منو
سبد خرید

عطر بولگاری

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بولگاری جاسمین نویر:عطر بولگاری جاسمین نویر-BVLGARI JASMIN NOIR عطری سرشار از رایحه گل یاس که در عین پاکی و معصومیت، حامل یک رازی ست که شباهنگام آن را افشا می کند! در حقیقت جاسمین نویر یک گل تخیلی و مرموز است. ادکلن بولگاری جاسمین نویر عطری جذاب و به ..
2,586,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بولگاری مون جاسمین نویر:عطر بولگاری مون جاسمین نویر-BVLGARI Mon JASMIN NOIR جادوی جدید عطر بولگاری می باشد که این بار در نسخه ای رمزآلود و بسیار شیک و کاملا زنانه عرضه شد. عطر مون جاسمین نویر با رایحه ای بسیار سنگین و با کلاس مخصوص میهمانی ها و نشان دادن سلیقه فوق العاده..
1,948,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بولگاری رز اسنشیال:عطر بولگاری رز اسنشیال-BVLGARI Rose Essentielle عطری به شدت فریبنده و احساس برانگیز است که سبک و استایل لوکس زنانه را به تصویر می کشد. ادکلن بولگاری رز اسنشیال به نوعی یک دسته گل زیبا از انواع گل رز بوده و مناسب هدیه دادن خصوصا در روز ولنتاین می باشد. عطر بولگار..
1,966,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا جاسمین نویر:SPLENDIDA در زبان ایتالیایی به معنای "زیباست". عطر بولگاری اسپلندیدا جاسمین نویر-BVLGARI SPLENDIDA JASMIN NOIR عطری به واقع زیبا، با رایحه بهترین گلها و عناصر با ارزش و گرانبهاست که به خانم های شیک پوش و سخت پسند پیشنهاد می شود. ادکلن اسپلندیدا جاسمین..
2,069,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا آیریس دو:عطر بولگاری اسپلندیدا آیریس دو-BVLGARI SPLENDIDA IRIS D’OR نسخه دیگری از مجموعه عطر بولگاری اسپلندیدا است که با رایحه غالب زنبق عرضه شد. بارزترین ویژگی ادکلن بولگاری اسپلندیدا آیریس دو، استفاده از مواد اصیل و گرانبها در ساخت آن می باشد. عطر بولگاری اسپلن..
2,069,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا مگنولیا سنشوال:عطر بولگاری اسپلندیدا مگنولیا سنشوال-BVLGARI SPLENDIDA MAGNOLIA SENSUEL نسخه دیگری از مجموعه عطر بولگاری اسپلندیدا است که با رایحه غالب گل مگنولیا عرضه شد. ادکلن بولگاری اسپلندیدا مگنولیا عطری مرموز و دلفریب و با رایحه بسیار پرقدرت و احسا..
2,069,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری امنیا کریستال ادوتوالت:ادکلن بولگاری امنیا کریستال ادوتوالت-BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE ساخته شده از روشنایی و تابش نور در یک کریستال، به مانند جواهری درخشان و انعکاس ملایمی از احساس ناب زنانگی است. ادکلن بولگاری امنیا کریستال عطری درخشان مانند یک جواهر گرانبها و به م..
1,400,000 تومان
عطر بولگاری امنیا کریستال ادوپرفیوم
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بولگاری امنیا کریستال ادوپرفیوم:با توجه به استقبال و رضایت مشتریان از ادکلن بولگاری امنیا کریستال که در سال 2005 معرفی شده بود، بولگاری این بار در یک نسخه غلیظ تر عطر بولگاری امنیا کریستال ادوپرفیوم-BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE را روانه بازار کرد. ادکلن امنیا کریستال پرفیوم عطری..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بولگاری امنیا آمیتیس:ادکلن بولگاری امنیا آمیتیس-BVLGARI OMNIA AMETHYSTE الهام گرفته از رنگ ارغوانی سنگهای قیمتی و ترکیبی از گل و چوب است. در طول تاریخ، آمیتیس یکی از سنگهای قیمتی با ارزشی است که همواره توسط زنان اشرافی مورد تحسین قرار می گیرد. ادکلن بولگ..
