منو
سبد خرید

عطر ون کلیف اند آرپلز

ادکلن ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت: ادکلن ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris الهام گرفته از شبهای رویایی و عاشقانه پاریس است. طراحی منحصر به فرد و خیره کننده بطری ادکلن میدنایت این پاریس بصورت تاریکی در شب ب..
0 تومان
عطر ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو پرفیوم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو پرفیوم: عطر ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو پرفیوم-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris الهام گرفته از شبهای رویایی و عاشقانه پاریس است. طراحی منحصر به فرد و خیره کننده بطری ادکلن میدنایت این پاریس بصورت تاریکی در شب به ..
0 تومان
ادکلن ون کلیف اند آرپلز این نیویورک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن ون کلیف اند آرپلز این نیویورک: ادکلن ون کلیف اند آرپلز این نیویورک-Van Cleef & Arpels in New York از کلان شهر نیویورک و سبک زندگی در این شهر الهام گرفته، درست مانند عطر میدنایت این پاریس که الهام گرفته از شبهای پاریس بود. ادکلن ون کلیف این نیویورک عطری خارق العاده و کاریزماتی..
0 تومان
ادکلن ون کلیف اند آرپلز مورمور
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن ون کلیف اند آرپلز مورمور: ادکلن ون کلیف اند آرپلز مورمور-Van Cleef & Arpels Murmure عطری با وقار و ظریف است که نجوا کننده ی رایحه گلهای تازه و با طراوت می باشد. مورمور که در زبان فرانسه به معنای زمزمه است، مخصوص زنان کلاسیک و مشکل پسند می باشد. عطر ون کلیف اند آرپلز مورم..
0 تومان
ادکلن ون کلیف اند آرپلز تزار
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن ون کلیف اند آرپلز تزار: ادکلن ون کلیف اند آرپلز تزار-Van Cleef & Arpels TSAR عطری بی پایان، چوبی و با وقار است که مخصوص مردان با اصالت و جنتلمن تولید شد. ادکلن تزار عطری بین مدرنیته و کلاسیک و در قیاس با دیگر محصولات این برند در نگاه اول به شما چشمک می زند. ادکلن تزار با..
0 تومان
ادکلن ون کلیف اند آرپلز پور هوم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ون کلیف اند آرپلز پور هوم: ادکلن ون کلیف اند آرپلز پور هوم-Van Cleef & Arpels pour homme عطر کلاسیک و چرمی و بی نهایت ماندگاری است که رایحه چرم آن زمانی به شدت محبوب بود. ادکلن ون کلیف اند آرپلز پور هوم عطری مناسب مردان کلاسیک، اصیل و با کاریزما می باشد. عطر ون کلیف اند آر..
0 تومان
عطر ون کلیف اند آرپلز فیری
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز فیری: عطر ون کلیف اند آرپلز فیری-Van Cleef & Arpels Feerie عطری درخشان و لوکس است که با هوس، درون بطری دیدنی و جذابش حرکت می کند و یک روح بی پایان را نمایان می سازد. عطر ون کلیف اند آرپلز فیری الهام گرفته از رویای نیمه شب تابستان و جواهرات پر زرق و برق ون..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز فیری روبیس: عطر ون کلیف اند آرپلز فیری روبیس-Van Cleef & Arpels Feerie Rubis نسخه دیگری از عطر ون کلیف فیری است که به تحقق رویاها، حفاظت از شر و بدی و ترویچ شادابی و شکوه باور دارد. روبیس در لغت به معنای یاقوت سرخ بوده و نماد عشق و شور می باشد. ..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز روه: عطر ون کلیف اند آرپلز روه-Van Cleef & Arpels REVE عطری شرقی از گلها و میوه های تازه است که رویاهای شما را برای داشتن عطری قابل توجه، محقق می سازد. ادکلن ون کلیف اند آرپلز روه عطری سرزنده و چند وجهی که به "دنیای رویاها" معروف است. نت‌ های ابتدایی آن ش..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز روه الکسیر: عطر ون کلیف اند آرپلز روه الکسیر-Van Cleef & Arpels REVE Elixir نسخه غلیظ با دوام و احساسی تر عطر ون کلیف روه است که بیانگر یک جهان رویایی در یک باغ جادویی پر از سوسن می باشد. REVE در فرانسه به معنای خواب و رویاست و عط..
7,900,000 تومان
عطر ون کلیف اند آرپلز اورینس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز اورینس: عطر ون کلیف اند آرپلز اورینس-Van Cleef & Arpels ORIENS عطری با شکوه، پر رمز و راز، زیبا و ماندگار است و شما را به سفری هیجان انگیز و فریبنده دعوت می کند. ادکلن اورینس عطری بسیار احساسی و نمایانگر هزاران خورشید تابنده است و این اثباتگر گرانبها..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز مونلایت پچولی: عطر ون کلیف اند آرپلز مونلایت پچولی-Van Cleef & Arpels MOONLIGHT PATCHOULI از سری مجموعه عطرهای نفیس، کمیاب و مجلل کوتور ون کلیف است که با الهام از نعناع هندی زیر نور مهتاب ساخته شد. زیبایی طبیعت که همیشه منبع اصلی الهام برای جواه..
9,800,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز مونلایت رز: عطر ون کلیف اند آرپلز مونلایت رز-Van Cleef & Arpels MOONLIGHT ROSE از سری مجموعه عطرهای نفیس، کمیاب و مجلل کوتور ون کلیف است که با الهام از گل رز زیر نور مهتاب ساخته شد. زیبایی طبیعت که همیشه منبع اصلی الهام برای جواهرات ون کلیف و آر..
0 تومان
عطر ون کلیف اند آرپلز ارکید لدر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر ون کلیف اند آرپلز ارکید لدر: عطر ون کلیف اند آرپلز ارکید لدر-Van Cleef & Arpels ORCHID LEATHER از سری مجموعه عطرهای نفیس، کمیاب و مجلل کوتور ون کلیف است که از ترکیب غالب دو نت ارکیده و چرم ساخته شد. زیبایی طبیعت که همیشه منبع اصلی الهام برای جواهرات ون کلیف ..
0 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
ون کلیف اند آرپلز

