منو
سبد خرید

عطر جیانفرانکو فره

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر فره این د مود فور لاو زنانه: عطر فره این د مود فور لاو زنانه-FERRE In the mood for love تحت عنوان یک پروژه در سال 2009 مورد بررسی قرار گرفت تا از هر حیث منحصر به فرد و بسیار جدید باشد. ادکلن فره این د مود فور لاو زنانه توانست عنوان خاص ترین عطر را در همان سال به خود اختصاص دهد..
10,300,000 تومان
ادکلن فره این د مود فور لاو مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن فره این د مود فور لاو مردانه: ادکلن فره این د مود فور لاو مردانه-FERRE In the mood for love MAN عطری چوبی و شرقی و نسخه زنانه و مکمل عطر این د مود فور لاو زنانه است. ادکلن فره این د مود فور لاو مردانه پاسخی به پافشاری برای رهایی از عشق رمانتیک است. ادکلن این د..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن فره این د مود فور لاو پیور: ادکلن فره این د مود فور لاو پیور-FERRE In the mood for love PURE عطری بسیار احساسی و عاطفی است که مخصوص خانمهای عاشق و رمانتیک بخصوص اگر رابطه عاطفی و عاشقانه ی نزدیکی دارند. عطر فره این د مود فور لاو پیور با رایحه پر انرژی و دلربا، بیانگر عش..
6,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن فره این د مود فور لاو تندر: ادکلن فره این د مود فور لاو تندر-FERRE In the mood for love TENDER بعد از تولید موفق نسخه های In the mood for love در سال 2009 و In the mood for love PURE در سال 2010، توجه همگان را به مجموعه عطرهای این د مود فور لاو بیشتر از قبل بخود جلب کرد. ادک..
6,900,000 تومان 4,900,000 تومان
ادکلن فره فور من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن فره فور من: ادکلن فره فور من-FERRE FOR MEN عطری مجلل و مدرن و بسیار منحصر به فرد است که بعد از تولید موفق عطر فره زنانه، بعنوان زوج آن روانه بازار شد. ادکلن فره مردانه با رایحه ای خاص از یک نوع گیاه کمیاب به نام زنبق سیاه که در بیابانهای خاورمیانه رشد می کند ساخته شده است. ع..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن فره بلک: ادکلن فره بلک-FERRE BLACK FOR MEN عطری چوبی و ادویه ای و جایگزین مناسبی برای نسخه قدیمی ادکلن فره مردانه است. ادکلن فره بلک مردانه با پخش بوی بالا قطعا رضایت مردان شیک پوش و سخت پسند را بدست خواهد آورد. هر مردی گاهی اوقات به رایحه ای درجه یک احتیاج دارد، چ..
4,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن فره آکوا آزورا: ادکلن فره آکوا آزورا-FERRE ACQUA AZZURRA FOR MEN با الهام از جزیره جادویی و مرموز کاپری در ایتالیا که جزیره ای بسیار وسوسه انگیز با طبیعتی ناب و چشم نواز در میان آبهای نیلگون و شفاف مدیترانه است و دارای تپه های لاجوردی رنگ که روی بطری و جعبه بیرونی نیز آینه کاری ش..
4,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن جیانفرانکو فره له اومو: ادکلن جیانفرانکو فره له اومو-GIANFRANCO FERRE L’Uomo عطری با ظرافت، ساده و پر قدرت است که مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش طراحی شد. ادکلن فره له اومو با الهام از یونیفرمهای جیانفرانکو فره که اولین بار در سال 1982 تولید شد، ساخته شده است. عطر جی..
3,800,000 تومان
عطر فره زنانه ادو پرفیوم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر فره زنانه ادو پرفیوم: عطر فره زنانه ادو پرفیوم-FERRE عطری دلفریب، مجلل، شهوانی، درخشان و در عین حال رسمی است که زنبق نقش کلیدی در رایحه آن دارد. زنبق مظهر هنر و الهه شعر و موسیقی و سمبل اشرافیت است. ادکلن فره ادو پرفیوم با ترکیبی بسیار رمانتیک و با ماندگاری بالاست که مخصو..
0 تومان
ادکلن فره رز پرنسس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن فره رز پرنسس: ادکلن فره رز پرنسس-FERRE ROSE PRINCESSE نسخه جدید و مدرن عطر فره ادو پرفیوم است که بر پایه گل رز بوده و به عنوان نماد بی چون و چرای زنانگی نام برده می شود. ادکلن فره رز پرنسس بعنوان نماد زنانگی، لذت، انرژی و در عین حال آرامش است. عطر فره رز پرنسس مناسب برای دخت..
0 تومان
ادکلن فره جی اف فره لویی هیم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن فره جی اف فره لویی هیم: ادکلن فره جی اف فره لویی هیم-FERRE GF FERRE LUI-HIM با شعار به جلو حرکت کن! بازتابی است از ماهیت واقعی مردی که از زندگیش لذت می برد. GF حک شده روی این عطر نه تنها از نام جیانفرانکو فره الهام گرفته بلکه برگرفته از Go Forward "رو به جلو" می باشد.&n..
0 تومان
ادکلن فره جی اف فره لی هر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی فره ادکلن جی اف فره لی هر: ادکلن فره جی اف فره لی هر-FERRE GF FERRE LEI-HER با شعار به جلو حرکت کن! بازتابی است از ماهیت واقعی زنی که از زندگیش لذت می برد. GF حک شده روی این عطر نه تنها از نام جیانفرانکو فره الهام گرفته بلکه برگرفته از Go Forward "رو به جلو" می باشد.&nbs..
0 تومان
عطر جیانفرانکو فره کامیسیا 113
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جیانفرانکو فره کامیسیا 113: عطر جیانفرانکو فره کامیسیا 113-GIANFRANCO FERRE CAMICIA با الهام از مبارزه و دوئل با شمشیر و ادای احترامی به طراحی های عجیب و غریب و تلفیقی از ظرافت و شجاعت است. ایده تولید عطر فره کامیسیا که در زبان ایتالیایی (کامیچیا) به معنای پیراهن می باشد، ..
0 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
جیانفرانکو فره

