منو
سبد خرید

عطر گس

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گس بای مارسیانو زنانه: عطر گس بای مارسیانو زنانه-GUESS by Marciano عطری بسیار دلفریب و احساس‌برانگیز است که مخصوص خانم‌های با اعتماد به نفس و شیک‌پوش ساخته شد. ادکلن گس مارسیانو زنانه یک عطر خیره‌کننده و به شدت احساس‌برانگیز است که با وجود آن گوهر درخشان هر مهمانی خواهید بود. ..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن گس بای مارسیانو مردانه: ادکلن گس بای مارسیانو-GUESS BY MARCIANO دو سال پس از تولید موفق عطر مارسیانو زنانه ساخته شد. ادکلن گس مارسیانو مردانه عطری مدرن، مخصوص آقایان شیک پوش و برای سلیقه های خاص بوده و رایحه آن موج تازه ای در صنعت عطر و ادکلن به راه انداخته است. ادکلن گ..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر گس زنانه ادو پرفیوم: عطر گس زنانه ادو پرفیوم-GUESS EDP که به عطر گس صورتی مشهور است، عطری کاملا زنانه و لطیف بوده که شادابی و طراوت را به شما هدیه می کند. ادکلن گس صورتی عطری محبوب و پرطرفدار است که مخصوص خانمهای خونسرد و آرام ساخته شد. بطری عطر گس زنانه ادو پرفیوم بسیار&..
1,900,000 تومان
ادکلن گس من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن گس من: ادکلن گس من-GUESS MAN یک عطر مردانه، جسور، جذاب و مست کننده است که از مرکبات معطر و ادویه جات تند ساخته شد. عطر گس سبز با رایحه خنک، زلال و اغوا کننده مناسب برای مردان عاشق پیشه و خونگرم است. ادکلن گس مردانه سبز عطری با اصالت و کلاسیک و مخصوص مردان میانسال می باشد. ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گس گلد زنانه: عطر گس گلد زنانه-GUESS GOLD عطری شرقی و با ترکیبی از میوه ها و گلهای خوشبو است و نسخه طلایی و گرم تر ادکلن گس صورتی می باشد. ادکلن گس گلد عطری با کلاس، داغ، اغواکننده و کمی سرکش است و یکی از محصولات خارق العاده و کامل از برند گس می باشد. ترکیبات ادکلن گس گلد زنان..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
معرفی ادکلن گس گلد مردانه: ادکلن گس گلد مردانه-GUESS MAN GOLD عطری شرقی و با ترکیبی از ادویه ها و چوبهای کمیاب است و نسخه طلایی و گرم تر ادکلن گس من می باشد. ادکلن گس گلد مردانه عطری با کلاس، داغ، اغواکننده و کمی سرکش است و یکی از محصولات خارق العاده و کامل از برند گس می باشد. ترکی..
2,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گس فوراور زنانه: عطر گس فوراور زنانه-GUESS FOREVER WOMAN نسخه جدیدتری از مجموعه عطرهای گس زنانه و از گروه بویایی گلی-میوه ای می باشد. رایحه غالب عطر گس فوراور زنانه از گلها، میوه، مرکبات و نت های شیرین ساخته شده و با رایحه ای شیرین و ملایم مناسب مصرف روزانه می باشد. ..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن گس فوراور مردانه: ادکلن گس فوراور مردانه-GUESS MAN FOREVER نسخه جدیدتری از مجموعه عطرهای گس مردانه و از گروه بویایی چوبی-ادویه ای می باشد. رایحه غالب عطر گس فوراور مردانه از ادویه ها، میوه، مرکبات و نت های چوبی ساخته شده و با رایحه ای تند و ملایم مناسب مصرف روزانه می با..
2,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن گس سداکتیو زنانه: ادکلن گس سداکتیو زنانه-GUESS SEDUCTIVE توانسته تمامی صفات یک عطر اغوا کننده را یک جا در خود جا دهد. "اغوا کننده" به حق که نام برازنده و بسیار مناسبی برای عطر گس سداکتیو زنانه است. این رایحه فریبنده، زنانگی، اعتماد به نفس و جذابیتی اغواگر را تداعی ..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن گس سداکتیو هوم: ادکلن گس سداکتیو هوم-GUESS SEDUCTIVE HOMME همانطور که از نامش پیداست عطری فریبنده، اغواکننده و احساس برانگیز و مخصوص مردان جذاب و با جسارت است که تمام زنان را با رایحه کاریزماتیک و مردانه اش جذب می کند. ادکلن گس سداکتیو مردانه اعتماد به نفس را در آقایان تقویت..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گس سداکتیو بلو زنانه: ادکلن گس سداکتیو بلو زنانه-GUESS SEDUCTIVE BLUE FEMME نسخه زنانه عطر گس سداکتیو هوم بلو است که با رایحه تازه و اعتیادآورش شما را به سفری از آرامش و لذت می برد. گس سداکتیو بلو زنانه با سمفونی جذابی از گلابی ترد، گلاب و نعناع هندی، خاطرات ساحلی ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن گس سداکتیو هوم بلو: ادکلن گس سداکتیو هوم بلو-GUESS SEDUCTIVE HOMME BLUE نسخه جدید و خنک عطر گس سداکتیو مردانه است که دارای طراوت و شادابی بیشتر می باشد. ادکلن گس سداکتیو بلو مردانه عطری نشاط آور و آرامش دهنده، الهام گرفته از آب دریاهاست که با ادویه جات و ترشی جات غ..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن گس سداکتیو نویر زنانه: ادکلن گس سداکتیو نویر زنانه-GUESS SEDUCTIVE FEMME NOIR یک عطر شرقی با رایحه گلی است که به همراه نسخه مردانه اش مخصوص زوجهای دلربا و اغواکننده می باشد. عطر گس سداکتیو نویر زنانه با رایحه پرقدرت خود بیانگر عطری فریبنده، سرگرم کننده و جذاب است. ادکلن گس سداکتیو نوی..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن گس سداکتیو نویر مردانه: ادکلن گس سداکتیو نویر مردانه-GUESS SEDUCTIVE HOMME NOIR یک عطر شرقی با رایحه غالب عنبر است که به همراه نسخه زنانه اش مخصوص زوجهای دلربا و اغواکننده می باشد. عطر گس سداکتیو نویر مردانه با رایحه پرقدرت خود بیانگر عطری فریبنده، سرگرم کننده و جذاب است. ادکلن گس سدا..
