منو
سبد خرید

عطر مرسدس بنز

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مرسدس بنز فور من: ادکلن مرسدس بنز فور من-Mercedes-Benz FOR MEN اولین محصول کمپانی خودرو سازی مرسدس بنز می باشد که رایحه ای پر جنب و جوش و متمایز را ارائه می دهد. ادکلن مرسدس بنز فور من دارای ترکیبی با شخصیتی مقاومت ناپذیر و لوکس بوده و در یک بطری براق و ساده ک..
3,140,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن مرسدس بنز اینتنس فور من: ادکلن مرسدس بنز اینتنس فور من-Mercedes-Benz INTENSE محصول قدرتمند تر و از لحاظ ظاهری کمی تیره تر از نسخه قبلی مرسدس بنز فور من است. عطر مرسدس بنز اینتنس با همان رایحه از ماندگاری و پخش بوی بالاتری نسبت به نسخه قبلی برخوردار می باشد. ادکلن مرسدس بنز ا..
3,240,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مرسدس بنز اسپرت فور من: ادکلن مرسدس بنز اسپرت فور من-Mercedes-Benz SPORT عطری چوبی با رایحه ادویه های تند و نسخه خنک و باطراوت عطر مرسدس بنز مردانه است. ادکلن مرسدس بنز اسپرت عطری پر انرژی، مهیج و جذاب با یک حس آرامش و راحتی است که یادآور نسیم خنک دریا زیر تابش نور آفتا..
4,180,000 تومان
ادکلن مرسدس بنز کلون فور من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن مرسدس بنز کلون فور من: ادکلن مرسدس بنز کلون فور من-Mercedes-Benz COLOGNE عطری با الهام از آزادی و رهایی بوده و برای فرار از روزمرگی به مردانی که در جستجوی عطر ملایم و مدرن هستند، به شدت پیشنهاد می شود. ادکلن مرسدس بنز کلون عطری مجلل و غیر قابل تکرار است که نوید یک روز استثنایی را..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش و تلخ
معرفی ادکلن مرسدس بنز سیلور فور من: ادکلن مرسدس بنز سیلور فور من-Mercedes-Benz SILVER FOR MEN یک عطر چوبی و معطر است که با رایحه خنک و ترش مرکبات و ریواس آغاز شده و رفته رفته رایحه تند و تلخ ادویه جات و چوبها آن را در بر می گیرد. ادکلن مرسدس بنز سیلور با الهام از خودروی لوکس نقره ای مرسدس ساخته ش..
4,180,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مرسدس بنز آلتیمیت فور من: عطر مرسدس بنز آلتیمیت فور من-Mercedes-Benz ULTIMATE FOR MEN عطری با شخصیت و نسخه جدیدی برای جشن دهمین سالگرد مرسدس بنز فور من است که توسط یک شعار، برجسته شده است: "بهترین و بالاترین". عطر مرسدس بنز آلتیمیت وعده ای برای ساختن خاطرات فراموش نش..
3,970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر مرسدس بنز لی پرفیوم: عطر مرسدس بنز لی پرفیوم-Mercedes-Benz LE PARFUM عطری ماندگار و خیره کننده و یک نسخه پر قدرت از مرسدس بنز می باشد. ادکلن مرسدس بنز لی پرفیوم عطری به شدت لوکس و اغوا کننده بوده و با رایحه خاص و تکرار نشدنی مخصوص مردانی است که بدنبال رایحه تک و..
4,080,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن مرسدس بنز د موو: ادکلن مرسدس بنز د موو-Mercedes-Benz THE MOVE بیانگر تمایل به لذت بردن کامل از زندگی و حرکت با همان سرعت سریع دنیای اطراف ما است. دنیایی که به همان اندازه مجذوب کننده و دیوانه کننده است. درست مثل این عطر که در بین عطرهای دیگر مرسدس بنز برجسته و سرآمد است. عطر مرسد..
3,970,000 تومان
ادکلن مرسدس بنز د موو اکسپرس یورسلف
