منو
سبد خرید

عطر تیری موگلر

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر تیری موگلر الین: عطر تیری موگلر الین-Thierry Mugler ALIEN ما را به سمت زنانگی ناشی از یک جهان برانگیخته با سعادت و معنویت، ما بین واقعیت و خیال سوق می دهد. عطر الین الهه خورشید و دارای قدرت جادوگری است! تیری موگلر درباره الین می گوید: "درون هر زن، یک الهه قدرتمن..
6,000,000 تومان
عطر تیری موگلر الین متامورفسیس کالکشن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر تیری موگلر الین متامورفسیس کالکشن: عطر تیری موگلر الین متامورفسیس کالکشن-Thierry Mugler ALIEN METAMORPHOSIS COLLETION نسخه محدود و ویژه عطر جادویی الین است که یک هدیه مناسب برای خانمهای شیک پوش به حساب می آید. امواج طلایی با آرایش زرین و سنگهای قیمتی و نور و گرمای نامحدود،&nbs..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن تیری موگلر الین او سوبلیم: ادکلن تیری موگلر الین او سوبلیم-Thierry Mugler ALIEN EAU SUBLIME با الهام از خورشید و با رایحه ای جدید، درخشان و ماندگار، نسخه خنک و شاداب تر عطر افسانه ای الین می باشد. ادکلن الین او سوبلیم عطری با انرژی و باطراوت است که نقطه احساسات شما را پیدا ک..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر تیری موگلر الین گادس اینتنس: عطر تیری موگلر الین گادس اینتنس-Thierry Mugler ALIEN GODDESS INTENSE یک سال پس از انتشار الهام بخش الین گادس، موگلر سالگرد خود را با معرفی این عطر جشن می گیرد. عطر تیری موگلر الین گادس اینتنس گام های خارق العاده و بعد جدید و نیروی درونی ک..
7,000,000 تومان
عطر تیری موگلر الین عود ماجستیو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر تیری موگلر الین عود ماجستیو: عطر تیری موگلر الین عود ماجستیو-Thierry Mugler ALIEN OUD MAJESTUEUX نسخه دیگری از عطر فوق العاده محبوب الین است که با حفظ DNA اصلی و افزودن مواد سنتی عربی ساخته شد. عطر الین عود ماجستیو یکی از بهترین رایحه های شرقی بوده و به نوعی می توان آن را با ت..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر تیری موگلر الین هایپرسنس: عطر تیری موگلر الین هایپرسنس-Thierry Mugler ALIEN HYPERSENSE نسخه دیگری از عطر فوق العاده محبوب الین است که با حفظ DNA اصلی، یک راه اندازی مسحورکننده را به نمایش می گذارد که نوید درگیر کردن همه حواس را می دهد. موزه نمادین الین در قلب این خلاقیت جدید باقی م..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن تیری موگلر الین من: ادکلن تیری موگلر الین من-Thierry Mugler ALIEN MAN نسخه مردانه عطر افسانه ای الین است که به عنوان رایحه ای چوبی، قدرتمند و اغوا کننده با نت های تازه و ظریف معرفی شد. ادکلن الین مردانه عطری با اعتماد به‌ نفس، قوی و خوش‌بین است و به شما قدرت فوق‌العاده‌..
5,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن تیری موگلر الین من فیوژن: ادکلن تیری موگلر الین من فیوژن-Thierry Mugler ALIEN MAN FUSION عطری پرقدرت و گرم و ترکیبی از نت های چوبی و تلخ است که رایحه ای منحصر به فرد و مست کننده خلق می کند. ادکلن موگلر الین من فیوژن به عنوان یک عطر انرژی زا معرفی می شود. یک ادو تویلت برقی و ..
6,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن تیری موگلر ای من: ادکلن تیری موگلر ای من-Thierry Mugler A*MEN الهام گرفته از یک قهرمان و نماد یک ورزشکار پارا المپیک است که بدون پا با کمک دو میله فلزی در مسابقات دو میدانی شرکت می کند. انرژی خالص درون بطری عطر تیری موگلر ای من تمام نشدنی و دارای رایحه ای شاداب و پر طراوت می..
6,700,000 تومان
ادکلن تیری موگلر ای من پیور مالت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن تیری موگلر ای من پیور مالت: ادکلن تیری موگلر ای من پیور مالت-Thierry Mugler A*MEN PURE MALT نسخه دیگری از سری عطرهای A*MEN و دومین محصول این مجموعه می باشد. عطر تیری موگلر ای من پیور مالت از چوبهای معطر و تند تهیه شده که نتیجه اش ترکیب شگفت آوری است که آن را ظریف و سطح بالا ..
0 تومان
ادکلن تیری موگلر ای من پیور هاوانا
