منو
سبد خرید

عطر بولگاری

عطر بولگاری جاسمین نویر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بولگاری جاسمین نویر: عطر بولگاری جاسمین نویر-BVLGARI JASMIN NOIR عطری سرشار از رایحه گل یاس که در عین پاکی و معصومیت، حامل یک رازی ست که شباهنگام آن را افشا می کند! در حقیقت جاسمین نویر یک گل تخیلی و مرموز است. ادکلن بولگاری جاسمین نویر عطری جذاب و به ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بولگاری مون جاسمین نویر: عطر بولگاری مون جاسمین نویر-BVLGARI Mon JASMIN NOIR جادوی جدید عطر بولگاری می باشد که این بار در نسخه ای رمزآلود و بسیار شیک و کاملا زنانه عرضه شد. عطر مون جاسمین نویر با رایحه ای بسیار سنگین و با کلاس مخصوص میهمانی ها و نشان دادن سلیقه فوق العاده..
9,400,000 تومان
عطر بولگاری رز اسنشیال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بولگاری رز اسنشیال: عطر بولگاری رز اسنشیال-BVLGARI Rose Essentielle عطری به شدت فریبنده و احساس برانگیز است که سبک و استایل لوکس زنانه را به تصویر می کشد. ادکلن بولگاری رز اسنشیال به نوعی یک دسته گل زیبا از انواع گل رز بوده و مناسب هدیه دادن خصوصا در روز ولنتاین می باشد. عطر بولگار..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا جاسمین نویر: عطر بولگاری اسپلندیدا جاسمین نویر-BVLGARI SPLENDIDA JASMIN NOIR عطری به واقع زیبا، با رایحه بهترین گلها و عناصر با ارزش و گرانبهاست که به خانم های شیک پوش و سخت پسند پیشنهاد می شود. ادکلن اسپلندیدا جاسمین نویر عطری با شکوه و ناب که با الهام از سن..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا آیریس دور: عطر بولگاری اسپلندیدا آیریس دور-BVLGARI SPLENDIDA IRIS D’OR نسخه دیگری از مجموعه عطر بولگاری اسپلندیدا است که با رایحه غالب زنبق عرضه شد. بارزترین ویژگی ادکلن بولگاری اسپلندیدا آیریس دور، استفاده از مواد اصیل و گرانبها در ساخت آن می باشد. عطر بولگاری اس..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا مگنولیا سنشوال: عطر بولگاری اسپلندیدا مگنولیا سنشوال-BVLGARI SPLENDIDA MAGNOLIA SENSUEL نسخه دیگری از مجموعه عطر بولگاری اسپلندیدا است که با رایحه غالب گل مگنولیا عرضه شد. ادکلن بولگاری اسپلندیدا مگنولیا سنشوال عطری مرموز و دلفریب و با رایحه بسیار پرقدرت..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ و شیرین
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا توبرز میستیک: عطر بولگاری اسپلندیدا توبرز میستیک-BVLGARI SPLENDIDA TUBEREUSE MYSTIQUE نسخه زیبای دیگری از مجموعه عطرهای بولگاری اسپلندیدا است که با رایحه بهترین گلها و عناصر با ارزش و گرانبها، به خانم های شیک پوش و سخت پسند پیشنهاد می شود. ادکلن اسپلندیدا توبرز می..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن: عطر بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن-BVLGARI SPLENDIDA TUBEREUSE MYSTIQUE نسخه زیبای دیگری از مجموعه عطرهای بولگاری اسپلندیدا است که با رایحه وسوسه کننده نعناع هندی، به خانم های شیک پوش و سخت پسند پیشنهاد می شود. بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن یک ..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری امنیا کریستالین ادو تویلت: ادکلن بولگاری امنیا کریستالین ادوتویلت-BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE ساخته شده از روشنایی و تابش نور در یک کریستال، به مانند جواهری درخشان و انعکاس ملایمی از احساس ناب زنانگی است. ادکلن بولگاری امنیا کریستالین عطری درخشان مانند یک جواهر گرانبها..
6,500,000 تومان 5,800,000 تومان
عطر بولگاری امنیا کریستالین ادو پرفیوم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بولگاری امنیا کریستالین ادو پرفیوم: عطر بولگاری امنیا کریستالین ادو پرفیوم-BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE پس از استقبال و رضایت مشتریان از ادکلن بولگاری امنیا کریستال که در سال 2005 معرفی شده بود، با غلظت و ماندگاری بالاتر عرضه شد. ادکلن امنیا کریستالین ادو پرفیوم عطری عم..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بولگاری امنیا آمیتیس: ادکلن بولگاری امنیا آمیتیس-BVLGARI OMNIA AMETHYSTE الهام گرفته از رنگ ارغوانی سنگهای قیمتی و ترکیبی از گل و چوب است. در طول تاریخ، آمیتیس یکی از سنگهای قیمتی با ارزشی است که همواره توسط زنان اشرافی مورد تحسین قرار می گیرد. ادکلن بولگ..
5,700,000 تومان 5,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری امنیا پینک سفیر: ادکلن بولگاری امنیا پینک سفیر-BVLGARI OMNIA PINK SAPPHIRE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای بولگاری امنیا است که با الهام از سنگهای قیمتی و جواهرات بولگاری ساخته شد. عطر بولگاری امنیا پینک سفیر با ترکیبی غافلگیرکننده از مواد کمیاب و گرانبها، جزء خاص ترین و..
