منو
سبد خرید

عطر روبرتو ویزاری

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش و تند
معرفی ادکلن روبرتو ویزاری ویزاری پور هوم:ادکلن روبرتو ویزاری ویزاری پور هوم-Roberto Vizzari VIZZARI POUR HOMME عطری بسیار شیک و با رایحه بسیار منحصر به فرد است که قطعا برای اولین بار تجربه خواهید کرد. ادکلن ویزاری پورهوم مخصوص مردان شیک پوش و کت و شلواری می باشد. عطر ویزاری مردانه با رایحه ..
935,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر روبرتو ویزاری ویزاری پور فم ادیشن نویر:عطر روبرتو ویزاری ویزاری پور فم ادیشن نویر-Roberto Vizzari VIZZARI POUR FEMME EDITION NOIR عطری بسیار شیک و با رایحه بسیار منحصر به فرد است که قطعا برای اولین بار تجربه خواهید کرد. ادکلن ویزاری پورفم مخصوص زنان شیک پوشی است که همواره لباس مجلسی و ..
935,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر روبرتو ویزاری ویزاری دیپ نایت:عطر روبرتو ویزاری ویزاری دیپ نایت-Roberto Vizzari VIZZARI DEEP NIGHT عطری شرقی، مدرن و باطراوت است که برای استفاده در شب، بخصوص در نیمه شبهای رمانتیک ساخته شد. عطر ویزاری دیپ نایت شما را به عمق شب‌های تاریک و طولانی جنگل‌های اروپای شمالی می‌برد. رایحه و طر..
715,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
VIZZARI یک عطر مردانه با طراوت و شاداب است که روحیه جاودانگی و حس رهایی به انسان القا می کند. این محصول با شعار "من زیاد" شخصیت استوار و پایدارش را به مردان مدرن و امروزی هدیه می کند.رایحه اولیه: نارنگی- ترنج- هلرایحه میانی: مریم گلی- جوز- اسطوخودوسرایحه اصلی: مشک- وانیل- سدر ویرجینیا- خ..
517,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
روبرتو ویزاری

تاریخچه برند روبرتو ویزاری (عطر روبرتو ویزاری):
روبرتو ویزاری برندی است که توسط کمپانی عطرسازی فرانسوی Parfums Parour از سال 2013 عرضه شد. 
Parfums Parour یک شرکت خانوادگی تولید عطر است که در سال 1986 در پاریس تاسیس شد که امروزه علاوه بر برند روبرتو ویزاری، برندهای دیگری مانند: کریستل سن مارتین، جورجیو والنتی، لومانی و رمی لاتور را داراست.