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن تیری موگلر ای من پیور هاوانا: ادکلن تیری موگلر ای من پیور هاوانا-Thierry Mugler A*MEN PURE HAVANE نسخه دیگری از سری عطرهای A*MEN و سومین محصول این مجموعه می باشد. عطر موگلر ای من پیور هاوانا تعبیر جذابی است از عطر و رایحه تنباکو و بهترین نوع سیگار کوبایی و مخص..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن تیری موگلر ای من پیور وود: ادکلن تیری موگلر ای من پیور وود-Thierry Mugler A MEN PURE WOOD نسخه دیگری از سری عطرهای A*MEN است که مخصوص مردان خبره و جذاب ساخته شد. مردانی که عاشق طبیعت و رایحه خوش چوب هستند. این عطر شرقی و چوبی بدون تردید مواجهه انرژی طبیعت با شما خو..
8,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن تیری موگلر ای من اولترا زست: ادکلن تیری موگلر ای من اولترا زست-Thierry Mugler A*MEN ULTRA ZEST نسخه دیگری از سری عطرهای A*MEN است که به شدت احساس برانگیز، انرژی زا و پر قدرت می باشد. عطر موگلر ای من اولترا زست یادآور حس خوشایند اولین تشعشعات خورشید در یک صبح گرم تا..
8,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن تیری موگلر ای من کریپتومینت: ادکلن تیری موگلر ای من کریپتومینت-Thierry Mugler A*MEN KRYPTOMINT نسخه دیگری از سری عطرهای A*MEN است که بصورت محدود تولید شد. ادکلن موگلر ای من کریپتومنیت عطری افسانه ای و با اعتماد به نفس است که به عنوان یک ستاره پرقدرت، انرژ..
8,500,000 تومان
ادکلن تیری موگلر ای من پیور انرژی
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن تیری موگلر ای من پیور انرژی: ادکلن تیری موگلر ای من پیور انرژی-Thierry Mugler A*MEN PURE ENERGY عطری سرشار از انرژی و طراوت که حس شادابی و سرمای دل انگیز را در گرمای تابستان به شما القا می کند. عطر موگلر ای من پیور انرژی الهام گرفته از یک قهرمان و نماد یک ورزشکار پارا المپیک..
0 تومان
ادکلن تیری موگلر آیس من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن تیری موگلر آیس من: ادکلن تیری موگلر آیس من-Thierry Mugler ICE*MEN عطری سرد و یخی است که بدلیل خنکی و تازگیش، شادابی و یک حس رهایی را به انسان القا می کند، بطوریکه در ابتدا احساس بودن در یک حوضچه آب یخ می کنید تا رفته رفته رو به گرمی برود. عطر تیری موگلر آیس من در سال 2007 توسط..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر تیری موگلر آنجل: عطر تیری موگلر آنجل-Thierry Mugler ANGEL عطری بسیار لذت بخش و با خاطره دوران کودکی است، بطوریکه به شما احساسی تقریبا شبیه خوردن شخصی که دوستش دارید را می دهد! طرح بسیار زیبای عطر تیری موگلر آنجل برگرفته از "ستاره" سمبل مورد علاقه تیری موگلر است. وی می گوید: "م..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تیری موگلر آنجل الکسیر: عطر تیری موگلر آنجل الکسیر-Thierry Mugler ANGEL ELIXIR روح فرشته ای (آنجل) است که دوباره ساخته شده، فرشته ای که انتظارش را ندارید! اکسیر خالصی که بیانگر افزایش زنانگی ابر زنان نترس امروزی است. معصوم اما قدرتمند... زمینی اما غیرعادی و خارق العاده.....
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر تیری موگلر آنجل نوا: عطر تیری موگلر آنجل نوا-Thierry Mugler ANGEL nova عطری مقاومت ناپذیر و جسورانه برای قهرمانان مدرن و جهان موگلر است که رویا، خیال و واقعیت را با هم ترکیب می کند. شعار عطر آنجل نوا شما را به "رسیدن به آرزوهای خود" فرا می خواند. عطر موگلر آنجل ..
8,400,000 تومان
عطر تیری موگلر آنجل میوز
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تیری موگلر آنجل میوز: عطر تیری موگلر آنجل میوز-Thierry Mugler ANGEL MUSE نسخه دیگری از سری عطرهای معروف ANGEL است که بر پایه گیاه خس خس تولید شد. رایحه ای جدید، بطری جدید و فرمولی جدید! آنجل میوز: فرشته و الهه شعر و موسیقی است! ادکلن تیری موگلر آنجل میوز عطری است که به شدت حس ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تیری موگلر اورا: عطر تیری موگلر اورا-Thierry Mugler AURA مظهر غریزه زنانگی یک زن در ارتباط با احساسات و تمایلات عمیق خودش است. هر زنی در وجود خود یک قدرت غیرقابل شک پیدا می کند و اجازه می دهد تمام زنانگی اش منفجر شود. ادکلن تیری موگلر اورا عطری با ترکیبات جنگلی، طروات گیاهی و خوی گ..
6,200,000 تومان
عطر تیری موگلر ومنیتی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر تیری موگلر ومنیتی: عطر تیری موگلر ومنیتی-Thierry Mugler Womanity عطری بسیار فوق العاده و شگفت انگیز است که در همان ابتدا به دلیل رایحه بسیار خاص و کاملا زنانه و مدرن اش باعث افزایش خط تولید شد. ادکلن تیری موگلر ومنیتی عطری لذت بخش و درخشان به همراه رایحه و بطری خیره ..
0 تومان
نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)
تیری موگلر

