منو
سبد خرید

عطر پاکو رابان

جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن پاکو رابان وان میلیون:ادکلن پاکو رابان وان میلیون-pace rabanne 1 MILLION عطری بسیار احساس برانگیز، پرقدرت و پرزرق و برق است که با یک رایحه لذت بخش و درخشان آغاز می شود. عطر 1 میلیون، یک رایحه غرورآمیز، یک بیداری اغوا کننده و مقاومت ناپذیر است. هرگز برای ادکلن وان میلیو..
1,820,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر پاکو رابان لیدی میلیون:عطر پاکو رابان لیدی میلیون-paco rabanne Lady MILLION پس از عطر وان میلیون که یکی از محبوب ترین عطرهای عرضه شده در چند سال گذشته است، نسخه زنانه آن با الهام از طلا و ثروت انتظار می رفت. بالاخره دو سال پس از نسخه مردانه، بانوی معطر ظاهر شد، لیدی میلیون! ک..
1,910,000 تومان
عطر پاکو رابان وان میلیون ابسولوتلی گلد
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین
معرفی عطر پاکو رابان وان میلیون ابسولوتلی گلد:عطر پاکو رابان وان میلیون ابسولوتلی گلد-paco rabanne 1MILLION ABSOLUTELY GOLD نسخه جدیدتر ادکلن وان میلیون است که با رایحه غلیظ و شیرین تر تولید شد. ادکلن وان میلیون ابسولوتلی گلد عطری جذاب و فریبنده، بدلیل غلظت بالا و عطر خا..
0 تومان
عطر پاکو رابان لیدی میلیون ابسولوتلی گلد
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر پاکو رابان لیدی میلیون ابسولوتلی گلد:عطر پاکو رابان لیدی میلیون ابسولوتلی گلد-paco rabanne Lady MILLION ABSOLUTELY GOLD نسخه جدیدتر ادکلن لیدی میلیون است که با رایحه غلیظ و شیرین تر تولید شد. ادکلن لیدی میلیون ابسولوتلی گلد عطری جذاب و فریبنده، بدلیل غلظت ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پاکو رابان وان میلیون پرایو:"فرش قرمز، عکاس ها، پروژکتورها، هالیوود، پاریس، لندن، سن پطرزبورگ... یک نگاه، یک چشمک... دست در دست یکدیگر، باهم... می دوند و از دید پنهان می شوند. از دید وی او زیباست! سرشار از لذت، روح بخشعطر پاکو رابان وان میلیون پرایو-paco rabanne 1 MI..
1,967,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پاکو رابان لیدی میلیون پرایو:"فرش قرمز، عکاس ها، پروژکتورها، هالیوود، پاریس، لندن، سن پطرزبورگ... یک نگاه، یک چشمک... دست در دست یکدیگر، باهم... می دوند و از دید پنهان می شوند. از دید وی او زیباست! سرشار از لذت، روح بخشعطر پاکو رابان لیدی میلیون پرایو-paco ..
1,967,000 تومان
ادکلن پاکو رابان وان میلیون لاکی
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن پاکو رابان وان میلیون لاکی:ادکلن پاکو رابان وان میلیون لاکی-paco rabanne 1MILION LUCKY عطری دل انگیز، فریبنده و سرزنده و با ترکیبی احساس برانگیز است که به همراه نسخه زنانه اش (لیدی میلیون لاکی) روانه بازار شد. عطر وان میلیون لاکی بر خلاف ادکلن وان میلیون با الهام از فلز پلاتین ک..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر پاکو رابان لیدی میلیون لاکی:عطر پاکو رابان لیدی میلیون لاکی-paco rabanne Lady MILION LUCKY عطری دل انگیز، فریبنده و سرزنده و با ترکیبی احساس برانگیز است که به همراه نسخه مردانه اش (وان میلیون لاکی) روانه بازار شد. عطر لیدی میلیون لاکی بر خلاف ادکلن لیدی میلیون با الهام از فلز..
1,853,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن پاکو رابان وان میلیون اینتنس:ادکلن پاکو رابان وان میلیون اینتنس-paco rabanne 1MILLION INTENSE نسخه غلیظ و پرقدرت تر ادکلن وان میلیون است که با یک رایحه لذت بخش و درخشان آغاز شده و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد.طلا طلا طلا!پاکورابان درباره عطر وان میلیون..
