منو
سبد خرید

عطر هورسبال

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
HORSEBALL CLASSIC عطری کلاسیک و شرقی که با رایحه خنک و مرکباتی آغاز و با رایحه چوبی و شرقی به پایان می رسد. این عطر مخصوص مردان اصیل، جنتلمن، جذاب و بی آلایش است.رایحه اولیه: زنجبیل- ماندارین- لیمو- گریپ فروترایحه میانی: زنبقرایحه اصلی: سدر- نعناع هندی- خس خس ..
543,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
HORSEBALL EXTREME عطری چوبی، خنک و پرقدرت تر و شاداب تر از نسخه کلاسیک است. طراوت و تازگی آن باعث جنب و جوش و انرژی مضاعف می شود. این عطر، شکوه و پویایی را برای مردان به ارمغان می آورد.رایحه اولیه: آب دریا- ماندارین- ترنجرایحه میانی: شبدر- سوسن سفید- بنفشه- گل برف- اسطوخودوسرایحه اصلی: ع..
613,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هورس بال بلو لدر:ادکلن هورس بال بلو لدر-HORSEBALL BLUE LEATHER یک جوهره تازه و شدید برای آقایان مدرن است. ادکلن هورس بال بلو لدر با نت‌های تازه، گل‌های لوکس و با نت‌های تند، چوبی و چرمی غنی شده‌ است. عطری مدرن و اجتناب ناپذیر که مناسب برای هر مردی می باشد. عطر هورسبال بلو لدر با نت ه..
543,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
HORSEBALL ORCHID عطری با هارمونی مناسبی از گلها و مواد شرقی که هر زنی با استفاده آن فریبنده و برجسته به نظر می آید. این عطر محصول سال 2010 می باشد.رایحه اولیه: انگور سیاه- فلفل صورتی- ترنجرایحه میانی: یاس- یلانگ یلانگ- گل مریم- ارکیدهرایحه اصلی: وانیل- نعناع هندی- چوب صندل ..
578,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
HORSEBALL PEONY عطری درخشان، رمانتیک، رازآلود و مخصوص زنان با ناز و عشوه می باشد! این عطر محصول سال 2015 می باشد.رایحه اولیه: لیمو- گریپ فروت- ترنجرایحه میانی: یاس- یلانگ یلانگ- رز- گل صدتومنیرایحه اصلی: وانیل- خس خس- نعناع هندی ..
578,000 تومان
HORSEBALL PURE VERSION EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
HORSEBALL PURE عطری خالص، غنی، برجسته و جذاب است و مخصوص خانم های شیک و امروزی می باشد. این عطر بیانگر یک زن رومانتیک و بازیگوش است و در سال 2010 ساخته شد.رایحه اولیه: پشن فروت- ماندارین- سنبلرایحه میانی: سوسن سفید- رز- گل مریمرایحه اصلی: مشک سفید- خزه درخت بلوط- چوب صندل ..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
هورسبال