منو
سبد خرید

پیشنهادات ویژه

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اگنر کارا میا:عطر اگنر کارا میا-AIGNER Cara Mia عطری کلاسیک با ترکیب خارق العاده و منحصربه فرد، برای خانم هایی که بدنبال یک چیز خاص با خاطر جمعی فراوان هستند. ادکلن اگنر کارا میا عطری بسیار پیچیده، نفیس، تازه و با نهایت اغواگری که بیانگر یک عشق واقعی است. کارا میا که در زبان ..
1,950,000 تومان 1,750,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر آمواج اوپوس 5:عطر آمواج اوپوس 5-AMOUAGE OPUS V پنجمین عطر از مجموعه Library آمواج است که به عنوان یکی از شاهکارهای این برند نام برده می شود. این مجموعه برگرفته از یک کتابخانه با گنجینه های پنهان است که ما را به کاوش بیشتر وا می دارد. ادکلن آمواج اوپوس پنج عطری گلی و چوبی..
9,800,000 تومان 8,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج اوپوس 6:عطر آمواج اوپوس 6-AMOUAGE OPUS VI ششمین عطر از مجموعه Library آمواج است که برگرفته از یک کتابخانه با گنجینه های پنهان می باشد که ما را به کاوش بیشتر وا می دارد و از طبیعت و عشق رمانتیک سخن می گوید. ادکلن آمواج اوپوس شش عطری که قدرت سحرانگیز عنبر را تجل..
9,800,000 تومان 8,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج اوپوس 8:عطر آمواج اوپوس 8-AMOUAGE OPUS VIII هشتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که با الهام از Trompe l’oeil (در فرانسه به معنای خطای دید و گفتگویی میان واقعیت و خیال می آفریند، در واقع یک تکنیک هنری است که تصاویر واقعی را با استفاده از نور خیالی، سه بعدی نمایش می دهد).&n..
9,800,000 تومان 8,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن:ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن-ANTONIO BANDERAS QUEEN of SEDUCTION عطری گلی که به ملکه جذابیت شهره است و مخصوص زنانی است که می خواهند کانون توجه اطرافیان قرار گیرند. عطری که حس و حال همه جانبه ملکه اغواگری را تراوش می کند. اد..
1,150,000 تومان 990,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن ابسولوت:ادکلن آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن ابسولوت-ANTONIO BANDERAS KING of SEDUCTION ABSOLUTE نسخه پرقدرت و غلیظ تر ادکلن کینگ آف سداکشن و جسورانه ترین اعمال اغواگری که در یک عطر ثبت شده است. آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن ابسولوت..
1,150,000 تومان 1,050,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت تمپتیشن:ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت تمپتیشن-ANTONIO BANDERAS Her Secret TEMPTATION عطر فریبنده و اغواکننده ای که هر شخصی را به خود جلب می کند. با این عطر جرأت کنید تسلیم وسوسه شوید! ادکلن آنتونیو باندراس سکرت تمپتیشن زنانه به عنوان رایحه ای گل..
1,150,000 تومان 1,050,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر آرماف فوتورا لا هوم:عطر آرماف فوتورا لا هوم-ARMAF FUTURA LA HOMME عطری ماندگار و ایده آل برای مردانی که بدنبال آینده ای درخشان هستند. عطر آرماف فوتورا لا هوم با یک ترکیب ظریف اما در عین حال مردانه که با رایحه آرامش بخش مریم گلی و اسطوخودوس و طراوت و تازگی ترنج آغاز می شود و د..
850,000 تومان 770,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر آرماف فوتورا لا هوم اینتنس:عطر آرماف فوتورا لا هوم اینتنس-ARMAF FUTURA LA HOMME INTENSE عطری ماندگار و ایده آل برای مردانی که بدنبال آینده ای درخشان هستند. اگر می خواهید یک احساس فراموش نشدنی را تجربه کنید عطر آرماف فوتورا لا هوم اینتنس عطری کامل و انتخاب شما خواهد بود. ادکلن آرما..
950,000 تومان 850,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن آرماف هانتر مردانه:ادکلن آرماف هانتر مردانه-ARMAF HUNTER FOR MEN عطری چوبی با یک رایحه خیره کننده، پرقدرت و درخشان است. عطر آرماف هانتر با الهام از مردان تیزهوشی که مانند یک شکارچی که طعمه خود را شکار کرده، ساخته شد.ادکلن آرماف هانتر رایحه ای مشابه عطر لاگوست ال 12 بلانچ دارد. ..
800,000 تومان 700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر آرماف آورا:عطر آرماف آورا-ARMAF AURA عطری شرقی، مرموز و اعتیادآور است که جذابیت شما را دوچندان خواهد کرد. ادکلن آرماف آورا با ترکیبی نشاط آور مناسب همه مردان در تمام سنین می باشد. عطر آرماف آورا با رایحه خنک و باطراوت مرکبات و هل آغاز شده و در قلب، ترکیب گلهای معطر و فلفل و در نت اصلی ..
800,000 تومان 680,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن آرماف ایتالیانو اومو:ادکلن آرماف ایتالیانو اومو-ARMAF ITALIANO UOMO عطری شرقی و دارای رایحه ای شیک و مردانه است که با نت هایی چون ترنج، بنفشه و ریحان آغاز می شود. پس از گذشت اندک زمانی نت های اسطوخودوس، فلفل، شیرین بیان و مریم گلی اضافه شده و اندکی از عطر مرکباتی ترنج کاسته و تندی فل..
