منو
سبد خرید

عطر مون بلان

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن مون بلان لجند ادوتوالت:ادکلن مون بلان لجند-MONT BLANC LEGEND محبوب ترین و پر فروش ترین محصول عطر مون بلان است که جزء برترین عطرهای سال 2011 دنیا شناخته می شود. ادکلن مون بلان لجند عطری پر انرژی، فراموش نشدنی و احساس بر انگیز، همانند نامش یک عطر افسانه ای است که مخ..
1,050,000 تومان
ادکلن مون بلان لجند اینتنس
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مون بلان لجند اینتنس:کمپانی عطر مون بلان با تغییر جزیی در ترکیبات ادکلن لجند محصول جدیدی با نام ادکلن مون بلان لجند اینتنس-MONT BLANC LEGEND INTENSE روانه بازار کرد. عطر مون بلان لجند اینتنس با همان شکل و همان رایحه، اما با غلظت و ماندگاری بیشتر، محصول افسانه ای دیگری ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی خرید مون بلان لجند اسپریت:داستان لجند از سال 2011 آغاز شد و تا به امروز نیز ادامه دارد. ادکلن مون بلان لجند اسپریت-MONT BLANC LEGEND SPIRIT جدیدترین نسخه از خانواده لجند مون بلان با شعار "از روح و روان خود پیروی کنید" ساخته شد. عطر مون بلان لجند اسپریت با رایحه ای خنک تر و پ..
1,050,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر مون بلان لجند نایت:عطر مون بلان لجند نایت-MONT BLANC LEGEND NIGHT عطری شرقی و چوبی و محصول دیگری از مجموعه ادکلن لجند مون بلان می باشد. ادکلن لجند نایت (افسانه شب) نسخه شبانه عطر لجند و مخصوص استفاده در شب می باشد. ادکلن مون بلان لجند نایت، کاریزما و احساسات درونی مردی که آن ..
1,130,000 تومان
ادکلن مون بلان لجند اسپشیال ادیشن 2012
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن مون بلان لجند اسپشیال ادیشن 2012:در اولین سالگرد تولید ادکلن خارق العاده لجند، کمپانی مون بلان محصول خنک تر و بسیار خاص تر خود را در سال 2012 با نام ادکلن مون بلان لجند اسپشیال ادیشن-LEGEND SPECIAL EDITION تولید کرد. عطر مون بلان لجند اسپشیال دارای ترکیبات خنک و شاداب ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مون بلان لجند اسپشیال ادیشن 2013:در ادامه تولید محصولات افسانه ای ادکلن لجند، مون بلان اینبار در سال 2013 نسخه لجند اسپشیال ادیشن دیگری را معرفی کرد. رایحه مون بلان لجند اسپشیال ادیشن 2013-MONT BLANC LEGEND SPECIAL EDITION الهام گرفته از کوههای سر به فلک کشید..
1,560,000 تومان
عطر مون بلان لجند پور فم
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مون بلان لجند پور فم:عطر مون بلان لجند پور فم-MONT BLANC LEGEND POUR FEMME عطری سرزنده، روح بخش و لوکس است و یادآور زنان با ظرافت و کلاسیک است. عطر مون بلان لجند زنانه مخصوص خانمهای خارق العاده و با احساسات قوی است که بدون نیاز به آرایش و لوازم جانبی، فقط ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن مون بلان استار واکر:ادکلن مون بلان استار واکر-MONT BLANC STARWALKER یک عطر چوبی و با ادویه زیاد، مخصوص مردان جنتلمن و با پرستیژ است. عطر مون بلان استار واکر یک طلسم فریبنده است و اطمینان و پویایی نسل جدیدی از مردان را دارد که آینده را به دست خود می گیرند. ادکلن استار و..
1,116,000 تومان 890,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مون بلان لیدی امبلم:عطر مون بلان، یک سال پس از تولید موفق نسخه های مردانه ادکلن امبلم و امبلم اینتنس، نسخه زنانه آن را با نام عطر مون بلان لیدی امبلم-MONT BLANC Lady EMBLEM روانه بازار کرد. ادکلن مون بلان لیدی امبلم عطری مدرن و نفیس با ترکیبی پیچیده و مرموز، مانند یک تکه الما..
1,210,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر مون بلان لیدی امبلم الکسیر:عطر مون بلان، یک سال پس از تولید عطر لیدی امبلم، نسخه غلیظ تر و پر قدرت تر آن را با نام عطر مون بلان لیدی امبلم الکسیر-MONT BLANC Lady EMBLEM ELIXIR روانه بازار کرد. ادکلن مون بلان لیدی امبلم الکسیر عطری مدرن و نفیس با ترکیبی پیچیده و مرموز، مانند یک تکه..
1,410,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن مون بلان لیدی امبلم لئو:ادکلن مون بلان لیدی امبلم لئو-MONT BLANC Lady EMBLEM L’EAU عطر خنک و با طراوت نسخه لیدی امبلم می باشد. عطر مون بلان لیدی امبلم لئو با رایحه گلها و میوه های تازه با الهام از قدم زدن در باغ گل رز در تابستان و مخصوص خانم های زیبا و شیک پوش می باشد...
