منو
سبد خرید

عطر مرسدس بنز

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
Mercedes-Benz اولین محصول کمپانی خودرو سازی بنز می باشد که در سال 2012 توسط Olivier Cresp ساخته شد. عطری با رایحه چوبی، مخصوص مردان مدرن و شیک پوشی که جزء هوادارن ماشینهای مرسدس بنز هستند.رایحه اولیه: نارنگی- لیمو- ترنجرایحه میانی: فلفل سیاه- بنفشه- جوزرایحه اصلی: سدر ویرجینیا- نعنا..
1,068,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
Mercedes-Benz INTENSE محصول قدرتمند تر و از لحاظ ظاهری کمی تیره تر از نسخه قبلی مرسدس بنز است که یکسال بعد در سال 2013 به بازار آمد. این عطر از ماندگاری و پخش بوی بالاتری نسبت به نسخه قبلی برخوردار است.رایحه اولیه: برگ بنفشه- نارنگی- لیمو- ترنجرایحه میانی: بنفشه- جوز- فلفل سیاهرایحه اصلی..
1,179,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
Mercedes-Benz SPORT عطری چوبی با رایحه ادویه های تند در سال 2014 توسط Olivier Cresp طراحی شد. عطری پر انرژی، مهیج و جذاب با یک حس آرامش و راحتی که یادآور نسیم خنک دریا زیر تابش نور آفتاب است.رایحه اولیه: بهار نارنج- صمغ درخت گالبانوم- ترنج- نارنگیرایحه میانی: فلفل سیاه- بنفشه- جوزرایحه ا..
1,179,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
Mercedes-Benz COLOGNE عطری با الهام از آزادی و رهایی بوده و برای فرار از روزمرگی به مردانی که در جستجوی عطر ملایم و مدرن هستند، به شدت پیشنهاد می شود.این عطر در سال 2016 توسط Olivier Cresp طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل صورتی- پرتقال برزیلی- ماندارین- گریپ فروترایحه میانی: شکوفه لیمو ترش- زن..
1,293,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
یک نسخه پر قدرت از مرسدس بنز!مرسدس بنز LE PARFUM عطری ماندگار و خیره کننده که در سال 2015 طراحی شد. این عطر، به شدت لوکس و اغوا کننده بوده و با رایحه خاص و تکرار نشدنی مخصوص مردانی است که بدنبال رایحه تک و شیک هستند.رایحه اولیه: فلفل صورتی- ترنجرایحه میانی: زعفران- صمغ زرد- برگ..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
Mercedes-Benz Select عطری چوبی و باطراوت است که مخصوص مردان جنتلمن و خاص طراحی شده، مردانی که با شخصیت و استعداد ویژه خود، متمایز از دیگران به نظر می آیند. این عطر در سال 2018 توسط Olivier Cresp ساخته شد.رایحه اولیه: انگور سیاه- ترنجرایحه میانی: سیب- نعناعرایحه اصلی: نعناع هندی- مشک ..
920,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
Mercedes-Benz Man عطری لوکس و با طراوت مخصوص مردان جنتلمن و کاریزماتیک که در سال 2015 توسط Olivier Cresp طراحی شد.رایحه اولیه: عنبر- گلابیرایحه میانی: سدر- شمعدانیرایحه اصلی: چوب بلسان بنفش- گلسنگ ..
1,034,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
بعد از تولید موفق و استقبال فوق العاده از مرسدس بنر من، دو سال بعد نسخه جدید آن با نام Mercedes-Benz Man Blue روانه بازار شد. این عطر با رایحه ای سبک و روح بخش، بسیار مدرن تر و خنک تر نسبت به نسخه قبلی می باشد. عطری که مخصوص مردان خوش تیپ و خوش استایلی است که بازیگر زندگی خودشان هستند. مردان قوی، جذ..
1,138,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
مرسدس بنز در سال 2016 نسخه ادوپرفیوم زنانه خود را با طراحی Honorine Blanc روانه بازار کرد. عطری شرقی، با رایحه گل های شگفت انگیز که مخصوص خانمهای شیک پوش و با اصالت است.رایحه اولیه: یاسمن- برگ انگور سیاه- گلابیرایحه میانی: شکوفه پرتقال- یاسرایحه اصلی: وانیل- مشک- چوب صندل- چوب کشمیر ..
1,293,000 تومان
Mercedes-Benz FOR WOMEN EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
Mercedes-Benz FOR WOMEN اولین محصول زنانه کمپانی مرسدس بنز است که در سال 2013 توسط Michel Almariac مخصوص خانمهای مدرن و شیک پوش طراحی و به بازار آمد.رایحه اولیه: ترنج- هلورایحه میانی: بنفشه- گل ابریشم- سوسن سفید- رزرایحه اصلی: وانیل- مشک- نعناع هندی ..
0 تومان
Mercedes-Benz L'EAU FOR WOMEN EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Mercedes-Benz L’EAU عطری با رایحه میوه و گلهای تازه، طراوت و شادابی را برای شما به ارمغان می آورد. این عطر در سال 2014 توسط Michel Almairac طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- هلو- انگور سیاهرایحه میانی: گل برف- بنفشه- رز- گل ابریشمرایحه اصلی: سدر- عنبر- مشک ..
0 تومان
Mercedes-Benz ROSE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Mercedes-Benz ROSE عطری لطیف و رمانتیک، بر پایه گل رز در سال 2015 ساخته شد.رایحه اولیه: انگور سیاه- گریپ فروترایحه میانی: چوب بلسان بنفش- صمغ درخت کاج- مگنولیا- رزرایحه اصلی: مشک- عنبر- سدر ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
Mercedes-Benz Club چهارمین محصول کمپانی مرسدس بنز است که در سال 2013 توسط Olivier Cresp طراحی شد. این عطر چوبی و شرقی با ظاهری متفاوت و خاص، یادآور خودروهای شیک و لوکس این کمپانی است.رایحه اولیه: ریواس- مرکباترایحه میانی: آب- هل- ادویه جات- سرو کوهیرایحه اصلی: دانه تونکا- چوبهای جنگلی- ن..
1,011,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Mercedes-Benz Club Extreme نسخه غلیظ تر و ماندگار تر مرسدس کلاب می باشد که در سال 2016 توسط Olivier Cresp طراحی شد. عطر شرقی و چوبی، باطراوت، پویا و عمیق برای دوست داران مرسدس کلاب که خواهان ماندگاری بیشتر این عطر هستند.رایحه اولیه: نیلوفر آبی- ماندارین- ترنجرایحه میانی: چوب صندل- چرم- عنبر ..
1,548,000 تومان
Mercedes-Benz Club Black EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Mercedes-Benz Club Black نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مرسدس کلاب می باشد که در سال 2017 توسط Olivier Cresp طراحی شد. عطر شرقی، لوکس و بسیار وسوسه کننده، برای طرفداران مرسدس بنز که به دنبال رد بوی بالا هستند. رایحه اولیه: ترنج رایحه میانی: یاس- بخور رایحه اصلی: وانیل- چوبهای جنگلی- بنزوئین- آمبروکس..
0 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
مرسدس بنز

