز- اسطوخودوسرایحه میانی: مریم گلی- سوسن سفید- شمعدانی- یاس- میخکرایحه اصلی: دانه تونکا- عنبر- سدر ویرجینیا- خزه درخت بلوط- خس خس- شاه درخت ..
794,970 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
dunhill d یک عطر کلاسیک و قدیمی از کمپانی دانهیل است که در سال 1996 توسط Gerard Anthony طراحی شد. این عطر لطیف و شیک مخصوص مردان جنتلمن و با اصالت است.رایحه اولیه: نعناع- فلفل- ماندارین- لیمو- چوب نیشکر- سرورایحه میانی: رز- فریزیا- شمعدانی- یاس- اسطوخودوس- گل برفرایحه اصلی: عنبر- سدر ویر..
762,300 تومان
dunhill LONDON EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
عطری بسیار خوشبو با رایحه آسیایی و شرقی که در سال 2008 روانه بازار گردید.رایحه اولیه: دانه توکا- رز- وانیل- یاسرایحه میانی: سیب سرخ- شمعدانیرایحه اصلی: چوب صندل سفید- مشک- نعناع هندی ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
ارتفاع بالا، در میان ابرها، آسمان آبی و هواپیمای گلایدری که سرعتش را کم می کند و مانند قطره ای  به سمت زمین می آید و در عرض جغرافیایی 51.3 N یعنی شهر لندن فرود می آید. تعریفی تمام عیار که جوهر ماجراجوی این محصول شرکت دانهیل را منعکس می کند. ادکلن dunhill 51.3N در سال 2009 مخصوص مردان جنتلم..
762,300 تومان
dunhill PURSUIT EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
این عطر با رایحه ی جنگلی و چوبهای معطر در سال 2006 ساخته و روانه بازار گردید. dunhill PURSUIT مناسب برای مردان با کاریزما و جدی است.رایحه اولیه: حبه غلات- ترکیبات سبزرایحه میانی: مشک- سدر- بخوررایحه اصلی: چوب صندل سفید- عنبر ..
0 تومان
نمایش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)
دانهیل

درباره دانهیل:

Alfred Dunhill در سال 1893 پس از آنکه تجارت پدرش را به ارث برد کمپانی dunhill را در بریتانیا تاسیس کرد. در ابتدا dunhill خط تولید لوازم جانبی اتومبیل را با شعار " همه چیز جز موتور " را راه اندازی کرد. دانهیل در سال 1907 خط تولید سیگار و تنباکو و در سال 1910 تولید لوله را افتتاح و به همین ترتیب محصولاتی از قبیل فندک، نوشت افزار، وسایل چرمی تجملی مردانه،  ساعت و ... را راه اندازی نمود تا اینکه اواخر قرن بیستم وارد دنیای عطر و ادکلن شد. رایحه های دانهیل به همان اندازه در موفقیت این برند کلاسیک سهم داشت که لوازم جانبی تجملی و لباس موجب پیشرفت آنها شد.