منو
سبد خرید

عطر دلچه گابانا

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن دلچه گابانا لایت بلو:ادکلن دلچه گابانا لایت بلو-D&G light blue رایحه بی انتهای دریای مدیترانه را تسخیر می کند، جایی که بوده و همیشه خواهد بود. عطر لایت بلو زنانه ستایش آفتاب سوزان و دریاست، بطوری که روزهای گرم تابستان را تسلیم شبهای مهیج و خنک می کند. در واقع این داستان..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دلچه گابانا لایت بلو پور هوم:ادکلن دلچه گابانا لایت بلو پورهوم-D&G light blue POUR HOMME رایحه بی انتهای دریای مدیترانه را تسخیر می کند، جایی که بوده و همیشه خواهد بود. عطر لایت بلو مردانه ستایش آفتاب سوزان و دریاست، بطوری که روزهای گرم تابستان را تسلیم شبهای مهیج ..
1,980,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس:عطر دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس-D&G light blue eau intense نسخه غلیظ تر و بادوام تر عطر محبوب و پرطرفدار لایت بلو است که در این نسخه از شدت رایحه مرکبات کاسته و به شدت رایحه گلها افزوده شده است. ادکلن لایت بلو اینتنس زنانه عطری که از دریای مدی..
2,530,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس پور هوم:عطر دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس پور هوم-D&G light blue eau intense POUR HOMME نسخه غلیظ تر و بادوام تر عطر محبوب و پرطرفدار لایت بلو است که نسبت به نسخه قبلی از رایحه تندتری برخوردار است. ادکلن لایت بلو اینتنس مردانه عطری که از دریای م..
2,420,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن دلچه گابانا دوان فور من ادوتوالت:ادکلن دلچه گابانا دوان فور من-D&G the one FOR MEN بعد از ارائه موفق عطر دوان زنانه روانه بازار شد. هدف دلچه گابانا، تولید یک رایحه کاملا مردانه و کلاسیک بود تا به همسرانشان عشق بورزند، چراکه ادکلن دوان فور من رایحه ای است ..
2,090,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دلچه گابانا دوان فور من ادوپرفیوم:عطر دلچه گابانا دوان فور من ادوپرفیوم-D&G the one FOR MEN EDP یک تجربه جدید فقط از لحاظ قدرت دوام و ماندگاری است. عطر دوان ادوپرفیوم مردانه نسخه غلیظ تر ادکلن دوان مردانه، با همان ترکیب و رایحه سابق است که رضایت علاقه مندان به ا..
2,640,000 تومان
عطر دلچه گابانا دوان فور من اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دلچه گابانا دوان فور من اینتنس:عطر دلچه گابانا دوان فور من اینتنس-D&G the one INTENSE عطری با غلظت قابل توجه، پیچیده و تمام نشدنی که قدرت جذب شما را بالاتر می برد. ادکلن دوان اینتنس مردانه رایحه ای از افراط و تفریط، بسیار گیرا، درخشان و کاملا مردانه که مخصوص مردان کاریزماتیک و..
0 تومان
ادکلن دلچه گابانا دوان جنتلمن فور من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دلچه گابانا دوان جنتلمن فور من:ادکلن دلچه گابانا دوان جنتلمن-D&G the one gentleman دارای رایحه خاص و مخصوص آقایان سخت پسند و جنتلمن می باشد. بوی عطر دوان جنتلمن از عصاره شرقی خاصی تهیه شده که اعتماد به نفس را در انسان تقویت کرده و جذابیت شخص را دو چندان می کند. ادکلن دلچه گا..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن دلچه گابانا دوان اسپرت فور من:بعد از تولید موفق ادکلن دوان ادوتوالت و ادکلن دوان جنتلمن اینبار نوبت محصول استثنایی و خارق العاده دلچه گابانا با رایحه ای خاص و متفاوت به نام ادکلن دلچه گابانا دوان اسپرت-D&G the one sport می باشد. Sport خود چالش است، مسیری برای ..
2,420,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دلچه گابانا دوان گری فور من اینتنس:ادکلن دلچه گابانا دوان گری اینتنس-D&G the one GREY INTENSE یکی دیگر از مجموعه عطرهای خانواده دلچه گابانا دوان است که ترکیبی از گیاهان معطر، ادویه جات تازه، چوبهای خاکستری و نوع متفاوتی از تنباکو است. عطر دوان گری اینتنس نسخه ..
2,860,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دلچه گابانا اینتنسو:عطر دلچه گابانا اینتنسو-D&G INTENSO عطری چوبی و با ظرافت که از مواد غنی و گرانبها ساخته شده است. ادکلن دلچه گابانا اینتنسو عطری سرشار از احساسات که صراحتا اعلام می دارد، مخصوص مردان مصمم و خوش قلبی است که ریشه در سنت داشته و در عین حال از دنیای مدرن نیز لذت..
1,980,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن دلچه گابانا پور هوم:دلچه و گابانا عطر کلاسیک مردانه شان را به زیبایی هر چه تمام و با استایل مردان ایتالیایی با عنوان ادکلن دلچه گابانا پور هوم-Dolce & Gabbana POUR HOMME روانه بازار کردند. هرم بویایی عطر دلچه گابانا مردانه مخصوص یک مرد مدیترانه ای عاشق که قادر است ..