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن مرسدس بنز د موو اکسپرس یورسلف: ادکلن مرسدس بنز د موو اکسپرس یورسلف-Mercedes-Benz THE MOVE Express Yourself عطری سبک تر، تازه تر، اثیری تر و رهاتر از نسخه اصلی یعنی مرسدس بنز د موو است. از آنجایی که THE MOVE با توصیف ناپذیرترین نسل‌ها صحبت می‌کرد، مرسدس بنز می‌خواست هزاره‌ها را با..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر مرسدس بنز د موو لیو د مومنت: عطر مرسدس بنز د موو لیو د مومنت-Mercedes-Benz THE MOVE Live the Moment سومین عطر از سه گانه مرسدس بنز د موو است که با هدف هزاره ها روانه بازار شد. مرسدس بنز د موو لیو د مومنت عطری است که روح آزادی و جوهر زندگی شهری را در بر می گیرد. نسخه جدید و شدی..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن مرسدس بنز من: ادکلن مرسدس بنز من-Mercedes-Benz Man عطری لوکس و با طراوت مخصوص مردان جنتلمن و کاریزماتیک می باشد. ادکلن مرسدس بنز من عطری است که به عنوان نماد سبک زندگی و یک ایده خاص از موفقیت می باشد. عطر مرسدس بنز من دارای شخصیتی قدرتمند و بی انتها، در عین حال با ظرافت..
3,560,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن مرسدس بنز من اینتنس: ادکلن مرسدس بنز من اینتنس-Mercedes-Benz Man INTENSE نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر مرسدس بنز من بوده که با رایحه ای لوکس و با طراوت مخصوص مردان جنتلمن و کاریزماتیک می باشد. ادکلن مرسدس بنز من اینتنس عطری خیره کننده و چوبی تر و وحشی تر از همیشه است! ..
3,660,000 تومان
ادکلن مرسدس بنز من بلو
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن مرسدس بنز من بلو: ادکلن مرسدس بنز من بلو-Mercedes-Benz Man Blue دو سال بعد از تولید موفق و استقبال فوق العاده از مرسدس بنر من، روانه بازار شد. عطر مرسدس بنز من بلو با رایحه ای سبک و روح بخش، بسیار مدرن تر و خنک تر نسبت به نسخه قبلی می باشد. ادکلن مرسدس بنز بلو مخصوص مرد..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر مرسدس بنز من برایت: عطر مرسدس بنز من برایت-Mercedes-Benz Man Bright نسخه جدید دیگری از مجموعه عطرهای مرسدس بنز من است که از قدرت بیشتری برخوردار بوده و موفقیت را به ارمغان می آورد. مرسدس بنز من برایت عطری مقاومت ناپذیر و اغواگر است که بر ظرافت و کاریزمای استفاده کننده تاک..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر مرسدس بنز من پرایوت: عطر مرسدس بنز من پرایوت-Mercedes-Benz Man Private عطری شرقی و با الهام از جذابیت های خاورمیانه ساخته شده، درحالیکه برای همه جذاب است. ادکلن مرسدس بنر پرایوت بر پایه قدرت بویایی فوق العاده و نت های چوبی بوده و مخصوص کسانی است از پیش پی به قدرت جذب آن برده اند. ی..
3,870,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مرسدس بنز من گری: ادکلن مرسدس بنز من گری-Mercedes-Benz Man Grey نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مرسدس بنز من است که این بار با رنگ طوسی و با الهام از خودروی لوکس بنز طوسی تولید شد. هدف عطر مرسدس بنز من گری مجذوب کردن طیف گسترده ای از مردان در سراسر جهان است، چراکه عطری کلاسیک برای برآورده..
