منو
سبد خرید

عطر شنل

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل کوکو مادمازل: عطر شنل کوکو مادمازل-CHANEL COCO MADEMOISELLE رایحه‌ای بسیار جذب‌کننده، مجلل، باطراوات و شرقی است که سرکشی روح را یادآوری می‌کند. کوکو مادمازل شنل با رایحه‌ای درخشان، پررنگ، گل‌دار و چوبی، یک جوان جسور کوکو شنلی را به یاد می‌آورد. عطر شنل کوکو مادمازل با..
9,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر شنل کوکو مادمازل اینتنس: عطر شنل کوکو مادمازل اینتنس-CHANEL COCO MADEMOISELLE INTENSE نسخه قدرتمند و عمیق‌تر عطر محبوب و فوق‌العاده کوکو مادمازل می‌باشد. ترکیب عطر کوکو مادمازل اینتنس با نعناع هندی و عنبر تقویت شده و آن را به شدت غیر قابل مقاومت کرده است. ادکلن شنل کوکو مادماز..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل کوکو مادمازل لئو پرایو: عطر شنل کوکو مادمازل لئو پرایو-CHANEL COCO MADEMOISELLE L'EAU PRIVEE جوهر یک زن جسور و آزاد است. عطر کوکو مادمازل لئو پرایو عطری شرقی، میوه ای و به شدت احساسی که مخصوص شب ساخته شده است، نه برای بیرون رفتن در شب، بلکه برای پوشیدن آن در رختخواب به عنوان یک..
11,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر شنل کوکو نویر: عطر شنل کوکو نویر-CHANEL COCO NOIR نسل سوم عطرهای کوکو پس از شنل N5 و شنل مادمازل بشمار می رود. ادکلن کوکو نویر عطری کاملا تحسین برانگیز و جذاب، برجسته، مرموز و ریشه دار که از محبوبیت جهانی برخوردار است. رنگ تیره عطر کوکو نویر شنل بهترین رنگ برای پوشاندن نو..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل چنس ادو پرفیوم: عطر شنل چنس ادو پرفیوم-CHANEL CHANCE در لغت به معنای خوشبختی و فرصت است و همچون طوفان، دریچه ای به سوی ماجراجویی و دنیای ناشناخته می گشاید، مانند لبهایی که آماده بوسه و عشق بازی هستند. عطر شنل چنس با رایحه ای کاملا جوان پسند برای اشخاصی است که شهامت رو..
9,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن شنل چنس ادو تویلت: ادکلن شنل چنس ادو تویلت-CHANEL CHANCE با رایحه ای کاملا جوان پسند برای اشخاصی است که شهامت رویا پردازی داشته و همواره خود را در مسیر شانس قرار می دهند. عطر شنل چنس ادو تویلت مانند یک گل، غیر منتظره و به سرعت بیرون می آید و متوقف می شود. ادکلن شنل چنس ادو تویلت ..
9,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن شنل چنس او تندر ادو تویلت: ادکلن شنل چنس او تندر ادو تویلت-CHANEL CHANCE EAU TENDRE یکی دیگر از مجموعه محصولات شنل چنس و یکی از پرفروش ترین عضو این خانواده است. ادکلن شنل شنس تندر عطری جذاب و تداعی گر رایحه ی جوان پسند، ظریف و با روح است. ادکلن شنل چنس او تندر ادو ..
9,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل چنس او تندر ادو پرفیوم: عطر شنل چنس او تندر ادو پرفیوم-CHANEL CHANCE EAU TENDRE نسخه جدید چنس تندر با غلظت بیشتر، نوید بخش تر، زنانه تر و با رایحه گل بیشتر است. ادکلن شنل چنس تندر عطری دلپذیر و بیانگر یک زنانگی درخشان و با اعتماد به نفس است و با خود حس عطوفت و مهربانی به ا..
9,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن شنل چنس او فرش: ادکلن شنل چنس او فرش-CHANEL CHANCE EAU FRAICHE محصول غیر منتظره شنل است که در ایجاد خنکی غوغایی برپا کرده و به مانند شکفتن گل با یک ملایمت و رایحه ای خوش، برجسته شده است. عطر شنل چنس او فرش در مقایسه با نسخه های قبلی از نشاط و تازگی عجیبی برخوردار است. ادکلن شنل چ..
9,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن شنل چنس او ویو: ادکلن شنل چنس او ویو-CHANEL CHANCE EAU VIVE محصول دیگری از خانواده محبوب شنل چنس است. ادکلن شنل چنس او ویو عطری پرجنب و جوش و سرشار از انرژی است و شادابی را به شما هدیه می دهد. ادکلن شنل چنس او ویو عطری از گلهای پر جنب و جوش که شما را به درون گردبادی سرز..
9,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن شنل الور هوم اسپرت: ادکلن شنل الور هوم اسپرت-CHANEL ALLURE HOMME SPORT یک عطر شاداب و سرزنده، حاوی رایحه ی تشدید شده ای از خنکی و اغواگری است. عطر شنل الور هوم اسپرت مظهر مردی است که عاشق چالش بوده و مناسب برای مردان پر انرژی و پویا می باشد، مردی که می خواهد محدودیت ها رو پش..
8,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن شنل الور هوم اسپرت اکستریم: ادکلن شنل الور هوم اسپرت اکستریم-CHANEL ALLURE HOMME SPORT EAU EXTREME با رایحه ای اسپرتی و احساس برانگیز، نسخه غلیظ و جدیدتر ادکلن الور اسپرت می باشد. ادکلن الور هوم اسپرت اکستریم رایحه ای قدرتمند، پویا و نشاط آور برای مردی که با احساسات شدی..
