منو
سبد خرید

عطر باربری

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر باربری لندن زنانه: عطر باربری لندن زنانه-BURBERRY LONDON تلفیقی از مدرنیته و کلاسیک بطوری که مخصوص کسی است که حس قدم زدن در لندن قدیم را در لندن دوران جدید دارد. با باربری لندن زنانه نبض این شهر قدیمی و معاصر را احساس خواهید کرد. عطر باربری لندن زنانه محبوب‌ترین و پرفروش ترین عطر ز..
3,760,000 تومان 3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن باربری لندن مردانه: ادکلن باربری لندن مردانه-BURBERRY LONDON الهام از شهر لندن و زنی که عاشق شماست و در حال قدم‌زدن در خیابان‌های شلوغ لندن است. ادکلن باربری لندن مردانه عطری ماندگار با رایحه‌ای تکرار‌نشدنی بوده و مخصوص مردان مدرنی است که اعتماد به نفس ذاتی و روشی ..
3,340,000 تومان 3,150,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر باربری دبیت زنانه: عطر باربری دبیت زنانه-BURBERRY THE BEAT دارای رایحه ای انرژیک و شاداب که ارتباط تنگاتنگی با موزیک دارد، چرا که بر اساس آلبوم موسیقی از Kasabian، بند راک انگلیسی ساخته شده است. ادکلن باربری دبیت زنانه عطری پرطرفدار و همه پسند بوده و مخصوص زنان ماجراجو و ..
8,780,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ
معرفی ادکلن باربری دبیت مردانه: ادکلن باربری دبیت مردانه-BURBERRY THE BEAT FOR MEN بعد از تولید موفق نسخه زنانه عطر دبیت به بازار آمد. ادکلن باربری دبیت مردانه نزدیکترین شیء به ترکیب موزیک، آهنگ، مد، هنر و طراحی بوده و احساس تازگی آن انرژی شهرنشینی را در انسان کنترل می‌کند. عط..
3,450,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر باربری بریت زنانه: عطر باربری بریت زنانه-BURBERRY BRIT FOR HER نماینده کامل یک عطر انگلیسی بسیار عالی، ماندگار و مدرن با گرایش کاملا فمنیستی و زنانه که روحیه جاودانگی و طراوت را در روح یک زن می دمد. عطر باربری بریت ادو پرفیوم زنانه بر اساس نسخه قبلی آن که Eau de Toilete بود، این با..
3,760,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن باربری بریت مردانه: ادکلن باربری بریت مردانه-BURBERRY BRIT FOR HIM برای مردان یک تصویر کامل از روح مدرن انگلیسی با تکیه بر سنت است. در حقیقت ادکلن باربری بریت مردانه تلفیقی از سنت و مدرنیته می باشد. ادکلن باربری بریت مردانه با رایحه باطراوات مرکبات آغاز می شود که در همان ابتدا تن..
3,340,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن باربری بریت ریتم زنانه ادکلن باربری بریت ریتم زنانه-BURBERRY BRIT RHYTHM FOR HER زوج عطر باربری بریت ریتم مردانه است که یک سال پس از آن روانه بازار شد. ادکلن باربری بریت ریتم زنانه عطری معطر که بر پایه اسطوخودوس انگلیسی ساخته شده و نقش بسزایی در ترکیب آن دارد، در حالیکه پرتق..
3,970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن باربری بریت ریتم مردانه: ادکلن باربری بریت ریتم مردانه-BURBERRY BRIT RHYTHM FOR HIM یک عطر چرمی از مواد و ترکیبات خاص است که با الهام از ریتم های موسیقی ساخته شد. ادکلن باربری بریت ریتم مردانه رایحه ای مدرن است که از انرژی موسیقی زنده الهام گرفته شده و مخصوص مردان جوانی است ..