3,970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن مرسدس بنز کلاب: ادکلن مرسدس بنز کلاب-Mercedes-Benz Club چهارمین محصول عطر مرسدس بنز است که مخصوص مردان رسمی پوش و جنتلمن ساخته شد. ادکلن مرسدس بنز کلاب عطری چوبی و شرقی با ظاهری متفاوت و خاص است که یادآور خودروهای شیک و لوکس مرسدس می باشد. ادکلن مرسدس بنز کلاب عطری برای..
3,140,000 تومان 2,950,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مرسدس بنز کلاب اکستریم: ادکلن مرسدس بنز کلاب اکستریم-Mercedes-Benz Club Extreme نسخه غلیظ و ماندگار تر عطر مرسدس کلاب می باشد که برای دوست داران این عطر که خواهان ماندگاری بیشتر هستند و مخصوص مردان رسمی پوش و جنتلمن ساخته شد. ادکلن مرسدس بنز کلاب اکستریم ..
3,870,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مرسدس بنز کلاب بلک: ادکلن مرسدس بنز کلاب بلک-Mercedes-Benz Club Black نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مرسدس بنز کلاب می باشد که با رد بوی بالا، مورد توجه همگان بخصوص طرفداران عطر مرسدس بنز قرار گرفت. ادکلن مرسدس بنز کلاب بلک عطری شرقی، لوکس و بسیار وسوسه کننده و ب..
4,080,000 تومان 3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مرسدس بنز کلاب بلو: ادکلن مرسدس بنز کلاب بلو-Mercedes-Benz Club Blue نسخه خنک و شاداب از مجموعه عطرهای مرسدس بنز کلاب است که برای روزهای گرم ساخته شد. رایحه غالب عطر مرسدس بنز کلاب بلو شامل مرکبات، ادویه تند و اسطوخودس است که آرامش و رهایی را به شما هدیه می کند. ادکلن مرسدس بنز کلاب ب..
3,870,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن مرسدس بنز سلکت: ادکلن مرسدس بنز سلکت-Mercedes-Benz Select FOR MEN عطری چوبی و باطراوت است که مخصوص مردان جنتلمن و خاص طراحی شد. مردانی که با شخصیت و استعداد ویژه خود، متمایز از دیگران به نظر می آیند. عطر مرسدس بنز سلکت در حال حاضر به عطری انتخابی تبدیل شده است. ادکلن مر..
3,660,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر مرسدس بنز سلکت نایت: عطر مرسدس بنز سلکت نایت-Mercedes-Benz Select NIGHT FOR MEN نسخه غلیظ تر، ادو پرفیوم و شبانه ادکلن مرسدس بنز سلکت می باشد که با اغواگری بیشتر و جذابیت بی انتهایش مخصوص مردان کاریزماتیک و خوش استیل ساخته شد. عطر مرسدس بنز سلکت نایت از نظر طبیعی چنان جذاب است که مورد ت..
3,870,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و ملایم
معرفی ادکلن مرسدس بنز سلکت دی: ادکلن مرسدس بنز سلکت دی-Mercedes-Benz Select DAY FOR MEN به دنبال مرسدس بنز سلکت و مرسدس بنز سلکت نایت با رایحه فوق العاده و احیا کننده، مناسب برای استفاده روزانه به این مجموعه اضافه شد. ادکلن مرسدس بنز سلکت دی عطری مدرن، با طراوت و آغشته به حال و هوای مردانه که تجس..
3,760,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مرسدس بنز ومن این رد: عطر مرسدس بنز ومن این رد-Mercedes-Benz Woman In Red نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مرسدس بنز ومن است که پر زرق و برق تر از همیشه می باشد. رایحه ای دلپذیر، حسی و قاطعانه که به جسورترین زنان اختصاص می یابد. برخی از عطرها جوهر زنانگی را در بر می گیرند..
5,440,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 33 (2 صفحه)
مرسدس بنز