1,853,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن پاکو رابان وان میلیون کلون:ادکلن پاکو رابان وان میلیون کلون-paco rabanne 1MILLION INTENSE نسخه خنک و انرژیک تر ادکلن وان میلیون است که با یک رایحه لذت بخش و درخشان آغاز می شود.طلا طلا طلا!پاکورابان درباره عطر وان میلیون کلون می گوید: “در تمام تمدن ها و مذاهب، ط..
1,517,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن پاکو رابان وان میلیون دلار:ادکلن پاکو رابان وان میلیون دلار-paco rabanne 1MILLION DOLLAR نسخه محدود و منحصر به فردی از عطر محبوب وان میلیون است که با الهام از دلار آمریکایی ساخته شد. ادکلن وان میلیون دلار عطری لوکس و جذاب است که با جسارت خاصی از شما می پرسد: "چه کسی رویای د..
1,573,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن پاکو رابان لیدی میلیون او مای گلد:ادکلن پاکو رابان لیدی میلیون او مای گلد-paco rabanne Lady MILLION EAU MY GOLD محصول دیگری از خانواده محبوب ادکلن لیدی میلیون از برند پاکو رابان است که با ظاهری متفاوت و بسیار خاص روانه بازار شد. ادکلن لیدی میلیون مای گلد عطری لوکس و لذت بخش و ال..
1,573,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و شیرین
Black XS عطری چوبی، قدرتمند و تحریک آمیز است که مخصوص مردان نسل جدید و مدرن و کسانی که قلب رئوفی دارند، در سال 2005 توسط Olivier Cresp و Rosendo Mateu طراحی شد. این عطر بی پروا با رایحه ای خاص و تکرار نشدنی از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد.رایحه اولیه: لیمو- مریم گلیرایحه میانی:..
1,767,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و شیرین
Black XS یک عطر بسیار احساسی و خاص از گلهای اغوا کننده و خوشبو است که رایحه ای منحصر به فرد به همراه یک هیجان مبهم دارد. این عطر ماندگار و شیک در سال 2007 توسط Emilie Coppermann و Mark Buxton طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل قرمز- زغال اخته- تمبر هندیرایحه میانی: رز- پوست کاکائو- بنفشهرای..
1,767,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
Black XS L'EXCES نسخه جدید و غلیظ تر Black XS، در سال 2012 با طراحی خارق العاده ی Fabrice Pellegrim وارد بازار شد. این عطر معطر چوبی با رایحه ای بسیار خاص و فوق استثنایی مخصوص مردان جنتلمن و سخت پسند است که بدنبال رایحه ای تک و دلربا هستند و قادر است هر شخصی را به خود جذب کند.Black XS L'EXCES اث..
1,878,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
Black XS L'EXCES نسخه جدیدتر و غلیظ تر Black XS است که در سال 2012 توسط Emilie Coppermann طراحی و روانه بازار گردید. این محصول به محض ورود به بازار مورد استقبال فراوانی قرار گرفت چرا که ماندگارتر و پر نشاط تر از نسخه قبلی است.رایحه اولیه: فلفل سیاه- بهار نارنجرایحه میانی: شکوفه سرئوس شب تاب-..
1,878,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
BLACK XS POTION نسخه محدود پاکو رابان از خانواده بلک ایکس اس است که در سال 2014 توسط Olivier Cresp و Emilie Coppermann طراحی شد. این عطر از عشق بازی افراطی ستاره های موسیقی راک الهام گرفته شده و بیانگر یک عشق ابدی و واقعی است. اغوا گری شدید، احساسات بی حد و حصر، تمایل به فروغ و روشنی، همگی اینها بر ..
1,629,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
