منو
سبد خرید

عطر باربری

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
BURBERRY LONDON تلفیقی است از مدرنیته و کلاسیک بطوری که مخصوص کسی است که حس قدم زدن در لندن قدیم را در لندن دوران جدید دارد. این عطر در سال 2006 توسط Dominique Ropion طراحی شد.رایحه اولیه: رز- پیچ امین الدولهرایحه میانی: یاس- گل صدتومنی بنفشرایحه اصلی: چوب صندل- مشک- نعناع هندی ..
1,325,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
این عطر الهام گرفته از شهر لندن و زنی که عاشق شماست و در حال قدم زدن در خیابانهای شلوغ لندن است و در فکر شما  باشد. BURBERRY LONDON عطری ماندگار با رایحه ای تکرار نشدنی است که در سال 2006 طراحی و ساخته شد.رایحه اولیه: اسطوخودوس- برگ بنفشه- فلفل- ترنج- دارچینرایحه میانی: گل ابریشم- چرم ..
930,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
این عطر انرژیک ارتباط تنگاتنگی با موزیک دارد چرا که طراحان آن را بر اساس آلبوم موسیقی از Kasabian، بند راک انگلیسی ساخته اند. BURBERRY THE BEAT عطری پرطرفدار و همه پسند در سال 2008 توسط Olivier Polge، Dominique Ropion و Beatrice Piquet طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- نارنگی- سدر- فلفل صورتی..
999,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ
THE BEAT FOR MEN بعد از تولید موفق نسخه زنانه دبیت به بازار آمد. این عطر نزدیکترین شئ به ترکیب موزیک، آهنگ، مد، هنر و طراحی بوده و احساس تازگی آن انرژی شهرنشینی را در انسان کنترل می کند.دبیت مردانه در سال 2008 توسط Olivier Polge و Domitille Bertier طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل سیاه- ..
950,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
BRIT نماینده کامل یک عطر انگلیسی بسیار عالی، ماندگار و مدرن با گرایش کاملا فمنیستی و زنانه که روحیه جاودانگی و طراوت را در روح یک زن می دمد. این عطر بر اساس نسخه قبلی آن که Eau de Toilete بود این دفعه با رایحه ای ماندگارتر و پخش بالاتر به عنوان Eau de Perfum در سال 2003 توسط Nathalie Gracia Cetto طر..
960,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
BRIT برای مردان یک تصویر کامل از روح مدرن انگلیسی با تکیه بر سنت است. Hugh Dancy بازیگر جوان انگلیسی قرار گرفتن مقابل یک افسانه قدیمی فلسفه این عطر را بیان کرده است.BURBERRY BRIT در سال 2004 توسط Antonie Maisondieu طراحی و بازار عرضه شد.رایحه اولیه: هل- ترنج- زنجبیل- ماندارینرایحه میانی:..
950,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
BRIT RHYTHM زنانه زوج عطر مردانه برت ریتم است که یک سال پس از آن، در سال 2014 توسط Nathalie Gracia Cetto و Antonie Maisondieu طراحی شد. یک عطر معطر که بر پایه اسطوخودوس انگلیسی ساخته شده که نقش بسزایی در ترکیب آن دارد، در حالیکه پرتقال و زنبق نیز دوز وسوسه انگیزی آن را بالا برده است. این اولین عطر ب..
938,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
BRIT RHYTHM مردانه یک عطر چرمی از مواد و ترکیبات خاص است که در سال 2013 توسط Dominique Ropion، Ann Flipo و Olivier Polge طراحی شد. این عطر با الهام از موسیقی ساخته شده و چهره تبلیغاتی آن George Barnett مدل انگلیسی می باشد.رایحه اولیه: سرو کوهی- هل- گل شاه پسند- ریحانرایحه میانی: بوته وحشی- ن..
896,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
BRIT SHEER یک عطر با نشاط و سرزنده است که در سال 2007 تولید و به بازار عرضه شد و از رایحه تازه ی میوه ها ساخته شده است.رایحه اولیه: یوزو- ماندارین- آناناس- انگور- لیچیرایحه میانی: گل صدتومنی بنفش- شکوفه درخت هلورایحه اصلی: مشک- صمغ ..