درباره عطر مرسدس بنز:

مرسدس بنز یک کمپانی لوکس خودروسازی است که در سال 1926 توسط کارل بنز رسما افتتاح شد. این کمپانی هشتمین مارک شناخته شده در جهان است که بیش از یک قرن تخصص را نشان می دهد. مرسدس بنز در سال 2012 با تولید اولین عطر خود یعنی ادکلن مرسدس بنز فور من وارد دنیای عطر و ادکلن شد و بیانگر تولید کننده ای فراتر از خودروسازی می باشد. امروزه مرسدس بنز را می توان در زمینه های متنوعی از جمله طراحی، مد و زیبایی یافت، بنابراین کاملاً طبیعی بود که در سال 2012 تصمیم گرفت با راه اندازی خط تولید عطر، افق خلاقیت خود را بیشتر گسترش دهد. بطری های عطر مرسدس بنز زنانه و مردانه همگی از شهرت یکسانی برخوردار هستند و در جذابیت و لوکس بودن عطر مرسدس بنز نقش بسزایی دارند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر مردانه مرسدس بنز:

  • عطر مرسدس بنز لی پرفیوم: عطری ماندگار و خیره کننده و یک نسخه پر قدرت از مرسدس بنز می باشد. ادکلن مرسدس بنز لی پرفیوم عطری به شدت لوکس و اغوا کننده بوده و با رایحه خاص و تکرار نشدنی مخصوص مردانی است که بدنبال رایحه تک و شیک هستند. پیچیدگی ابدی عطر مرسدس بنز لی پرفیوم شما را مجذوب خود می کند، همانطور که او را تصور می کنیم، همانطور نیز یک زن، مخفیانه به آن امیدوار است!
  • ادکلن مرسدس بنز اینتنس: محصول قدرتمند تر و از لحاظ ظاهری کمی تیره تر از نسخه قبلی مرسدس بنز فور من است. عطر مرسدس بنز اینتنس با همان رایحه از ماندگاری و پخش بوی بالاتری نسبت به نسخه قبلی برخوردار می باشد. ادکلن مرسدس بنز اینتنس احساسات یک مرد فریبنده شهری را تداعی می کند، یک فرد جذاب، مطمئن از خود و مطمئن از قدرت خود برای پیشرفت بیشتر.

بهترین و پرفروش ترین عطر زنانه مرسدس بنز:

  • عطر مرسدس بنز ومن: عطری شرقی، با رایحه گل های شگفت انگیز است که مخصوص خانمهای شیک پوش و با اصالت ساخته شد. عطر مرسدس بنز زنانه با رایحه ای دلربا، مجلل و غیرمنتظره است که برای برجسته سازی و تعالی شخصیت زن ایجاد شد. داستانی عالی از زنانگی و اعتماد به نفس که او را در هاله ای از عطر و بوی ظریف پوشانده است.

قیمت عطر مرسدس بنز:

قیمت ادکلن های مرسدس بنز بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند. اگرچه مرسدس بنز یک کمپانی خودروسازی لوکس در دنیاست و عطرهای مرسدس بنز نیز تحت تاثیر خودروسازی مرسدس بنز از کیفیت خارق العاده ای برخوردار می باشند، به همین دلیل قیمت عطر مرسدس بنز از سایر عطرهای خودروساز بالاتر بوده و بطور کلی می توان قیمت عطر مرسدس بنز را در رنج متوسط دسته بندی کرد.

تاریخچه برند مرسدس بنز (عطر مرسدس بنز):

Mercedes-Benz یک کمپانی خودروسازی آلمانی است که در سال 1926 توسط Karl Benz و کمپانی (DMG) که موسس آن Gottlieb Daimler بود، تاسیس شد، که پیش از این با نام Motorwagen و سپس Daimler-Benz شناخته می شد. شعار مرسدس بنز "بهترین یا هیچ چیز" است که این بیانگر کیفیت خارق العاده مرسدس بنز می باشد. مرسدس بنز نیز مانند سایر کمپانی های خودروسازی دنیا تصمیم به راه اندازی خط تولید عطر و ادکلن کرد که در این راه نیز شعار بهترین یا هیچ چیز را سر لوحه خود قرار داد و امروزه یکی از برندهای موفق، لوکس و در عین حال با قیمت مناسب در دنیا می باشد.