1,360,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مون بلان امبلم:ادکلن مون بلان امبلم-MONT BLANC EMBLEM در لغت به معنای نماد و نشان است که در واقع بیانگر نماد عطر مون بلان به عنوان یک عطر لوکس و منحصر به فرد می باشد. عطر مون بلان امبلم عطری جذاب و بطور یقین همه پسند که دارچین در نت میانی آن را خاص تر کرده است. ادکلن م..
1,110,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مون بلان امبلم اینتنس:تنها چند ماه پس از استقبال کم نظیر از عطر امبلم، کمپانی مون بلان نسخه غلیظ و پرقدرت تر آن را با نام ادکلن مون بلان امبلم اینتنس-MONT BLANC EMBLEM INTENSE روانه بازار کرد. ادکلن مون بلان امبلم اینتنس عطری با ظرافت و به شدت پر احساس که سمبل اعتبار و سربلندی م..
1,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن مون بلان امبلم ابسولو:ادکلن مون بلان امبلم ابسولو-MONT BLANC EMBLEM ABSOLU نسخه جدیدتر عطر مون بلان امبلم می باشد که ترکیبی از چوب های گرم و ادویه های سرد است. ادکلن مون بلان امبلم ابسولو عطری به مراتب گرم تر و کاریزماتیک تر از نسخه های دیگر امبلم و در واقع نسخه ز..
1,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن مون بلان ایندیویژوال:ادکلن مون بلان ایندیویژوال-MONT BLANC INDIVIDUEL عطری شرقی و دلربا است و بر استقلال، رمز و راز و عاشقانه بودن فردی هر شخص تأکید دارد. جنبه انفرادی او جذابیت و شخصیت آن را برجسته می کند. او مردی اصیل و سنتی است اما فراتر از خرد و با قاطعیت خود ..
860,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن مون بلان فم ایندیویژوال:ادکلن مون بلان فم ایندیویژوال-FEMME INDIVIDUELLE عطری شرقی و دلرباست و بر استقلال، رمز و راز و عاشقانه بودن فردی هر شخص تأکید دارد. جنبه انفرادی او جذابیت و شخصیت آن را برجسته می کند. او زنی اصیل و سنتی است اما فراتر از خرد و با قاطعیت خود ..
860,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن مون بلان پرسنس:ادکلن مون بلان پرسنس-MONT BLANC PRESENCE عطری شرقی و ادویه ای است و مخصوص مردان کلاسیک و جنتلمن می باشد. عطر مون بلان پرسنس مردانه را اسپری کنید و بگذارید هنگام ورود به اتاق به جای شما صحبت کند! ادکلن مون بلان پرسنس مظهر شخصیت، کاریزما و رایحه مردی است ک..
1,010,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن مون بلان پرسنس دون فم:ادکلن مون بلان پرسنس دون فم-PRESENCE D’UNE FEMME عطری شرقی و وانیلی است و مخصوص زنان کلاسیک و با اصالت می باشد. عطر مون بلان پرسنس زنانه انعکاس یک زنی است که در ظرافت و زیبایی خود می درخشد. ادکلن مون بلان پرسنس دون فم عطری است که سعی می کند با سختی،&nb..
990,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
EXPLORER (گردشگر)گردشگران بخوبی می دانند ماجراجویی هیچ محدودیتی ندارد. هنگامی که شما به یک قله جدید صعود می کنید، به فکر چالش بعدی خواهید بود، مانند یک تماس غافلگیر کننده و غیر قابل مقاومت!عطر مون بلان اکسپلورر-MONT BLANC EXPLORER یک عطر چرمی و چوبی معطر و داستان ماجراجویی و جستجوگری است. عط..
1,938,000 تومان 1,450,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مون بلان سیگنیچر:عطر مون بلان سیگنیچر-MONT BLANC Signature عطری شرقی و گلی است که مشک و همینطور تضادش با وانیل مجلل و نفسانی از نکات حائز اهمیت ترکیب آن می باشد. عطر مون بلان سیگنیچر برای زنان فراموش نشدنی ساخته شد، زنانی که نویسنده داستان خود هستند. فراموش کردن برخی از زنان غیرممکن اس..
1,960,000 تومان 1,690,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر مون بلان لجند ادوپرفیوم:عطر مون بلان لجند-MONT BLANC LEGEND نسخه ادوپرفیوم و غلیظ تر ادکلن افسانه ای مون بلان لجند ادوتوالت است. ادکلن مون بلان لجند ادوپرفیوم عطری پر انرژی، فراموش نشدنی و احساس بر انگیز، همانند نامش یک عطر افسانه ای است که مخصوص مردان مدرن و امروزی می باشد. ..
1,560,000 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
مون بلان