970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
BRIT SPLASH عطری با طراوت و شاداب که از خنک شدن در گرمای حاصل از انرژی الکتریسیته شهر لندن الهام گرفته شده است. این عطر با رایحه ای خنک همراه با نوعی شوری آب دریا در سال 2015 طراحی شد.رایحه اولیه: صمغ کاج- طالبی- رزماریرایحه میانی: بنفشه- سیکلامن- آب دریارایحه اصلی: خس خس- مشک- خزه ..
840,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
BURBERRY TOUCH یک عطر با شکوه شرقی و به شدت زنانه و پر احساس است که یک حس مدرنیته را به انسان تلقین می کند. این عطر در سال 2000 توسط Michel Girard طراحی شد.رایحه اولیه: پرتقال- پرک هندی- رز- شاتوت- فلفل قرمز شیرینرایحه میانی: هلو- گل مریم- یاس- گل صدتومنی بنفش- زنبقرایحه اصلی: بادام- سدر..
880,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
BURBERRY TOUCH عطر زیبا و وسوسه انگیزی که برازنده ی مردان شیک پوش و جنتلمن است. مردانی که از یکنواختی بدور بوده و با اعتماد به نفس بالایشان می خواهند همواره کانون توجه دیگران باشند.  این عطر در سال 2000 توسط Jean Pierre Bethouart طراحی شد.رایحه اولیه: برگ بنفشه- حبه غلاتر..
850,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
BURBERRY SPORT زنانه در سال 2010 توسط Olivier Polge طراحی شد. این عطر نیز مانند نسخه مردانه آن استثنائی و خاص همراه با رایحه ای شیرین و بسیار ماندگار مخصوص خانمهای خوش سلیقه و مشکل پسند است.این عطر دارای ویژگیهای بسیار گیرا و جذاب به همراه رایحه ای هیجان انگیز، کاملا جوان پسند و ورزشی ..
1,800,000 تومان
BURBERRY SPORT FOR MEN EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
BURBERRY SPORT مردانه عطری بسیار خاص و استثنائی که روح جوانی، نشاط، شادابی و هیجان یک ورزش داغ را در انسان زنده می کند.این عطر در سال 2010 توسط Sonia Constant، Nathalie Gracia Cetto و Antonie Maisondieu طراحی شد.رایحه اولیه: زنجبیل- گریپ فروت- گندمرایحه میانی: دانه سرو کوهی- آب..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
BURBERRY Weekend در سال 1997 توسط Nathalie Lorson طراحی شد. این عطر جذاب و قدرتمند مختص آرامش دهی به روزهای پایان هفته بوده و مخصوص خانمهای ماجراجویی است که گاهی نیاز به آرامش دارند.رایحه اولیه: سالویا- نارنگیرایحه میانی: سنبل آبی- زنبق- رز- شکوفه درخت هلو- گل پنجه مریم- شلیلرایحه اصلی: ..
970,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین
با BURBERRY Weekend در طول تعطیلات آخر هفته شما می توانید با آرامش و راحتی خودتان را رها سازید و خستگی کار در طول هفته را از خود دور کنید. این عطر در سال 1997 توسط Michel Almairac طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- گریپ فروت- نارنگی- خربزه- آناناس- لیمورایحه میانی: خزه درخت بلوط- پیچک- چو..
917,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
My BURBERRY با الهام از کت رسمی بربری با رایحه نم پس از باران باغهای لندن ساخته شده و آن را می توان جز 10 عطر برتر لوکس قرار داد. Simona Cattaneo معاون ارشد کمپانی بربری می گوید: “مای بربری عطری شخصی است، شما می توانید به روشهای گوناگون و در جاها و مناسبتهای مختلف استفاده کنید. شما یک رابطه احساسی ب..