2,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن گس سداکتیو رد زنانه: ادکلن گس سداکتیو رد زنانه-GUESS SEDUCTIVE FEMME RED یک عطر جدید جذاب و مغناطیسی و پر از شور، شهوت و جسارت که با رایحه ای لذیذ، الهام گرفته از گلها و میوه های قرمز است. ادکلن گس سداکتیو رد زنانه با نت های گیلاس قرمز، فلفل صورتی و بادام، تند، جسور و و..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن گس سداکتیو رد مردانه: ادکلن گس سداکتیو رد مردانه-GUESS SEDUCTIVE HOMME RED یک عطر جدید فریبنده و قوی و پر از شور، شهوت و جسارت است که با رایحه ای لذیذ و با طراوت عرضه شد. ادکلن گس سداکتیو رد مردانه با نت های انجیر، پوست لیمو و دارچین، تند، جسور و وسوسه انگیز آغاز می شود..
2,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گس 1981 لس آنجلس زنانه: ادکلن گس 1981 لس آنجلس زنانه-GUESS 1981 LOS ANGELES WOMEN عطری شرقی و خارق العاده که با الهام از مناظر دیدنی و کوهستانی LA در غروب آفتاب بوده و شما را به یک ماجراجویی کلاسیک در کالیفرنیا دعوت می کند تا شاهد کشف میراث این برند باشید. عطر گس لس آنجلس زنان..
2,300,000 تومان
ادکلن گس 1981 لس آنجلس مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن گس 1981 لس آنجلس مردانه: ادکلن گس 1981 لس آنجلس مردانه-GUESS 1981 LOS ANGELES MEN عطری شرقی و خارق العاده که با الهام از مناظر دیدنی و کوهستانی LA در غروب آفتاب بوده و شما را به یک ماجراجویی کلاسیک در کالیفرنیا دعوت می کند تا شاهد کشف میراث این برند باشید. عطر گس لس آنجلس مردا..
0 تومان
ادکلن گس 1981 ایندیگو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن گس 1981 ایندیگو زنانه: ادکلن گس 1981 ایندیگو زنانه-GUESS 1981 INDIGO WOMEN یک عطر چوبی گلدار با طعم مه دریایی، انجیر و شراب است که برای روزهای آرام تابستان طراحی شد. عطر گس 1981 ایندیگو به همراه نسخه مردانه اش با الهام از تیشرت سفید و شلوار جین نیلی سنگ شور شده گس می باشد. ا..
0 تومان
ادکلن گس 1981 ایندیگو مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن گس 1981 ایندیگو مردانه: ادکلن گس 1981 ایندیگو مردانه-GUESS 1981 INDIGO MEN یک عطر آروماتیک چوبی با طعم اسطوخودوس، انجیر و نارگیل است که برای روزهای آرام تابستان طراحی شد. عطر گس 1981 ایندیگو به همراه نسخه زنانه اش با الهام از تیشرت سفید و شلوار جین نیلی سنگ شور شده گس م..
0 تومان
ادکلن گس در زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گس در زنانه: ادکلن گس در زنانه-GUESS DARE عطری هیجان انگیز، اغواکننده و سرشار از احساسات نفسانی است. عطر گس در زنانه با ترکیبی وسوسه انگیز و شیطنت آمیز، توجه ها را به سمت شما جلب کرده و نقش مهمی در راه زندگی مدرن و لوکس بازی می کند. ادکلن گس در زنانه مخصوص خانمهای با شه..
0 تومان
ادکلن گس دابل در
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گس دابل در: ادکلن گس دابل در-GUESS Double DARE نسخه جدید و ماندگار تر عطر گس در می باشد که با جسارت و شهامت بیشتر احساسات را به حد اعلا می رساند. هدف از تولید ادکلن گس دابل در، نشان دادن جسارت و بی پروایی بیشتر خانم ها خصوصا دختران نوجوان می باشد. ترکیب عطر گس دابل..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن گس در مردانه: ادکلن گس در مردانه-GUESS DARE FOR HIM دو سال پس از عرضه ادکلن گس در زنانه، با رایحه ای جذاب و اغواکننده روانه بازار شد. عطر گس در مردانه به شما حس رهایی، جسارت و ماجراجویی را القا کرده و مخصوص مردان جسور و نترس می باشد. عطر گس در فور هیم ..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن گس نایت: ادکلن گس نایت-GUESS NIGHT عطری چوبی و مخصوص پسران جوان بین 18 تا 24 سال بوده و با الهام از موزیک الکترونیک و رقص ساخته شده است. ادکلن گس نایت عطری سرشار از آدرنالین و حس ماجراجویانه بوده و باعث تقویت اعتماد به نفس در پارتی های شبانه می شود. وقتی از عطر گس نایت ..
1,800,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 31 (2 صفحه)
گس

درباره عطر گس:

کمپانی گس خانه مد آمریکایی می‌باشد، که توسط برادران مارسیانو در سال 1981 تأسیس شد. شعبه مرکزی این شرکت در شهر لس آنجلس قرار دارد. در اوایل دهه 90 میلادی گس با طراحی و تولید عطر گس اورجینال زنانه و عطر گس اورجینال مردانه خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی کرد. امروزه عطر گس یکی از برندهای شناخته شده در صنعت عطر و ادکلن بشمار می رود و محبوبترین عطر آن را می توان عطر گس زنانه ادو پرفیوم که به گس صورتی مشهور است، نام برد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر گس مردانه:

  • ادکلن گس بای مارسیانو: دو سال پس از تولید موفق عطر مارسیانو زنانه ساخته شد. ادکلن گس مارسیانو مردانه عطری مدرن، مخصوص آقایان شیک پوش و برای سلیقه های خاص بوده و رایحه آن موج تازه ای در صنعت عطر و ادکلن به راه انداخته است. ادکلن گس مارسیانو مردانه مناسب برای مردانی است که رایحه پیچیده را تحسین می کنند و پیچ و تاب تازه ای را به شخصیت سنتی مردانه آنها اضافه می کند.
  • ادکلن گس سداکتیو هوم: همانطور که از نامش پیداست عطری فریبنده، اغواکننده و احساس برانگیز و مخصوص مردان جذاب و با جسارت است که تمام زنان را با رایحه کاریزماتیک و مردانه اش جذب می کند. ادکلن گس سداکتیو مردانه اعتماد به نفس را در آقایان تقویت کرده که مورد پسند همسران خود قرار خواهد گرفت. عطر گس سداکتیو هوم دارای احساسات لطیف و در عین حال همراه با مردانگی و قدرت می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر گس زنانه:

  • عطر گس بای مارسیانو: عطری بسیار دلفریب و احساس برانگیز است که مخصوص خانمهای با اعتماد به نفس و شیک پوش ساخته شد. ادکلن گس مارسیانو زنانه یک عطر خیره کننده و به شدت احساس برانگیز است که با وجود آن گوهر درخشان هر مهمانی خواهید بود.
  • ادکلن گس سداکتیو: توانسته تمامی صفات یک عطر اغوا کننده را یک جا در خود جا دهد. "اغوا کننده" به حق که نام برازنده و بسیار مناسبی برای عطر گس سداکتیو زنانه است. این رایحه فریبنده، زنانگی، اعتماد به نفس و جذابیتی اغواگر را تداعی می کند.
  • عطر گس زنانه ادو پرفیوم: که به عطر گس صورتی مشهور است، عطری کاملا زنانه و لطیف بوده که شادابی و طراوت را به شما هدیه می کند. ادکلن گس صورتی عطری محبوب و پرطرفدار است که مخصوص خانمهای خونسرد و آرام ساخته شد.

