منو
سبد خرید

عطر تروساردی

جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن تروساردی اومو: ادکلن تروساردی اومو-TRUSSARDI UOMO عطری چوبی و چرمی است که به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس تروساردی تولید شد. عطر تروساردی اومو رایحه ای زیبا و در عین حال امروزی را تجسم می بخشد که پیچیدگی روح ایتالیایی را منتقل می کند. نت های بالایی ادکلن تروساردی اومو شامل ترکی..
2,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تروساردی دونا: عطر تروساردی دونا-TRUSSARDI DONNA عطری شرقی با رایحه گلهای تازه است که به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس تروساردی تولید شد. ادکلن تروساردی دونا از زنانگی مسحور کننده بطری سفید روشن خود با رگه های طلایی الهام گرفته شده است. این رایحه حواس شما را به سفری از خلوص و شور ..
3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر تروساردی اومو لوریرو کالکشن لیمیتد ادیشن: عطر تروساردی اومو لوریرو کالکشن لیمیتد ادیشن-TRUSSARDI UOMO LEVRIERO COLLECTION LIMITED EDITION نسخه جدید و لیمیتد ادیشن ادکلن تروساردی اومو لوریرو و ادای احترام به مردانگی و ظرافت است. ادکلن تروساردی اومو لوریرو لیمیتد ..
4,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر تروساردی دونا لوریرو کالکشن لیمیتد ادیشن: عطر تروساردی دونا لوریرو کالکشن لیمیتد ادیشن-TRUSSARDI DONNA LEVRIERO COLLECTION LIMITED EDITION نسخه جدید و ویژه ادکلن تروساردی دونا لوریرو و ادای احترام به زنانگی و ظرافت است. ادکلن تروساردی دونا لوریرو لیمیتد ادیشن عط..
4,700,000 تومان
عطر تروساردی اومو لوریرو کالکشن
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر تروساردی اومو لوریرو کالکشن: عطر تروساردی اومو لوریرو کالکشن-TRUSSARDI UOMO LEVRIERO COLLECTION نسخه جدید و ویژه ادکلن تروساردی اومو و ادای احترام به مردانگی و ظرافت است. ادکلن تروساردی اومو لوریرو مردانه عطری شرقی و تقریبا با همان شکل و ظاهر اما با یک کلاه طلایی (LE..
0 تومان
عطر تروساردی دونا لوریرو کالکشن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر تروساردی دونا لوریرو کالکشن: عطر تروساردی دونا لوریرو کالکشن-TRUSSARDI DONNA LEVRIERO COLLECTION نسخه جدید و ویژه ادکلن تروساردی دونا و ادای احترام به زنانگی و ظرافت است. ادکلن تروساردی دونا لوریرو زنانه عطری شرقی و تقریبا با همان شکل و ظاهر اما با یک کلاه طلایی (LEV..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن تروساردی بلک اکستریم: ادکلن تروساردی بلک اکستریم-TRUSSARDI BLACK EXTREME سمبل و نمادی از ارزشهای اصلی تروساردی و عطری پر قدرت، متنوع و جذاب است که بعنوان یک سلاح اغوا کننده و همیشه پیروز شناخته می شود. ادکلن تروساردی بلک اکستریم عطری نفیس و اشرافی با پخش ..
3,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن تروساردی دلیکیت رز: ادکلن تروساردی دلیکیت رز-TRUSSARDI DELICATE ROSE عطری با فرمول ماهرانه که مخصوص شخصیت های برجسته می باشد. طبیعت عطر تروساردی دلیکیت رز را می توان پر قدرت، در عین حال ظریف، لطیف و با حس زنانگی توصیف کرد. ادکلن تروساردی دلیکیت رز الهام گرفته ..
3,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تروساردی مای نیم: عطر تروساردی مای نیم-TRUSSARDI My name POUR FEMME زوج و مکمل عطر مردانه تروساردی مای لند که یک سال پس از آن با الهام از سبک زندگی ایتالیایی مخصوصا شهر میلان روانه بازار شد. ادکلن تروساردی مای نیم عطری اغوا کننده با رایحه ای شاداب و تاثیر گذاری فراوا..
3,700,000 تومان
ادکلن تروساردی مای سنت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن تروساردی مای سنت: ادکلن تروساردی مای سنت-TRUSSARDI My scent POUR FEMME عطری کاملا احساسی، پایان ناپذیر و جذاب است که با الهام از حس و عواطف زنانه مخصوص خانم های امروزی و مدرن می باشد. عطر تروساردی مای سنت با گل‌های بهاری و نت‌های میوه‌ای گلابی آغاز می‌شود که در قلب به یاس بنفش و ..
0 تومان