درباره مرسدس بنز:

مرسدس بنز، نامی آشنا و بسیار محبوب در سراسر جهان!

Mercedes-Benz یک کمپانی خودروسازی آلمانی است که در سال 1883 توسط Karl Benz و Paul Daimler تاسیس شد، که در ابتدا با نام Motorwagen و سپس  Daimler-Benz شناخته می شد. شعار مرسدس بنز " بهترین یا هیچ چیز " است که این بیانگر کیفیت خارق العاده این کمپانی دارد. امروزه مرسدس بنز یکی از سه کمپانی برتر خودروسازی لوکس آلمان به همراه آئودی و BMW بشمار می رود. مرسدس بنز در بین سالهای 2003 تا 2009 تولید ماشینهای مسابقه ای فرمول 1 برای Mc Laren را بر عهده داشت. امروزه مرسدس بنز در حدود 25 کشور دنیا کارخانه تولید دارد. این کمپانی عظیم خودروسازی نیز مانند کمپانی های خودروسازی دیگر دنیا از غافله بیزینس و تولید در صنایع دیگر عقب نمانده و به جز اتومبیل های گوناگون عینک، چرم، اثاثیه منزل، مبلمان و عطر و ادکلن تولید می کند. مرسدس بنز اولین عطر خود را که Mercedes Benz for man نام دارد در سال 2012 طراحی و به بازار عرضه کرد.