منو
سبد خرید

بوچرون

بوچرون
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
BOUCHERON QUATRE با الهام از مجموعه محبوب و خارق العاده حلقه و انگشترهای این کمپانی در سال 2015 طراحی شد. این عطر با رایحه چوب مخصوص مردان خوش استیل و جنتلمن است. بطری این عطر نیز الهام گرفته از طراحی حلقه های کاتر می باشد.رایحه اولیه: برگ بنفشه- لیمو ترش- لیمو شیرینرایحه میانی: رز- یاسمن ..
810,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
PLACE VENDOME نام میدانی در پاریس است، جاییکه فردریک بوچرون موسس این کمپانی در سال 1893 اولین فروشگاه جواهر خود را افتتاح کرد. این عطر سمبل 150 سال تاریخچه جواهرات این برند است."یک داستان بجای یک صورت، داستان یک نور، در حالیکه پاریس در خواب صبحگاهی است، اشعه های خورشید بر روی بام ها می تابد، خور..
930,000 تومان
BOUCHERON QUATRE POUR FEMME EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
BOUCHERON QUATRE با الهام از مجموعه محبوب و خارق العاده حلقه و انگشترهای این کمپانی به همراه نسخه مردانه اش در سال 2015 توسط Nathalie Gracia Cetto، Antoine Maisondie و Nadege Legarlantezec طراحی شد. بوچرون با راه اندازی خط تولید عطر کاتر امیدوار است رضایت مشتریان جوان خود را جلب کند. ساختار این عطر..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
QUATRE ABSOLU DE NUIT عطری شرقی و مدرن و با ترکیبی پیچیده و خاص در سال 2017 توسط Nathalie Gracia Cetto طراحی شد. این عطر خوش استیل و با کاریزما مخصوص خانم های مدرن و امروزی و برای استفاده در شب است. در شب هر چیزی امکان پذیر است! رایحه اولیه: فلفل صورتی- بادام تلخ- ترنج رایحه میانی: یاس- دانه تونک..
930,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)