ادکلن تروساردی ا وی مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن تروساردی ا وی مردانه: ادکلن تروساردی ا وی مردانه-TRUSSARDI A WAY FOR HIM یک عطر چوبی و شرقی است که بیانگر یک راه، یک سفر و یک نگرش می باشد. "عطر تروساردی ا وی داستان یک زن و مرد جوان است که در دنیای خود غرق شده و بی توجه به یکدیگر به سمت مقصد دور و ناشناخته خود در حرکتند. مس..
0 تومان
ادکلن تروساردی ا وی زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن تروساردی ا وی زنانه: ادکلن تروساردی ا وی زنانه-TRUSSARDI A WAY FOR HER یک عطر گلی و شرقی است که بیانگر یک راه، یک سفر و یک نگرش می باشد. "عطر تروساردی ا وی داستان یک زن و مرد جوان است که در دنیای خود غرق شده و بی توجه به یکدیگر به سمت مقصد دور و ناشناخته خود در حرک..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن تروساردی مای لند: ادکلن تروساردی مای لند-TRUSSARDI MY LAND عطری با رایحه ای جاودان که به سبک و ظرافت ایتالیایی، قدرتمند، بی عیب و نقص و به شدت اغوا کننده می باشد. تروساردی مای لند عطر چوبی و کلاسیک در عین حال دلفریب و مدرنی است که مخصوص مردان پویا و فعال می باشد. ت..
3,500,000 تومان
ادکلن تروساردی بلو لند
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن تروساردی بلو لند: ادکلن تروساردی بلو لند-TRUSSARDI BLUE LAND نسخه خنک و باطراوت تروساردی است که با الهام از کشور ایتالیا که به سرزمین آبی مشهور است، ساخته شد. تروساردی بلو لند با رایحه مرکبات و چوب که بخاطر رایحه فوق العاده و ترکیبات ارزشمندش در عین خنکی، بادوام و ماندگار نی..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر تروساردی د بلک رز: عطر تروساردی د بلک رز-TRUSSARDI THE BLACK ROSE روایت یک گل است: "رز صورتی" که “رز سرزمین” و یا “رز پادشاه” نیز شناخته می شود. رز صورتی، گل منحصر به فرد و عجیبی است که در جنوب عربستان چشم انداز ویژه ای بوجود آورده، جاییکه بیابان سوزان به یک بوستان باشکوه و حاصل خی..
4,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تروساردی امبر عود: عطر تروساردی امبر عود-TRUSSARDI AMBER OUD با ترکیبی خاص، گرانبها و نادر از عنبر و عود ساخته شده که از زمانهای بسیار قدیم بعنوان ماده شفا دهنده قدرتمند شناخته می شدند، همانطور که در کتب مشهور جهان از آنها یاد شده است. در اشعار گلستان سعدی، شاعر پارسی زبان، در..
4,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن تروساردی ریفلسو: ادکلن تروساردی ریفلسو-TRUSSARDI RIFLESSO نشان دهنده مرد معاصری است که با سرعت دیوانه وار به فضای شهری که او را در بر گرفته، عادت کرده است. ادکلن تروساردی ریفلسو عطری خاص، همراه با طراحی بطری ساده و شیک است که بر اساس خطوط و جزئیات نمادین تروسا..
4,800,000 تومان 4,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و ترش
معرفی ادکلن تروساردی ریفلسو بلو وایب: ادکلن تروساردی ریفلسو بلو وایب-TRUSSARDI RIFLESSO BLUE VIBE عطری چوبی، خلاقانه و کاملا مهیج که سراسر تناقض و تضاد می باشد. ادکلن تروساردی ریفلسو بلو وایب تقابل گرم و سرد، منطق و احساسات، زیبایی و ویرانگری و شیرینی و تندی است. عطر تروساردی ریفلسو بلو وایب یادآ..
5,800,000 تومان 4,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
معرفی ادکلن تروساردی اومو د رد: ادکلن تروساردی اومو د رد-TRUSSARDI UOMO THE RED نسخه دیگری از خانواده تروساردی اومو می باشد که بعنوان یک رایحه به سبک ایتالیایی توصیف می شود. ترکیب ابتدایی عطر تروساردی اومو رد شامل رایحه های لیمو، جوز هندی، کنیاک و صمغ است. در قلب، گیاهان ..
3,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تروساردی ادو پرفیوم: عطر تروساردی ادو پرفیوم-TRUSSARDI EAU DE PARFUM تقدیم به بانوان مصممی که همیشه سرنوشت خود را در دست دارند. زنانی که می دانند چگونه اخلاق و زیبایی شناسی را ترکیب کنند. زنانی که عاشق عدالت و زیبایی هستند و این پیام ها را به نسل های آینده منتقل می کنند. ..
4,600,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)
تروساردی