درباره عطر تیری موگلر:

Thierry Mugler طراح مد فرانسوی در سال 1948 در استراسبورگ فرانسه متولد شد. علاقه او به طراحی باعث شد در همین رشته تحصیل کند. موگلر در 9 سالگی شروع به فراگیری رقص نیز کرد و در 14 سالگی به گروه باله پیوست و همزمان به تحصیل در رشته طراحی داخلی پرداخت. تیری موگلر در 26 سالگی تصمیم به جهان گردی گرفت و ابتدا در فرانسه در شرکتهای کوچک مشغول طراحی پوشاک شد و سپس بعنوان طراح مطرح در کمپانی های بزرگ در میلان، لندن و بارسلون مشغول بکار شد. Thierry Mugler در سال 1973 اولین مجموعه شخصی مدرن و ماهرانه خود را با نام café de Paris طراحی و در سال 1978 اولین بوتیک خود را در پاریس افتتاح کرد. در دهه های 80 و 90 تیری موگلر به یک طراح شناخته شده بین المللی تبدیل شد و در سال 1992 با طراحی عطر آنجل اولین محصول عطر و ادکلن خود را معرفی کرد.

بهترین و پرفروش ترین عطر تیری موگلر مردانه:

  • ادکلن تیری موگلر ای من: الهام گرفته از یک قهرمان و نماد یک ورزشکار پارا المپیک است که بدون پا با کمک دو میله فلزی در مسابقات دو میدانی شرکت می کند. انرژی خالص درون بطری عطر تیری موگلر ای من تمام نشدنی و دارای رایحه ای شاداب و پر طراوت می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر تیری موگلر زنانه:

  • عطر تیری موگلر الین: ما را به سمت زنانگی ناشی از یک جهان برانگیخته با سعادت و معنویت، ما بین واقعیت و خیال سوق می دهد. عطر الین الهه خورشید و دارای قدرت جادوگری است!
  • عطر تیری موگلر ومنیتی: عطری بسیار فوق العاده و شگفت انگیز است که در همان ابتدا به دلیل رایحه بسیار خاص و کاملا زنانه و مدرن اش باعث افزایش خط تولید شد. ادکلن تیری موگلر ومنیتی عطری لذت بخش و درخشان به همراه رایحه و بطری خیره کننده خود به سرعت در بین خانمهای شیک و با کلاس جا پیدا کرد و جلوه ی زیبایی به میز آرایش آنها داد.
  • عطر تیری موگلر آنجل: عطری بسیار لذت بخش و با خاطره دوران کودکی است، بطوریکه به شما احساسی تقریبا شبیه خوردن شخصی که دوستش دارید را می دهد! طرح بسیار زیبای عطر تیری موگلر آنجل برگرفته از "ستاره" سمبل مورد علاقه تیری موگلر است.

قیمت عطر تیری موگلر:

قیمت ادکلن های تیری موگلر بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه تیری موگلر یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر تیری موگلر از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند.

تاریخچه برند تیری موگلر (عطر تیری موگلر):

تیری موگلر یک طراح مد و عکاس فرانسوی است که به خاطر طراحی مدهای قدرتمند دهه 1980 خود شهرت دارد و به طور گسترده ای با معرفی یک روند یا دسته بندی جدید عطرهای خوش طعم در دهه 1990 شناخته می شود.

