منو
سبد خرید

عطر دانهیل

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن دانهیل دیزایر:ادکلن دانهیل دیزایر-dunhill DESIRE یک محصول فوق العاده و با رایحه ای سنگین و ماندگار است که با آغاز قرن 21 تولید و معرفی شد. ادکلن دانهیل دیزایر در بطری یاقوتی رنگ با رایحه ای از چوبهای جنگلی ساخته شده و توانست به سرعت توجه آقایان را به خود جلب کند. عطر دانهیل..
660,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دانهیل دیزایر بلو:ادکلن دانهیل دیزایر بلو-dunhill DESIRE BLUE با رایحه گیاهان معطر و ترکیبی خاص عرضه شد و از استقبال قابل توجهی از طرف مردان مشکل پسند و علاقه مند به بوهای خنک برخوردار گشت. خنکی بی نظیر عطر دانهیل آبی در قیاس با بیشتر عطرهای خنک از ماندگاری بیشتر و پخش بوی ..
660,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن دانهیل دیزایر بلک:ادکلن دانهیل دیزایر بلک-dunhill DESIRE BLACK سومین محصول از خانواده ادکلن دانهیل دیزایر، با رایحه ای متفاوت و رسمی بوده و برای مردی است که چیزی کمتر از بهترین ندارد! ادکلن دانهیل دیزایر مشکی عطری شرقی و آرامبخش است که به جرات می توان به آقایان مش..
680,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دانهیل دیزایر سیلور:ادکلن دانهیل دیزایر سیلور-DESIRE SILVER نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دانهیل دیزایر است که پس از ادکلن دانهیل دیزایر رد، دانهیل دیزایر بلو و دانهیل دیزایر بلک روانه بازار شد. ادکلن دانهیل دیزایر سیلور عطری باطراوت است که مانند نسیم خنک در گرمای تابستان بود..
762,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن دانهیل فور من:ادکلن دانهیل فور من-dunhill FOR MEN یا همان عطر دانهیل قهوه ای با رایحه جنگلی و چوبهای معطر جایگزین نسخه کلاسیک و بسیار قدیمی عطری با همین نام شد. ادکلن دانهیل فور من عطری کاملا مردانه با رایحه ای بسیار قدرتمند، شیک، بسیار خاص و ماندگار، احساس هیجان انگیزی را ..
600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دانهیل بلک:ادکلن دانهیل بلک-dunhill BLACK بازی با تضادهای نفسانی و عاطفیست. مستحکم و قوی در عین حال نرم! ادکلن دانهیل بلک عطری معتبر و لوکس و بدون شک مخصوص مردان جنتلمن می باشد. این رایحه لطیف لحظه ای طول می کشد تا شناخته شود چراکه در نت ابتدایی از گزنه که رایحه ی ناشن..
750,000 تومان 640,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دانهیل فرش:ادکلن دانهیل فرش-dunhill FRESH با رایحه چوب و گیاهان تازه به معنای واقعی فِرِش و باطراوت است. تنها با یک اسپری از عطر دانهیل فرش خنکی و طراوت شما را در برگرفته و موجب احساس رضایتتان می شود. مردی که ادکلن دانهیل فرش را استفاده می کند با خودش و دنیای خودش راحت بوده و تن..
750,000 تومان 580,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دانهیل پیور:ادکلن دانهیل پیور-dunhill PURE با رایحه گیاهان معطر و برگرفته از طبیعت که شما می توانید هر روز با اطمینان در دفتر کار آن را استفاده کنید. ادکلن دانهیل پیور عطری کاملا مطبوع، خالص و باطراوت و ایده آل برای اتاق هیئت مدیره و یا روزی كه در كنار همكاران خود..
888,000 تومان 610,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر دانهیل آیکون فور من:عطر دانهیل آیکون فور من-dunhill ICON عطری متفاوت و خط تولیدی جدید در کمپانی عطر دانهیل می باشد. عطر دانهیل آیکون با ترکیبی از مواد کمیاب و گران قیمت و نت های برجسته ای که در هم آمیخته اند یک عطر و بوی نمادین برای آقایان مدرن و پیشرفته است. کارلوس بنای..
1,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دانهیل آیکون ابسولوت:عطر دانهیل آیکون ابسولوت-dunhill ICON ABSOLUTE عطری ادویه ای و چوبی و نسخه پر قدرت و ماندگارتر ادکلن دانهیل آیکون است. ادکلن دانهیل آیکون ابسولوت با الهام از شهر لندن و مدرن ترین مردمان و امکانات این شهر ساخته شده است. عطر دانهیل آیکون ابسولوت مظهر یک انس..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر دانهیل آیکون الیت:پس از تولید دو نسخه عطر دانهیل آیکون و عطر دانهیل آیکون ابسولوت، کمپانی دانهیل طرفداران این دو عطر را با طراحی عطر دانهیل آیکون الیت-dunhill ICON ELITE شگفت زده کرد!  عطر دانهیل آیکون الیت سومین محصول از مجموعه لوکس دانهیل آیکون و نماینده و بی..