قیمت عطر گس:

قیمت ادکلن های گس بطور کلی در رنج متوسط و ارزان قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند، علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند گس (عطر گس):

GUESS در سال 1981 توسط برادران مارسیانو (جرج، موریس، پاول و آرماند) در لس آنجلس تاسیس گردید. کمپانی گس که با تولید پوشاک مخصوصا جین کار خود را آغاز کرده بود با طراحی و تولید شلوار جین سنگ شور بسیار مورد توجه صنعت پوشاک قرار گرفت و طرفداران بسیاری جذب کرد، بطوری که در دهه 80 میلادی محبوبترین برند جین محسوب می شد.

موسس گس:

همانطور که اشاره شد برند گس توسط 4 برادر فرانسوی به نامهای جرج، موریس، پاول و آرماند مارسیانو تاسیس شد. جرج مارسیانو بنیانگذار اصلی برند گس بود. وی که طراحی پوشاک بخصوص جین می کرد به کمک برادرش، موريس، آغاز به تولید محصولات خود کردند. آرماند و پاول نیز به ترتیب مسئول توزیع و تبلیغات بودند.

هنگامی که جرج مارسیانو و برادرانش بسیار جوان بودند، قبل از راه اندازی گس در آمریکا، در سال 1977، یک سری فروشگاه در فرانسه با نام MGA که عمده محصولاتش شلوار جین بود، افتتاح کردند. جرج مارسیانو و برادرانش به لس آنجلس نقل مکان کردند تا ببینند آیا آنها می توانند شاهکار مشابهی انجام دهند یا نه.

تاسیس کمپانی گس:

جرج و موریس در سال 1981 به لس آنجلس نقل مکان کردند و اولین فروشگاه را در منطقه لوکس بورلی هیلز افتتاح کردند. آرماند و پل نیز در کالیفرنیا به آنها پیوستند. جرج پس از عبور از کنار بیلبورد مک دونالد از رانندگان خواست که "حدس بزنند" کدام یک از غذاخوری ها بزرگترین چیزبرگر را دارند، نام این شرکت را پیدا کرد و ​​به خانه رفت و گفت: "من فکر می کنم نام برندمان را پیدا کردم، "GUESS"

گس با یک آرم مثلث شکل در اواخر سال 1981 رسماً راه اندازی شد. فقط در یک سال، فروش از طریق فروشگاه های بورلی هیلز به 6 میلیون دلار رسید. گس سپس تبلیغات خود را آغاز کرد و در سال 1985 با تبلیغات سیاه و سفید مشهور شد که این تبلیغات برنده جوایز متعددی گشت.

جرج می خواست محصولات گس را فقط در فروشگاه های اختصاصی مانند Bloomingdales بفروشد. در حالی که برادران دیگر تصمیم گرفتند که یک استراتژی توزیع گسترده تر راه اندازی کنند، که شامل فروشگاه های بزرگ و تخفیف دار باشد. جرج به مخالفت با ایده بازاریابی محصولات گس فراتر از خرده فروشی های لوکس و اتحاد های مختلفی که در این شرکت شکل گرفت، ادامه داد. جرج ناگهان سهام خود را در این شرکت در سال 1993 به مبلغ 214.2 میلیون دلار به برادران خود فروخت. بعدها آرماند بدلیل مشکلات پزشکی، بی سر و صدا شرکت را ترک کرد و در سال 2015، موریس نیز خود را بازنشسته کرد و پل به عنوان تنها برادر باقیمانده در هیئت مدیره گس باقی ماند. 

گس با همراهی تعدادی سوپرمدل که بسیاری از آنها مانند کلودیا شیفر، آنا نیکول اسمیت، اوا هرزیگووا، والریا مازا، کیت آپتون، جولیا لسکووا و لائتیا کاستا برای اولین بار از طریق این تبلیغات به شهرت رسیده بودند، در میان جوانان جا باز کرد. این برند در دهه 90 از فراز و نشیب های دنیای مد جان سالم به در برد و با کمک تبلیغات با حضور پاریس هیلتون، در قرن 21 با موفقیت خود را به بازار جوانان معرفی کرد. پوشاک گس اکنون در سه خط GUESS (جین و لباس راحتی)، Guess by Marciano (لباس های مدرن و لوازم جانبی) و Guess Kids در دسترس است.

خط تولید عطر گس:

اولین عطر گس با نام "Original "Guess for women، در اواخر دهه 1980 با مشارکت Revlon معرفی شد. سپس کمپانی Parlux مجوز عطر گس را از سال 2003 تا سال 2009 در اختیار داشت و پس از آن گس همکاری خود را با کمپانی عطرسازی Coty ادامه داد. امروزه عطر گس بیش از 30 نوع عطر شگفت انگیز دارد که اکثر آنها جزء محبوب ترین عطرهای زنانه و مردانه بشمار می روند.