1,710,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
کمپانی باربری دو سال پس از تولید عطر مای باربری، این بار در سال 2016 نسخه بلک آن را روانه بازار کرد.My BURBERRY BLACK عطری به شدت قدرتمند و وسوسه انگیز، با پخش بو و ماندگاری فوق العاده ای است که هیچ زنی نمی تواند آن را رد کرده و هیچ مردی مجذوب آن نشود!این عطر توسط Francis Kurkdjian طراحی شده..
1,780,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
Mr.BURBERRY نسخه مردانه عطر My BURBERRY می باشد که در سال 2016 توسط Francis Kurkdjian طراحی شد.مستر بربری دارای یک ساختار کلاسیک بوده که الهام گرفته از بسیاری از عطرهای مشهور دنیاست اما کاملا بازسازی شده بطوریکه برای نسل مدرن و امروزی ساخته شده و مواد تشکیل دهنده آن برگرفته از عطرهای سنتی بریتان..
1,113,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
Mr. BURBERRY EDP نسخه غلیظ تر مستر باربری ادتوالت است که به مراتب وسوسه انگیزتر و بادوام تر از آن به شمار می رود. بدلیل گرم تر بودن این عطر نسبت به نسخه قبلی، مناسب استفاده در شب می باشد.این عطر با الهام از شهر لندن و برگرفته از کت سیاه و سفید این برند می باشد.مستر باربری ادوپرفیوم در سال 20..
1,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
BURBERRY EDP یا همان BURBERRY LONDON FOR WOMAN عطری کلاسیک، ساده و در عین حال جذاب است. زنی که این عطر را استفاده می کند، عاشق لندن، شهری که در آن زندگی می کند و از پیاده رویهای طولانی در خیابانهای آن لذت می برد. این عطر با یک طراحی مینیمالیستی قابل توجهی در سال 1995 توسط Michel Almairac ساخته شده ا..
1,068,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
BURBERRY FOR MEN عطری کلاسیک و قدیمی از برند باربری است که در سال 1995 توسط Michel Almairac طراحی شد. این عطر پرانرژی و خاص مخصوص مردان با اصالت و میانسال می باشد.رایحه اولیه: آویشن- نعناع- اسطوخودوس- ترنجرایحه میانی: شمعدانی- خزه درخت بلوط- سدر- یاس- چوی صندلرایحه اصلی: عنبر- وانیل- مشک..
1,068,000 تومان 900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک
کمپانی باربری در سال 2013 دو نسخه ویژه زنانه و مردانه BURBERRY Summer را با الهام از مجموعه پوشاک تابستانه خود روانه بازار کرد. این عطر با رایحه ای خنک، شادابی و طراوت را در تابستان داغ به شما القا می کند.رایحه اولیه: برگ گیاهان- ماندارین- اناررایحه میانی: رز- گل برف- فریزیارایحه اصلی: م..
1,236,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
کمپانی باربری در سال 2013 دو نسخه ویژه زنانه و مردانه BURBERRY Summer را با الهام از مجموعه پوشاک تابستانه خود روانه بازار کرد. این عطر با رایحه ای خنک، شادابی و طراوت را در تابستان داغ به شما القا می کند.رایحه اولیه: پتی گرین- یوزو- ماندارین- نعناع- توت فرنگی وحشیرایحه میانی: سرو کوهی- چوب-..
1,236,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 28 (2 صفحه)
باربری

درباره باربری: 

Thomas Burberry که یک شاگرد بزاز بود در سال 1856 موفق به افتتاح یک فروشگاه پوشاک کوچک در انگلستان شد. نوآوری و خلاقیت و کیفیت طراحی پوشاک توماس در سال 1870 فروشگاهش را به یک مرکز خرید تبدیل و رفته رفته نام BURBERRY بر سر زبانها افتاد. BURBERRY در تمام طول جنگ انگلستان طراحی و تولید کتهای افسران جنگ را بر عهده داشت. در سال 1955 BURBERRY جایزه ویژه سلطنتی را از ملکه الیزابت دریافت کرد و چند سال بعد یعنی در سال 1989 دومین جایزه سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت کرد. در سال 1997 مدیریت جدید این کمپانی برای توسعه این برند رو به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن آورد که امروزه در این امر بسیار موفق نشان داده است.