5,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری امنیا کورال: ادکلن بولگاری امنیا کورال-BVLGARI OMNIA CORAL یکی دیگر از محصولات خانواده بولگاری امنیا است که با الهام از رنگ پر زرق و برق سنگ قیمتی مرجان قرمز ساخته شد. ادکلن بولگاری امنیا کورال عطری مسحور کننده و سرشار از لذت است که روح تازگی و عشق را در رابطه ر..
5,700,000 تومان
ادکلن بولگاری امنیا ایندین گارنت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن بولگاری امنیا ایندین گارنت: ادکلن بولگاری امنیا ایندین گارنت-BVLGARI OMNIA INDIAN GARNET محصول دیگری از خانواده ادکلن بولگاری امنیا است که با الهام از یکی از باشکوه ترین سنگهای زینتی در جهان یعنی سنگ گارنت هندی، ساخته شد. ادکلن امنیا ایندین گارنت عطری سحر آمیز و به شدت ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بولگاری امنیا پارایبا: ادکلن بولگاری امنیا پارایبا-BVLGARI OMNIA PARAIBA محصول دیگری از خانواده ادکلن بولگاری امنیا است که الهام‌گرفته از یکی از منحصر به فردترین گوهرهای روی زمین می‌باشد. Paraiba نام سنگ قیمتی در برزیل است که به رنگ آبی و سبز (فیروزه ای) شناخت..
5,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بولگاری امنیا گلدن سیترین: ادکلن بولگاری امنیا گلدن سیترین-BVLGARI OMNIA GOLDEN CITRINE محصول دیگری از خانواده ادکلن بولگاری امنیا است که از جواهر روشنی و خوش‌بینی الهام گرفته است. عطر بولگاری امنیا گلدن سیترین یک نسخه محدود با بسته بندی شیک و متفاوت است ..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن بولگاری من: ادکلن بولگاری من-BVLGARI MAN یک عطر چوبی و شرقی، ظریف و در سطح بالاست که مناسب برای مردان قابل اعتماد و مدرن می باشد. عطر بولگاری من عطری کاملا کاریزماتیک و درخشان و یکی از پرفروش ترین عطر مردانه بولگاری محسوب می شود. ادکلن بولگاری من بیان زیبا و پیچیده..
5,600,000 تومان
ادکلن بولگاری من اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی ادکلن بولگاری من اکستریم: ادکلن بولگاری من اکستریم-BVLGARI MAN EXTREME پس از تولید موفق ادکلن بولگاری من و ادکلن بولگاری من سیلور مخصوص مردان مدرن و کاریزماتیکی که عاشق عطرهای اغوا کننده هستند طراحی شد. عطر بولگاری من اکستریم که نسخه غلیظ تر شده BVLGARI MAN می باشد یادآور سرزندگی ..
0 تومان
عطر بولگاری من اکستریم اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی عطر بولگاری من اکستریم اینتنس: عطر بولگاری من اکستریم اینتنس-BVLGARI MAN EXTREME INTENSE نسخه غلیظ تر و پر قدرت تر ادکلن بولگاری من اکستریم می باشد. ادکلن بولگاری من اکستریم اینتنس عطری مخصوص مردان مدرن و کاریزماتیکی است که عاشق عطرهای اغوا کننده هستند. عطر بولگاری من اکستریم اینت..
0 تومان
ادکلن بولگاری من د سیلور لیمیتد ادیشن
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن بولگاری من د سیلور لیمیتد ادیشن: ادکلن بولگاری من د سیلور لیمیتد ادیشن-BVLGARI MAN SILVER الهام گرفته از پرتوهای صفحه ی ساعت BVLGARI MAN است. منظور از این نوع طراحی خاص، جسارت، استحکام و مردانگی کامل است. ادکلن بولگاری من سیلور عطری کاریزماتیک و با کلاس است که مناسب برای مرد..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر بولگاری من این بلک: عطر بولگاری من این بلک-BVLGARI MAN IN BLACK نسخه خارق‌العاده و محبوب دیگری از مجموعه عطرهای بولگاری من است. ادکلن بولگاری من این بلک عطری با جسارت، کاریزماتیک و به شدت احساس برانگیز، مخصوص مردان جذاب و مدرنی که در تمام ساعات شبانه روز خوش تیپ و خوش‌پوش..
5,600,000 تومان
عطر بولگاری من بلک اورینت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بولگاری من بلک اورینت: عطر بولگاری من بلک اورینت-BVLGARI MAN BLACK ORIENT عطری پیچیده و مرموز، ساخته شده از مواد درجه یک و نفیس و مخصوص افراد خبره می باشد. ادکلن بولگاری من بلک اورینت عطری با شکوه و شرقی است که راهی جذاب برای ارتباط مجدد با طبیعت اصلی انسان می باشد. عطر بولگاری ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر بولگاری من وود اسنس: عطر بولگاری من وود اسنس-BVLGARI MAN WOOD ESSENCE یکی دیگر از مجموعه عطرهای بولگاری من است که با ترکیب چوبی و جنگلی، طراوات و شادابی را به ارمغان می آورد. فلسفه عطر بولگاری من وود اسنس برقراری تعادل بین زندگی شهری یک مرد مدرن و ارتباط با طبیعت است. ادکلن بو..
4,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر بولگاری من وود نرولی: عطر بولگاری من وود نرولی-BVLGARI MAN WOOD NEROLI یک ادو پرفیوم سرزنده و تازه از مرکبات، بهار نارنج و چوب است. بولگاری من وود نرولی نماد خورشید و پیوندی قدرتمند بین زمین و نور می‌باشد. بولگاری با استفاده از عطر بولگاری من وود نرولی ادای احترام خود را به طبیعت و..
4,900,000 تومان 4,500,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 49 (3 صفحه)
بولگاری