3,970,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن باربری بریت شیر: ادکلن باربری بریت شیر-BURBERRY BRIT SHEER FOR HER یک عطر با نشاط، عاشقانه و سرزنده که از رایحه تازه ی میوه ها ساخته شده است. ادکلن باربری بریت شیر مخصوص زنی است که می خواهد در بهترین حالت روز خود باشد. عطر باربری بریت شیر زنانه به شما امکان استفاده..
3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن باربری بریت اسپلش: ادکلن باربری بریت اسپلش-BURBERRY BRIT SPLASH FOR HIM عطری با طراوت و شاداب که از خنک شدن در گرمای حاصل از انرژی الکتریسیته شهر لندن الهام گرفته شده است. ادکلن باربری بریت اسپلش با رایحه ای خنک همراه با نوعی شوری آب دریا مناسب برای تابستان های داغ می باشد. رایحه..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر باربری تاچ زنانه: عطر باربری تاچ زنانه-BURBERRY TOUCH FOR WOMEN یک عطر با شکوه شرقی و به شدت زنانه و پر احساس است که حس مدرنیته را به انسان تلقین می کند. عطر باربری تاچ زنانه نقطه عطف انقلابی در خانه باربری بود. روبرتو منیچتی در سال 1998 به عنوان مدیر هنری تبدیل شد و با و..
3,560,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن باربری تاچ مردانه: ادکلن باربری تاچ مردانه-BURBERRY TOUCH FOR MEN عطر زیبا و وسوسه انگیزی که برازنده مردان شیک پوش و جنتلمن است. مردانی که از یکنواختی بدور بوده و با اعتماد به نفس بالایشان می خواهند همواره کانون توجه دیگران باشند. ادکلن باربری تاچ مردانه ..
3,340,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن باربری اسپرت زنانه: ادکلن باربری اسپرت زنانه-BURBERRY SPORT FOR WOMEN به همراه نسخه مردانه آن با رایحه ای استثنائی، خاص و شیرین روانه بازار شد. ادکلن باربری اسپرت زنانه مخصوص خانمهای خوش سلیقه و مشکل پسند بوده و دارای ویژگیهای بسیار گیرا و جذاب به همراه رایحه ای هیجان ا..
9,410,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن باربری اسپرت مردانه: ادکلن باربری اسپرت مردانه-BURBERRY SPORT FOR MEN به همراه نسخه زنانه آن با رایحه ای بسیار خاص و استثنائی روانه بازار شد. ادکلن باربری اسپرت مردانه مخصوص مردان خوش سلیقه و مشکل پسند بوده و روح جوانی، نشاط، شادابی و هیجان یک ورزش داغ را در ا..
9,410,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر باربری ویکند زنانه: عطر باربری ویکند زنانه-BURBERRY Weekend FOR WOMEN عطری جذاب و قدرتمند مختص آرامش دهی به روزهای پایان هفته بوده و مخصوص خانمهای ماجراجویی است که گاهی نیاز به آرامش دارند. ادکلن باربری ویکند زنانه همانطور که از نامش پیداست برای مهمانی ها، دورهمی ها و یا گردش ..
3,560,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن باربری ویکند مردانه: ادکلن باربری ویکند مردانه-BURBERRY Weekend FOR MEN عطری که در طول تعطیلات آخر هفته شما می توانید با آرامش و راحتی خودتان را رها سازید و خستگی کار در طول هفته را از خود دور کنید. ادکلن باربری ویکند مردانه همانطور که از نامش پیداست برای مهمانی ها..
