منو
سبد خرید

عطر برندهای دیگر

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لیلا حاتمی تهران زنانه:عطر لیلا حاتمی تهران زنانه-Teheran de LEILA HATAMI Pour Femme عطری با رایحه گلهای شرقی، مخصوص زنان مدرن بوده و با ماندگاری بالا، حس تازگی را به شما هدیه می کند. لیلا حاتمی بازیگر مشهور و محبوب ایرانی در سطح بین الملل، در همکاری با کمپانی عطرسازی پارفوم ..
700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن لیلا حاتمی تهران مردانه:ادکلن لیلا حاتمی تهران مردانه-Teheran de LEILA HATAMI Pour Homme عطری با رایحه چوب و ادویه ای، مخصوص مردان مدرن بوده و با ماندگاری بالا، حس تازگی را به شما هدیه می کند. لیلا حاتمی بازیگر مشهور و محبوب ایرانی در سطح بین الملل، در همکاری با کمپانی عطرس..
700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر نوید محمدزاده زنانه:عطر نوید محمدزاده زنانه-Navid Mohammadzadeh For HER در تابستان سال 1399 به همراه نسخه مردانه اش رونمایی شد. ادکلن نوید محمدزاده زنانه عطری برگرفته از شخصیت و ویژگی خاص این بازیگر چون: سخت کوشی، اعتماد به نفس و شور و احساس که رایحه ای پرقدرت، با صلابت و منح..
730,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر نوید محمدزاده مردانه:عطر نوید محمدزاده مردانه-Navid Mohammadzadeh For HIM در تابستان سال 1399 به همراه نسخه زنانه اش رونمایی شد. ادکلن نوید محمدزاده مردانه عطری برگرفته از شخصیت و ویژگی خاص این بازیگر چون: سخت کوشی، اعتماد به نفس و شور و احساس که رایحه ای پرقدرت، با صلابت و منحصر ..
730,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن جوان ماسک:ادکلن جوان ماسک-JOVAN MUSK FOR MEN COLOGNE یک عطر کلاسیک با رایحه چوب است که مخصوص مردان اصیل و میانسال ساخته شد. ادکلن جوان ماسک دارای رایحه ای خالص و تمیز است که انرژی و هیجان زیادی به شما منتقل می کند.عطر جوان ماسک مردانه در سال 1973 توسط Mur..
400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جوان سکس اپیل:ادکلن جوان سکس اپیل-JOVAN SEX APPEAL FOR MEN COLOGNE یک ادکلن کلاسیک با ترکیبی تحریک کننده و بسیار وسوسه انگیز است که هر زنی را به سمت خود جذب می کند. ادکلن جوان سکس اپیل ترکیبی با اصالت از گیاهان سبز و ادویه جات می باشد.عطر جوان سکس اپیل مردانه در سال 197..
400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن پرایم کالکشن مارکونی:ادکلن پرایم کالکشن مارکونی-PRIME Collection MARCONI عطری با رایحه خنک و ترش است که مخصوص روزهای گرم تابستان می باشد. ادکلن مارکونی با ترکیبی پیچیده، مدرن و عمیق به آقایان با اعتماد به نفس، قوی، شجاع و پرشور تعلق دارد.عطر مارکونی مردانه در سال 2013 ط..
620,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن پرایم کالکشن مارکونی بلو:ادکلن پرایم کالکشن مارکونی بلو-PRIME Collection MARCONI BLUE عطری با رایحه خنک و ملایم که مخصوص روزهای گرم تابستان می باشد. ادکلن مارکونی بلو با ترکیبی پیچیده، مدرن و عمیق به آقایان با اعتماد به نفس، قوی، شجاع و پرشور تعلق دارد.عطر مار..
620,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن کاپیتان بلک:ادکلن کاپیتان بلک-Captain Black یک رایحه خاطره انگیز و نوستالژیک است که شما را به سرعت جذب خود می‌کند. ساختار عطر کاپیتان بلک از گیاهان معطر و سرشار از رایحه توتون و تنباکو است که بعد از مدتی تغییر می‌کند و در نهایت با رایحه‌ گیاهان معطر جنگل..
