منو
سبد خرید

عطر تام فورد

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تام فورد بلک ارکید ادو پرفیوم: عطر تام فورد بلک ارکید ادو پرفیوم-TOM FORD BLACK ORCHID عطری لوکس، مجلل، مدرن و بسیار احساس بر انگیز و بی پایان است. تام فورد بر این باور است که هیچ چیز مطلوب تر از چیزهای دست نیافتنی نیست و درباره عطر بلک ارکید می گوید: "این در مورد یک ارکیده معمولی ..
7,700,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر تام فورد بلک ارکید پرفیوم: عطر تام فورد بلک ارکید پرفیوم-TOM FORD BLACK ORCHID نسخه لوکس، مجلل، مدرن، بسیار احساس بر انگیز و به مراتب ماندگارتر عطر تام فورد بلک ارکید ادو پرفیوم است. تام فورد بلک ارکید پرفیوم همانند نسخه قبلی بر پایه ترافل، یلانگ یلانگ و ارکیده ..
8,300,000 تومان
ادکلن تام فورد بلک ارکید ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن تام فورد بلک ارکید ادو تویلت: ادکلن تام فورد بلک ارکید ادو تویلت-TOM FORD BLACK ORCHID نسخه ادوتوالت و رقیق تر عطر بلک ارکید می باشد. عطر تام فورد بلک ارکید ادو تویلت بر پایه گل مریم ساخته شده که این تنها تفاوت در ترکیب آن نسبت به نسخه ادوپرفیوم می باشد. ادکلن تام فورد ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر تام فورد ولوت ارکید: عطر تام فورد ولوت ارکید-TOM FORD VELVET ORCHID بعنوان مکمل جدید محبوبترین محصول تام فورد یعنی عطر بلک ارکید عرضه شد. عطر تام فورد ولوت ارکید اثری چشمگیر و پر زرق و برق از ترکیب جادویی رایحه گلهاست که وعده یک شخصیت، جو و تجربه منحصر به فرد را می دهد. ادکلن ولوت ارکید..
8,300,000 تومان
عطر تام فورد ارکید سولیل
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر تام فورد ارکید سولیل: عطر تام فورد ارکید سولیل-TOM FORD ORCHID SOLEIL نسخه تابستانه و به اصطلاح خورشیدی عطر محبوب و پرطرفدار تام فورد بلک ارکید است. ادکلن تام فورد ارکید سولیل عطری باطراوت و به شدت هوس انگیز است که قدرت درخشندگی و احساس برانگیزی آن زبانزد می باشد. عطر تام فورد..
0 تومان
ادکلن تام فورد فور من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
معرفی ادکلن تام فورد فور من: ادکلن تام فورد فور من-TOM FORD FOR MEN اولین عطر مردانه تام فورد و ترکیبی از عناصر سنتی و تجلی مدرنیته است. ادکلن تام فورد مردانه عطر چوبی، کلاسیک، بسیار فریبنده و احساس برانگیزی که ماندگاری و پخش بوی بالای آن مورد توجه همه قرار می گیرد. عطر تام فورد فور من ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم: عطر تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم-TOM FORD GREY VETIVER یکی از برترین و محبوب‌ترین عطرهای جهان بشمار می رود. گری وتیور به گفته تام فورد یادآور ویژگی‌های یک مرد کلاسیک، با لیاقت و نترس می‌باشد. ادکلن تام فورد گری وتیور عطری با نشاط و بسیار اح..
9,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تام فورد گری وتیور پرفیوم: عطر تام فورد گری وتیور پرفیوم-TOM FORD GREY VETIVER PARFUM با رایحه غلیظ، ماندگار، درخشان و جسورانه‌تر از نسخه ادو پرفیوم گری وتیور عرضه شد. عطر تام فورد گری وتیور پرفیوم از خیاطی و استایل بی‌عیب و نقص تام فورد الهام گرفته شده است. نت وتیور (خس ..
10,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر تام فورد نویر مردانه ادو پرفیوم: عطر تام فورد نویر مردانه ادو پرفیوم-TOM FORD NOIR عطری احساس‌برانگیز و شرقیست که مخصوص مردان مدرن، جذاب و با اصالت است. بار دیگر تام فورد با طراحی خلاقانه و هنرمندانه‌اش قلب طرفداران خود را تسخیر کرد. ادکلن تام فورد نویر مردانه با ماندگاری..
7,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تام فورد نویر اکستریم: عطر تام فورد نویر اکستریم-TOM FORD NOIR EXTREME نسخه غلیظ، پر قدرت و درخشان تر ادکلن تام فورد نویر می باشد که تغییر جزئی در ترکیب و رنگ طلایی شده جعبه و درب بطری از تغییرات آن بشمار می رود. عطر تام فورد نویر اکستریم مردانه بُعد دیگر عطر تام فور..
8,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تام فورد نویر اکستریم پرفیوم: عطر تام فورد نویر اکستریم پرفیوم-TOM FORD NOIR EXTREME PARFUM نسخه غلیظ، پر قدرت و درخشان‌تر تام فورد نویر اکستریم ادو پرفیوم می‌باشد که با تغییرات جزئی در ترکیب و ظاهر عرضه شد. عطر تام فورد نویر اکستریم پرفیوم بُعد دیگری از مجموعه عطرهای تام..
10,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تام فورد نویر آنترسایت: عطر تام فورد نویر آنترسایت-TOM FORD NOIR ANTHRACITE منعکس کننده نور در تاریکی است و نام آن همانطور که از ظاهرش پیداست، برگرفته از یک نوع ذغال سنگ خشک می باشد. تام فورد نویر آنترسایت با درخشش ترنج و ادویه جات در مقابل چوبهای غنی سیاه، بازتاب تنش پوی..
