منو
سبد خرید

عطر شنل

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
COCO MADEMOISELLE یک عطر بسیار جذب کننده، مجلل، با طراوات و شرقیست که سرکشی روح را یادآوری می کند. بطری آن به یک شخصیت لوکس دلالت دارد و یک زیبایی خاصی به میز آزایش شما می دهد. به جرات می توان این محصول را بهترین عطر برندCHANEL و حتی در ردیف چند عطر برتر جهان قرار داد. این عطر کمی سبکتر از COCO است ..
5,173,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
COCO MADEMOISELLE INTENSE نسخه قدرتمند و عمیق تر عطر محبوب و فوق العاده کوکو مادمازل می باشد. ترکیب آن با نعناع هندی و عنبر تقویت شده و آن را به شدت غیر قابل مقاومت کرده است. این عطر، اعتیادآور و به شدت احساس برانگیز بوده و پیام آور خوشبختی و خوش یمنی خواهد بود.این عطر در سال 2018 توسط Olivier P..
5,380,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
گابریل شانل: من مشکی را تحمیل کردم چرا که همچنان حکمرانی می کند!COCO NOIR نسل سوم عطرهای کوکو پس از N5 و مادمازل بشمار می رود که در سال 2012 توسط Jacques Polge طراحی شد. عطری کاملا تحسین برانگیز و جذاب، برجسته، مرموز و ریشه دار که از محبوبیت جهانی برخوردار است. رنگ تیره آن بهترین رنگ برای پوشاند..
5,069,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
GABRIELLE CHANEL عطری درخشان و باشکوه است که در سال 2017 توسط Olivier Polge از مواد غنی و نفیس ساخته شد. وی این عطر را بعنوان یک گل خیالی و با الهام از گابریل شنل (کوکو شنل) موسس این کمپانی، طراحی کرده است.این عطر پرشور و هیجان انگیز، درون قلبتان طغیانی به پا می کند که گویی برای اولین بار با معش..
4,655,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
CHANCE در لغت به معنای خوشبختی است و همچون طوفان، دریچه ای به سوی ماجراجویی و دنیای ناشناخته می گشاید، مانند لبهایی که آماده بوسه و عشق بازی هستند. CHANCE با رایحه ای کاملا جوان پسند برای اشخاصی است که شهامت رویا پردازی داشته و همواره خود را در مسیر شانس قرار می دهند. این عطر مانند یک..
5,173,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
این یک شانس است ... بخرید!CHANCE با رایحه ای کاملا جوان پسند برای اشخاصی است که شهامت رویا پردازی داشته و همواره خود را در مسیر شانس قرار می دهند. این عطر مانند یک گل، غیر منتظره و به سرعت بیرون می آید و متوقف می شود. یک عطر ملایم، ماهرانه، شهوانی و پر از شادابی و انرژی است.شنس در سال 2003 ت..
4,085,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
CHANCE EAU TENDRE یکی دیگر از مجموعه محصولات شنس و یکی از پرفروشترین عضو این خانواده است که توسط استاد بزرگ عطر سازی Jacques Polge در سال 2010 طراحی شد. این عطر جذاب تداعی گر رایحه ی جوان پسند و ظریف و با روح است. رایحه اولیه: گریپ فروت- بهرایحه میانی: سنبل- یاسرایحه اصلی: سدر-..
4,085,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
CHANCE EAU TENDRE EDP نسخه جدید تندر با غلظت بیشتر، نوید بخش تر، زنانه تر و با رایحه گل بیشتر در سال 2019 توسط Olivier Polge عرضه شد. این نسخه دلپذیر، بیانگر یک زنانگی درخشان و با اعتماد به نفس است و با خود حس عطوفت و مهربانی به ارمغان می آورد. این عطر ظریف و عمیقا شاعرانه برای زنانی است که شادی و د..
4,180,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
CHANCE EAU FRAICHE محصول غیر منتظره CHANEL است که در ایجاد خنکی غوغایی برپا کرده و به مانند شکفتن گل با یک ملایمت و رایحه ای خوش برجسته شده است. این عطر در مقایسه با نسخه های قبلی از نشاط و تازگی عجیبی برخوردار است و در سال 2007 توسط Jacques Polge طراحی شد.رایحه اولیه: لیمو- سدررایحه میانی: ..
