منو
سبد خرید

دلچه گابانا

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش
“ما به شدت از تولید چنین محصولی بخودمان افتخار می کنیم.” این عطر رایحه بی انتهای دریای مدیترانه را تسخیر می کند، جایی که بوده و همیشه خواهد بود. light blue ستایش آفتاب سوزان و دریاست، بطوری که روزهای گرم تابستان را تسلیم شبهای مهیج و خنک می کند. در واقع این داستانی است از رسیدن مرد به زن.دل..
1,470,150 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
“ما به شدت از تولید چنین محصولی بخودمان افتخار می کنیم.” این عطر رایحه بی انتهای دریای مدیترانه را تسخیر می کند، جایی که بوده و همیشه خواهد بود. light blue ستایش آفتاب سوزان و دریاست.بطوری که روزهای گرم تابستان را تسلیم شبهای مهیج و خنک می کند. در واقع این داستانی است از رسیدن مرد به زن.این عطر ..
1,415,700 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
light blue eau intense نسخه غلیظ تر و بادوام تر عطر محبوب و پرطرفدار لایت بلو است که در این نسخه از شدت رایحه مرکبات کاسته و به شدت رایحه گلها افزوده شده است. عطری که از دریای مدیترانه الهام گرفته و داستان عاشقانه یک زوج جذاب و خوشبخت است.این عطر در سال 2017 توسط Olivier Cresp طراحی شده و چهره ت..
1,633,500 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
light blue eau intense POUR HOMME نسخه غلیظ تر و بادوام تر عطر محبوب و پرطرفدار لایت بلو است که نسبت به نسخه قبلی از رایحه تندتری برخوردار است. عطری که از دریای مدیترانه الهام گرفته و داستان عاشقانه یک زوج جذاب و خوشبخت است.این عطر در سال 2017 توسط Alberto Morillas طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن D..
1,579,050 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
بعد از ارائه موفق the one زنانه، شرکت D&G در صدد برآمد تا نمونه مردانه آن را نیز تولید کند و در سال 2008 به این مهم دست یافت.هدف آنها تولید یک رایحه کاملا مردانه کلاسیک بود تا همسران به یکدیگر عشق بورزند. این عطر خاص و بین المللی مناسب برای مردان با کاریزما و با اعتماد به نفس است. چهره ..
1,524,600 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
The one EDP یک تجربه جدید فقط از لحاظ قدرت دوام و ماندگاری است. این عطر نسخه غلیظ تر دوان مردانه، با همان ترکیب و رایحه سابق، مورد رضایت علاقه مندان به این عطر است که ماندگاری متوسط آن رضایتشان را جلب نمی کرد. این عطر در سال 2015 توسط Olivier Polge طراحی و چهره تبلیغاتی آن بازیگر مشهور هالیوود Mc Co..
1,633,500 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
the one INTENSE عطری با غلظت قابل توجه، پیچیده و تمام نشدنی که قدرت جذب شما را بالاتر می برد. رایحه ای از افراط و تفریط، بسیار گیرا، درخشان و کاملا مردانه که مخصوص مردان کاریزماتیک و جنتلمن می باشد. این عطر در سال 2020 توسط Jean Christophe Herault طراحی شد. رایحه اولیه: بهار نارنج- هل- سرو رایحه ..
2,014,650 تومان
D&G the one gentleman FOR MEN EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
the one gentleman دارای رایحه خاص و مخصوص آقایان سخت پسند و جنتلمن می باشد. بوی این عطر از عصاره شرقی خاصی تهیه شده که اعتماد به نفس را در انسان تقویت کرده و جذابیت شخص را دو چندان می کند. این محصول در سال 2010 طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن  Mattew Mc Conaughey بازیگر مشهور هالیوود است.رایحه..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
بعد از تولید موفق ادکلنهای the one و the one gentleman اینبار نوبت محصول استثنایی و خارق العاده دلچه گابانا با رایحه های خاص و متفاوت به نام the one sport است که در سال 2012 طراحی و تولید شد." Sport خود چالش است". "مسیری برای تناسب اندام و تعادل ذهن و بدن است"." Sport یک رقابت است". یک عطر خالص و ای..
1,579,050 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
the one GREY یکی دیگر از مجموعه عطرهای خانواده دوان دلچه گاباناست که ترکیبی از گیاهان معطر، ادویه جات تازه، چوبهای خاکستری و نوع متفاوتی از تنباکو است. نسخه جسورانه ای که بر اساس میراث بویایی دوان بوده و به شکل قابل توجه ای مدرن و خاص طراحی شده است. این عطر یک ترکیب غیر منتظره و شگفت آور از موادیست ..
2,014,650 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
INTENSO عطری چوبی و با ظرافت، در سال 2014 از مواد غنی و گرانبها ساخته شده است. عطری سرشار از احساسات که صراحتا اعلام می دارد مخصوص مردان مصمم و خوش قلبی است که ریشه در سنت داشته و در عین حال از دنیای مدرن نیز لذت می برند. چهره تبلیغاتی این عطر بازیگر مشهور انگلیسی Colin Farrell می باشد.رایحه اول..
1,579,050 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
دلچه و گابانا عطر کلاسیک مردانه شان را به زیبایی هر چه تمام و با استایل مردان ایتالیایی با عنوان Dolce & Gabbana POUR HOMME روانه بازار کردند. هرم بویایی آن مخصوص یک مرد مدیترانه ای عاشق که قادر است تصویر جذابی از احساسات درونی و پنهانی خود را نمایش دهد.این عطر در سال 1994 طراحی شد، اما در س..