3,240,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مستر باربری ادو تویلت: ادکلن مستر باربری ادو تویلت-Mr.BURBERRY نسخه مردانه عطر مای باربری است که نامش برگرفته از کت سیاه و سفید باربری می باشد. ادکلن مستر باربری ادو تویلت عطری سنتی در عین حال امروزی، لطیف و بدون پیشینه است. عطر مستر باربری دارای یک ساختار کلاسیک بوده که الهام گر..
4,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر مستر باربری ادو پرفیوم: عطر مستر باربری ادو پرفیوم-Mr. BURBERRY نسخه غلیظ تر ادکلن مستر باربری ادو تویلت است که به مراتب وسوسه انگیزتر و بادوام تر از آن به شمار می رود. بدلیل گرم تر بودن عطر مستر باربری ادو پرفیوم نسبت به نسخه قبلی، مناسب استفاده در شب می باشد. عطر مستر باربری..
4,810,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مستر باربری ایندیگو: ادکلن مستر باربری ایندیگو-Mr.BURBERRY INDIGO عطری مرکباتی و چوبی و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مستر باربری است. ادکلن مستر باربری ایندیگو عطری پرانرژی که یادآور هوای ترد و نسیم تازه سواحل بریتانیاست. عطر مستر باربری ایندیگو با ترکیبی از برگ بنفشه، نعناع، لیمو و رز..
4,910,000 تومان
ادکلن مستر باربری المنت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن مستر باربری المنت: ادکلن مستر باربری المنت-Mr.BURBERRY ELEMENT عطری گیاهی و چوبی و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مستر باربری است. ادکلن مستر باربری المنت با ترکیبی از بادام سبز تازه و سرو کوهی آغاز می شود، درحالیکه خزه درخت بلوط، نت های فلزی و عنبرسائل به آن عمق می دهد. عطر مس..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مای باربری ادو پرفیوم: عطر مای باربری ادو پرفیوم-My BURBERRY با الهام از کت رسمی باربری با رایحه نم پس از باران باغهای لندن ساخته شده و آن را می توان جز 10 عطر برتر لوکس قرار داد. Simona Cattaneo معاون ارشد کمپانی باربری می گوید: "ادکلن مای باربری عطری شخصی است، شما می توانید به رو..
6,270,000 تومان
ادکلن مای باربری ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن مای باربری ادو تویلت: ادکلن مای باربری ادو تویلت-My BURBERRY تفسیری تازه از نسخه ادو پرفیوم مای باربری با رایحه ای درخشان و نشاط‌آور است که از گل‌های بهاری، رایحه پس از باران و کت شیک باربری الهام گرفته شده است. نت اولیه عطر مای باربری ادو تویلت شامل شکوفه لیم..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر مای باربری بلک: عطر مای باربری بلک-My BURBERRY BLACK عطری به شدت قدرتمند و وسوسه انگیز، با پخش بو و ماندگاری فوق العاده بالا است که هیچ زنی نمی تواند آن را رد کرده و هیچ مردی مجذوب آن نشود! عطر مای باربری بلک با رایحه بسیار احساس برانگیز، مخصوص خانمهای جذاب و اغواگر بوده و برا..
6,270,000 تومان
عطر باربری بادی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر باربری بادی: عطر باربری بادی-BURBERRY BODY عطری لوکس و بسیار اغواکننده و هیجان انگیز ترین عطر باربری بحساب می آید. Christopher Bailey طراح و مدیر کمپانی راجع به عطر باربری بادی می گوید: "BODY هیجان انگیز ترین محصول تولید شده این برند است که یاد آور روح زندگی و نفسانیت می باشد". ادک..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 36 (2 صفحه)
باربری