درباره عطر جیانفرانکو فره:

کمپانی جیانفرانکو فره که معمولاً به عنوان FERRE شناخته می شود، یک خانه مد ایتالیایی است که توسط Gianfranco Ferre در سال 1978 در میلان ایتالیا تاسیس شد. جیانفرانکو فره طراحی و تولید پوشاک، ساعت، جواهرات، لوازم جانبی، عینک، کیف و کفش، دکوراسیون داخلی منزل و عطر و ادکلن را در دست دارد و یکی از برندهای مطرح مد و فشن در ایتالیا محسوب می شود. جیانفرانکو فره در سال 1984 با تولید اولین عطر به نام Gianfranco FERRE زنانه و چند سال بعد با تولید نسخه مردانه اش قدم به دنیای عطر و ادکلن نهاد. جیانفرانکو فره همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از مشهورترین و برترین عطرهای فره می توان به سری عطرهای این د مود فور لاو اشاره کرد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر جیانفرانکو فره مردانه:

  • ادکلن فره این د مود فور لاو مردانه: عطری چوبی و شرقی و نسخه زنانه و مکمل عطر این د مود فور لاو زنانه است. ادکلن فره این د مود فور لاو مردانه پاسخی به پافشاری برای رهایی از عشق رمانتیک است. ادکلن این د مود فور لاو مردانه با رایحه پرقدرت، جذاب و پرانرژی است که مخصوص مردان سخت پسند ساخته شد.
  • ادکلن فره فور من: عطری مجلل و مدرن و بسیار منحصر به فرد است که بعد از تولید موفق عطر فره زنانه، بعنوان زوج آن روانه بازار شد. ادکلن فره مردانه با رایحه ای خاص از یک نوع گیاه کمیاب به نام زنبق سیاه که در بیابانهای خاورمیانه رشد می کند ساخته شده است.

بهترین و پرفروش ترین های عطر جیانفرانکو فره زنانه:

  • عطر فره این د مود فور لاو زنانه: تحت عنوان یک پروژه در سال 2009 مورد بررسی قرار گرفت تا از هر حیث منحصر به فرد و بسیار جدید باشد. ادکلن فره این د مود فور لاو زنانه توانست عنوان خاص ترین عطر را در همان سال به خود اختصاص دهد تا پروژه با موفقیت روبرو شود.
  • ادکلن فره این د مود فور لاو پیور: عطری بسیار احساسی و عاطفی است که مخصوص خانمهای عاشق و رمانتیک بخصوص اگر رابطه عاطفی و عاشقانه ی نزدیکی دارند. عطر فره این د مود فور لاو پیور با رایحه پر انرژی و دلربا، بیانگر عشق ناب و بی پیرایه است.
  • ادکلن فره این د مود فور لاو تندر: عطری تازه و آرامش دهنده است که شادابی را به شما هدیه می کند. ادکلن فره این د مود فور لاو تندر با ترکیبی ناب از آکوردهای میوه ای و گلی است که باعث طراوت و تازگی جسم و روح می شود. 