1,524,600 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
D&G POUR FEMME INTENSE نسخه غلیظ و پرقدرت عطر دلچه گابانا پورفم با رایحه بسیار احساس برانگیز و اغواکننده می باشد. عطری کلاسیک و درعین حال امروزی، عمیق، نفسانی، اعتیادآور و با شور و شوق و هیجان و مخصوص خانمهای احساسی که دارای حس مادرانه و عاطفی هستند. این عطر در سال 2013 طراحی شده و چهره تبلیغات..
1,905,750 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
the one یک عطر مدرن، فریبنده، اغواگر و از گلهای شرقی است. عطری منحصر به فرد و با یک شخصیت قوی و یک کنتراست شیرین طلایی که بیانگر جشن و سرور و عشق ورزیدن است. گابانا در مورد این عطر می گوید: “هر زن فقط یکی است (The One)”. این عطر در سال 2006 توسط Christine Nagel طراحی و چهره تبلیغا..
1,851,300 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
rose the one یکی دیگر از محصولات خانواده دوان از کمپانی دلچه و گاباناست که بر پایه رز طراحی شده است. این عطر مست کننده و افسونگر در سال 2009 طراحی و چهره تبلیغاتی آن Scarlett Johansson بازیگر آمریکایی می باشد.رایحه اولیه: رز- سوسن سفید- ماندارین- گریپ فروت- انگور فرنگیرایحه میانی: چوب صندل- ..
2,069,100 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
پس از تولید موفق عطر محبوب و پر طرفدار the one در سال 2006 و دیگر محصولات خانواده the one، دلچه و گابانا نسخه جدید این عطر را با نام the one Desire در سال 2013 روانه بازار کرد. این عطر مخصوص خانمهای زیبا و جذاب بوده و احساس تک بودن به خانمها می دهد. the one Desire به مانند یک گوهر گرانبها پنهان بوده..
1,960,200 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
Dolce بیانگر یک سفر عاطفی و احساسی در سراسر سیسیل، که منشا و الهام از دنیای مد و فشن است. این عطر تعادل بین صنعت بی پایان و نوآوری در هنر عطر سازی می باشد. این تجسم سادگی نتیجه بدست آمده به لطف یک فرآیند پیچیده بشمار می رود. Dolce در سال 2014 طراحی شده و از Kate King مدل ایتالیایی برای تبلیغات آن اس..
1,579,050 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Dolce garden بخش تازه ای از داستان دلچه است. همانطور که از نامش پیداست، عطری سرشار از رایحه گل و تجربه جدیدی از تفریح و لذت می باشد. این عطر با الهام از سایه های باغ های پر از گل و شکوفه سیسیل در سال 2018 توسط Violaine Collas طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Chiara Scelsi مدل ایتالیایی می باشد.رایحه..
1,633,500 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
Dolce FLORAL DROPS نسخه خنک تر و با رایحه های گل بیشتر نسبت به دلچه می باشد که در سال 2015 توسط Jean Marc Chaillan و Laurent Le Guernec طراحی شد. این عطر حس باطراوت شبنم بهاری را برای شما به ارمغان می آورد.چهره تبلیغاتی این عطر نیز Kate King مدل ایتالیایی می باشد.رایحه اولیه: سیب- هلو- گل پا..
1,633,500 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Dolce shine نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دلچه است که با الهام از فاصله بین زمستان و بهار، وقتیکه اولین پرتوهای خورشید به باغ های ساحل آمالفی می تابد، ساخته شد. این عطر تجسم یک زن شاداب و خندان است که هر کجا می رود، می درخشد و چشم ها را به سمت خود جلب می کند. او می تواند با حضور خود هر روز خود را درخش..
1,633,500 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
The Only One INTENSE عطری غلیظ و غنی تر نسبت به نسخه قبلی است. یک رایحه جذاب، منحصربه فرد و قابل توجه، همانند زنی که خودش را نمایان می کند. این عطر با ترکیبی با احساس، غافلگیرکننده، اغواکننده و غیر قابل مقاومت که شما را به تنهایی کانون توجه دیگران قرار داده و نگاه همگان را به سمت شما جلب می کند. ای..
2,504,700 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
دلچه گابانا

درباره دلچه گابانا:

برند D&G توسط دو سوپر استار در عرصه مد و فشن به نامهای Domenico Dolce متولد 1958 در سیسیل و Stefano Gabanna متولد 1962 در میلان، در سال 1985 در شهر میلان افتتاح گردید. همکاری این دو از سال 1980 وقتی که در خانه طراحی ایتالیا همکار بودند آغاز شد و چند سال بعد اولین محصول برند خود را که مجموعه پوشاک و لوازم زنانه بود ارائه کردند.

D&G در سال 1989 خط تولید لباس زیر و شنا را راه اندازی و به کشورهایی چون ژاپن و انگلستان صادر کرد. D&G در سال 1990 تولید مجموعه مردانه خود را راه اندازی و در سال 1992 اولین عطر خود را روانه بازار کرد و در سال 1996 اسکار بهترین عطر مردانه را از آن خود کرد. D&G رفته رفته بر محصولات خود افزود که شامل عینک، عینک آفتابی، کیف و کفش و ساعت بود و در سال 2009 نیز از اولین محصول آرایشی خود توسط Scarlett Johansson بازیگر مشهور در لندن پرده برداری کرد.