12,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر تام فورد نویر زنانه: عطر تام فورد نویر زنانه-TOM FORD NOIR POUR FEMME زوج و مکمل نسخه مردانه تام فورد نویر می باشد. عطر تام فورد نویر زنانه قصیده ای است برای زنانی که به طرز ماهرانه ای بین "قدرت و منطق" و "لطافت و احساسات زنانگی" تعادل برقرار می کنند. تام فورد درباره عطر تام ف..
11,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر تام فورد ویولت بلوند: عطر تام فورد ویولت بلوند-TOM FORD VIOLET BLONDE عطری خیره کننده و به شدت احساس برانگیز است که مخصوص خانمهای افسون گر و امروزی معرفی شد. عطر تام فورد ویولت بلوند سرشار از جذابیت و ظرافت، به مانند مابقی محصولات تام فورد از کلاس و سبک خاصی برخوردار است که به..
9,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر تام فورد وایت پچولی: عطر تام فورد وایت پچولی-TOM FORD WHITE PATCHOULI بسیار احساس‌برانگیز و کاملا تسخیر کننده که توسط رایحه‌های چوبی و گل‌های ظریف سفید احاطه شده است. تام فورد وایت پچولی عطری مدرن و بسیار زیبا که با تاثیرات سبک‌های کلاسیک و پیچیده یکی از برترین عطرهای زنا..
9,200,000 تومان
عطر تام فورد ساهارا نویر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر تام فورد ساهارا نویر: عطر تام فورد ساهارا نویر-TOM FORD SAHARA NOIR عطری است بر پایه بخور که از آداب و سنن خاورمیانه الهام گرفته شده است. تام فورد برای طراحی این عطر تمرکزش را بر روی "بخور" گذاشت، ماده بسیار با ارزش که در مراسم مذهبی استفاده می شود و نماد احترام و ارادت است. ت..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تام فورد امبر لدر ادو پرفیوم: عطر تام فورد امبر لدر ادو پرفیوم-TOM FORD OMBRE LEATHER یک عطر چرمی، شیک و بسیار با وسعت و ماندگار است که مورد استفاده هم آقایان و هم خانم‌ها می‌باشد. "رهایی از درون می آید... در قلب صحرا... پیچیده در چرم... به جلو حرکت می‌کند... بدون هیچ تردید... ه..
8,200,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر تام فورد امبر لدر پرفیوم: عطر تام فورد امبر لدر پرفیوم-TOM FORD OMBRE LEATHER PARFUM یک عطر چرمی و چوبی، شیک و بسیار با وسعت و ماندگار است. تام فورد امبر لدر پرفیوم مورد استفاده هم آقایان و هم خانم‌ها می باشد و نسخه غلیظ و تشدید شده عطر تام فورد امبر لدر ادو پرفیوم است که حس ا..
8,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر تام فورد بو د ژور: عطر تام فورد بو د ژور-TOM FORD BEAU DE JOUR عطری کلاسیک، تند و تیز، منحصر به فرد و از خانواده عطرهای خاکی و چوبی است. عطر تام فورد بو د ژور یک جنتلمن کاملا آراسته را ارائه می کند که همه جزئیات را در نظر می گیرد. او بهترین نسخه اش را به جهان عر..
11,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر تام فورد متالیک: عطر تام فورد متالیک-TOM FORD METALLIQUE عطری با اراده، بی باک و به شدت اعتیاد آور است. تام فورد متالیک که با درخششی ظریف ساخته شده، شیفتگان خود را با درخشش تپنده ای از زنانگی مدرن، قاطع، مصمم و درخشان مسحور می کند. یک زره درخشان از آلدهیدهای اعتیاد آور و ..
12,000,000 تومان
عطر تام فورد کاستا آزورا ادو پرفیوم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر تام فورد کاستا آزورا ادو پرفیوم: عطر تام فورد کاستا آزورا ادو پرفیوم-TOM FORD COSTA AZZURRA تداعی کننده حس ناب و لطیف دریای مدیترانه است. تام فورد کاستا آزورا حسی آسان از یک فرار کاملاً مهار نشده را به تصویر می کشد. رایحه هیجان‌انگیز با حال و هوای دریا، نت‌های معطر ت..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر تام فورد کاستا آزورا پرفیوم: عطر تام فورد کاستا آزورا پرفیوم-TOM FORD COSTA AZZURRA PARFUM تداعی‌کننده حس ناب و لطیف دریای مدیترانه و نسخه قدرتمند و غلیظ تر عطر کاستا آزورا است. تام فورد کاستا آزورا پرفیوم حسی آسان از یک فرار کاملاً مهار نشده را به تصویر می‌کشد...
10,200,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تام فورد فاکینگ فابولوس: عطر تام فورد فاکینگ فابولوس-TOM FORD FUCKING FABULOUS عطری صریح، منحصر به فرد و شگفت‌آور است که رایحه غالب آن چرم، دانه تونکا و مریم گلی می‌باشد. عطر تام فورد فاکینگ فابولوس (فبیولس) دارای رایحه‌ای چرم‌گونه، گرم و تند و انحطاطی است! بوی تام فورد فاکینگ..
15,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر تام فورد ابنه فیوم: عطر تام فورد ابنه فیوم-TOM FORD EBENE FUME محصول جدیدی از مجموعه عطرهای خارق العاده PRIVATE BLEND تام فورد است. مجموعه عطرهای استثنایی، انعطاف پذیر و ارزشمندی که ترکیبات آنها با تحقیقات و آزمایش‌های گوناگون و طولانی توسط خود تام فورد طراحی و ساخته..
15,600,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 39 (2 صفحه)
تام فورد