درباره عطر بولگاری:

کمپانی بولگاری یک خانه کالاهای لوکس ایتالیایی است که در سال1884 توسط Sotirios Voulgaris با تولید جواهرات نقره آغاز به کار کرد. شعبه مرکزی این شرکت در رم ایتالیا قرار دارد. بولگاری در سال 1992 با تولید عطر او پرفیوم او د ورت، خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود. امروزه عطر بولگاری جایگاه ویژه ای در صنعت عطر و ادکلن بدست آورده و محصولات آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. بولگاری همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از محبوب ترین و برترین عطرهای بولگاری می توان به عطر بولگاری جاسمین نویر زنانه و ادکلن بولگاری آکوا مردانه اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر بولگاری مردانه:

  • ادکلن بولگاری آکوا پور هوم: عطری با شکوه و کاملا مردانه است که بیانگر قدرت و زیبایی دریاست. عطر آکوا بولگاری با رایحه ای دل انگیز، چالاکی و نشاط را به شما هدیه می کند. شیشه بسیار شیک و کروی عطر بولگاری آکوا به همراه ترکیب مایع آبی و سبز رنگ بازتاب عمیقی را ایجاد کرده است. با استفاده از ادکلن آکوا بولگاری تازگی و خنکی را تجربه کنید.
  • عطر بولگاری من این بلک: عطری با جسارت، کاریزماتیک و به شدت احساس برانگیز، مخصوص مردان جذاب و مدرنی که در تمام ساعات شبانه روز خوش تیپ و خوش پوش هستند. عطر بولگاری من این بلک عطری منحصر به فرد بوده و به واسطه پرفیوم بودنش از ماندگاری و پخش بوی بالایی برخوردار می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر بولگاری زنانه:

  • عطر بولگاری جاسمین نویر: عطری سرشار از رایحه گل یاس که در عین پاکی و معصومیت، حامل یک رازی ست که شباهنگام آن را افشا می کند! در حقیقت جاسمین نویر یک گل تخیلی و مرموز است. ادکلن بولگاری جاسمین نویر عطری جذاب و به شدت اغواکننده است و از چوب و گلهای گرانبها ساخته شده و مخصوص خانمهای 25 تا 40 ساله می باشد.
  • ادکلن بولگاری امنیا کریستالین ادو تویلت: عطری درخشان مانند یک جواهر گرانبها و به مانند کمیاب ترین کریستال در ظرف نفیس جواهر است. عطر امنیا کریستالین ادو تویلت با الهام از شفافیت و نور ساخته شده و با رایحه ای معتدل که نه سنگین است و نه بیش از حد سبک مخصوص خانم هایی است که طرفدار بوی ملایم هستند.