درباره عطر تروساردی:

کمپانی تروساردی یک برند ایتالیایی مد و سبک زندگی است که در سال 2011 صدمین سال فعالیت خود را جشن گرفت. تروساردی که در ابتدا به عنوان یک کارخانه تولید دستکش توسط دانته تروساردی در سال 1911 تأسیس شد، در این سرمایه گذاری موفق بود و در نهایت به عنوان طراح دستکش برای خانواده سلطنتی بریتانیا منصوب شد. با این حال، بزرگترین موفقیت های شرکت پس از آن که نوه دانته، نیکولا تروساردی، شرکت را در سال 1965 به دست گرفت، محقق شد. از سال 1983 تروساردی با عطر تروساردی اومو مردانه که در سال 2011 مجدد باز تولید شد، خط تولید عطر خود را افتتاح کرد که در یک بطری با روکش چرمی طراحی شده بود. از محبوب ترین عطرهای تروساردی می توان به ادکلن تروساردی اومو مردانه و عطر تروساردی دونا زنانه اشاره کرد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر تروساردی مردانه:

  • ادکلن تروساردی اومو: عطری چوبی و چرمی است که به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس تروساردی تولید شد. عطر تروساردی اومو رایحه ای زیبا و در عین حال امروزی را تجسم می بخشد که پیچیدگی روح ایتالیایی را منتقل می کند.
  • ادکلن تروساردی بلک اکستریم: سمبل و نمادی از ارزشهای اصلی تروساردی و عطری پر قدرت، متنوع و جذاب است که بعنوان یک سلاح اغوا کننده و همیشه پیروز شناخته می شود. ادکلن تروساردی بلک اکستریم عطری نفیس و اشرافی با پخش بوی بالاست و مخصوص مردان مدرن و موفقی است که همیشه به دنبال تجربیات قدرتمند هستند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر تروساردی زنانه:

  • عطر تروساردی دونا: عطری شرقی با رایحه گلهای تازه است که به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس تروساردی تولید شد. ادکلن تروساردی دونا از زنانگی محصور کننده بطری سفید روشن خود با رگه های طلایی الهام گرفته شده است. این رایحه حواس شما را به سفری از خلوص و شور خواهد برد.
  • ادکلن تروساردی دلیکیت رز: عطری با فرمول ماهرانه که مخصوص شخصیت های برجسته می باشد. طبیعت عطر تروساردی دلیکیت رز را می توان پر قدرت، در عین حال ظریف، لطیف و با حس زنانگی توصیف کرد. ادکلن تروساردی دلیکیت رز الهام گرفته از یک رز ظریف است، زنانگی، سرزندگی و مواد تشکیل دهنده آن دسته گلی از احساسات برازنده را برمی انگیزد.

قیمت عطر تروساردی:

قیمت ادکلن های تروساردی بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه تروساردی یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای تروساردی به دلیل تخصص برند روی تولید محصولات چرمی، با الهام از چرم ساخته و این موضوع باعث شده که عطر تروساردی جزء عطرهای لوکس و محبوب قرار بگیرد و در عین حال با قیمت نسبتا مناسبش طرفداران بسیاری در سراسر دنیا جذب کند.

تاریخچه برند تروساردی(عطر تروساردی):

تروساردی یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که در سال 1911 توسط دانته تروساردی در میلان ایتالیا به عنوان یک تولید کننده دستکش چرمی تاسیس شد. پس از اینکه نیکولا تروساردی نوه دانته در دهه 70 میلادی مدیریت کمپانی را بر عهده گرفت، محصولات دیگری را به لوازم چرمی افزود و برند را گسترش داد. تخصص تروساردی در تولید کالاهای چرمی، پوشاک آماده، عطر و لوازم جانبی است. در دهه 1990 تروساردی وارد بازار بین المللی شد که پس از ایتالیا، ژاپن را می توان بزرگترین بازار این برند دانست. تروساردی توسط یک فلسفه به عنوان اولین برند سبک زندگی ایتالیایی تعریف می شود که مدرنیته و هتک حرمت را به سوی ظرافت جاودانه القا می کند.