BLACK XS POTION نسخه محدود پاکو رابان از خانواده بلک ایکس اس است که در سال 2014 توسط Olivier Cresp و Emilie Coppermann طراحی شد. این عطر از عشق بازی افراطی ستاره های موسیقی راک الهام گرفته شده و بیانگر یک عشق ابدی و واقعی است. اغوا گری شدید، احساسات بی حد و حصر، تمایل به فروغ و روشنی، همگی اینها بر ..
1,629,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
پاکورابان در ادامه تولید مجموعه عطرهای محبوب و پرطرفدار بلک ایکس اس این بار دو نسخه دیگر را با نام Black xs BE A LEGEND در سال 2014 با الهام از پوستر خواننده های راک روانه بازار کرد.Blak xs BE A LEGEND/IGGY POP نسخه مردانه:این عطر پرقدرت و منحصربه فرد با شعار "یک اسطوره باش" توسط Fabrice Pel..
1,629,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
پاکورابان در ادامه تولید مجموعه عطرهای محبوب و پرطرفدار بلک ایکس اس این بار دو نسخه دیگر را با نام Black xs BE A LEGEND در سال 2014 با الهام از پوستر خواننده های راک روانه بازار کرد.Blak xs BE A LEGEND/DEBBIE HARRY نسخه زنانه:این عطر پرقدرت و منحصربه فرد با شعار "یک اسطوره باش" توسط Emilie C..
1,629,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
INVICTUS یا شکست ناپذیر، محصول خنک و اسپرت برند پاکو رابان بشمار می رود که در سال 2013 توسط چهار طراح مشهور به نامهای: Veronique Nyberg، Anne Flipo Olivier Polge و Dominique Ropion ساخته شد. INVICTUS، همانطور که از نامش پیداست قدرت، پویایی و انرژی را به شما هدیه می دهد. این عطر مخصوص ورزشکاران طراحی..
1,708,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
پس از استقبال بی نظیر از عطر مردانه اینوکتوس، پاکورابان نسخه زنانه ای با نام OLYMPEA در سال 2015 با الهام از روحیه ورزشی، رقابت و پیروزی را عرضه کرد که این نام برگرفته از الهه مدرن یونانی و بر اساس قدرت، پویایی و تسخیر است. عطری منحصر به فرد و رایحه ای تکرار نشدنی که توسط Loc Dong و Ann Flipo طراحی ..
1,742,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
فرازهای جدید قهرمانانه! چالشی فراتر از آن!INVICTUS INTENSE عطر غلیظ تر و ماندگار تر نسخه قدیمی اینوکتوس می باشد. با همان رایحه و همان شکل و ظاهر، فقط کمی تیره تر که در سال 2016 به بازار آمد. عطری پویا و جذاب که نمادی است از یک کاپ قهرمانی.رایحه اولیه: شکوفه پرتقال- فلفل سیاهرایحه میانی: ..
1,975,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
الهه مدرنیته! با شکوه و زیبا!OLYMPEA INTENSE عطر غلیظ تر و ماندگار تر نسخه قدیمی المپیا می باشد. با همان رایحه و همان شکل و ظاهر، فقط کمی تیره تر که در سال 2016 به بازار آمد. عطری که سنبل قدرت، پویایی و نفسانیت بوده و مقاومت در برابر آن غیر قابل ممکن است.رایحه این عطر تشکیل شده از: نمک و وان..
1,863,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 32 (2 صفحه)
پاکو رابان

درباره پاکو رابان:

Francisco Paco Rabanne Cuervo طراح مد اسپانیایی که با نام paco rabanne شناخته می شود در سال 1934 متولد شد. پس از جنگ داخلی اسپانیا وی به همراه مادرش به فرانسه مهاجرت کرد و حرفه ی کاری خود را در طراحی مد با تولید جواهر آلات برای کمپانی های Givenchy، Dior و Balenciaga آغاز کرد، تا اینکه در سال 1966 برند paco rabanne را تاسیس و مشغول طراحی تحت این برند شد.

این برند طراحی و تولید لباس، لوازم جانبی و عطر و ادکلن را نیز انجام می دهد. اولین محصول عطر paco rabanne در سال 1973 با نام paco rabanne Pour Homme تولید شد.