1,207,000 تومان 1,020,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر دانهیل آیکون ریسینگ:عطر دانهیل آیکون ریسینگ-dunhill ICON RACING نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دانهیل آیکون است که شیک، خوش رنگ و بی پرواتر از نسخه های قبلی است. عطر دانهیل آیکون ریسینگ عطری چوبی و با رایحه ای کاملا مردانه است که از سرعت، رنگ و تاریخچه موتورهای کلاسیک انگلیسی ال..
1,325,000 تومان 1,130,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دانهیل ادیشن:ادکلن دانهیل ادیشن-dunhill EDITION عطر کلاسیک و خاص برند دانهیل است که برای مردان برجسته و مدیر ایده آل می باشد. عطر دانهیل ادیشن با ترکیب کاملا پیچیده، رایحه ای بسیار تک و تکرار نشدنی ایجاد کرده است. ادکلن دانهیل ادیشن سالهای متمادی کیفیت و فرمول خود را حفظ کر..
832,000 تومان 750,000 تومان
ادکلن دانهیل دی
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن دانهیل دی:ادکلن دانهیل دی-dunhill d یک عطر کلاسیک و قدیمی از کمپانی دانهیل است که از لحاظ ظاهری شبیه ادکلن دانهیل ادیشن می باشد. ادکلن دانهیل دی عطری لطیف و شیک مخصوص مردان جنتلمن و با اصالت است. مردانی که اساسا و بطور قطع بدنبال یک رایحه کلاسیک و سنتی هستند. ادکلن دانه..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن دانهیل کاستوم:ادکلن دانهیل کاستوم-dunhill CUSTOM بازتاب زیبایی و درون مرموز مردانه و آیین و سنن این برند لوکس است. ادکلن دانهیل کاستوم عطری پر انرژی، با ظاهری کلاسیک و شیشه سنگینی که آن را خاص و منحصر به فرد کرده است، مخصوص مردان شیک پوش و کت و شلواری است. ترکیب عطر دانهیل ..
650,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دانهیل لندن:ادکلن دانهیل لندن-dunhill LONDON عطری بسیار خوشبو با رایحه آسیایی و شرقی برای آقایان متشخصی که می دانند چگونه محیط اطراف خود را اداره کنند، طراحی شده است. عطر دانهیل لندن که محصولی جسورانه و ابتکاری است امواج جالبی از جذابیت و اشتیاق فرد را ب..
694,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دانهیل ان 51.3:ارتفاع بالا، در میان ابرها، آسمان آبی و هواپیمای گلایدری که سرعتش را کم می کند و مانند قطره ای به سمت زمین می آید و در عرض جغرافیایی 51.3 N یعنی شهر لندن فرود می آید. ادکلن ادکلن دانهیل ان 51.3-dunhill 51.3N تعریف تمام عیاری از ماجراجویی این محصول شرکت دانهیل را م..
773,000 تومان 690,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن دانهیل پرسو:ادکلن دانهیل پرسو-dunhill PURSUIT با رایحه ی جنگلی و چوبهای معطر مخصوص مردان با کاریزما و جدی ساخته شد. ادکلن دانهیل پرسو با رایحه ای جذاب و فریبنده هر زنی را به سمت شما جذب کرده و قادر به فراموش کردن و یا مقاومت در برابر آن نخواهند بود. برای تاثیرگذاری بیشتر عط..
780,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن دانهیل دیزایر اکستریم:ادکلن دانهیل دیزایر اکستریم-dunhill DESIRE EXTREME نسخه پرقدرت و غلیظ تر ادکلن دانهیل دیزایر است که با ماندگاری بیشتر، رضایت مخاطبان خود را جلب می کند. ادکلن دانهیل دیزایر اکستریم در بطری یاقوتی رنگ با رایحه ای از چوبهای جنگلی ساخته شده و به مردانی که با اعتماد ..
800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دانهیل دیزایر بلو اوشن:ادکلن دانهیل دیزایر بلو اوشن-dunhill DESIRE BLUE OCEAN عطری آبزی و چوبی است که در هر سه نت آن از ترکیبات خنک و باطراوت استفاده شده است. خنکی بی نظیر عطر دانهیل آبی اوشن در قیاس با بیشتر عطرهای خنک از لطافت و طراوت بیشتر و پخش بوی مناسبی برخوردار ..
765,000 تومان 680,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر دانهیل سنچری فور من:عطر دانهیل سنچری فور من-dunhill CENTURY برای مردانی است که امید به آینده در وجود آنها نهادینه شده، عطری که فراتر از تجربه ی دیگر عطرهای دانهیل بشمار می رود. با رایحه ادکلن دانهیل سنچری آینده را در آغوش بگیرید و مفهوم جدیدی از پاکیزگی را تجربه کنید. عطر دانهیل سنچری ..
830,000 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
دانهیل

