منو
سبد خرید

عطر برندهای دیگر

عطر لیلا حاتمی تهران زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لیلا حاتمی تهران زنانه: عطر لیلا حاتمی تهران زنانه-Teheran de LEILA HATAMI Pour Femme عطری با رایحه گلهای شرقی، مخصوص زنان مدرن بوده و با ماندگاری بالا، حس تازگی را به شما هدیه می کند. لیلا حاتمی بازیگر مشهور و محبوب ایرانی در سطح بین الملل، در همکاری با کمپانی عطرسازی پارفوم ..
0 تومان
ادکلن لیلا حاتمی تهران مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن لیلا حاتمی تهران مردانه: ادکلن لیلا حاتمی تهران مردانه-Teheran de LEILA HATAMI Pour Homme عطری با رایحه چوب و ادویه ای، مخصوص مردان مدرن بوده و با ماندگاری بالا، حس تازگی را به شما هدیه می کند. لیلا حاتمی بازیگر مشهور و محبوب ایرانی در سطح بین الملل، در همکاری با کمپانی عطرس..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر نوید محمدزاده زنانه: عطر نوید محمدزاده زنانه-Navid Mohammadzadeh For HER در تابستان سال 1399 به همراه نسخه مردانه اش رونمایی شد. ادکلن نوید محمدزاده زنانه عطری برگرفته از شخصیت و ویژگی خاص این بازیگر چون: سخت کوشی، اعتماد به نفس و شور و احساس که رایحه ای پرقدرت، با صلابت و منح..
1,770,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر نوید محمدزاده مردانه: عطر نوید محمدزاده مردانه-Navid Mohammadzadeh For HIM در تابستان سال 1399 به همراه نسخه زنانه اش رونمایی شد. ادکلن نوید محمدزاده مردانه عطری برگرفته از شخصیت و ویژگی خاص این بازیگر چون: سخت کوشی، اعتماد به نفس و شور و احساس که رایحه ای پرقدرت، با صلابت و منحصر ..
1,770,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن جوان ماسک: ادکلن جوان ماسک-JOVAN MUSK FOR MEN COLOGNE یک عطر کلاسیک با رایحه چوب است که مخصوص مردان اصیل و میانسال ساخته شد. ادکلن جوان ماسک دارای رایحه ای خالص و تمیز است که انرژی و هیجان زیادی به شما منتقل می کند. عطر جوان ماسک مردانه در سال 1973 توسط Mur..
920,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جوان سک.س اپیل: ادکلن جوان سک.س اپیل-JOVAN SEX APPEAL عطری کلاسیک با ترکیبی تحریک‌کننده و بسیار وسوسه‌انگیز است که هر زنی را به سمت خود جذب می‌کند. ادکلن جوان سکس اپیل ترکیبی با اصالت از گیاهان سبز و ادویه جات می‌باشد. عطر جوان سکس اپیل مردانه در سال 1975 طراحی شد. ترک..
920,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن راجر اند گالت اپن: ادکلن راجر اند گالت اپن-Roger & Gallet OPEN عطری کلاسیک و قدیمی است که مناسب مردان اصیل و میانسال ساخته شد. عطر اپن مردانه در سال 1985 طراحی شد. ترکیبات ادکلن راجر اند گالت اپن: رایحه اولیه: اسطوخودوس- لیمو- ترنج رایحه میانی: آویشن- مریم گلی ..
1,110,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن اورلن دریک: ادکلن اورلن دریک-ORLANE DERRICK عطری کلاسیک و قدیمی است که مناسب مردان اصیل و میانسال ساخته شد. ادکلن دریک هرچند اخیرا ری‌فرموله شده، اما همچنان همان حس نوستالژیک را دارا بوده و کیفیت خود را تا حدود زیادی حفظ کرده است. عطر دریک مردانه در سال 1978 طراحی شد. ..