درباره عطر ون کلیف اند آرپلز:

Van Cleef & Arpels یک شرکت فرانسوی لوکس جواهرات، ساعت و عطر است که توسط آلفرد ون کلیف به همراه پدر و برادر همسرش سالومون و چارلز آرپلز در سال 1896 تأسیس شد. آنها اولین فروشگاه خود را در میدان معتبر وندوم پاریس در سال 1906 افتتاح کردند. این برند به دلیل استفاده از سنگ های قیمتی و تخصص و نوآوری خود در سنگ سازی شهرت یافت. ون کلیف اند آرپلز با تولید جواهرات و سپس ساعت کار خود را آغاز و رفته رفته فروشگاههای خود را در سایر کشورها گسترش داد. این برند پس از تولید جواهر و ساعت خط تولید عطر و ادکلنش را در سال 1976 راه اندازی نمود.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر ون کلیف اند آرپلز مردانه:

  • ادکلن ون کلیف اند آرپلز تزار: عطری بی پایان، چوبی و با وقار است که مخصوص مردان با اصالت و جنتلمن تولید شد. ادکلن تزار عطری بین مدرنیته و کلاسیک و در قیاس با دیگر محصولات این برند در نگاه اول به شما چشمک می زند.
  • عطر ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس: الهام گرفته از شبهای رویایی و عاشقانه پاریس است. طراحی منحصر به فرد و خیره کننده بطری ادکلن میدنایت این پاریس بصورت تاریکی در شب به همراه نورهای درخشانی است که بیانگر آسمان پر ستاره شهر پاریس در شب می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر ون کلیف اند آرپلز زنانه:

  • عطر ون کلیف اند آرپلز فیری: عطری درخشان و لوکس است که با هوس، درون بطری دیدنی و جذابش حرکت می کند و یک روح بی پایان را نمایان می سازد. عطر ون کلیف اند آرپلز فیری الهام گرفته از رویای نیمه شب تابستان و جواهرات پر زرق و برق ون کلیف می باشد.
  • عطر ون کلیف اند آرپلز روه: عطری شرقی از گلها و میوه های تازه است که رویاهای شما را برای داشتن عطری قابل توجه، محقق می سازد. ادکلن ون کلیف اند آرپلز روه عطری سرزنده و چند وجهی که به "دنیای رویاها" معروف است.

قیمت عطر ون کلیف اند آرپلز:

قیمت ادکلن های ون کلیف اند آرپلز بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه ون کلیف اند آرپلز یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای ون کلیف اند آرپلز تحت تاثیر فعالیت اصلی برند که تولید جواهرات است و با الهام از سنگهای زینتی ساخته می شوند.

