منو
سبد خرید

عطر هورس بال

ادکلن هورس بال کلاسیک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هورس بال کلاسیک: ادکلن هورس بال کلاسیک-HORSEBALL CLASSIC عطری کلاسیک و شرقی است که با رایحه خنک و مرکباتی آغاز و با رایحه چوبی و شرقی به پایان می رسد. ادکلن هورس بال کلاسیک مخصوص مردان اصیل، جنتلمن، جذاب، باصفا و بی آلایش است و برای استفاده روزمره پیشنهاد می گردد. ترکیبات..
0 تومان
ادکلن هورس بال اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هورس بال اکستریم: ادکلن هورس بال اکستریم-HORSEBALL EXTREME عطری چوبی، خنک و پرقدرت تر و شاداب تر از نسخه هورس بال کلاسیک است. طراوت و تازگی عطر هورس بال اکستریم باعث جنب و جوش و انرژی مضاعف می شود. هورس بال اکستریم شکوه و پویایی را برای مردان به ارمغان می آورد، مردی که این ع..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هورس بال بلو لدر: ادکلن هورس بال بلو لدر-HORSEBALL BLUE LEATHER یک جوهره تازه و شدید برای آقایان مدرن است. ادکلن هورس بال بلو لدر با نت‌های تازه، گل‌های لوکس و با نت‌های تند، چوبی و چرمی غنی شده‌ است. عطری مدرن و اجتناب ناپذیر که مناسب برای هر مردی می باشد. عطر هورس بال بلو لدر با نت ..
1,700,000 تومان
عطر هورس بال ارکید ورژن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر هورس بال ارکید ورژن: عطر هورس بال ارکید ورژن-HORSEBALL ORCHID VERSION عطری با هارمونی مناسبی از گلها و مواد شرقی است که هر زنی با استفاده آن فریبنده، جسور و برجسته به نظر می آید. نت‌ های اولیه عطر هورس بال ارکید به‌ خوبی حالت رازآلود ادویه‌ ها (فلفل صورتی) ‌را با غنا..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر هورس بال پیونی: عطر هورس بال پیونی-HORSEBALL PEONY عطری درخشان، رمانتیک، رازآلود و مخصوص زنان با ناز و عشوه می باشد! ادکلن هورس بال پیونی عطری گل‌ فام و با طراوت است که با نت‌ های مرکباتی‌ شامل ترنج، ‌گریپ‌ فروت و لیمو آغاز می شود تا هوش و حواس شما را با نیرویی بی‌ مثال برانگی..
1,700,000 تومان
عطر هورس بال پیور ورژن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر هورس بال پیور ورژن: عطر هورس بال پیور ورژن-HORSEBALL PURE VERSION عطری خالص، غنی، برجسته و جذاب است و مخصوص خانم های شیک و امروزی می باشد. عطر هورس بال پیور زنانه بیانگر یک زن رمانتیک و بازیگوش است. ماندارین در ابتدای رایحه می درخشد و قلب گل فام شیک و فریبنده با..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
هورس بال

درباره عطر هورس بال:

هورس بال یک برند فرانسوی است که در سال 2010 خط تولید عطر خود را راه اندازی نمود. این برند که برگرفته از ارزش‌های ورزش سوارکاری و با الهام از ورزش چوگان است، امروز از یک موفقیت واقعی برخوردار می باشد. هورس بال با همکاری کمپانی فرانسوی Creation Beaute International تا کنون 9 عطر تولید کرده است که 6 عطر زنانه آن در دو مجموعه سلطنتی و گلهای ظریف و 3 عطر مردانه آن با الهام از اعتماد سوارکار بر اسبش ساخته شد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر هورس بال مردانه:

  • ادکلن هورس بال کلاسیک: عطری کلاسیک و شرقی است که با رایحه خنک و مرکباتی آغاز و با رایحه چوبی و شرقی به پایان می رسد. ادکلن هورس بال کلاسیک مخصوص مردان اصیل، جنتلمن، جذاب، باصفا و بی آلایش است و برای استفاده روزمره پیشنهاد می گردد.

بهترین و پرفروش ترین عطر هورس بال زنانه:

  • عطر هورس بال ارکید ورژن: عطری با هارمونی مناسبی از گلها و مواد شرقی است که هر زنی با استفاده آن فریبنده، جسور و برجسته به نظر می آید.

قیمت عطر هورس بال:

قیمت ادکلن های هورس بال بطور کلی در رنج متوسط رو به ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند.