منو
سبد خرید

عطر اجمل

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اجمل سکریفایس زنانه: عطر اجمل سکریفایس زنانه-AJMAL Sacrifice for her محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصول برند اجمل و مخصوص زنان باهوش و عاطفی است. کسی که عطر اجمل سکریفاس را استفاده می‌کند، یک زن آرام و با اعتماد به نفس است، زنی با مسئولیت، فداکار و دارای قوه ادراک بالاست.&nbs..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر اجمل سکریفایس مردانه: عطر اجمل سکریفایس مردانه-AJMAL Sacrifice II for him هدیه ویژه ای است از بین هدایایی که به وفور در اطرافمان است. ادکلن سکریفایس مردانه عطری بالغ و منحصر به فرد، مخصوص افرادی که در پس چهره قوی و با اعتماد به نفسشان، روحیه ظریف و احساسی دارند. "حق دادن بدون چشم د..
1,400,000 تومان
عطر اجمل سکرد لاو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اجمل سکرد لاو: عطر اجمل سکرد لاو-AJMAL sacred LOVE عطر شیرینی که قلب هر زن را با احساسات عاشقانه اش گرم و سوزان می کند و باعث احساس خوشبختی و شادمانی می شود. تنها عشق می تواند چنین کاری کند و با گرمای پرشور خود جلوه جادویی خود را به جهان نشان دهد. ادکلن اجمل سکرد لاو با ا..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اجمل راویش: عطر اجمل راویش-AJMAL RAVISH همانطور که از نامش پیداست عطری پرشور است که هر شخصی را از خود بی خود می کند. ادکلن اجمل راویش عطری میوه ای و گلی بوده که با رایحه دلنشین و ملایمش مخصوص خانم هایی است که در کنار شاد بودن ظرافت های زنانه و اغواگرانه ای دارند. عطر اجمل راویش با رایحه..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر اجمل شادو مردانه: عطر اجمل شادو مردانه-AJMAL shadow for him عطر چوبی و تلخی است که از ماندگاری و پخش بوی مناسبی برخوردار می‌باشد. ادکلن اجمل شادو مردانه از پژواک واقعیت گرفته تا کشف یک عطر مرموز را در برمی‌گیرد و مخصوص مردان با اعتماد به نفس ساخته شد. با عطر اجمل شادو مردانه از جذا..
1,600,000 تومان
عطر اجمل شادو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اجمل شادو زنانه: عطر اجمل شادو زنانه-AJMAL shadow for her یک عطر شرقی و به شدت احساس برانگیز است که برای یک زن با اعتماد به نفس و سرزنده ساخته شد. ادکلن اجمل شادو زنانه عطری فراتر از زندگی نرمال یک زن است، زنی که همه کارها را با جذابیت خودش پیش می برد. عطر اجمل شادو زنانه با بطری طلایی ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اجمل شادو امور زنانه: عطر اجمل شادو امور زنانه-AJMAL shadow amor Pour Femme یک عطر شرقی و به شدت احساس برانگیز است که برای یک زن با اعتماد به نفس و سرزنده ساخته شد. ادکلن اجمل شادو امور زنانه ترکیبی عاشقانه که بازتابی از شور، گرما و افسونگری است. عطر اجمل شادو امور زنانه که طراوت و..
1,600,000 تومان
عطر اجمل اوروم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اجمل اوروم: عطر اجمل اوروم-AJMAL AURUM یک عطر زیبای طلایی است که در روز فریبنده و در طول شب مسحور کننده می باشد. ادکلن اجمل اوروم عطری متعادل و زیباست که روح جوانی، خودخواهی و زرق و برق را تسخیر می کند. این عطر گلی و میوه ای با ترکیب لیمو و تمشک آغاز می شود و در قلب گلهای یاس، یاسمن، شک..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و شیرین
معرفی عطر اجمل کمیستری (اجمل چمیستری): عطر اجمل کمیستری-AJMAL chemystery (اجمل چمیستری) عطری شاداب و دلپذیر است که با رایحه مرکبات و تلخی گیاهانی چون آویشن و سرو آغاز شده و با شیرینی مطبوعی به پایان می‌رسد. ادکلن اجمل کمیستری به عنوان یک عطر کمی غیر متعارف برای مردان توصیف می شود. رایحه..
1,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر اجمل بلو: عطر اجمل بلو-AJMAL BLU محصول خارق‌العاده کمپانی اجمل می‌باشد که از رایحه عطرهای برجسته فرانسوی الهام گرفته است. رایحه خنک و تازه ادکلن اجمل بلو مخصوص سلیقه‌های امروزی و مردان جوان و پر انرژی است. اجمل بلو عطری با طراوات، شاداب و پویاست و میل شدیدی به بیرون کشاند..
