منو
سبد خرید

عطر مارکو سروسی

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مارکو سروسی ام اس هوم: ادکلن مارکو سروسی ام اس هوم-MARCO SERUSSI MS HOMME مردی با اعتماد به نفس را هدف قرار می دهد که در تلاش برای تحقق رویاهای خود است. مارکو سروسی ام اس هوم با رایحه ترنج و گریپ فروت همراه با ادویه جات و فلفل صورتی باز می شود. قلب شامل نت های گلی پر جنب و ج..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر مارکو سروسی ام اس هوم بلک: عطر مارکو سروسی ام اس هوم بلک-MARCO SERUSSI MS HOMME BLACK نسخه سیاه رنگ مجموعه عطرهای ام اس هوم با رایحه ای جدید و روندی جدید که موید نگرش جدید و رایحه قوی است، روانه بازار شد. بطری مشکی شفاف، با شانه فلزی مشکی، پیامی روشن به جهان است که او دوباره س..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن مارکو سروسی ام اس هوم بلو: ادکلن مارکو سروسی ام اس هوم بلو-MARCO SERUSSI MS HOMME BLUE تداعی کننده واقعی آزادی است و رنگ آبی عمیق دریا و باد ملایم و زیبا را به تصویر می کشد. مارکو سروسی ام اس هوم بلو برای مردانی است که واقعیت خود را با شور و هیجان زندگی می کنند و به دنب..
3,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مارکو سروسی ام اس هوم وایت: ادکلن مارکو سروسی ام اس هوم وایت-MARCO SERUSSI MS HOMME WHITE به عنوان نماینده ای از خلوص و طراوت از مجموعه عطرهای ام اس هوم به بازار عرضه شد. ترکیب مارکو سروسی ام اس هوم وایت با نت های لیمو و سیب سبز، همراه با گریپ فروت درخشان و ماندارین آبدار شر..
3,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر مارکو سروسی ام اس هوم عود: عطر مارکو سروسی ام اس هوم عود-MARCO SERUSSI MS HOMME OUD به عنوان یک نسخه ویژه معرفی شد که بر رایحه های اسرارآمیز مشرق زمین تأکید می کند و تجربه ای سورئال را ارائه می دهد که نه مردان و نه زنان فراموش نمی کنند. عطر مارکو سروسی ام اس عود با ترکیبی..
3,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مارکو سروسی د من: ادکلن مارکو سروسی د من-MARCO SERUSSI THE MAN ترکیبی از مرکبات معطر است که با نت های ابتدایی لیمو و گریپ فروت آغاز می شود. در نت میانی، دانه تونکا، صنوبر و خس خس، طعم تند و مردانه ای به عطر می دهند و نت های پایه از نعناع هندی، لادن، عنبر و مشک، تشکیل شد..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن مارکو سروسی د من اینتنس: ادکلن مارکو سروسی د من اینتنس-MARCO SERUSSI THE MAN INTENSE نسخه غلیظ تر و با ماندگاری بالاتر ادکلن مارکو سروسی د من است که با ترکیبی از مرکبات معطر مانند لیمو، ماندارین و گریپ فروت به همراه اسطوخودوس آغاز می شود. در نت میانی، دانه تونکا، سرو، ه..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ترش و ملایم
معرفی ادکلن مارکو سروسی د من تراست: ادکلن مارکو سروسی د من تراست-MARCO SERUSSI THE MAN TRUST نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مارکو سروسی د من است که با ترکیبی از ماندارین و سیب سبز ترش آغاز می شود. در نت میانی، تنباکو، کندر، عنبر و نعناع هندی طعم تلخ و مردانه ای به عطر می دهند و&n..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن مارکو سروسی ام اس هارمونی مردانه: ادکلن مارکو سروسی ام اس هارمونی مردانه-MARCO SERUSSI MS Harmony men دعوتی آشکار برای تمرین روش جدید زندگی (زندگی هماهنگ و متعادل)" است. زندگی هماهنگ و متعادل یک تمرین است و این یک انتخاب آگاهانه می باشد که چگونه می خواهیم زندگی کنی..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر مارکو سروسی ام اس هارمونی اینتنس: عطر مارکو سروسی ام اس هارمونی اینتنس-MARCO SERUSSI MS Harmony INTENSE مخصوص مردان قدرتمند، استوار و پیچیده است که می توانند نگرش ظریف و ملایم خود را با افتخار حفظ کنند تا سبک زندگی خود را متعادل و هماهنگ کنند. مارکو سروسی ام اس هارمونی اینتنس&..
3,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر مارکو سروسی ام اس هارمونی زنانه: عطر مارکو سروسی ام اس هارمونی زنانه-MARCO SERUSSI MS Harmony women دعوتی آشکار برای تمرین روش جدید زندگی (زندگی هماهنگ و متعادل)" برای زوج های جوان است. زندگی هماهنگ و متعادل یک تمرین است و این یک انتخاب آگاهانه می باشد که چگونه می خو..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مارکو سروسی ام اس هارمونی ایموشن: عطر مارکو سروسی ام اس هارمونی ایموشن-MARCO SERUSSI MS Harmony EMOTION خط باریکی بین نگرش قاطعانه و همراه با جدیت زن و زیبایی خیره کننده اوست که با گشودن چشم ها، زیبایی بیرونی او را نمایان می سازد و با زیبایی درونی و سرشار از آرامش او ادغام می ..
3,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر مارکو سروسی ومن: عطر مارکو سروسی ومن-MARCO SERUSSI WOMAN عطری حسی و جاودانه است که قدرت احساسات فرد را با قدرت درونی خود پیوند می دهد. بطری شیک منحنی با درپوش فولادی ادکلن مارکو سروسی ومن نمادی از کاریزمای جذاب و فریبندگی اوست، در حالیکه رایحه عطر داستانی و..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر مارکو سروسی د لیدی: عطر مارکو سروسی د لیدی-MARCO SERUSSI THE LADY یک عطر گلدار و میوه ای است که با نت های ابتدایی فلفل صورتی، گلابی، ترنج و انگور سیاه آغاز می شود. قلب شامل فریزیا، گل برف و بادام سوخته می باشد، در حالیکه نت پایه را نعناع هندی، چوب کشمیر، وانیل، چوب ع..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر مارکو سروسی د لیدی اینتنس: عطر مارکو سروسی د لیدی اینتنس-MARCO SERUSSI THE LADY INTENSE یک عطر گلدار و میوه ای و نسخه غلیظ و بادوام تر عطر مارکو سروسی د لیدی است. مارکو سروسی د لیدی اینتنس از سواحل آرام مدیترانه الهام گرفته شده است. این رایحه، جوهره ای عجیب، متمایز و..
3,700,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
مارکو سروسی