450,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر کاپیتان بلک پور هوم:عطر کاپیتان بلک پور هوم-Captain Black یک رایحه خاطره انگیز و نوستالژیک است که شما را به سرعت جذب خود می‌کند. ساختار عطر کاپیتان بلک ادو پرفیوم از گیاهان معطر و سرشار از رایحه توتون و تنباکو است که بعد از مدتی تغییر می‌کند و در نهای..
550,000 تومان
ادکلن کارن لو آنلیمیتد ایکس چنج
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن کارن لو آنلیمیتد ایکس چنج:ادکلن کارن لو آنلیمیتد ایکس چنج-KAREN LOW unlimited XCHANGE عطری جذاب و شیک مخصوص مردان با اصالت است. ساختار و پیکربندی عطر آنلیمیتد ایکس چنج از ادویه و نت‌های میوه‌ ای و چوبی می باشد. با اولین اسپری ادکلن کارن لو آنلیمیتد ایکس چنج متوجه ..
0 تومان
ادکلن کارن لو ایکس چنج آنلیمیتد وایت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کارن لو ایکس چنج آنلیمیتد وایت:ادکلن کارن لو ایکس چنج آنلیمیتد وایت-KAREN LOW XCHANGE UNLIMITED WHITE نسخه ملایم و باطراوت عطر محبوب و پرطرفدار آنلیمیتد ایکس چنج است.عطر کارن لو آنلیمیتد ایکس چنج وایت در سال 2014 طراحی شد.ترکیبات ادکلن کارن لو ایکس چنج آنلیمیتد وایت..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جی پارلیس سوییت لایف:عطر جی پارلیس سوییت لایف-geparlys SWEET LIFE عطری با رایحه گل و میوه های تازه است که مخصوص استفاده روزانه تولید شد. در نت ابتدایی ادکلن سوییت لایف شاهد رایحه انگور و سیب و همینطور ماندارین خواهیم بود، در نت میانی ترکیب گلی عطر سوییت لایف با گلهای یاس، بابونه و..
550,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جی پارلیس سوییت ایموشن:عطر جی پارلیس سوییت ایموشن-geparlys SWEET EMOTION عطری با رایحه گل و بادام زمینی تازه است که مخصوص استفاده روزانه تولید شد. ادکلن جی پارلیس سوییت ایموشن الهه اغواگری و احساسات شیرین است. خانم های جوانی که از عطر سوییت ایموشن استفاده می کنند، عشق، سرزندگی و ن..
550,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جی پارلیس سوییت سنسیشن:عطر جی پارلیس سوییت سنسیشن-geparlys SWEET SENSATION عطری با رایحه گل و میوه های تازه است که مخصوص استفاده روزانه تولید شد. در نت ابتدایی ادکلن سوییت سنسیشن شاهد رایحه هلو و سیب و همینطور بامبوی سبز خواهیم بود، در نت میانی ترکیب گلی عطر سوییت سنسیشن با گلهای ..
550,000 تومان
عطر جورجیو بورلی هیلز جی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر جورجیو بورلی هیلز جی:عطر جورجیو بورلی هیلز جی-GIORGIO BEVERLY HILLS G پرطرفدارترین و شناخته شده ترین عطر برند جورجیو بورلی هیلز است که با رایحه میوه و گل های خوشبو، طراوت و شادابی بهاری را به ارمغان می آورد. عطر جورجیو بورلی هیلز جی در دسته عطر های گلی میوه ای قرار می گی..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن جورجیو بورلی هیلز زنانه:ادکلن جورجیو بورلی هیلز زنانه-Giorgio BEVERLY HILLS اولین عطر از خانه جورجیو بود که موفق شد روح بوتیک خود را با سبک زندگی متمایز در یک عطر جمع کند. ادکلن جورجیو بورلی هیلز زنانه عطری بی انتها و کلاسیک بوده که این امضا به عنوان "گوهر بورلی هیلز در یک بطری" توصی..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن جورجیو بورلی هیلز مردانه:ادکلن جورجیو بورلی هیلز مردانه-GIORGIO BEVERLY HILLS FOR MEN اولین عطر مردانه از خانه جورجیو بورلی هیلز و نسخه مردانه ادکلن جورجیو بورلی هیلز زنانه است که در سال 1981 تولید شده بود. ادکلن جورجیو بورلی هیلز مردانه عطری بی انتها و کلاسیک بوده که این امضا به عنو..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن راجر اند گالت اپن:ادکلن راجر اند گالت اپن-Roger & Gallet OPEN عطری کلاسیک و قدیمی است که مناسب مردان اصیل و میانسال ساخته شد.عطر اپن مردانه در سال 1985 طراحی شد.ترکیبات ادکلن راجر اند گالت اپن:رایحه اولیه: اسطوخودوس- لیمو- ترنج رایحه میانی: آویشن- مریم گلی ..