تاریخچه برند ون کلیف اند آرپلز (عطر ون کلیف اند آرپلز):

ون کلیف اند آرپلز یک کمپانی جواهرات لوکس فرانسوی است که در سال 1896 توسط الماس تراش هلندی، آلفرد ون کلیف و پدر همسرش سالومون آرپلز در پاریس تأسیس شد. در پی ازدواج آلفرد ون کلیف و استل آرپلز این شراکت بوجود آمد که منجر به تاسیس اولین فروشگاه خود در میدان وندوم پاریس در سال 1906 شد و اولین سرنوشت آنها را رقم زد. جواهرات آنها اغلب دارای گل، حیوانات و پری بود که توسط چهره های شاخص آن زمان مانند گریس کلی، آوا گاردنر، فرح پهلوی، اوا پرون، الیزابت تیلور، دوشس ویندزور و ملکه نازلی مصر پوشیده شد.

موسس ون کلیف اند آرپلز:

Alfred Van Cleef در سال 1872 در پاریس متولد شد. پدر وی یک سنگ تراش بود و او را یک الماس تراش ماهر تربیت کرد. آلفرد ون کلیف در سال 1895 در پیوندی عاشقانه با استل آرپلز، دختر سالومون آرپلز، فروشنده سنگ های قیمتی، زمینه ساز راه اندازی برند خود شدند. آنها با روحیه پیشگام و اشتیاق خود به سنگ های قیمتی برای ایجاد نام تجاری جواهرات، برند ون کلیف اند آرپلز را تاسیس کردند.

پس از آنکه در سال 1938، ون کلیف از دنیا رفت دخترش جانشین وی شد تا همچنان با قدرت این برند قدیمی را پایدار نگه دارد. 

تاسیس کمپانی ون کلیف اند آرپلز:

ون کلیف اند آرپلز متشکل از آلفرد ون کلیف و سالومون آرپلز و پسرش چارلز آرپلز در سال 1896 در پاریس تأسیس شد. در سال 1906، پس از مرگ سالومون آرپلز، آلفرد و دو فرزند سالومون، چارلز و جولین، اولین بوتیک این برند را در خیابان وندوم، روبروی هتل ریتز، افتتاح کردند. سومین برادر آرپلز، لوئیس آرپلز نیز در سال 1913 به این شرکت پیوست. این مکان بسیاری از اشراف اروپایی را که عاشق خلاقیت های ون کلیف و آرپلز بودند جذب کرد و از این طریق به انتشار قطعات جاودانه Maison در جهان کمک کرد. Van Cleef & Arpels به طور مداوم از مجموعه گسترده ای از سنگ های قیمتی در جواهرات خود از جمله الماس، یاقوت کبود و کارنلین استفاده می کند.

ون کلیف اند آرپلز بوتیک‌های دیگری را به سرعت افتتاح کرد و در سال 1925، یک دستبند با رزهای قرمز و سفید از یاقوت و الماس ساختند که برنده جایزه بزرگ نمایشگاه بین المللی هنرهای مدرن صنعتی و تزئینی شد. دختر آلفرد و استر، رنه، مدیریت هنری شرکت را در سال 1926 بر عهده گرفت. ون کلیف اند آرپلز اولین جواهرساز فرانسوی بودند که در ژاپن و چین بوتیک افتتاح کردند. در سال 1966، آنها وظیفه ساخت تاج ملکه فرح پهلوی را برای تاجگذاری او در سال 1967 بر عهده گرفتند. تیمی به ایران اعزام شد تا سنگهای اصلی را برای استفاده برای تاج انتخاب کنند. پس از 11 ماه کار، تاج ساخته شده از مخمل زمرد با 36 زمرد، 36 یاقوت، 105 مروارید و 1469 الماس را به ملکه اهدا کردند.

امپراتوری ون کلیف و آرپلز بین سال‌های 1909 و 1939 به چندین بوتیک دیگر گسترش یافت. در سال 1942، خانواده آرپلز به ایالات متحده مهاجرت کردند و اولین بوتیک آمریکایی خود را در نیویورک افتتاح کردند. این شرکت در نهایت به آسیا گسترش یافت و تا سال 1999 تحت اداره و مدیریت اعضای خانواده باقی ماند، زمانی که توسط Compagnie Financière Richemont S.A خریداری شد.

خط تولید عطر ون کلیف اند آرپلز:

First for Women اولین عطر ون کلیف اند آرپلز در سال 1976 طراحی شد که یک عطر بسیار محبوبی بود که در طول سال ها، الهام بخش افراد زیادی بشمار می رفت. عطرهای قابل توجه دیگر شامل عطرهای کلاسیک مردانه مانند تزار در سال 1989، فیری در سال 2008 و ... معرفی شد. ون کلیف اند آرپلز تا کنون 66 عطر گوناگون طراحی کرده است.