1,370,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری امنیا پینک سفایر:ادکلن بولگاری امنیا پینک سفایر-BVLGARI OMNIA PINK SAPPHIRE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای بولگاری امنیا است که با الهام از سنگهای قیمتی و جواهرات بولگاری ساخته شد. عطر بولگاری امنیا پینک با ترکیبی غافلگیرکننده از مواد کمیاب و گرانبها، جزء خاص ترین و من..
1,448,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری امنیا کورال:ادکلن بولگاری امنیا کورال-BVLGARI OMNIA CORAL یکی دیگر از محصولات خانواده بولگاری امنیا است که با الهام از رنگ پر زرق و برق سنگ قیمتی مرجان قرمز ساخته شد. ادکلن بولگاری امنیا کورال عطری مسحور کننده و سرشار از لذت است که روح تازگی و عشق را در رابطه ر..
1,370,000 تومان
ادکلن بولگاری امنیا ایندین گارنت
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن بولگاری امنیا ایندین گارنت:ادکلن بولگاری امنیا ایندین گارنت-BVLGARI OMNIA INDIAN GARNET محصول دیگری از خانواده ادکلن بولگاری امنیا است که با الهام از یکی از باشکوه ترین سنگهای زینتی در جهان یعنی سنگ گارنت هندی، ساخته شده است. ادکلن امنیا ایندین گارنت عطری سحر آمیز و به..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بولگاری امنیا پارایبا:ادکلن بولگاری امنیا پارایبا-BVLGARI OMNIA PARAIBA محصول دیگری از خانواده ادکلن بولگاری امنیا است که الهام گرفته از یکی از منحصر به فردترین گوهرهای روی زمین می باشد. Paraiba نام سنگ قیمتی در برزیل است که به رنگ آبی و سبز (فیروزه ای) شناخت..
1,448,000 تومان
عطر بولگاری امنیا
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر بولگاری امنیا:عطر بولگاری امنیا-BVLGARI omnia یک عطر کاملا زنانه و شهوت انگیز و مناسب برای خانمهای جوان و با احساس است. عطر بولگاری امنیا قهوه ای نهایت احترام و ستایش به سنتها و رسوم وافر و قدرتمند عطرهای شرقیست. عطر بولگاری امنیا ادوپرفیوم که به امنیا قهوه ای شناخته می شود، ..
0 تومان
ادکلن بولگاری امنیا گرین جید
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری امنیا گرین جید:ادکلن بولگاری امنیا گرین جید-BVLGARI omnia GREEN JADE عطری فریبنده و رویایی و یادآور یک سحرگاه دل انگیز بهاری است. گرین جید به معنی سنگ یشمی رنگ و مرتبط با انرژی طبیعت است، چرا که بسیار روح بخش و سرزنده می باشد. ادکلن بولگاری امنیا گرین..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری آکوا دیوینا:ادکلن بولگاری آکوا دیوینا-BVLGARI AQVA DIVINA اولین محصول زنانه از مجموعه ادکلن آکوا بولگاری است که الهام گرفته از نقاشی "تولد ونوس" اثر Sandro Botticelli نقاش ایتالیایی می باشد. ادکلن بولگاری آکوا دیوینا یادآور لحظه تابش خیره کننده و شگفت آور نور خورشید بر س..
1,190,000 تومان
ادکلن بولگاری پور هوم
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ
معرفی ادکلن بولگاری پور هوم:ادکلن بولگاری پور هوم-BVLGARI POUR HOMME یک عطر کلاسیک، باطراوت و بسیار راحت و مخصوص مردانی است که تاکیدی بر شخصیت والایشان دارند. عطر بولگاری پورهوم با ترکیب چوبی و ادویه ای مخصوص مردان جنتلمن و با اصالت می باشد. مردانی که با کاریزما هستند و قابلیت مدیریت کردن گ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن بولگاری پور هوم سویر:ادکلن بولگاری پور هوم سویر-BVLGARI SOIR عطری کلاسیک و رسمی مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش است. عطر بوگاری پورهوم سویر غنی ترین و پیچیده ترین عطر مجموعه بولگاری پورهوم است. یک ادوتوالت مجلل و احساسی که مخصوص استفاده در شب می باشد. طراحی براق و ساده بطری اد..