درباره عطر باربری:

کمپانی باربری یک خانه لوکس طراحی مد بریتانیایی است که توسط توماس باربری در سال 1856 تاسیس شد. این خانه با محصولات مد و لوازم جانبی، از جمله یک کت بارانی نمادین و الگوی تارتان منحصر به فرد و شناخته شده باربری، که به یکی از بیشترین محصولات کپی شده نقوش در مد تبدیل شده است، خود را متمایز کرد. باربری دارای حکم سلطنتی پوشاک از خانواده سلطنتی انگلیس می باشد. باربری علاوه بر خط مد و لوازم جانبی، عطرهای زنانه و مردانه منحصربه فردی را ارائه می دهد که بسیاری از آنها در بطری هایی هستند که با تارتان (پارچه ابریشمی شطرنجی) امضا شده این شرکت تزئین شده اند. از محبوبترین عطرهای باربری می توان به عطر باربری لندن زنانه و ادکلن باربری لندن مردانه اشاره کرد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر باربری مردانه:

  • ادکلن باربری لندن مردانه: الهام گرفته از شهر لندن و زنی که عاشق شماست و در حال قدم زدن در خیابانهای شلوغ لندن است. ادکلن باربری لندن مردانه عطری ماندگار با رایحه ای تکرار نشدنی بوده و مخصوص مردان مدرنی است که اعتماد به نفس ذاتی و روشی پیچیده از خود نشان می دهند. عطر باربری لندن مردانه با رایحه اغواکننده خود باعث غرور و افتخار شهر لندن می باشد.
  • ادکلن باربری دبیت مردانه: بعد از تولید موفق نسخه زنانه عطر دبیت به بازار آمد. ادکلن باربری دبیت مردانه نزدیکترین شیء به ترکیب موزیک، آهنگ، مد، هنر و طراحی بوده و احساس تازگی آن انرژی شهرنشینی را در انسان کنترل می کند. عطر باربری دبیت مردانه با الهام از موسیقی مخصوص مردان پرانرژی و پویا ساخته شد.
  • ادکلن مستر باربری ادو تویلت: عطری سنتی در عین حال امروزی، لطیف و بدون پیشینه است. عطر مستر باربری دارای یک ساختار کلاسیک بوده که الهام گرفته از بسیاری از عطرهای مشهور دنیاست، اما کاملا بازسازی شده، بطوریکه برای نسل مدرن و امروزی ساخته شده است. مواد تشکیل دهنده ادکلن Mr. BURBERRY برگرفته از عطرهای سنتی بریتانیا بوده و رایحه آن سرشار از گیاهان تازه و چوبهای نفیس است.

بهترین و پرفروش ترین های عطر باربری زنانه:

  • عطر باربری لندن زنانه: تلفیقی است از مدرنیته و کلاسیک بطوری که مخصوص کسی است که حس قدم زدن در لندن قدیم را در لندن دوران جدید دارد. اگر کسی بخواهد نبض این شهر قدیمی و معاصر را احساس کند، ادکلن باربری لندن ضروری به نظر می رسد. عطر باربری لندن محبوب ترین و پرفروش ترین عطر زنانه باربری بشمار می رود.
  • عطر باربری دبیت زنانه: دارای رایحه ای انرژیک و شاداب که ارتباط تنگاتنگی با موزیک دارد، چرا که بر اساس آلبوم موسیقی از Kasabian، بند راک انگلیسی ساخته شده است. ادکلن باربری دبیت زنانه عطری پرطرفدار و همه پسند بوده و مخصوص زنان ماجراجو و اهل موسیقی خصوصا موسیقی راک می باشد. بطری عطر باربری دبیت از طرح روسری مشهور باربری برگرفته شده است.
  • عطر مای باربری: با الهام از کت رسمی باربری با رایحه نم پس از باران باغهای لندن ساخته شده و آن را می توان جز 10 عطر برتر لوکس قرار داد. Simona Cattaneo معاون ارشد کمپانی باربری می گوید: "ادکلن مای باربری عطری شخصی است، شما می توانید به روشهای گوناگون و در جاها و مناسبتهای مختلف استفاده کنید. شما یک رابطه احساسی با آن برقرار خواهید کرد.” 

قیمت عطر باربری:

قیمت ادکلن های باربری بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه باربری یک برند نسبتا لوکس است که محصولات خود را علاوه بر سادگی از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. بطور کلی می توان قیمت عطر باربری را در رنج متوسط دسته بندی کرد.

تاریخچه برند باربری (عطر باربری):

باربری یک خانه مد لوکس انگلیسی است که دفتر مرکزی آن در شهر لندن می باشد. باربری که کارش را با طراحی و تولید پوشاک آماده پوشیدن، از جمله کت های ترانشه (که معروف ترین محصول باربری است) آغاز کرده بود در ادامه محصولاتی از قبیل کالاهای چرمی، کفش، لوازم جانبی مد، عینک، لوازم آرایشی و عطر و ادکلن را به مجموعه تولیدات خود افزود.