1,150,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر سریس اسپلندور مشکی: عطر سریس اسپلندور-Seris Splendor عطری بسیار پرطرفدار و محبوب است که مخصوص مردان مدرن و امروزی ساخته شد. ادکلن اسپلندور با ترکیبی از مرکبات، گل ها و چوب ها، رایحه ای همه پسند خلق کرده است. ادکلن اسپلندور مشکی در سال 2010 طراحی شد. ترکیبات عطر سریس اسپل..
1,040,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر سریس اسپلندور پینک: عطر سریس اسپلندور پینک-Seris Splendor Pink یک عطر اعتیادآور، متشکل از گلهای خورشیدی که مانند قصیده ای برای نور تشکیل شده است. ادکلن اسپلندور پینک عطری شاداب و روحبخش است که همواره انرژی مثبت خود را به دیگران القا می کند. عطر اسپلندور پینک با ..
1,150,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن کاپیتان بلک: ادکلن کاپیتان بلک-Captain Black یک رایحه خاطره‌انگیز و نوستالژیک است که شما را به سرعت جذب خود می‌کند. ساختار عطر کاپیتان بلک از گیاهان معطر و سرشار از رایحه توتون و تنباکو است که بعد از مدتی تغییر می‌کند و در نهایت با رایحه‌ گیاهان معطر جنگل..
970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر کاپیتان بلک پور هوم: عطر کاپیتان بلک پور هوم-Captain Black یک رایحه خاطره انگیز و نوستالژیک است که شما را به سرعت جذب خود می‌کند. ساختار عطر کاپیتان بلک ادو پرفیوم از گیاهان معطر و سرشار از رایحه توتون و تنباکو است که بعد از مدتی تغییر می‌کند و در نهای..
1,040,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر رمی مارکز شالیز زنانه: عطر رمی مارکز شالیز زنانه-Remy Marquis Shalis woman عطری گلی و میوه ای است که با آن توجه هر مردی به سمت شما جلب می شود. عطر شالیز زنانه با ترکیب جذابش، انرژی و نشاط را به ارمغان می آورد. ادکلن شالیز زنانه در سال 2003 طراحی شد. ترکیبات عطر رمی مارکز..
970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن رمی مارکز شالیز مردانه: ادکلن رمی مارکز شالیز مردانه-Remy Marquis Shalis man عطری چوبی و میوه ای است که با آن توجه هر زنی به سمت شما جلب می شود. عطر شالیز مردانه با ترکیب جذابش، انرژی و نشاط را به ارمغان می آورد. ادکلن شالیز مردانه در سال 2003 طراحی شد. ترکیبات&nb..
970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن زیر آیکون: ادکلن زیر آیکون-ZIRH IKON عطری پرطرفدار و ماندگار و سرشار از روحیه مردانگی و پایداری است. ادکلن زیر آیکون با ترکیب تندی از هل، زنجبیل، آرتمیزیا و لیمو آغاز می شود. قلب دارای دارچین، میخک، ریشه زنبق و لادن فرانسوی بوده، در حالیکه نت های پایه را بخور،..
1,110,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن زیر کوردورای: ادکلن زیر کوردورای-ZIRH CORDUROY عطری چوبی و شرقی است که به شکل جسورانه و درخشان هر مردی را در بر می گیرد. شما در یک قرار ملاقات با یک عطر متمایز و منحصر به فرد هستید که پس از اولین اسپری دیگر شما را ترک نخواهد کرد! ادکلن زیر کوردورای دارای رایحه ای مردانه، قوی و درخشان ..
1,150,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن گای لاروش دراکار نویر: ادکلن گای لاروش دراکار نویر-Guy Laroche DRAKKAR NOIR یک رایحه فوژر معطر مردانه است که با رایحه ای جذاب و کلاسیک، طرفداران قدیمی بسیاری دارد. عطر داراکار نویر با نت های رزماری، آرتمیزیا، اسطوخودوس، ریحان، دمنوش لیمو، ترنج و لیمو آغاز می شود. رایحه میانی..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گای لاروش دراکار اینتنس: عطر گای لاروش دراکار اینتنس-Guy Laroche DRAKKAR INTENSE یک رایحه آروماتیک فوگر مردانه است که با جرات گسترش یک قدرت مقاومت ناپذیر و اعتیاد آور، عطش بیشتری برای خطر را در خود جای داده است. گای لاروش دراکار اینتنس اعماق مرد دراکار را با آکوردهای شرقی جدید..