800,000 تومان 680,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف ایتالیانو دونا:عطر آرماف ایتالیانو دونا-ARMAF ITALIANO DONNA عطری شرقی و دارای رایحه ای شیک و زنانه است که با نت های ماندارین و شکوفه های پرتقال آغاز می شود و پس از گذشت اندک زمانی گلهای میخک، یاس و سوسن به آن اضافه شده و اندکی از حالت مرکباتی رایحه می کاهد. عطر آرماف ایتالی..
800,000 تومان 690,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن آزارو پور هوم:ادکلن آزارو پور هوم-AZZARO POUR HOMME یک عطر خالص، ناب، اغوا کننده و ساخته شده توسط ایتالیاییهای با ظرافت و دلفریب است. عطر آزارو پور هوم ترکیبی از یک عطر کلاسیک، در عین حال مدرن، شفاف و با ماندگاری بالا که از رایحه مرکبات و چوب ساخته شده است. ادکلن آزارو پور هوم ع..
1,700,000 تومان 1,550,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن آزارو سیلور بلک پور هوم:ادکلن آزارو سیلور بلک پور هوم-AZZARO SILVER BLACK POUR HOMME عطری دلفریب و جذاب با رایحه چوبهای خوشبو که مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش است. عطر آزارو سیلور بلک در ابتدا با رایحه باطراوت و تازه مرکبات آغاز می شود و سپس با اضافه شدن گشنیز، سرو کوهی..
1,500,000 تومان 1,350,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن آزارو پور هوم کلون اینتنس:ادکلن آزارو پور هوم کلون اینتنس-AZZARO POUR HOMME COLOGNE INTENSE نماد جذابیت و فریبندگی، درست مانند مردی است که آن را می پوشد. عطر آزارو پور هوم کلون اینتنس میل و شهوت زندگی را تحریک می کند. عطری مدرن و بسیار تازه که با ترکیب لیمو ترش، اسطوخودوس و..
2,100,000 تومان 1,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر باربری هر:عطر باربری هر-BURBERRY Her ستون جدیدی از عطر باربری و اولین عطر است که با بسته بندی و آرم جدید ارائه می شود. عطر باربری هر برای جلب روحیه جوانی شهر لندن، کلانشهر خلاق و مدرن طراحی شده است. ادکلن باربری هر ادوپرفیوم دارای روحیه سرزنده، پرماجرا و شجاع بوده و برای آن دسته از زنا..
4,300,000 تومان 4,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بولگاری گلدیا د رومن نایت ابسولوت سنشوال:عطر بولگاری گلدیا د رومن نایت ابسولوت سنشوال-BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT Absolute نسخه غلیظ و پرقدرت تر عطر گلدیا رومن نایت است که با تغییرات جزئی نسبت به نسخه قبلی عرضه شد. عطر بولگاری گلدیا رومن نایت ابسولوت مظهر افسون گری و عطری ..
3,400,000 تومان 3,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن کارولینا هررا سی اچ اسپرت مردانه:ادکلن کارولینا هررا سی اچ اسپرت مردانه-CAROLINA HERRERA CH MEN SPORT نسخه اسپرت عطر CH مردانه است که طراوت و شادابی را به شما هدیه می کند. مردی که عطر سی اچ اسپرت را انتخاب می کند دارای شخصیتی خاص، دلسوز و پویا و همچنین خوش سیماست که در تمام..
2,600,000 تومان 2,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر کلویی لاو استوری:عطر کلویی لاو استوری-Chloe LOVE STORY عطری جذاب و دلفریب و مخصوص خانمهای رمانتیک و عاشق است. عطر کلویی لاو استوری از عاشقانه های شهر پاریس و قفل های عشق که عاشقان روی پل معروف Pont des Arts می زنند تا به مرادشان برسند، الهام گرفته است. بطری عطر کلویی لاو..
4,000,000 تومان 3,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دیزل بد:ادکلن دیزل بد-DIESEL BAD عطری جسور، پیچیده و اعتیادآور است. دیزل بد ظاهرا اولین عطری است که با ترکیب خاویار و تنباکو ساخته شده که به نوعی آن را منحصر به فرد کرده و به عنوان "بازی اغواگری" شناخته می شود. عطر دیزل بد با هجوم هیجان انگیز نت های مرکبات و ادویه های ..
2,600,000 تومان 2,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن میس دیور بلومینگ بوکت:ادکلن میس دیور بلومینگ بوکت-Miss Dior BLOOMING BOUQUET نسخه دیگری از مجموعه عطرهای میس دیور می باشد که در واقع ادای دینی به شور و احساس افسانه ای کریستین دیور است. ادکلن میس دیور بلومینگ بوکت عطری فریبنده و دلربا مانند یک لباس گلدوزی شده با هزاران..
6,100,000 تومان 5,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس مردانه:عطر دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس مردانه-D&G light blue eau intense POUR HOMME نسخه غلیظ تر و بادوام تر عطر محبوب و پرطرفدار لایت بلو است که نسبت به نسخه قبلی از رایحه تندتری برخوردار است. ادکلن لایت بلو اینتنس مردانه عطری که از دریای مدی..
3,500,000 تومان 3,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن دلچه گابانا پور هوم:ادکلن دلچه گابانا پور هوم-Dolce & Gabbana POUR HOMME عطری کلاسیک و زیباست که با الهام از استایل مردان ایتالیایی تولید شد. هرم بویایی عطر دلچه گابانا پور هوم مردانه مخصوص یک مرد مدیترانه ای عاشق که قادر است تصویر جذابی از احساسات درونی و پنهانی خود را..
3,000,000 تومان 2,700,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 59 (3 صفحه)