قیمت عطر بولگاری:

قیمت ادکلن های بولگاری بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه بولگاری یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای بولگاری تحت تاثیر فعالیت اصلی برند که تولید جواهرات است و با الهام از سنگهای زینتی ساخته می شوند. نام و همینطور بطری عطرهای بولگاری برگرفته از همین موضوع هستند و باعث شده عطر بولگاری همانند جواهرات این برند به یک کالای لوکس و پرطرفدار تبدیل شود.

تاریخچه برند بولگاری (عطر بولگاری):

کمپانی بولگاری در سال 1884 با تولید جواهر آلات توسط Sotirios Voulgaris در شهر رم تاسیس شد و در سال 1905 به همراه دو پسرش Constantino و Giorgio آن را گسترش داد. بولگاری در اولین فاز در سال 1970 شعبات دیگر را در نیویورک، جنوآ، مونت کارلو و پاریس افتتاح کرد و رفته رفته  تولید محصولاتی از قبیل ساعت، کیف، محصولات چرم و همچنین ساخت هتل را آغاز کرد. بولگاری در  سال 1992 تنوع محصولات خود را اینبار با تولید عطر و ادکلن با طراحی عطر Eau Parfumee au The Vert بالا برد. 

موسس بولگاری:

Sotirios Voulgaris بنیانگذار بولگاری در سال 1857 در دهکده Epirus of Paramythia یونان که بزرگترین مرکز نقره سازی در بالکان بود، متولد شد. وی یکی از یازده فرزند خانواده بود و از همان سنین جوانی نقره سازی را آموخت. در سال 1877 سوتیریوس وولگاریس که "بولگاری" تلفظ می شد زادگاه خود را ترک کرد و به کورفو رفت، بعد از مدتی در ناپل اقامت گزید، اما نقطه عطف زندگی وی ورود او به شهر رم در سال 1881 بود. او اشیای نقره ای خود را در مقابل آکادمی فرانسه می فروخت، سپس یک تاجر یونانی گوشه ای از مغازه خود را به او اجاره داد و توانست به سرعت رضایت مشتریانش را جلب کند. وی در سال 1884 اولین فروشگاه جواهرات خود را در همان خیابان افتتاح کرد. در سال 1888 او با النی باسیو ازدواج کرد و صاحب شش فرزند شد. سوتیریوس در سال 1932 درگذشت و تجارت را به دو پسرش جورجیو (1966-1909) و کاستانتینو (1973-1989) سپرد که هر کدام علاقه زیادی به سنگهای قیمتی و جواهرات داشتند.

تاسیس کمپانی بولگاری:

همانطور که اشاره شد BVLGARI در سال 1884 توسط سوتیریوس وولگاریس با تولید زیورآلات نقره آغاز بکار کرد. ("V" استفاده شده در آرم بولگاری از خط لاتین بجای حرف U الهام گرفته شده است) در سال 1905، وی از فروشگاه Via Condotti رونمایی کرد که به گل سرسبد شرکت تبدیل شد. سپس نام فروشگاه خود را به "فروشگاه قدیمی کنجکاوی"، برگرفته از رمان چارلز دیکنز تغییر داد، تا به عنوان یک آهنربا برای گردشگران انگلیسی و آمریکایی عمل کند که بسیار کارآمد بود. بولگاری در سالهای ابتدایی خود نقره هایی که عناصری را از هنرهای بیزانس و اسلامی وام گرفته بود، ترکیب کرده و آنها را با نقوش گل تزئین می کرد. در آن زمان پاریس اوج مد و خلاقیت بود و روند آن برای دهه ها بر طرح های بولگاری تأثیر گذاشت. اما پسران وی رفته رفته اسرار تجارت را آموختند و با افزودن جواهرات دیگر مانند طلا، الماس و سنگهای قیمتی، بولگاری را به سطح جدیدی رساندند. بولگاری در میان افراد مشهور به سرعت طرفدار پیدا کرد، من جمله این افراد می توان به آدری هپبورن، الیزابت تیلور، سوفیا لورن، مرلین مونرو، شارون استون، چارلیز ترون، آنجلینا جولی و ... اشاره کرد.

خط تولید عطر بولگاری:

بولگاری پس از موفقیت در طراحی و تولید جواهرات، خط تولید ساعت، کیف، لوازم جانبی چرم و عطر و ادکلن را راه اندازی کرد. امروزه عطر و ادکلن بولگاری بیش از 118 نوع عطر دارد که محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای آن را در فروشگاه عطرکیش مشاهده می کنید.