1,200,000 تومان
عطر اجمل کربن
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر اجمل کربن: عطر اجمل کربن-AJMAL Carbon همانطور که از نامش پیداست عطری با رایحه چوب سوخته است. اجمل کربن مخصوص مردانی است که اعتقاد دارند زندگی یک ماجراجویی بوده و برای تصاحب هر لحظه و هر روز آن در تلاش هستند. مردی که ادکلن اجمل کربن استفاده می‌کند، با اعتماد به نفس بوده و ..
0 تومان
عطر اجمل نوترون
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر اجمل نوترون: عطر اجمل نوترون-AJMAL NEUTRON عطری چوبی و مشکی است که شادابی و تازگی را به ارمغان می آورد. ادکلن اجمل نوترون عطری بسیار شدید است که در عین حالیکه یادآور رایحه کلاسیک می باشد، مخصوص مردان جوان و پرانرژی بوده و روزتان را بطور کامل خواهد ساخت. عطر اجمل نوترون بطور هماهنگ طیف گ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی عطر اجمل ویژن: عطر اجمل ویژن-AJMAL VISION یک عطر درخشان مخصوص مردان پرجنب و جوش و اکتیو است، مردانی که در عین حال عاطفی بوده و احساسات خود را به راحتی ابراز می کنند. ادکلن اجمل ویژن با رایحه تازه و فرش روح شما را با اشتیاق فراوان برای پیروزی در برابر مشکلات روزانه روبرو می کند و همدم م..
1,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر اجمل رین دراپس: عطر اجمل رین دراپس-AJMAL raindrops با ترکیبی برجسته از گل ها و میوه های خوشمزه و با ترکیب مدرن، منحصربه فرد، ظریف و شفاف، مخصوص زنان امروزی است. ادکلن اجمل رین دراپس عطری شیک و شاداب، با اصول اولیه طراحی شده تا برای خانم هایی که بدنبال رایحه کاربردی هستند، یادآ..
1,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر اجمل سولیس: عطر اجمل سولیس-AJMAL SOLACE یک عطر تصفیه‌شده و خوش رایحه است که آرام آرام آشکار شده و همگان را جذب خود می‌کند. عطر اجمل سولیس با رایحه باطراوت و شاداب مخصوص خانم‌هایی است که بدنبال عطر و بوی آرام و مطمئن هستند که به شخصیت آرام آنها اضافه کند. ادکلن اجمل سولیس عطری خیره‌کننده..
1,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر اجمل پروز: عطر اجمل پروز-AJMAL Prose با رایحه دلپذیر و شاداب، یک روحیه پرانرژی و بازیگوش را القا می کند. عطر اجمل پروز که با الهام از متون ادبی و به نثر درآوردن اشعار فاخر ساخته شده، متعلق به خوانندگان زن خصوصا خوانندگان اپرا می باشد. رایحه ادکلن اجمل پروز تعادل کاملی بین نت های تازه و ..
1,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اجمل اووک زنانه: عطر اجمل اووک زنانه-AJMAL EVOKE HER برای یک زن جوان پر زرق و برق که سرزنده و پر از زندگی است، ساخته شد. ادکلن اجمل اووک زنانه آغازی نسبتا خنک و تند دارد که با رایحه ترنج و فلفل صورتی به یک قلب مطمئن و شیرین گلی متشکل از یاس، رز و زنبق خوش آمد می گوید. عطر اجمل اووک..
3,400,000 تومان
عطر اجمل اووک مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و تند
معرفی عطر اجمل اووک مردانه: عطر اجمل اووک مردانه-AJMAL EVOKE HIM عطری تازه و آروماتیک است که هدف آن جذب مردان شیک پوش و پر زرق و برق می باشد. ادکلن اجمل اووک مردانه با رایحه ترنج، سیب سبز و اسطوخودوس، طراوت و تازگی را به ارمغان می آورد و در ایجاد تعادل با نت‌ میانی پودری و تند متشکل از ..
0 تومان
عطر اجمل تیتانیوم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر اجمل تیتانیوم: عطر اجمل تیتانیوم-AJMAL Titanium عطری خوشبو و سرشار از رایحه میوه های تازه و مخصوص مردانی است که علاقه مند زیورآلات هستند. ادکلن اجمل تیتانیوم برای مردانی که به سفر به جای مقصد اعتقاد دارند و از پذیرفتن چیزها همانطور که هست، خوشحالند. مردان جوان و ماجراجویی..
0 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)
اجمل