موسس تروساردی:

Dante Trussardi که متخصص تولید دستکش های چرمی بود در سال 1911 برند خود را افتتاح کرد. وی با فروش این دستکش ها به عموم مردم و در کنار آن به ارتش ایتالیا در جنگ جهانی دوم به شهرت رسید. با مرگ دانته پسرش جیوردانو مسئولیت کمپانی را بر عهده گرفت. در دهه 70 میلادی و پس از مرگ جیوردانو، نیکولا تروساردی پسر وی مدیر کمپانی شد.

تاسیس کمپانی تروساردی:

تروساردی در سال 1911 توسط دانته تروساردی رسما آغاز به فعالیت کرد. وی با فروش دستکش های چرمی به عموم مردم و در کنار آن به ارتش ایتالیا در جنگ جهانی دوم به شهرت رسید. با مرگ دانته پسرش جیوردانو و بعد از آن نیکولا تروساردی پسر وی مدیریت برند را برعهده گرفت و همسرش ماریالوسیا به عنوان مدیر خلاق به شرکت ملحق شد.

تحت هدایت نیکولا، تروساردی از دستکش به چمدان، کیف های دستی، لوازم خانگی و اداری و کت های چرمی که مد روز بودند، گسترش یافت. این شرکت تعهد خود را نسبت به صنایع دستی ایتالیایی و شهرت خود به عنوان تولید کننده اقلام با کیفیت بالا در سراسر جهان حفظ می کند. اولین بوتیک تروساردی در میلان در سال 1976 افتتاح شد و همچنان به عنوان فروشگاه شاخص این شرکت باقی مانده است. کالاهای تروساردی به ایالات متحده و تمام بازارهای اصلی اروپا صادر می شود.

تروساردی اولین عطر خود را در سال 1983 با نام "Trussardi Uomo" برای مردان منتشر کرد. همچنین اولین خط تولید پوشاک زنانه در سال 1983 و پس از آن خط تولید مردانه در سال 1984 و خط تولید جین در سال 1986 عرضه شد. این شرکت بعداً خطوط ورزشی، خانگی و لوازم جانبی را به محصولات خود اضافه کرد. تا سال 1985 این برند دارای 120 فروشگاه در سراسر جهان بود. این شرکت همچنین طراحی های داخلی هواپیماها و هلیکوپترهای خصوصی را توسعه داد. در سال 1989 اولین خط تولید عینک خود را راه اندازی و در سال 1993 یک مرکز تحقیق و توسعه را افتتاح کرد که در ابتدا بر روی تحقیقات مواد خام، پارچه‌های جدید و تغییرات بسته‌بندی برای سازگاری با محیط‌زیست تمرکز داشت. سه خط اولیه این مجموعه عبارتند از Trussardi Sport ،Jeans و T-store که هر کدام توسط شرکت Sosab تولید شده اند که متعلق به نیکولا تروساردی است و در مودنا ایتالیا فعالیت می کند. 

تروساردی در دهه 90 و 2000 میلادی شاهد تغییرات و نوسان های زیادی بود. عینک آفتابی و لوازم سبک زندگی به تولیدات آن اضافه شد و چندین بار ریاست کمپانی در اعضای خانواده تروساردی تغییر یافت. مرگ نابهنگام نیکولا تروساردی در سال 1999 بر اثر سانحه رانندگی، موفقیت این شرکت را کاهش نداد و شرکت تحت رهبری بئاتریس تروساردی، چهارمین نسل خانواده که زمام امور را در دست دارد، یک تجارت خانوادگی باقی مانده است. تحت مدیریت بئاتریس، شرکت گسترش یافت و شامل برندهای Trussardi 1911، Tru Trussardi و TJ شد. 

خط تولید عطر تروساردی:

در دهه 80 میلادی تروساردی خط تولید عطر را نیز راه اندازی و اولین عطر خود را با نام “TRUSSARDI UOMO” روانه بازار کرد. امروزه عطر و ادکلن تروساردی بیش از 50 نوع عطر دارد که با بهره بردن از برترین طراحان عطر به یکی از بهترین برندهای عطر و ادکلن تبدیل شده است.