موسس مرسدس بنز:

  • کارل فردریش بنز که نام اصلی اش Karl Friedrich Michael Vaillant بود، در سال 1844 در کارلسروهه آلمان متولد شد. هنگامی که او دو ساله بود، پدرش بر اثر ذات الریه درگذشت و نام وی به یاد پدرش به کارل فردریش بنز تغییر یافت. وی که یک طراح موتور آلمانی و مهندس خودرو بود، در سال 1885 اولین خودروی تولید خود را به پایان رساند و در سال 1886 حق ثبت اختراع این اتومبیل را دریافت کرد. کارل بنز در سال 1929 در سن 84 سالگی از دنیا رفت.
  • گوتلیب ویلهلم دایملر در سال 1834 در اشتوتگارت آلمان متولد شد. وی یک مهندس، طراح صنعتی و صنعتگر بود که پیشگام در تولید موتورهای احتراق داخلی و توسعه اتومبیل بود. او موتور مایع با سرعت سوخت مایع را اختراع کرد. دایملر در سال 1890 به همراه شریک تجاریش ویلهلم میباخ کمپانی Daimler Motors Gesellschaft (DMG) را تاسیس و دو سال بعد اولین خودرو خود را به بازار عرضه کردند. دایملر در سال 1900 میلادی در سن 65 سالگی از دنیا رفت.

Emil Jellinek یک کارآفرین اتومبیل اروپایی که با DMG کار می کرد، علامت تجاری کمپانی را در سال 1902 ایجاد و خودرو 35 اسب بخار را به نام دخترش مرسدس نامگذاری کرد.

تاسیس کمپانی مرسدس بنز:

دایملر اولین خودرو نفت سوز خود را در سال 1885 و کارل بنز اولین اتومبیل ساخته شده از یک موتور 2 چرخ با طراحی خودش، چند ماه بعد تولید کرده بودند. دایملر در طول دوره اختراع هرگز با کارل بنز ملاقات نکرده بود. در سال 1896 دایملر (DMG) از Benz به دلیل نقض حق ثبت اختراع خود در احتراق لوله گرم شکایت کرد. دایملر برنده و بنز مجبور شد حق امتیاز به DMG بپردازد.

سالها پس از فوت دایملر، این دو شرکت از بسیاری جهات با یکدیگر همکاری کردند. پس از سالها همکاری، در سال 1926 نمایندگان Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG) و Benz توافق نامه ادغام دو قدیمی ترین تولیدکننده خودرو در جهان را امضا کردند. شرکت جدید، Daimler-Benz AG نامگذاری شد. این کمپانی در طول این سالها نامهای گوناگونی را برای خود داشت که در نهایت به مرسدس بنز با آن آرم مشهور 3 پر شناخته می شود.

مرسدس بنز یکی از سه کمپانی برتر خودروسازی لوکس آلمان به همراه آئودی و BMW و هشتمین کمپانی مطرح در صنعت خودرو سازی دنیا بشمار می رود. مرسدس بنز در بین سالهای 2003 تا 2009 تولید ماشینهای مسابقه ای فرمول 1 برای Mc Laren را بر عهده داشت. امروزه مرسدس بنز در حدود 25 کشور دنیا کارخانه تولید دارد. این کمپانی عظیم خودروسازی نیز مانند کمپانی های خودروسازی دیگر دنیا از غافله بیزینس و تولید در صنایع دیگر عقب نمانده و به جز اتومبیل های گوناگون عینک، چرم، اثاثیه منزل، مبلمان و عطر و ادکلن تولید می کند. 

خط تولید عطر مرسدس بنز:

مرسدس بنز، نامی آشنا و بسیار محبوب در سراسر جهان!

مرسدس بنز در سال 2012 با عطر مرسدس بنز فور من خط تولید عطر و ادکلن خود را افتتاح کرد. مرسدس بنز تاکنون بیش از 33 نوع عطر گوناگون توسط بزرگترین طراحان عطر خصوصا در راس آنها الیور کرسپ تولید کرده است. مرسدس بنز نیز مانند سایر کمپانی های خودروسازی، موفقیت چندانی در تولید عطر زنانه نداشته و کمتر به سراغ طراحی عطر زنانه می رود. مشهورترین و برترین عطر مرسدس بنز را در فروشگاه عطرکیش مشاهده می فرمایید.