4,085,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
CHANCE EAU VIVE محصول دیگری از خانواده محبوب CHANCE است که در سال 2015 با طراحی Olivier Polge به بازار آمد. عطری پرجنب و جوش و سرشار از انرژی است و شادابی را به شما هدیه می دهد.رایحه اولیه: مرکبات- گریپ فروت- پرتقال خونیرایحه میانی: مشک- جاسمینرایحه اصلی: زنبق- سدر- خس خس ..
4,085,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
ALLURE HOMME SPORT یک عطر شاداب و سرزنده حاوی رایحه ی تشدید شده ای از خنکی و اغواگری است. این عطر مناسب برای افراد پر انرژی و پویا بوده و در سال 2004 توسط Jacques Polge طراحی شد. این عطر را سخاوتمندانه در تمام نقاط بدن اسپری کنید.رایحه اولیه: پرتقال خونی- پرتقال- آب دریارایحه میانی: فلفل- سد..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
ALLURE HOMME SPORT EAU EXTREME با رایحه ای اسپرتی و احساس برانگیز در سال 2012 طراحی و به بازار آمد. این عطر نسخه غلیظ تر و جدید ALLURE SPORT است و مخصوص مردان نترس و اهل ریسک می باشد.رایحه اولیه: نعناع- پرتقال- مریم گلیرایحه میانی: فلفلرایحه اصلی: سرو مراکشی- دانه تونکا ونزوئلا- مشک- چوب..
4,180,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
BLEU DE CHANEL یک عطر معطر چوبی، مخصوص مردان مبارزه طلب و مخالف با یکنواختی و روزمره گی که رضایت آنها را جلب کند. این عطر تحریک کننده، مخلوطی از مرکبات و چوب است که حس رهایی به انسان می دهد. این عطر خنک، زلال و عمیقا جذب کننده در سال 2010 توسط Jacques Polge طراحی شد.غیره منتظره باشید...!رایح..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
پس از تولید موفق و استقبال بی نظیر از Bleu de Chanel، کمپانی شنل نسخه ادوپرفیم این محصول را در سال 2014 با طراحی Jacques Polge روانه بازار کرد. BLEU DE CHANEL EDP عطری عمیق، بی حد و حصر و پایان ناپذیر با همان رایحه قبلی اما ماندگاری و پخش بوی بیشتر ادای احترامی است به آزادی مردان که خودشان را محدود ..
4,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
BLEU DE CHANEL PARFUM سومین نسخه عطر خارق العاده و محبوب بلو شنل است. غلیظ تر و قدرتمند تر و بیانگر رنگ آزادی است و مخصوص مردانی است که از عزم و اراده بالایی برای دستیابی به اهدافشان برخوردار هستند.این عطر اعتیادآور در سال 2018 توسط Olivier Polge طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن مانند نسخه های قبلی ..
4,750,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
ALLURE HOMME یک عطر پر قدرت با ماندگاری بالاست و دارای فرمول نیروی مردانگی است. این عطر ترد و زلال و جذب کننده در سال 1999 توسط Jacques Polge طراحی شد. این عطر را در تمام نقاط بدن اسپری کنید.رایحه اولیه: هلو- نارنگی- لیمو- سنبل- ترنج- زنجبیلرایحه میانی: یاس- نعناع هندی- فلفل- فریزیا- رز- سدر..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
ALLURE HOMME EDITION BLANCHE نسخه متفاوت و ترکیب جدید، با یک شخصیت مدرن و عضو دیگری از خانواده الور شنل بوده که در سال 2014 طراحی شد. عطری شرقی که تعادل فوق العاده ای بین ظرافت و یگانگی برقرار کرده است. این عطر در ابتدا با رایحه ترش و مرکباتی آغاز می شود و رفته رفته رایحه شیرین بر آن غالب می شود. ..
4,370,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
ANTAEUS اسطوره ای از قهرمان یونانی و نماد قدرت و مردانگی است.قدرتمند مانند خدا و نجیب مانند مرد...این عطر کلاسیک و خارق العاده در سال 1981 توسط Jacques Polge طراحی شد.رایحه اولیه: مریم گلی- لیمو- لیمو ترش- ترنج- گشنیز- صمغرایحه میانی: ریحان- رز- آویشن- یاسرایحه اصلی: چرم- خزه درخ..