درباره عطر دانهیل:

دانهیل یک کمپانی بریتانیایی است که با تولید لوازم جانبی خودرو در سال 1893 توسط Alfred Dunhill تاسیس شد. دانهیل که یک برند صرفا مردانه است علاوه بر لوازم جانبی خودرو محصولاتی چون پوشاک، کیف و کفش، سیگار، لوازم جانبی و عطر و ادکلن تولید می کند. اولین عطر دانهیل با نام ادکلن دانهیل فور من مخصوص آقایان در سال 1934 تولید شد. یک عطر کلاسیک و تند که امروزه جزء عطرهای کمیاب بحساب می آید. عطر دانهیل تنها یک محصول زنانه در سال 2001 با نام عطر دانهیل دیزایر فور ومن طراحی کرد اما استقبال چندانی از آن نشد و همچنان نسخه های دانهیل دیزایر مردانه، محبوب ترین عطرهای دانهیل بشمار می روند.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر دانهیل:

 • ادکلن دانهیل دیزایر یا همان عطر دانهیل قرمزعطر دانهیل قرمز به مردانی که با اعتماد به نفس بالا می خواهند در مرکز توجهات قرار بگیرند پیشنهاد می شود. ادکلن دانهیل دیزایر قرمز مردانه ساعت ها در محل کار و حتی تمرینات شدید در باشگاه با ماندگاری ادامه دارد. این ترکیب الهام گرفته از شرق بوده و برای لباس های اداری و لباس شب توصیه می شود.
 • ادکلن دانهیل دیزایر بلو یا همان عطر دانهیل آبی: خنکی بی نظیر عطر دانهیل آبی در قیاس با بیشتر عطرهای خنک از ماندگاری بیشتر و پخش بوی بالاتر برخوردار است. هر چند که در لحظاتی پس از اسپری ادکلن دانهیل دیزایز آبی حس گرما را به شما انتقال می کند، اما بطور کلی این عطر را جزء عطرهای خنک و ماندگار می توان بحساب آورد.
 • ادکلن دانهیل فور من یا همان عطر دانهیل قهوه ایادکلن دانهیل فور من عطری کاملا مردانه با رایحه ای بسیار قدرتمند، شیک، بسیار خاص و ماندگار، احساس هیجان انگیزی را در هر مرد خوش سلیقه و جنتلمن ایجاد می کند. با ادکلن دانهیل قهوه ای خوشبویی یک روز کامل شما تضمین شده می باشد و می توانید براحتی و با اعتماد به نفس بالا در کنار عشقتان قدم بزنید.