موسس تیری موگلر:

Manfred Thierry Mugler طراح مد، مدیر خلاق و مشاور خلاق فرانسوی بود که در دهه 1970 خانه مد خود را راه اندازی کرد. وی در سال ۱۹۴۸ در استراسبورگ فرانسه به دنیا آمد. در سن 9 سالگی شروع به مطالعه رقص کلاسیک کرد و در 14 سالگی برای اپرای راین (Opéra National du Rhin) به گروه باله پیوست. او همچنین در نوجوانی آموزش طراحی داخلی را در مدرسه هنرهای تزئینی استراسبورگ آغاز کرد. وی در ۲۴ سالگی به پاریس نقل مکان کرد و به عنوان طراح آزاد شروع به کار کرد. موگلر در دهه 1960 برای بوتیک های Mr.Freedom و سریال Mother Wouldn't Like It طراحی کرد. اولین مجموعه شخصی او برای زنان در سال 1973 تولید شد و در سال 1978 اولین بوتیک خود را در پاریس افتتاح کرد.

موگلر آشکارا همجنسگرا بود و پس از خروج از دنیای مد، منزوی شد و تنها نام کوچک خود (مانفرد) را به رسمیت می شناخت. در سال 2019، او گفت که "تیری موگلر" تنها یک برچسب و یک برند است. موگلر چندین تصادف داشت که ظاهر او را به شدت تغییر داده بود. وی در ژانویه 2022 و در سن 73 سالگی در محل اقامت خود در وینسنس پاریس به مرگ طبیعی درگذشت.

تاسیس کمپانی تیری موگلر:

تیری موگلر پس از تاسیس برند خود در دهه 1970، به‌ سرعت در دهه‌های بعد به دلیل رویکرد آوانگارد، معماری و تئاتری او به مد لباس به شهرت رسید. او یکی از اولین طراحانی بود که از تنوع در کت واک های خود حمایت کرد، که اغلب با نژادپرستی و سن پرستی مقابله می کرد و از مدل های غیر سنتی مانند درگ کوئین ها، کارگرهای جنسی و زنان تراجنسیتی استفاده می کرد. در سال 1978، او اولین بوتیک خود را در پاریس افتتاح کرد و به سرعت توجه همگان را به عنوان یکی از افراطی‌ ترین تیپ طراحان به خود جلب کرد. در آغاز کار خود، او برای مایکل جکسون، مدونا، گریس جونز، دیوید بووی و دایانا راس، لباس طراحی کرد. در سال 1992، او کارگردانی و طراحی لباس موزیک ویدیوی "Too Funky" جورج مایکل را بر عهده گرفت. در حالیکه در همان سال عطر Angel را نیز راه اندازی کرد که به یکی از پرفروش ترین عطرهای قرن بیستم تبدیل شد. مجموعه مد لباس پاییز 1995 موگلر به مناسبت بیستمین سالگرد برند او، در محل برگزاری Cirque d’Hiver در پاریس به روی صحنه رفت و به دلیل داشتن بیش از 300 ظاهر طراحی شده، طراحی صحنه استادانه، ده ها سوپرمدل برجسته و اجرای جیمز براون به عنوان "وودستاک مد" شناخته شد. او همچنین لباس‌هایی را برای تور جهانی I Am بیانسه طراحی و یک طرح برای کیم کارداشیان برای پوشیدن در مت گالا 2019 خلق کرد.

موگلر همچنین فیلم های کوتاه، فیلم های تبلیغاتی و کلیپ های ویدئویی را کارگردانی کرد. او به طور مرتب لباس هایی برای کمدی های موزیکال، کنسرت ها، اپرا و تئاتر (از جمله مکبث) طراحی می کرد. او همچنین اولین فیلم تبلیغاتی را برای یکی از عطرهای خود به نام Alien ساخت. در سال 2002، او از این برند بازنشسته شد، اما در سال 2013 به عنوان مشاور خلاق برند بازگشت.

خط تولید عطر تیری موگلر:

اولین عطر تیری موگلر در سل 1992 به نام آنجل معرفی شد و با نت‌ های شیرین و خوراکی‌ اش، دنیای عطر را به آتش کشید. آنجل که تأثیر زیادی بر صنعت عطر دهه 1990 داشت و تأثیرات آن تا قرن بیست و یکم گسترش یافت، همچنان در بین زنان و مردان پرفروش است. این عطر در سال 2007 وارد تالار مشاهیر جوایز فیفی شد. اولین رایحه رسمی مردانه موگلر نیز با نام A*Men در سال 1996 معرفی شد. تیری موگلر تا کنون بیش از 160 عطر گوناگون طراحی کرده است.