2,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دلچه گابانا دوان:عطر دلچه گابانا دوان زنانه-D&G the one یک عطر مدرن، فریبنده، اغواگر و از گلهای شرقی است. ادکلن دوان زنانه عطری منحصر به فرد و با یک شخصیت قوی و یک کنتراست شیرین طلایی که بیانگر جشن و سرور و عشق ورزیدن است. همانطور که توسط طراحان تصور شده است، عط..
2,530,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دلچه گابانا رز دوان:عطر دلچه گابانا رز دوان-D&G rose the one یکی دیگر از محصولات خانواده دلچه گابانا دوان می باشد که بر پایه رز طراحی شده است. ادکلن رز دوان زنانه عطری مست کننده و افسونگر و مناسب برای استفاده در جشن عروسی می باشد. عطر دلچه گابانا دوان رز با پراکندگی بالا،..
3,190,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر دلچه گابانا دوان دیزایر اینتنس:پس از تولید موفق عطر محبوب و پر طرفدار دوان زنانه در سال 2006 و دیگر محصولات خانواده the one، دلچه و گابانا نسخه جدید دیگری را با نام عطر دلچه گابانا دوان دیزایر اینتنس- D&G the one Desire INTENSE روانه بازار کرد. نکته متمایز عطر دوان د..
2,860,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر دلچه گابانا د اونلی وان اینتنس:عطر دلچه گابانا د اونلی وان اینتنس-D&G The Only One INTENSE عطری غلیظ و غنی تر نسبت به نسخه قبلی د اونلی وان است. ادکلن د انلی وان اینتنس یک رایحه جذاب، منحصربه فرد و قابل توجه است، مانند زنی که خودش را نمایان می کند. عطر دلچه گابانا د ..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر دلچه گابانا دلچه:عطر دلچه گابانا دلچه-D&G Dolce بیانگر یک سفر عاطفی و احساسی در سراسر سیسیل، که منشا و الهام از دنیای مد و فشن است. عطر دلچه تعادل بین صنعت بی پایان و نوآوری در هنر عطر سازی می باشد. این تجسم سادگی، نتیجه بدست آمده به لطف یک فرآیند پیچیده بشمار می رود. ادک..
2,530,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دلچه گابانا دلچه گاردن:عطر دلچه گابانا دلچه گاردن-D&G Dolce garden بخش تازه ای از داستان عطر دلچه است. ادکلن دلچه گاردن همانطور که از نامش پیداست، عطری سرشار از رایحه گل و تجربه جدیدی از تفریح و لذت می باشد. عطر دلچه گابانا دلچه گاردن با الهام از سایه های باغ های پر از گل..
2,530,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دلچه گابانا دلچه فلورال دراپس:ادکلن دلچه گابانا دلچه فلورال دراپس-D&G Dolce FLORAL DROPS نسخه خنک تر و با رایحه های گل بیشتر نسبت به عطر دلچه می باشد. عطر دلچه گابانا دلچه فلورال دراپس حس باطراوت شبنم بهاری را برای شما به ارمغان می آورد. عطر دلچه فلورال دراپس ..
2,530,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
عطر دلچه گابانا دلچه شاین:عطر دلچه گابانا دلچه شاین-D&G Dolce shine نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دلچه است که با الهام از فاصله بین زمستان و بهار، وقتیکه اولین پرتوهای خورشید به باغ های ساحل آمالفی می تابد، ساخته شد. ادکلن دلچه شاین تجسم یک زن شاداب و خندان است که هر کجا می رود، می درخشد ..
2,530,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دلچه گابانا پور فم:از دریای مدیترانه، مرکز هارمونی ها و تضادها عطری کلاسیک به نام عطر دلچه گابانا پور فم-D&G POUR FEMME دوباره متولد می شود. ادکلن دی اند جی پور فم عطری پرشور، حساس و مادرانه بوده و مخصوص زنی است که از قدرت و غرایز خود آگاه می باشد. بطری عطر Dolce & Gabbana..
2,484,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دلچه گابانا پور فم اینتنس:عطر دلچه گابانا پور فم اینتنس-D&G POUR FEMME INTENSE نسخه غلیظ و پرقدرت عطر دلچه گابانا پورفم است که با رایحه بسیار احساس برانگیز و اغواکننده می باشد. عطر دلچه گابانا پور فم اینتنس عطری کلاسیک و درعین حال امروزی، عمیق، نفسانی، اعتیادآور و با شور ..
2,946,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دلچه گابانا کی (کینگ) ادوتوالت:ادکلن دلچه گابانا کی (کینگ) ادوتوالت-DOLCE&GABBANA K یک عطر معطر مدیترانه ای و کاریزماتیک است که ذات انسان را در عناصر وجودیش به تصویر می کشد. این شخص سلطان زندگی روزمره خود است، راه خود را دنبال می کند و خانواده و عزیزان خود را بیش از هر چیز دیگری ..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر دلچه گابانا کی (کینگ) ادوپرفیوم:عطر دلچه گابانا کی (کینگ) ادوپرفیوم-DOLCE & GABBANA K نسخه غلیظ و ماندگارتر ادکلن دلچه گابانا کی ادوتوالت است. ادکلن دلچه گابانا کی یک عطر معطر مدیترانه ای و کاریزماتیک است که ذات انسان را در عناصر وجودیش به تصویر می کشد. این شخص سلطان زندگی روزمره خ..
2,600,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)
دلچه گابانا