2,710,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن تد لاپیدوس لاپیدوس پور هوم: ادکلن تد لاپیدوس لاپیدوس پور هوم-TED LAPIDUS LAPIDUS POUR HOMME عطری شرقی و کلاسیک است که از رایحه خاص و صابونی برخوردار می باشد. ادکلن لاپیدوس پور هوم مخصوص مردان با اصالت و میانسال بوده و دارای ترکیبی پیچیده از میوه ها، گلها و چوبهای با ارزش است. ..
1,460,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن تد لاپیدوس رومبا: ادکلن تد لاپیدوس رومبا-TED LAPIDUS Rumba عطری شرقی و کلاسیک است که از رایحه خاص و گلی برخوردار می باشد. ادکلن لاپیدوس رومبا مخصوص زنان با اصالت و میانسال بوده و دارای ترکیبی پیچیده از میوه ها، گلها و چوبهای با ارزش است. این عطر از رقص آفریقایی رومبا الهام گرفته ..
1,110,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ایوروشه اویدنس: عطر ایوروشه اویدنس-YVES ROCHER comme une Evidence مشهورترین و محبوب ترین عطر ایورشه می باشد که با رایحه سرشار از گل شما را در یک لحظه در شادی و رفاه کامل غوطه ور می کند. ادکلن اویدنس عطری خالص، هارمونیک و ظریف است که بیانگر لحظات استثنایی و تکرار نشدنی در زندگی..
3,560,000 تومان
عطر سواروسکی آئورا
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر سواروسکی آئورا: عطر سواروسکی آئورا-Aura by Swarovski از رقص و گردش نور همراه با شکوه و جلال بویایی الهام گرفته شده و به شدت به اشخاصی که به دنبال رایحه خاص هستند توصیه می شود. عطر سواروسکی آئورا با ترکیبی از میوه لیچی ترکیب شده با نت گل رز رنگ آمیزی شده و در قلب..
0 تومان
عطر دنیل استیل دنیل
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر دنیل استیل دنیل: عطر دنیل استیل دنیل-Danielle by Danielle Steel مناسب خانم های رمانتیک، آراسته و در عین حال قدرتمند و جذاب است. بطری سنگین عطر دنیل استیل نیز الهام گرفته از علاقه دنیل استیل به کریستالهای خوب و گرانبها می باشد. دنیل استیل رمان نویس مشهور آمریکایی علاوه بر نگارش..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لیدی گاگا فیم: عطر لیدی گاگا فیم-LADY GAGA FAME اولین عطر لیدی گاگا، خواننده و بازیگر مشهور و جنجالی آمریکایی است که بر اساس سه آکورد اصلی ساخته شده: آکورد تیره، آکورد حسی و آکورد روشن. آکورد تیره شامل گل سمی بلادوما و بخور است که به موج حسی و مجلل عسل، زعفران و زردآلو تبدیل می شود..
3,870,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 39 (2 صفحه)
برندهای دیگر

برندهای دیگر:

این دسته از عطرها شامل عطرهای متفرقه، عطرهای بازیگران و چهره های مشهور و یا عطرهایی با محصولات کم در برند خود می باشند. از جمله آنها می توان به برندهای زیر اشاره کرد: لیلا حاتمی، نوید محمدزاده، جوان، کاپیتان بلک، راجر اند گالت، اورلن، ایوروشه، زیر، سریس، رمی مارکز، تد لاپیدوس، اوریفلیم، آرماند باسی، لیدی گاگا، سواروسکی، دنیل استیل، نیکوس، زلاتان ابراهیموویچ، اولریک دو وارنز، اسمیت اند وسون، اسنتریک مولکولز، بیلی آیلیش و ...