درباره عطر مارکو سروسی:

مارکو سروسی یک برند مد فرانسوی است که مختص آقایان بوده و متخصص در توسعه کیفیت مد با انتخاب های متنوع است. مارکو سروسی از سال 1990 طیف وسیعی از عطرهای مردانه و زنانه را ارائه کرد. این برند فرانسوی محبوب مجموعه‌ای از رایحه‌های با کیفیت بالا را تولید می‌کند و از دهه 1990 یک انتخاب محبوب برای عطرهای دلپذیر بوده است. عطرهای مارکو سروسی دارای مجموعه ای از نت های بالا، قلب و پایه منحصر به فرد هستند و تعدادی عطر زنانه و افترشیوهای مردانه را هم ایجاد کرده است.

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر مارکو سروسی:

  • ادکلن مارکو سروسی د من اینتنسمارکو سروسی د من اینتنس نماینده واقعی مردانگی است، او انرژی مثبتی دارد که باعث می شود دیگران در اطراف او احساس قوی تر کنند، او توانایی، انگیزه و نگرش برای رسیدن به اهدافش را دارد.

قیمت عطر مارکو سروسی:

قیمت ادکلن های مارکو سروسی بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند. این برند، عطرهای خود را از مواد با کیفیت طراحی کرده و در عین حال قیمت محصولاتش را در حد متوسط نگه داشته است. یکی از دلایل محبوبیت عطر مارکو سروسی، قیمت تقریبا متوسط آن است که همواره جزء عطرهای قابل شارژ و در دسترس بحساب می آیند.

تاریخچه برند مارکو سروسی (عطر مارکو سروسی):

مارکو سروسی در اواخر دهه 1990 با عرضه عطر "MS Homme" اولین عطر مردانه خود را تولید و بخش عطرسازی را راه اندازی کرد. روح برند، به طور شگفت انگیزی موفقیت بزرگی را در میان جامعه مردان فرانسوی و همسران دوست داشتنی به دست آورد. در سال 2011، مارکو سروسی تصمیم گرفت بخش عطرسازی برند را گسترش دهد تا مطمئن شود که می تواند به ماموریت و ارزش های خود با شعار "بهترین کیفیت با تنوع انتخاب» متعهد شود. به این ترتیب شبکه توزیع به سراسر جهان گسترش یافت. تعدادی عطر برای خانم ها به نشانه قدردانی از همه زنان جهان اختصاص داده شد. این عطرها داستانی شیک را بین عطرهای مدرن و کلاسیک تشکیل می دهند. 

مارکو سروسی تا سال 2022 حدود 16 عطر گوناگون طراحی کرده که اولین ادکلن آن ام اس هوم در سال 2009 می باشد.