520,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن اورلن دریک:ادکلن اورلن دریک-ORLANE DERRICK عطری کلاسیک و قدیمی است که مناسب مردان اصیل و میانسال ساخته شد.عطر دریک مردانه در سال 1978 طراحی شد.ترکیبات ادکلن اورلن دریک:رایحه اولیه: ترخون- آویشن- رزماری- اسطوخودوس رایحه میانی: سدر- نعناع هندی- زیره سیاه- جوز..
450,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ایوروشه اویدنس:عطر ایوروشه اویدنس-YVES ROCHER comme une Evidence مشهورترین و محبوب ترین عطر ایورشه می باشد که با رایحه سرشار از گل شما را در یک لحظه در شادی و رفاه کامل غوطه ور می کند. ادکلن اویدنس عطری خالص، هارمونیک و ظریف است که بیانگر لحظات استثنایی و تکرار نشدنی در زندگی..
1,700,000 تومان 1,550,000 تومان
ادکلن کارن لو بلک من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن کارن لو بلک من:ادکلن کارن لو بلک من-KAREN LOW Black MEN PURE INSTINCT عطری خاص و در عین حال دلنشین است که با رایحه غالب وانیل و سدر، مخصوص آقایان شیک پوش عرضه شد.ترکیبات ادکلن کارن لو بلک من:رایحه اولیه: فلفل صورتی- گلابی- شکوفه پرتقال رایحه میانی: قهوه- ی..
0 تومان
ادکلن کارن لو رد من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن کارن لو رد من:ادکلن کارن لو رد من-KAREN LOW Red MEN PURE INSTINCT عطری خاص و در عین حال دلنشین مخصوص آقایان شیک پوش و مردانی است که به دنبال تمایز و پیچیدگی هستند. ادکلن کارن لو رد من حاوی رایحه های متمایز است که با دقت از مواد طبیعی منحصر به فرد استخراج شده و نت ..
0 تومان
عطر کارن لو لیدی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کارن لو لیدی:عطر کارن لو لیدی-KAREN LOW LADY PURE INSTINCT یک رویای شگفت انگیز برای زنانی است که به دنبال فرصتی برای فرار به واقعیت دیگری هستند که در آن توهمات توسط تخیل محدود می شود. عطر کارن لو لیدی یک عطر گلی و شیپری است که لطافت و آرامش را به امغان می آورد.ادکلن کارن ..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 46 (2 صفحه)
برندهای دیگر

برندهای دیگر:

این دسته از عطرها شامل عطرهای متفرقه، عطرهای بازیگران و چهره های مشهور و یا عطرهایی با محصولات کم در برند خود می باشند. از جمله آنها می توان به برندهای زیر اشاره کرد: لیلا حاتمی، نوید محمدزاده، جوان، پرایم کالکشن، کاپیتان بلک، کارن لو، جی پارلیس، جورجیو بورلی هیلز، راجر اند گالت، اورلن، ایوروشه، زیر، سریس، رمی مارکز، تد لاپیدوس، جوهان بی، اوریفلیم، آرماند باسی، لیدی گاگا، سواروسکی، دنیل استیل، نیکوس، زلاتان ابراهیموویچ، اولریک دو وارنز، اسمیت اند وسون و ...