1,759,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
BVLGARI MAN یک عطر چوبی و شرقی، ظریف و در سطح بالا که مناسب برای مردان قابل اعتماد و مدرن است. این عطر کاملا کاریزماتیک و درخشنده یکی از پرفروش ترین عطر مردانه شرکت BVLGARI محسوب می شود. این عطر در سال 2010 توسط Alberto Morillas طراحی شد.رایحه اولیه: کنار- ترنج- برگ بنفشهرایحه میانی: خس خس- ..
1,345,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
BVLGARI MAN EXTREME پس از تولید موفق BVLGARI MAN و BVLGARI MAN SILVER در سال 2013 توسط Alberto Morillas مخصوص مردان مدرن و کاریزماتیکی که عاشق عطرهای اغوا کننده هستند طراحی شد. این عطر که نسخه غلیظ تر شده BVLGARI MAN می باشد یادآور سرزندگی و قدرت شهر رم بوده و تجربه جدیدی به خواسته مردان جذاب است. ..
1,500,000 تومان
BVLGARI MAN EXTREME INTENSE EDP
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تند
BVLGARI MAN EXTREME INTENSE نسخه غلیظ تر و پر قدرت تر BVLGARI MAN EXTREME می باشد که در سال 2015 ساخته شد. عطری مخصوص مردان مدرن و کاریزماتیکی که عاشق عطرهای اغوا کننده هستند. این عطر یادآور سرزندگی و قدرت شهر رم بوده و تجربه جدیدی به خواسته مردان جذاب است.رایحه اولیه: شیره کاکتوس- گریپ فروت- تر..
0 تومان
BVLGARI MAN THE SILVER LIMITED EDITION EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
BVLGARI MAN SILVER الهام گرفته از پرتوهای صفحه ی ساعت BVLGARI MAN است. منظور از این نوع طراحی خاص، جسارت، استحکام و مردانگی کامل است. این عطر کاریزماتیک و با کلاس مناسب برای مردان امروزی و با صلابت بوده و در سال 2011 توسط Alberto Morillas طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- فلفل سفیدرایحه میانی..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
کمپانی بولگاری در ادامه تولید انواع بولگاری من ها، این بار BVLGARI MAN IN BLACK را در سال 2014 به بازار عرضه کرد. عطری با جسارت، کاریزماتیک و به شدت احساس برانگیز، مخصوص مردان جذاب و مدرنی که در تمام ساعات شبانه روز خوش تیپ و خوش پوش هستند. این عطر منحصر به فرد به واسطه پرفیوم بودنش از ماندگاری و پخ..
1,707,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
BVLGARI MAN BLACK ORIENT عطری پیچیده و مرموز، ساخته شده از مواد درجه یک و نفیس و مخصوص افراد خبره می باشد. این عطر با شکوه و شرقی در سال 2016 توسط Alberto Morillas طراحی شد.رایحه اولیه: هل- عرق نیشکررایحه میانی: رز صورتی- گل مریمرایحه اصلی: چرم- عود ..
1,810,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 39 (2 صفحه)
بولگاری

درباره بولگاری:

کمپانی بولگاری در سال 1884 با تولید جواهر آلات توسط Sotirio Bvlgari در شهر رم تاسیس و در سال 1905 به همراه دو پسرش Constantino و Giorgio آن را گسترش داد. BVLGARI در اولین فاز در سال 1970 شعبات دیگر را در نیویورک، جنوآ، مونت کارلو و پاریس افتتاح کرد و رفته رفته  تولید محصولاتی از قبیل ساعت، لوازم آرایشی بهداشتی، کیف و چرم و همچنین ساخت هتل را آغاز کرد.

در  سال 1992 تنوع محصولات خود را اینبار با تولید عطر و ادکلن با طراحی عطر Eau Parfumee au The Vert بالا برد.