منو
سبد خرید

عطر هرمس

جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن تق هرمس ادو تویلت: ادکلن تق هرمس ادو تویلت-TERRE D'HERMES یک استعاره از مواد است، ماتریسی که در مورد قلمرو و همچنین ماده، زمین و ریشه صحبت می‌کند. این داستانی از سفر کیمیاگری از طریق عنصر است: زمین، هوا، آب!  تق هرمس ادو تویلت عطریست با رایحه استثنایی که روح آسمان را به ز..
5,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر تق هرمس پیور پرفیوم: عطر تق هرمس پیور پرفیوم-TERRE D'HERMES PURE PERFUME یک استعاره از مواد است، ماتریسی که در مورد قلمرو و همچنین ماده، زمین و ریشه صحبت می‌کند. این داستانی از سفر کیمیاگری از طریق عنصر است: زمین، هوا، آب!  تق هرمس پرفیوم عطریست با رایحه استثنایی که روح آسم..
5,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن تق هرمس او تقه فرش: ادکلن تق هرمس او تقه فرش-TERRE D'HERMES EAU TRES FRAICHE نسخه خنک، با طراوت و آرامش‌بخش عطر محبوب و پرطرفدار تق هرمس است که در عین حفظ استحکام، قدرت و رایحه، خنکی و تازگی را به همراه دارد. عطر تق هرمس او تقه فرش حکایت نمادین جستجو برای مواد اولیه و کتابی که قد..
8,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی عطر تق هرمس او اینتنس وتیور: عطر تق هرمس او اینتنس وتیور-TERRE D'HERMES EAU INTENSE VETIVER نسخه دیگری از مجموعه عطرهای تق هرمس است که بر پایه گیاه خس خس ساخته شد. عطر تق هرمس او اینتنس وتیور حول نت های مرکبات سبز، فلفل سیچوان و خس خس پر قدرت بوده و تفسیر تازه تری از نسخه اصل..
7,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن هرمس ادو مقوه: ادکلن هرمس ادو مقوه-HERMES EAU DES MERVEILLES عطری دلربا و روحبخش است که خاطره ای از اقیانوس و تلالو ستارگان را در ذهن تداعی می کند. عطر ادو مقوه هرمس ادو تویلت با رایحه ای اسرار آمیز و جادویی مخصوص خانمهای مدرن و امروزیست. ادکلن ادو مقوه هرمس از غافلگیری..
7,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر هرمس الکسیر دو مقوه: عطر هرمس الکسیر دو مقوه-HERMES ELIXIR DES MERVEILLES عطری دلربا و روح‌بخش است که خاطره‌ای از اقیانوس و تلالو ستارگان را در ذهن تداعی می‌کند. هرمس الکسیر دو مقوه هرمس با رایحه‌ای اسرارآمیز و جادویی مخصوص خانم‌های مدرن و امروزی است. ادکلن هرمس الکس..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر هرمس له امبر دو مقوه: عطر هرمس له امبر دو مقوه-HERMES L'AMBRE DES MERVEILLES با قدرت و جذابیت بالا نسخه دیگری از مجموعه عطرهای ادو مقوه است که با بویی گرم و عاشقانه شما را در آغوش می‌کشد. عطر هرمس له امبر دو مقوه ترکیبی غنی از عنبر و وانیل است که برای جذاب‌تر جلوه کردن شم..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن هرمس ادو مقوه بلو: ادکلن هرمس ادو مقوه بلو-HERMES EAU DES MERVEILLES BLEUE نسخه خنک، ملایم، باطروات و شاداب عطر محبوب ادو مقوه است که در عین حفظ استحکام، قدرت و رایحه، خنکی و تازگی را به همراه دارد. از سورپرایز تا جادو، از جادو تا دلربایی! رایحه عطر ادو مقوه بلو شم..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر هرمس له اومبر دو مقوه: عطر هرمس له اومبر دو مقوه-HERMES L'OMBRE DES MERVEILLES با جذابیت و نفوذ بالا نسخه دیگری از مجموعه عطرهای ادو مقوه است که با بویی خنک و ملایم شما را در آغوش می‌کشد. عطر هرمس له اومبر دو مقوه درخشندگی عمیق هنر کیاروسکورو* را ..
8,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
معرفی هرمس عطر تویلی د هرمس: عطر هرمس تویلی د هرمس-Twilly d'Hermes عطری خوشایند، جسور و دوست داشتنی است که با الهام از روسری ابریشمی رنگی هرمس ساخته شد. کریستین ناگل راجع به عطر هرمس تویلی د هرمس می گوید: "من با مشاهده رفتار دختران جوان این عطر را طراحی کردم. دختران آزاد، جسور و نافذ، آ..
6,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر هرمس ژور د هرمس: عطر هرمس ژور د هرمس-Jour d’Hermes تجلیلی از تولد و تولد دوباره یک زن است که هر روز زیبایی شان را در حالیکه رازهایشان را حفظ کرده، برجسته تر می کند. عطر ژور د هرمس (ژوق د هرمس) مانند یک دسته گل، سرشار از رایحه خوش و با طراوت بوده و از سپیده دم تا غروب..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر هرمس ژور د هرمس ابسولو: عطر هرمس ژور د هرمس ابسولو-Jour d’Hermes ABSOLU تجلیلی از تولد و تولد دوباره یک زن است که هر روز زیبایی اش را در حالیکه رازهایش را حفظ کرده، برجسته تر می کند. عطر ژور د هرمس ابسولو (ژوق د هرمس ابسولو) مانند یک دسته گل، سرشار از رایحه..
9,300,000 تومان
ادکلن هرمس ویاژ د هرمس ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن هرمس ویاژ د هرمس ادو تویلت: ادکلن هرمس ویاژ د هرمس ادو تویلت-Voyage d'Hermes یک عطر سرزنده، اطمینان بخش و درخشان است که شما را به یک سفر دریایی دعوت می کند. ویاژ د هرمس رمانی است که از قوه تخیل تغذیه کرده و رابطه دیرینه و غیر معمول بین کمپانی و سفر را بیان می کند و ..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر هرمس ویاژ د هرمس پیور پرفیوم: عطر هرمس ویاژ د هرمس پیور پرفیوم-Voyage d'Hermes PURE PERFUME دو سال پس از عرضه ادکلن ویاژ ادو تویلت، با کیفیت بهتر، ماندگارتر و با غلظت بالاتری روانه بازار شد. عطر هرمس ویاژ پیور پرفیوم ترکیبی با عطر خالص و با همان شکل و فرمول، رمانی اس..
8,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن هرمس اچ 24 ادو تویلت: ادکلن هرمس اچ 24 ادو تویلت-HERMES H24 عطری گیاهی، تازه و لطیف و اولین عطری است که می‌ خواهد تصورات برند هرمس درباره مردان امروزی و مدرن را نشان بدهد. ادکلن هرمس H24 عطری پر جنب و جوش، حسی و درخشان که از ترکیب متهورانه طبیعت و تکنولوژی نشات می گیرد. ..
5,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر هرمس اچ 24 ادو پرفیوم: عطر هرمس اچ 24 ادو پرفیوم-HERMES H24 عطری گیاهی، تازه، لطیف و نسخه غلیظ و ماندگار تر H24 است که می‌ خواهد تصورات هرمس درباره مردان امروزی و مدرن را نشان بدهد. ادکلن هرمس H24 عطری پر جنب و جوش، درخشان و بسیار قدرتمند که از ترکیب متهورانه طبیعت و تکنولوژی ..
5,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هرمس آن جاردین این مدیترانه: ادکلن هرمس آن جاردین این مدیترانه-HERMES UN JARDIN EN MEDITERRANEE با الهام از فضای شاعرانه باغ شخصی در کشور تونس ساخته شد. ژان کلاد النا درباره عطر هرمس آن جاردین این مدیترانه می گوید: "با این عطر خاطره سواحل مدیترانه زنده می شود و علاوه بر حس ب..
8,200,000 تومان
نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)
هرمس