درباره عطر تام فورد:

تام فورد یک کمپانی لوکس مد و فشن آمریکایی است که توسط تام فورد در سال 2006 تاسیس شد. کمپانی تام فورد در همان سال تاسیس، اولین عطر خود را به نام عطر بلک ارکید در سال 2006 با همکاری کمپانی Givaudan که یک عطر زنانه شیرین بود، طراحی و یکسال بعد ادکلن تام فورد فور من اولین نسخه مردانه اش را با رایحه ای گرم و ملایم، در سال 2007 توسط Yves Cassar روانه بازار کرد. امروزه عطر تام فورد جزء عطرهای لوکس و بسیار با کیفیت دنیا بشمار می روند چراکه از مواد نفیس و گرانبها و همینطور تحقیقات و آزمایش های طولانی برای طراحی این عطرها استفاده می شود. خصوصا برای مجموعه خارق العاده و استثایی "پرایوت بلند" که شخص تام فورد در همه مراحل ساخت آن حضور دارد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر تام فورد مردانه:

  • عطر تام فورد نویر: عطری احساس برانگیز و شرقیست که مخصوص مردان مدرن، جذاب و با اصالت است. ادکلن تام فورد نویر مردانه با ماندگاری و پخش بوی بالا جزء محبوب ترین عطرهای مردانه شناخته می شود. عطر تام فورد نویر با ترکیبی خاص و باور نکردنی مخصوص مردان با کلاس و جنتلمن می باشد.
  • عطر تام فورد گری وتیور: یکی از برترین و محبوب ترین عطرهای جهان بشمار می رود. عطری که به گفته تام فورد یادآور ویژگی های یک مرد کلاسیک، با لیاقت و نترس می باشد. ادکلن تام فورد گری وتیور عطری با نشاط و بسیار احساس برانگیز که بارز ترین ویژگی آن در پخش بوی بالا است.