قیمت عطر دانهیل:

قیمت ادکلن های دانهیل بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت عطر دانهیل قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. در سال 2015 عطر دانهیل با آغاز طراحی مجموعه عطرهای دانهیل آیکون، یک گام به سمت عطرهای لوکس برداشت و قیمت این سری عطرها کمی بالاتر از سایر محصولات ادکلن های دانهیل می باشد.

تاریخچه برند دانهیل (عطر دانهیل):

  Alfred Dunhill در سال 1893 پس از آنکه تجارت پدرش را به ارث برد کمپانی دانهیل را در بریتانیا تاسیس کرد. در ابتدا دانهیل خط تولید لوازم جانبی اتومبیل را با شعار "همه چیز جز موتور" را راه اندازی کرد. دانهیل در سال 1907 خط تولید سیگار و تنباکو و در سال 1910 تولید لوله را افتتاح و به همین ترتیب محصولاتی از قبیل پوشاک، لوازم جانبی، وسایل چرمی تجملی مردانه، ساعت و ... را راه اندازی نمود تا اینکه در سال 1934 وارد دنیای عطر و ادکلن شد. رایحه های ادکلن دانهیل به همان اندازه در موفقیت این برند کلاسیک سهم داشت که لوازم جانبی تجملی و لباس موجب پیشرفت آنها شد.

  موسس دانهیل:

  آلفرد دانهیل در سال 1872 در انگلستان متولد شد. وی دومین فرزند از پنج فرزند خانواده و فرزند هنری دانهیل استاد کار نابینایی بود که زین اسب تولید می کرد. آلفرد دانهیل تا 15 سالگی در مدرسه خصوصی در همپستد و توسط مربیان برجسته تحصیل کرد و در دوره ای در حرفه پدرش شاگردی کرد. در سال 1893، دانهیل تجارت پدرش را به ارث برد و اندکی پس از آن شروع به تهیه لوازم جانبی اتومبیل های موتوری با نام Dunhill's Motorities کرد و رسما برند خود را تاسیس نمود. آلفرد دانهیل در سال 1895 با آلیس استپلتون ازدواج کرد. آلفرد دانهیل در دهه 1920 میلادی خود را بازنشسته کرد و کمپانی را به برادرش و سپس به دخترش واگذار کرد. آلفرد دانهیل در سال 1959 از دنیا رفت و بیزینس وی توسط خانواده دانهیل و نوه اش ادامه یافت.

  تاسیس کمپانی دانهیل:

  آلفرد دانهیل پس از آنکه در سن 21 سالگی مالک تجارت پدرش شد و رسما کمپانی دانهیل را در سال 1893 تاسیس کرد، آغاز به تولید لوازم جانبی خودرو از قبیل بوق، ساعت داشبورد و لامپ خودرو کرد و سپس با اختراع لوله هایی برای مقابله با اثرات باد و آب و هوا در ماشین های بدون سقف، به شهرت رسید. دانهیل در سال 1907 با راه اندازی کمپانی تنباکو و تولید سیگار بار دیگر بر سر زبانها افتاد. رفته رفته کمپانی دانهیل به سمت تولید کالاهای لوکس رفت و پوشاک، کیف و کفش چرمی و عطر و ادکلن را به تولیدات خود اضافه کرد. 

  خط تولید عطر دانهیل:

  عطرهای دانهیل مانند سایر محصولات این برند برای مصرف کنندگان لوکس مردانه طراحی شده اند. عطر دانهیل تاکنون فقط یک عطر زنانه در سال 2001 به نام ادکلن دانهیل دیزایر زنانه تولید کرده است و اولین عطر مردانه دانهیل در سال 1934 با نام ادکلن دانهیل فور من عرضه شد. امروزه عطر دانهیل بیش از 33 نوع ادکلن دارد که مجموعه عطرهای دانهیل دیزایر و سپس مجموعه عطرهای لوکس دانهیل آیکون از مشهورترین و پرمخاطب ترین محصولات عطر دانهیل بشمار می روند.