قیمت عطر جیانفرانکو فره:

قیمت ادکلن های فره بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند، هرچند از کیفیت بالا و مواد درجه یک ساخته می شود. تمرکز اصلی جیانفرانکو فره بروی محصولات مد و فشن می باشد و مانند اکثر برندها به سرعت و به هر قیمتی عطر تولید نمی کند. ادکلن جیانفرانکو فره با قیمت نسبتا مناسبش طرفداران بسیاری در سراسر دنیا خصوصا برای عطرهای زنانه فره جذب کرده است.

تاریخچه برند جیانفرانکو فره (عطر فره):

جیانفرانکو فره یک طراح ایتالیایی بود که لقب "معمار مد" را هم به خاطر طراحی هایش و هم به دلیل سابقه معماری خود به دست آورد. فره تقریباً بلافاصله در صنعت مد شروع به کار کرد و در ابتدا لوازم جانبی و سپس بارانی طراحی می کرد و با تاسیس شرکت شخصی خود به نام Baila، در سال 1974 به طراحی مد زنان پیوست. اولین مجموعه زنانه با امضای او در سال 1978 به نمایش درآمد و این آغاز کار برند فره شد.

موسس جیانفرانکو فره:

Gianfranco Ferre در سال 1944 در لگنانو میلان، در شمال ایتالیا به دنیا آمد. وی اولین فرزند لوئیجی فره و آندره آ مروسی بود. او در liceo Scientifico لگنانو شرکت کرد و سپس از سال 1963 در دانشگاه پلی تکنیک میلان در مرکز شهر میلان، در رشته معماری تحصیل کرد و در سال 1969 فارغ التحصیل شد. وی سپس بصورت مستقل طراحی و تولید پوشاک در عرصه مد و فشن را آغاز کرد و برای کارل لاگرفلد و الیو فیوروچی طراحی می کرد. جیانفرانکو فره در سال 1973 برای تحقیقات و تکمیل مطالعات خود به هند رفت و تجربه جدید و کاربردی را کسب نمود و پس از بازگشت با فرانکو ماتولی آشنا شد که صاحب خانه مد خود بود و برای وی نیز طراحی می کرد. فره در سال 1977 مشغول طراحی و ساخت جواهرآلات برای اشخاص نامداری چون Walter Albini و Christiane Bailly شد. جیانفرانکو فره در سالهای 1989 تا 1996 علاوه بر برند خود، بعنوان مدیر طراحی کمپانی دیور منصوب شد و بین پاریس و میلان در رفت و آمد بود.

جانفرانکو فره در سال 2007 در سن 62 سالگی و در اوج دوران حرفه ای خود بر اثر خونریزی مغزی درگذشت و خانه مد فره زیر نظر مدیران خلاق فعلی، استفانو سیترون و فدریکو پیاجی بکار خود ادامه داد.

تاسیس کمپانی جیانفرانکو فره:

فره در سال 1978 موفق به تاسیس کمپانی Gianfranco FERRE گشت و اولین محصول خود را که پوشاک زنانه و لوازم جانبی بود تولید و در سال 1982 خط تولید پوشاک مردانه را راه اندازی نمود. ارتباط معماری و طراحی مد در طرح های فره از طریق ساختارهای سفت و سخت و خطوط شفاف آنها خود را نشان داد. او بیشتر به خاطر پیراهن های چین دار و سفید خود مشهور است. پیراهن هایی ساده، با ظرافت که با سرآستین های موج دار تزئین شده است. فره با پیوستن به آکادمی دوموس، در شهر میلان، به عنوان استاد موسس گروه طراحی مد، ارتباط بین معماری و مد را تقویت کرد.

فره شش بار برنده جایزه معتبر مد "Occhio d'Oro" (چشم طلایی) برای بهترین طراح ایتالیایی شد و اولین مجموعه هنری او برای مد دیور جایزه De D'Or (انگشت شست طلایی) را دریافت کرد. فره محصولات خود را در 17 بوتیک منحصر به فرد در سراسر جهان توزیع می کند و در مجموع بیش از 250 نقطه فروش دارد.

خط تولید عطر جیانفرانکو فره:

فره در سال 1984 خط تولید عطر و ادکلن خود را توسط ITF Cosmetics راه اندازی نمود و با معدود تولیداتی که روانه بازار کرده است، طرفداران بسیاری را جذب کرد. تاکنون جیانفرانکو فره در حدود 30 عطر تولید کرده که محبوبترین و پرفروش ترین عطرهای فره را در فروشگاه عطرکیش ملاحظه می فرمایید.