درباره عطر هرمس:

هرمس یک خانه کالای لوکس فرانسوی است که در سال 1837 توسط تیری هرمس تاسیس شد. برای هرمس، ماجراجویی عطر در سال 1951 با عطر Eau d’Hermès، ساخته شده توسط ادموند رودنیتسکا، یکی از بزرگترین طراحان خلاق عطر در جهان آغاز شد. ده سال بعد، با تولید عطر Calèche، اولین عطر زنانه هرمس، مشارکت هرمس در کار تولید عطر تایید شد. از آن زمان به بعد، عطر هرمس هرکدام با نام های بزرگ یک به یک طراحی شدند. ورود ژان کلود النا در سال 2004 به عنوان عطرساز داخلی هرمس، اقدامی تعیین کننده بود. او به عنوان یک هنرمند، با احساسات بویایی فوق العاده که فردی زیباشناس هست، فراتر از مقیاس و مواد در ساخت عطرهای هرمس سهیم می باشد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر هرمس مردانه:

  • ادکلن تق هرمس ادو تویلت: عطریست با رایحه استثنایی که روح آسمان را به زمین پیوند می زند. ادکلن تق هرمس عطری منحصر به فرد، شیک و با ماندگاری طولانی مخصوص آقایان سخت پسند و متفاوت است. ادکلن تق هرمس عطریست از چوب، گیاهان و مواد معدنی و عشق و آزادی را به انسان هدیه می کند. 
  • عطر تق هرمس پیور پرفیوم: عطریست با رایحه استثنایی که روح آسمان را به زمین پیوند می زند. ادکلن تق هرمس عطری منحصر به فرد، شیک و با ماندگاری طولانی مخصوص آقایان سخت پسند و متفاوت است. ادکلن تق هرمس عطریست از چوب، گیاهان و مواد معدنی و عشق و آزادی را به انسان هدیه می کند. تق هرمس پیور پارفیوم عطر خالص بوده و بر خلاف نسخه ادوتوالت درصد الکل کمتری دارد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر هرمس زنانه:

  • عطر هرمس الکسیر دو مقوه: عطری دلربا و روحبخش است که خاطره ای از اقیانوس و تلالو ستارگان را در ذهن تداعی می کند. ادکلن ادومقوه الکسیر هرمس با رایحه ای اسرار آمیز و جادویی مخصوص خانمهای مدرن و امروزیست. ادکلن ادومقوه هرمس از غافلگیری به جادو و از جادو به افسون است و ما را دور انگشت خود بر روی ابرهای خیالی می چرخاند.
  • عطر ژور د هرمس ابسولو: تجلیلی از تولد و تولد دوباره یک زن است که هر روز زیبایی شان را در حالیکه رازهایشان را حفظ کرده، برجسته تر می کند. عطر ژوق د هرمس ابسولو مانند یک دسته گل، سرشار از رایحه خوش و با طراوت بوده و از سپیده دم تا غروب آفتاب مانند غنچه ای که شکوفا شده و گل می دهد، همراه شماست.

قیمت عطر هرمس:

قیمت ادکلن های هرمس بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند چراکه هرمس یک کمپانی لوکس و با قدمت است که اعتبارش را از کیفیت بالای محصولات خود بدست آورده است. البته تا حدودی تفاوت کلی ما بین قیمت عطرهای مردانه هرمس با عطرهای زنانه هرمس وجود دارد که البته یکی از دلایل آن فروش بالای ادکلن های مردانه هرمس می باشد.

تاریخچه برند هرمس (عطر هرمس):

هرمس یک تولید کننده کالاهای لوکس فرانسوی است. در مطالعات مختلف ارزیابی و رتبه بندی که توسط مشاوران برجسته منتشر شده است، به طور مداوم به عنوان با ارزش ترین مارک لوکس جهان رتبه بندی شده است. هرمس به عنوان یک برند در دنیای لوکس از جایگاهی شاخص برخوردار بوده و ترکیبی از میراث غنی، کاردستی نفیس، دقت در جزئیات و سطح بالایی از کیفیت و حرفه ای بودن در کل فرآیند تولید، به برتری هرمس در دنیای رقابتی، بی رحمانه و بسیار لوکس کمک شایانی کرده است.

موسس هرمس:

تیری هرمس در سال 1801 میلادی در شهر کرفلد آلمان که در آن زمان بخشی از امپراطوری ناپلئون بود، از پدری فرانسوی و مادری آلمانی که مهمانخانه دار بودند، متولد شد. وی ششمین فرزند خانواده بود. پس از اینکه تیری تمام خانواده خود را به دلیل بیماری و جنگ از دست داد، در سال 1821 به عنوان یتیم به فرانسه رفت و در کارگاه زین سازی مشغول بکار شد، تا اینکه در سال 1837 موفق شد در پاریس فروشگاه زین اسب خود را تاسیس کند. تیری هرمس در سال 1878 در سن 77 سالگی از دنیا رفت و مدیریت کمپانی هرمس به پسرش چارلز امیل رسید.

تاسیس کمپانی هرمس:

تیری هرمس این شرکت را در سال 1837 به عنوان کارگاه زین و افسار اسب در پاریس تأسیس کرد. در اصل قصد او تأمین نیازهای نجیب زادگان اروپایی از طریق تهیه زین، بند و سایر وسایل چرمی سواری بود. به تدریج ارائه محصولات هرمس طی نسل های بعدی گسترش یافت. بین سالهای 1880 و 1900، فروش زین را آغاز کرد و محصول خود را در فروشگاه های خرده فروشی معرفی کرد. در سال 1900 فروش کیف چرم را آغاز کرد که مخصوص سوارکاران برای زین های خود بود. در سال 1918 هرمس اولین ژاکت چرمی گلف با زیپ را که برای شاهزاده وقت ولز ساخته شده بود، معرفی کرد. در دهه 1920 لوازم جانبی و پوشاک را به مجموعه تولیدات خود افزود. در سال 1922 اولین کیف های دستی چرمی وارد خط تولید شدند و چمدان های مسافرتی هرمس که در سال 1925 معرفی شد، یک موفقیت جهانی بود. در سال 1937 روسری، 1949 کراوات ابریشمی و در سال 1951 خط تولید عطر و ادکلن هرمس راه اندازی شد.

خط تولید عطر هرمس:

هرمس امروزه متخصص در تولید چرم، لوازم جانبی، کالاهای لوکس، پوشاک و عطر و ادکلن می باشد. محصولات عطر و ادکلن هرمس از کیفیت خارق العاده و رایحه های خاصی برخوردار بوده و جزء محصولات لوکس و گران قیمت بشمار می روند. امروزه عطر و ادکلن هرمس بیش از 118 نوع عطر دارد که محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای هرمس را در فروشگاه عطرکیش مشاهده می کنید.