موسس باربری:

Thomas Burberry در سال 1835 در انگلستان متولد شد و تحصیلات خود را در مدرسه Brockham Green Village گذراند. وی که یک شاگرد بزاز بود در سن 21 سالگی در سال 1856 موفق به افتتاح یک فروشگاه پوشاک کوچک در انگلستان شد و رسما برند خود را افتتاح کرد. قبل از اینکه تجارت لباس خود را در Basingstoke راه اندازی کند، در یک فروشگاه محلی مشغول به کار شد. در این زمان، Basingstoke فقط یک شهر کوچک با جمعیت کم بود. در ابتدا طراحی های او از لباس های روزمره که مردم عادی می پوشند الهام گرفته می شد و بعداً شروع به آزمایش و تولید مواد و لباسهایی کرد که می توانست برای فعالیتهای بیرونی مانند ماهیگیری و شکار استفاده شوند. علاقه اصلی وی تولید لباس ضد آب و همچنین طیف وسیع تری از محصولات بود. برای این کار او با تولید کنندگان پنبه در انگلیس همکاری کرد و هدفش تهیه پارچه های ضد آب بود که مورد توجه طبقه متوسط و روستایی در حال رشد قرار گرفت.

نوآوری و خلاقیت و کیفیت طراحی پوشاک مردانه توماس در سال 1870 فروشگاهش را به یک مرکز خرید تبدیل و رفته رفته نام BURBERRY بر سر زبانها افتاد. وی همچنین به عنوان مخترع پارچه گاباردین شناخته می شود. توماس باربری پس از بازنشستگی به فعالیتهای بشردوستانه و مذهبی مشغول بود تا اینکه در سال 1926 در سن 90 سالگی درگذشت.

تاسیس کمپانی باربری:

باربری تا سال 1870 تجارت خود را با تمرکز بر توسعه لباس خارج از منزل تثبیت کرد و در سال 1879 گاباردین را به مارک خود وارد کرد، پارچه ای نخی و مقاوم در برابر آب و در عین حال قابل تنفس که بافت آن ضد آب است. در سال 1901 آرم شوالیه اسب سواری باربری حاوی کلمه لاتین "Prorsum"، به معنی "رو به جلو" ساخته شد که بعداً آن را به عنوان یک علامت تجاری در سال 1909 ثبت کرد. در سال 1911 این شرکت لباس های رولد آموندسن اولین مردی که خود را به قطب جنوب رساند و در سال 1924 یک کت گاباردین برای جورج مالوری برای فتح اورست، طراحی کرد. باربری در تمام طول جنگ انگلستان طراحی و تولید کتهای افسران جنگ را بر عهده داشت. کت های بارانی باربری که برای تأمین نیازهای پرسنل نظامی سازگار شده بود، برای استفاده افسران انگلیسی در جنگ جهانی اول متولد شد که پس از جنگ، مورد محبوبیت غیرنظامیان قرار گرفت. باربری همچنین لباس های ویژه هواپیمایی را به صورت ویژه طراحی می کرد. باربری در سال 1955 جایزه ویژه سلطنتی را از ملکه الیزابت دریافت کرد و چند سال بعد یعنی در سال 1989 دومین جایزه سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت نمود. رفته رفته ستارگان دنیای مدرن شروع به پوشیدن لباس های باربری کردند و نه تنها تبدیل به برند اول فشن در انگلستان بلکه به یکی از برندهای مطرح دنیا تبدیل شد.

در سال 1997 مدیریت جدید باربری برای توسعه این برند رو به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن آورد که امروزه در این امر بسیار موفق نشان داده است.  

خط تولید عطر باربری:

عطر باربری در سال 1995 با ساخت همزمان دو عطر باربری فور من و باربری فور ومن خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود. تاکنون عطر باربری بیش از 80 نوع عطر زنانه و مردانه تولید کرده است که مشهورترین و پرفروش ترین عطر باربری را در فروشگاه عطرکیش مشاهده می کنید.