بهترین و پرفروش ترین های عطر تام فورد زنانه:

  • عطر تام فورد بلک ارکید ادو پرفیوم: عطری لوکس، مجلل، مدرن و بسیار احساس بر انگیز و بی پایان است. تام فورد بر این باور است که هیچ چیز مطلوب تر از چیزهای دست نیافتنی نیست و درباره عطر بلک ارکید می گوید: "این در مورد یک ارکیده معمولی نیست، بلکه در مورد چیزی کمی عجیب و نادرتر است.
  • عطر تام فورد نویر پور فم: قصیده ای است برای زنانی که به طرز ماهرانه ای بین "قدرت و منطق" و "لطافت و احساسات زنانگی" تعادل برقرار می کنند. تام فورد درباره عطر تام فورد نویر زنانه می گوید: "این ترکیب جدید با هدف حفظ تناقض شگفت انگیز آن با نسخه های مردانه ساخته شده که دارای رایحه ای اغواکننده، احساس برانگیز و عجیب است."

بهترین و پرفروش ترین های عطر تام فورد یونیسکس:

  • عطر تام فورد توسکان لدر ادو پرفیوم: به گفته ی خود تام فورد کاملترین و بهترین عطر این مجموعه بوده که با الهام از علاقه اش به چرم ساخته شده است. ادکلن تام فورد توسکان لدر عطری رازآلود و خاص است که با ویژگیهای منحصر به فرد و فوق احساس برانگیز و با رایحه ای پرقدرت و پخش بوی بسیار بالا عرضه شد.
  • عطر تام فورد عود وود ادو پرفیوم: عطری نادر، مرموز و متمایز بوده که ماندگاری و پخش بوی آن دیوانه کننده می باشد. عطر تام فورد عود وود با رایحه دودی یادآور بوی چوب سوخته می باشد، همانطور که از بطری دودی رنگ آن مشخص است.
  • عطر تام فورد فاکینگ فابولوس: عطری صریح، منحصر به فرد و شگفت آور است که رایحه غالب آن چرم، دانه تونکا و مریم گلی می باشد. عطر تام فورد فابولوس دارای رایحه ای چرم گونه، گرم و تند و انحطاطی است!

قیمت عطر تام فورد:

قیمت ادکلن های تام فورد را می توان به دو دسته نسبتا گرانقیمت و بسیار گرانقیمت تقسیم کرد. بطور کلی عطرهای تام فورد جزء عطرهای لوکس و با کیفیت هستند اما تام فورد دارای مجموعه عطرهایی به نام Private Blend است که با ترکیبات بسیار خاص و نادر و همینطور تحقیقات و آزمایش های فراوان ساخته می شوند. بنابراین عطرهای این مجموعه جزء عطرهای بسیار گرانقیمت می باشند. 

تاریخچه برند تام فورد (عطر تام فورد):

خانه مد تام فورد در سال 2006 توسط توماس کارلایل فورد تاسیس شد. تام فورد با طراحی های لوکس و جذاب در ابتدا با تولید لباسهای مردانه کارش را آغاز کرد و رفته رفته محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن را به تولیدات خود افزود. 

موسس تام فورد:

Thomas Carlyle Ford در سال 1961 در آستین تگزاس از یک پدر و مادر دلال متولد شد. تام فورد اوایل زندگی خود را در حومه شهر هیوستون تگزاس گذراند. خانواده وی وقتی او 11 ساله بود به سانتافه نیومکزیکو نقل مکان کردند و در آنجا وارد دبیرستان سنت مایکل شد و بعداً به مدرسه مقدماتی سانتافه رفت و در سال 1979 از آنجا فارغ التحصیل شد. در 16 سالگی، وی در کالج Brad ثبت نام کرد، اما به سرعت تحصیل را رها نمود. سپس وی برای تحصیل در رشته هنر در دانشگاه نیویورک به شهر نیویورک نقل مکان کرد و در آنجا او با ایان فالکنر ملاقات کرد و او را برای اولین بار به استودیوی 54 که یک کلوپ شبانه ای بود که افراد سرشناس به آنجا رفت و آمد داشتند، برد. تام فورد پس از یک سال تمرکز بر بازیگری در تبلیغات تلویزیونی، کار را رها کرد و تحصیل در رشته معماری داخلی را در کالج هنر در شهر نیویورک آغاز نمود. اما او مرتباً به استودیو 54 مراجعه می کرد، جایی که فهمید همجنس باز است. قبل از آخرین سال تحصیلش، فورد یک سال و نیم را در پاریس گذراند، جایی که به عنوان کارآموز در دفتر مطبوعاتی کلوئی کار می کرد و این امر علاقه وی به مد را بیشتر می نمود. سپس به تحصیل در رشته مد پرداخت، اما در رشته معماری فارغ التحصیل شد. در سال 1988 تام فورد به کمپانی پری الیس رفت، جایی که هم رابرت مک دونالد، رئیس شرکت و هم مارک جیکوبز، طراح آن را از نظر اجتماعی می شناخت. او دو سال در این شرکت کار کرد اما از کار در مد آمریکایی خسته شد. بعداها در مصاحبه ای با نیویورک تایمز اظهار داشت: "اگر من می خواستم یک طراح خوب شوم، باید آمریکا را ترک می کردم. فرهنگ شخصی، دست و پای من را بسته بود. استایل ها در آمریکا بسیار لطیف بودند و اروپایی ها از سبک و استایل متفاوت استقبال می کردند." در آن زمان، خانه مد ایتالیایی گوچی از نظر اقتصادی به دنبال تقویت خود بود. بنابراین تام فورد را در سال 1990 به استخدام خود درآورد و وی به شهر میلان نقل مکان کرد. نقش فورد در گوچی به سرعت گسترش یافت. او ظرف شش ماه طراحی لباس مردانه گوچی را به اتمام رساند و بلافاصله پس از آن طراحی کفش را برعهده گرفت. هنگامی که ریچارد لمبرتسون در سال 1992 به عنوان مدیر طراحی کنار رفت، فورد سمت او را به دست گرفت. تام فورد در سال 1993 مسئولیت طراحی یازده خط تولید را بر عهده داشت و روزی هجده ساعت کار می کرد. در این سال ها تنش های خلاقانه ای بین فورد و مائوریتزیو گوچی، رئیس شرکت وجود داشت. در سال 1994 فورد به سمت مدیر خلاقیت گوچی ارتقا یافت. وی در اولین سال ریاست خود، بین سالهای 1995 و 1996، فروش گوچی را به 90 درصد افزایش داد. در آن زمان فورد بزرگترین سهامدار گوچی بود. هنگامی که گوچی در سال 1999 سهام ایوسن لورن را خریداری کرد، تام فورد همزمان مدیر خلاقیت این برند شد و ایوسن لورن را از ورشکستگی نجات داد. تام فورد در سال 2004 به دلیل اختلافات داخلی با مدیر گوچی از این گروه جدا شد و به آمریکا بازگشت و دو سال بعد با تولید مجموعه لباسهای مردانه، عینک، لوازم جانبی و عطر و ادکلن، برند تام فورد را تاسیس کرد.

تام فورد علاوه بر مدیریت برند تجاری تام فورد، در رشته فیلم سازی نیز تبحر دارد و تاکنون با ساخت دو فیلم A Single Man در سال 2009 و Nocturnal Animals در سال 2016 حتی نامزد اسکار هم شد. تام فورد در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره شورای طراحان مد آمریکا فعالیت می کند.

تاسیس کمپانی تام فورد:

همانطور که اشاره شد تام فورد در سال 2006 برند خود را با تولید مجموعه لباسهای مردانه، عینک، لوازم جانبی و عطر و ادکلن تاسیس کرد و به دلیل سابقه همکاری با برندهای مطرح اروپایی، به سرعت مورد استقبال قرار گرفت، بطوریکه طراحی لباسهای افراد مشهور و سرشناس را در مراسم های گوناگون بر عهده گرفت. افرادی چون، میشل اوباما، بیانسه، جنیفر لوپز، آن هاتاوی، دانیل کریگ، تام هنکس، جانی دپ، ویل اسمیت، هیو جکمن، جولیان مور و ... 

تام فورد علاوه بر تولید محصولاتی که اشاره شد، خط تولید ساعت، لوازم آرایشی و کفش را نیز به مجموعه خود افزود و جوایز متعددی را از جشنواره های مختلف کسب کرد.

خط تولید عطر تام فورد:

تام فورد در سال 2006 با طراحی عطر تام فورد بلک ارکید خط تولید عطر خود را راه اندازی نمود. امروزه تام فورد بیش از 100 نوع عطر مختلف دارد که با بهره بردن از برترین طراحان عطر به یکی از بهترین برندهای عطر و ادکلن تبدیل شده است. تام فورد علاوه بر کشور آمریکا، یک خط تولید عطر در سوئیس دارد که بجز مجموعه عطرهای پرایوت بلند، مابقی تولید کشور سوییس می باشند.