درباره عطر اجمل:

کمپانی اجمل در سال 1964 توسط حاجی اجمل علی که کشاورزی اهل هندوستان بود تاسیس شد. اجمل در تاریخ شصت ساله خود در تولید عطر، به هنر عطرسازی تسلط داشته و جایگاه منحصر به فردی را در دنیای عطرسازی خاورمیانه به خود اختصاص داده است. امروزه اجمل یک نهاد بین المللی است که دارای مجموعه وسیعی از بهترین و جذاب‌ترین عطرهای موجود در منطقه است. اجمل با بیش از 135 فروشگاه انحصاری خرده فروشی، از جمله 42 فروشگاه در امارات متحده عربی و صدها نمایندگی در سراسر خاورمیانه، حضور قدرتمندی در خاورمیانه ایجاد کرده است. AJMAL همچنین به حدود 24 کشور در سراسر جهان صادرات دارد و تاکنون حدود 258 عطر تولید کرده که اولین نسخه آن (اجمل محلات) در سال 1976 روانه بازار شد. عطرهای اجمل با همکاری دو عطرساز این کمپانی، عبدالله اجمل و نظیر اجمل ساخته می شوند.

بهترین و پرفروش ترین عطر اجمل مردانه:

  • عطر اجمل سکریفایس فور هیم ادوپرفیوم: هدیه ویژه ای است از بین هدایایی که به وفور در اطرافمان است. ادکلن سکریفایس مردانه عطری بالغ و منحصر به فرد، مخصوص افرادی که در پس چهره قوی و با اعتماد به نفسشان، روحیه ظریف و احساسی دارند.
  • عطر اجمل شادو فور هیم ادوپرفیوم: عطر چوبی و تلخی است که از ماندگاری و پخش بوی مناسبی برخوردار می باشد. ادکلن اجمل شادو مردانه از پژواک واقعیت گرفته تا کشف یک عطر مرموز را در بر می گیرد و مخصوص مردان با اعتماد به نفس ساخته شد. با عطر اجمل شادو مردانه از جذابیت های سایه خود لذت ببرید.

بهترین و پرفروش ترین عطر اجمل زنانه:

  • عطر اجمل سکریفایس فور هر ادوپرفیوم: محبوب ترین و پرفروش ترین محصول برند اجمل و مخصوص زنان باهوش و عاطفی است. کسی که عطر اجمل سکریفاس را استفاده می کند، یک زن آرام و با اعتماد به نفس است، زنی با مسئولیت، فداکار و دارای قوه ادراک بالاست. او مظهر مهربانی، عشق و زیبایی دست نخورده است و قدرت و اعتماد به نفس بالا دارد.
  • عطر اجمل رین دراپس ادوپرفیوم: با ترکیبی برجسته از گل ها و میوه های خوشمزه و با ترکیب مدرن، منحصربه فرد، ظریف و شفاف، مخصوص زنان امروزی است. ادکلن اجمل رین دراپس عطری شیک و شاداب، با اصول اولیه طراحی شده تا برای خانم هایی که بدنبال رایحه کاربردی هستند، یادآور فضای تازه و بارانی بیرون باشد. عطر اجمل رین دراپس به مانند قطرات باران زلال و باطراوت می باشد.

قیمت عطر اجمل:

قیمت ادکلن های اجمل بطور کلی ارزان قیمت هستند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند اجمل (عطر اجمل):

Ajmal Ali موسس کمپانی اجمل، یک کشاورز در ایالت آسام در شمال شرقی هندوستان بود که بدلیل پرورش چوب آگار (عود) و پیشرفتش در این زمینه به یکی از بزرگترین تامین کنندگان این درخت تبدیل شد که یکی از کاربردی ترین عناصر در صنعت عطرسازی است. وی بدلیل علاقه شخصی اش به رایحه عطرها، انواع مختلف روغن های معطر را با هم ترکیب می کرد که رفته رفته به اولین تامین کننده عطر در خاورمیانه تبدیل شد. اجمل علی در سال 1964 برند خود را با نام AJMAL بنیان نهاد و در سال 1976 کمپانی خود را در شهر دوبی تاسیس کرد. اجمل یک برنامه جنگل کاری گسترده را در مزارع آگاروود (درخت عود) خود در آسام هند راه اندازی کرد که تا به امروز بیش از 10 میلیون درخت آگاروود و صندل کاشته شده است. در سال 1987 اولین عطر رسمی با مارک تجاری خود را با نام "دهن العود" روانه بازار کرد که مورد توجه جهانیان قرار گرفت. اجمل پس از آن، فروشگاه های خود را در سایر کشورهای عربی تاسیس و در همکاری با ایر لاین های عرب برای آنها عطر تولید می کرد. اجمل در سال 2004 برای گسترش بیزینس خود دومین مرکز تجاری خود را در شهر دوبی توسط شیخ حمدان معاون حاکم دوبی تاسیس نمود. اجمل علی درباره دنیای عطر می گوید: ”عطر تمام چیزی است که در طول زمان سفر می کند. مانند پیوند بین حافظه و بو!”

عطر و ادکلن های اجمل معمولا با تم عربی بدلیل ماندگاری بالا و قیمت مناسبشان، جزء پرطرفداران در بازار عطر و ادکلن هستند. کمپانی اجمل بدلیل استقبال بی نظیر عطرهایش در کشور ما، قصد دارد خط تولید جدیدی از عطرهای خود در ایران تاسیس کند تا محصولاتش با هزینه کمتر و با سرعت بیشتری به طرفداران ایرانی خود توزیع گردد.