درباره عطر مون بلان:

کمپانی مون بلان (كه بعضی اوقات به آن مونت بلانک گفته می شود) یک شركت آلمانی است كه به دليل تولید نوشت ابزار، چرم و كالاهای لوکس معروف است. مون بلان در سال 2001 با تولید ادکلن مون بلان پرسنس مردانه و یکسال بعد با عطر مون بلان پرسنس زنانه خط تولید عطر و ادکلن خود را رسما راه اندازی نمود. امروزه عطر مون بلان جایگاه ویژه ای در صنعت عطر و ادکلن بدست آورده و محصولات آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. عطر مون بلان همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از مشهورترین و برترین عطرهای مون بلان می توان به مجموعه ادکلن مون بلان لجند و همینطور مجموعه عطرهای زنانه و مردانه ادکلن مون بلان امبلم اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر مون بلان مردانه:

 • ادکلن مون بلان لجندادکلن مون بلان لجند عطری پر انرژی، فراموش نشدنی و احساس بر انگیز، همانند نامش یک عطر افسانه ای است که مخصوص مردان مدرن و امروزی می باشد. این مرد افسانه ای، با اعتماد به نفس، مطمئن، بی دردسر و پاک بوده و با احساس زندگی می کند.
 • ادکلن مون بلان امبلمعطر مون بلان امبلم عطری جذاب و بطور یقین همه پسند که دارچین در نت میانی آن را خاص تر کرده است. ادکلن مون بلان امبلم دارای عطر و بویی نفس گیر است که روح را بیدار می کند و از همان ابتدا، احساس رایحه ای قوی و کاریزماتیک و پر از تضاد را ایجاد می کند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر مون بلان زنانه:

 • ادکلن مون بلان پرسنس دون فمعطر مون بلان پرسنس زنانه انعکاس یک زنی است که در ظرافت و زیبایی خود می درخشد. ادکلن مون بلان پرسنس دون فم عطری است که سعی می کند با سختی، پا روی پا گذاشته و جای خود را در میان جمعیت باز کند و به ما کمک می کند تا حضور خود را تقویت کنیم و یک انتظار قوی در اطراف خود ایجاد کرده و حواس کسانی را که لذت درک وجود ما را دارند، بیدار کنیم.
 • عطر مون بلان لیدی امبلمادکلن مون بلان لیدی امبلم عطری مدرن و نفیس با ترکیبی پیچیده و مرموز، مانند یک تکه الماس درخشان در دستان شماست. بطری عطر مون بلان لیدی امبلم با الهام از زیبایی و تراشهای الماس ناب ساخته شده است.

قیمت عطر مون بلان:

قیمت ادکلن های مون بلان بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه مون بلان یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای برند مون بلان همگی توسط بزرگترین طراحان عطر دنیا ساخته شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. یکی از دلایل محبوبیت کم نظیر عطر مون بلان، قیمت تقریبا متوسط آن است که همواره جزء عطرهای قابل شارژ بحساب می آیند.

  تاریخچه برند مون بلان (عطر مون بلان):

  مون بلان یک کمپانی تولید خودنویس و نوشت افزار بود که در ابتدا با نام Siplo Fillerpen در سال 1906 در هامبورگ آلمان تاسیس شد و سپس با تولید خودنویسی با نام MONT BLANC در سال 1910 نام تجاری کمپانی به مون بلان تغییر یافت. 

  موسس مون بلان:

  در سال 1906 یک تاجر لوازم التحریر هامبورگی، یک بانکدار و یک مهندس اهل برلین به نامهای Claus Johannes Voss ،Alfred Nehemias و August Eberstein تصمیم به تولید خودنویس می گیرند و در نهایت کمپانی با نام Siplo Fillerpen در هامبورگ آلمان تاسیس می کنند. پس از مدت کوتاهی، ویلهلم زیامبور، کریستین لوزن و بعداً کلاوس یوهانس ووس این تجارت را به دست گرفتند. مون بلان در سال 1977 توسط آلفرد دانهیل خریداری شد و متعاقب آن قلم های ارزان تری تولید کرد و این برند در طیف وسیعی از کالاهای لوکس غیر از خودکار مورد استفاده قرار گرفت. امروزه مون بلان بخشی از گروه جان ریچموند است و مالک آن خانواده روپرت که اهل آفریقای جنوبی هستند، می باشد.

  تاسیس کمپانی مون بلان:

  این شرکت در سال 1906 با هدف تولید خودنویس آغاز بکار کرد تا اینکه در سال 1919 اولین فروشگاه با نام MONT BLANC در هامبورگ و سپس در شهرها و کشورهای دیگر افتتاح شد. رفته رفته برند مون بلان که در ابتدا فقط خودنویس تولید می کرد نامی برای خود دست و پا کرد و در سال 1935 خط تولید کالاهای لوکس چرمی و پس از آن محصولاتی از قبیل ساعت، لوازم جانبی، کاغذ دست ساز، عینک، جواهرات و عطر و ادکلن را به تولیدات خود افزود.

  خط تولید عطر مون بلان:

  مون بلان که تولیدات خود را با طراحی و ساخت خودنویس های لوکس آغاز کرد، عطرهای خود را خصوصا بطری هایشان را با الهام از بدنه خودنویس ها و نوشت ابزارهای دیگر طراحی کرد. هم اکنون عطر مون بلان حدود 30 نوع عطر مختلف دارد که از سال 2001 تا کنون این خط تولید فعالیت دارد.