3,621,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
EGOISTE عطری خاص و منحصر به فرد با ماندگاری بسیار بالا بوده و مناسب برای مردان با اعتماد به نفس و استقلال طلب است. این عطر که مناسب برای تجدید قوا می باشد در سال 1990 توسط Jacques Polge طراحی شد.رایحه اولیه: ماندارین سیسیلی- گشنیز- درخت ماهون آمریکایی- اقاقیای برزیلیرایحه میانی: میخک صد..
3,621,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
PLATINUM EGOISTE عطری نیروبخش با رایحه چوبی و یکی از قویترین و ماندگار ترین عطرهای مردانه به حساب می آید. این عطر خنک کننده و کاملا مردانه، بی تردید مخصوص مردان جذاب و خوش استیل است. پلاتینیوم در سال 1993 توسط Jacques Polge طراحی شد.این عطر را سخاوتمندانه در سراسر بدن اسپری کنید.رایحه ا..
3,621,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ALLURE عطری خالص و زلال، جذاب، لطیف و مجلل است که در سال 1999 توسط Jacques Polge طراحی شد. تعریف بیشتر از آن دشوار است چرا که مقاومت در برابرش غیر ممکن است!رایحه اولیه: هلو- ماندارین- ترنجرایحه میانی: شکوفه درخت پرتقال- مگنولیا- یاس- رز- گل صدتومنی- نیلوفر آبیرایحه اصلی: خس خس- سدر- وانی..
4,966,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ALLURE SENSUELLE عطری مدرن، درخشان و به شدت قوی، به مانند کاراکتر "گابریل شانل" پرشور و کاریزماتیک است. این عطر با رایحه گلهای شرقی و منحصر به فرد بر روی هر زن ظاهر می شود، چراکه تمامی زنان خاصیت وسوسه انگیزی و خاص خودشان را دارند. این عطر به مراتب از نسخه کلاسیک خودش مرموزتر، گرمتر و احساس برانگیزت..
4,966,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل ان 5 رد ادیشن:عطر شنل ان 5 رد ادیشن-CHANEL N°5 RED EDITION عطری از گلهای آلدهید است که بصورت محدود و فقط یک بار از آن تولید شده است. برای اولین بار در تاریخ شنل، بطری افسانه ای شفاف و شیشه ای طراحی شده توسط کوکو شنل با رنگ جدید (قرمز پرزرق و برق و آتشین) برای عطر شنل ان 5 رد ع..
5,225,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن شنل ان 5 لئو رد ادیشن:ادکلن شنل ان 5 لئو رد ادیشن-CHANEL N°5 L'EAU RED EDITION عطری از گلهای آلدهید است که بصورت محدود و فقط یک بار از آن تولید شده است. برای اولین بار در تاریخ شنل، بطری افسانه ای شفاف و شیشه ای طراحی شده توسط کوکو شنل با رنگ جدید (قرمز پرزرق و برق و آتشین)..
4,560,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)
شنل

درباره شنل:

Gabrielle Chanel معروف به Coco Chanel موسس کمپانی CHANEL در سال 1883 متولد شد. وی در سال 1908 به عنوان برترین طراح سال انتخاب و یک سال بعد در سال 1909 رسما برند شنل را در پاریس تاسیس کرد. در سال 1914 دو بوتیک برای طراحی مدهای شیک و در عین حال ساده دارای تزئینات پر زرق و برق افتتاح کرد. بعضی بر این باور بودند که کمبود پارچه در طول جنگهای جهانی اول و دوم در پاریس سبک او را تحت تاثیر قرار داد اما Chanel این نظر را داشت چیزی که خودش می پسندد و می پوشد را طراحی می کند. شنل در سال 1921 با تولید اولین عطر خود یعنی CHANEL N5 (5 عدد شانس Chanel ) خط تولید عطر و ادکلن را افتتاح کرد که همین امر باعث شد در طول جنگ جهانی دوم شهرتش نگه داشته شود. امروزه CHANEL یکی از مطرح ترین و پر فروش ترین برندها مخصوصا در عطر و ادکلن به شمار می رود.