درباره عطر دلچه گابانا:

دلچه و گابانا یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که توسط Domenico Dolce و Stefano Gabanna در سال ۱۹۸۵ در شهر میلان تاسیس شد. دلچه گابانا اولین عطر خود را با نام عطر دلچه گابانا ومن، در سال 1992 که یک عطر ساده و کلاسیک بود به بازار عرضه کرد. نسخه مردانه عطر دلچه گابانا نیز در سال 1994 منتشر شد. عطر دلچه گابانا در ادامه نسخه های زنانه و مردانه ادکلن لایت بلو که از محبوب ترین عطرهای دلچه گاباناست را تولید کرد و جایگاه ویژه ای در صنعت عطر بدست آورد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر دلچه گابانا مردانه:

  • ادکلن دلچه گابانا دوان فور من ادوتوالت: عطری خاص و بین المللی و مناسب برای مردان با کاریزما و با اعتماد به نفس است. استفانو گابانا درباره عطر دوان مردانه می گوید: "من نت های تند و شرقی را دوست دارم و هرگز چنین عطری قبلا نساخته بودیم، همینطور این عطر کمی گرمتر از دیگر رایحه های مردانه ماست." ادکلن دلچه گابانا دوان فور من مخصوص مردان کاریزماتیک، اغواگر و دلفریب می باشد، مردی که عاشق مراقبت از خود است.
  • ادکلن دلچه گابانا لایت بلو پور هوم ادوتوالت: رایحه بی انتهای دریای مدیترانه را تسخیر می کند، جایی که بوده و همیشه خواهد بود. عطر لایت بلو مردانه ستایش آفتاب سوزان و دریاست، بطوری که روزهای گرم تابستان را تسلیم شبهای مهیج و خنک می کند. در واقع این داستانی است از رسیدن زن به مرد! ادکلن دلچه گابانا لایت بلو رایحه ای گلدار و میوه ای است که از روزها و شب های غرق آفتاب می گوید و مدتها در حافظه باقی می ماند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر دلچه گابانا زنانه:

  • عطر دلچه گابانا دوان ادوپرفیوم: یک عطر مدرن، فریبنده، اغواگر و از گلهای شرقی است. ادکلن دوان زنانه عطری منحصر به فرد و با یک شخصیت قوی و یک کنتراست شیرین طلایی که بیانگر جشن و سرور و عشق ورزیدن است. همانطور که توسط طراحان تصور شده است، عطر The One یک عطر استثنایی است که نه تنها با ظاهر، بلکه با رفتار، ژست و دنیای درونی خود بلافاصله جلب توجه می کند.
  • ادکلن دلچه گابانا لایت بلو ادوتوالت: رایحه بی انتهای دریای مدیترانه را تسخیر می کند، جایی که بوده و همیشه خواهد بود. عطر لایت بلو زنانه ستایش آفتاب سوزان و دریاست، بطوری که روزهای گرم تابستان را تسلیم شبهای مهیج و خنک می کند. در واقع این داستانی است از رسیدن مرد به زن! ادکلن دلچه گابانا لایت بلو رایحه ای گلدار و میوه ای است که از روزها و شب های غرق آفتاب می گوید و مدتها در حافظه باقی می ماند.

قیمت عطر دلچه گابانا:

قیمت ادکلن های دلچه گابانا بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه دلچه گابانا یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. اگر کیفیت بالا و محبوبیت عطر دلچه گابانا را در نظر بگیریم، می توانیم قیمت محصولات این برند را منصفانه و در رده متوسط قرار بدهیم.

تاریخچه برند دلچه گابانا (عطر دلچه گابانا):

دلچه گابانا یک کمپانی لوکس مد و فشن ایتالیایی است که توسط دو طراح تازه کار ایتالیایی در سال 1985 در میلان ایتالیا تاسیس شد. دلچه و گابانا در ابتدا با دست خالی و بدون سرمایه آغاز به طراحی و تولید پوشاک زنانه کردند، هرچند اولین مجموعه آنها در سال 1985 فروغ آنچنانی نداشت اما با مجموعه پوشاک زرق و برق دار و لباسهای زیر س.ک.س.ی به موفقیت دست یافتند.

موسس دلچه گابانا:

برند D&G توسط دو سوپر استار در عرصه مد و فشن به نامهای Domenico Dolce متولد 1958 در سیسیل و Stefano Gabanna متولد 1962 در میلان، در سال 1985 در شهر میلان افتتاح گردید. همکاری این دو از سال 1980 وقتی که در خانه طراحی ایتالیا همکار بودند آغاز شد و چند سال بعد اولین محصول برند خود را که مجموعه پوشاک و لوازم زنانه بود ارائه کردند. این دو نفر پول کافی برای استخدام مدل یا تهیه لوازم جانبی برای آنها نداشتند، بنابراین از دوستان خود کمک می گرفتند. مدل ها (دوستانشان) نیز به سادگی وسایل شخصی خود را می پوشیدند تا لباس ها را تکمیل کنند. آنها از ملافه ای که دلچه از خانه آورده بود به عنوان پرده صحنه خود استفاده کردند!

تاسیس کمپانی دلچه گابانا:

همانطور که اشاره شد Dolce&Gabbana در سال 1985 با خط تولید پوشاک زنانه تاسیس شد و در سال 1989 خط تولید لباس زیر و شنا را راه اندازی و به کشورهایی چون ژاپن و انگلستان صادر کرد و یک سال بعد در سال 1990 تولید مجموعه مردانه خود را راه اندازی کرد. رفته رفته دلچه گابانا بدلیل تولید لباس های پر زرق و برق و لباس های زیر جذاب و تبلیغات تحریک آمیز به سرعت به شهرت رسید و از مشتریان وفادار مشهوری چون مدونا بهره می برد. دلچه گابانا بعد از مدتی لیبل دیگری با نام D&G راه اندزی کرد و برخی از محصولات خود را تحت عنوان این لیبل روانه بازار کرد. دلچه گابانا علاوه بر پوشاک محصولاتی از قبیل عینک، عینک آفتابی، کیف و کفش، ساعت، لوازم آرایش و عطر و ادکلن تولید می کند.

خط تولید عطر دلچه گابانا:

دلچه گابانا در سال 1992 اولین عطر خود را روانه بازار کرد و در سال 1996 اسکار بهترین عطر مردانه را برای ادکلن دلچه گابانا پور هوم از آن خود کرد. هم اکنون عطر دلچه گابانا بیش از 90 نوع عطر مختلف دارد که محبوب ترین و پرفروش ترین آنها را در فروشگاه عطرکیش با قیمت مناسب و ضمانت اصل بودن می توانید تهیه کنید.