9,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن بلو شنل ادو تویلت: ادکلن بلو شنل ادو تویلت-BLEU DE CHANEL یک عطر معطر چوبی، مخصوص مردان مبارزه طلب و مخالف با یکنواختی و روزمره گی است که رضایت آنها را جلب کند. ادکلن بلو شنل ادو تویلت عطری تحریک کننده و مخلوطی از مرکبات و چوب است که حس رهایی به انسان می دهد. عطر ب..
7,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر بلو شنل ادو پرفیوم: عطر بلو شنل ادو پرفیوم-BLEU DE CHANEL پس از تولید موفق و استقبال بی نظیر از ادکلن بلو شنل ادو تویلت با رایحه غلیظ‌تر و ماندگارتر روانه بازار شد. ادکلن بلو شنل ادو پرفیوم عطری عمیق، بی حد و حصر و پایان‌ناپذیر، با همان رایحه قبلی اما ماندگاری بیشتر ..
8,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر بلو شنل پرفیوم: عطر بلو شنل پرفیوم-BLEU DE CHANEL PARFUM سومین نسخه عطر خارق‌العاده و محبوب بلو شنل است. عطر بلو شنل پرفیوم غلیظ‌تر و قدرتمندتر و بیانگر رنگ آزادی بوده و مخصوص مردانی است که از اراده بالایی برای دستیابی به اهدافشان برخوردار هستند. بلو شنل پرفیوم یک ترکیب کامل، با شخ..
9,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن شنل الور هوم: ادکلن شنل الور هوم-CHANEL ALLURE HOMME یک عطر پر قدرت با ماندگاری بالاست و دارای فرمول نیروی مردانگی است. ادکلن الور هوم عطری ترد، زلال و نورانی، با ترکیبی از چهار خط اصلی معطر ایجاد شده است: طراوت مرکبات، تندی فلفل، استحکام و ظرافت چوب و گرمی دا..
8,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر شنل الور هوم ادیشن بلانش: عطر شنل الور هوم ادیشن بلانش-CHANEL ALLURE HOMME EDITION BLANCHE نسخه متفاوت و ترکیب جدید، با یک شخصیت مدرن و عضو دیگری از خانواده عطر الور هوم شنل می‌باشد. ادکلن شنل الور ادیشن بلانش عطری شرقی که تعادل فوق‌العاده‌ای بین ظرافت و یگانگی برقرار کرد..
10,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن شنل آنتئوس: ادکلن شنل آنتئوس-CHANEL ANTAEUS POUR HOMME برگرفته از اسطوره و قهرمان یونانی و نماد قدرت و مردانگی که شکست ناپذیر، لاغر، اما قدرتمند است. آنتئوس، قدرتمند مانند خدا و نجیب مانند مرد... ادکلن شنل آنتئوس عطری کلاسیک و خارق العاده است و به آن دسته از ع..
9,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن شنل اگویست: ادکلن شنل اگویست-CHANEL EGOISTE POUR HOMME عطری خاص و منحصر به فرد با ماندگاری بسیار بالا بوده و مناسب برای مردان با اعتماد به نفس و استقلال طلب است. عطر شنل اگویست عطری مستقل، زیرک، کاملاً جذاب و مناسب برای تجدید قوا می باشد. ادکلن شنل اگویست با رایحه ای جس..
9,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
ترکیبات ادکلن شنل اگویست پلاتینیوم: ادکلن شنل اگویست پلاتینیوم-CHANEL PLATINUM EGOISTE POUR HOMME عطری نیروبخش با رایحه چوبی و یکی از قویترین و ماندگار ترین عطرهای مردانه به حساب می آید. ادکلن شنل اگویست پلاتینیوم عطری خنک کننده و کاملا مردانه است که بی تردید مخصوص مردان جذاب و خوش..
9,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر شنل الور زنانه: عطر شنل الور زنانه-CHANEL ALLURE عطری خالص، زلال، جذاب، لطیف و مجلل است و تعریف بیشتر از آن دشوار است چرا که مقاومت در برابرش غیر ممکن می باشد! ادکلن شنل الور زنانه عطری است گلی و شرقی و از آنجا که هر زنی جذابیت خاص خود را دارد، عبارت ویژه ای برای هر ..
9,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر شنل الور سنسوال: عطر شنل الور سنسوال-CHANEL ALLURE SENSUELLE عطری مدرن، درخشان و به شدت قوی، به مانند شخصیت "گابریل شنل" پرشور و کاریزماتیک است. عطر الور سنسوال شنل با رایحه گل‌های شرقی و منحصر به فرد بر روی هر زن ظاهر می‌شود، چراکه تمامی زنان خاصیت وسوسه‌انگیزی و خاص خودشان ر..
10,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل ان 5 رد ادیشن: عطر شنل ان 5 رد ادیشن-CHANEL N°5 RED EDITION عطری از گل‌های آلدهید است که بصورت محدود و فقط یک بار از آن تولید شده است. برای اولین بار در تاریخ شنل، بطری افسانه‌ای شفاف و شیشه‌ای طراحی شده توسط کوکو شنل با رنگ جدید (قرمز پرزرق و برق و آتشین) برای عطر شنل ان 5 رد ..
13,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن شنل ان 5 لئو رد ادیشن: ادکلن شنل ان 5 لئو رد ادیشن-CHANEL N°5 L'EAU RED EDITION عطری از گل‌های آلدهید است که بصورت محدود و فقط یک بار از آن تولید شده است. برای اولین بار در تاریخ شنل، بطری افسانه‌ای شفاف و شیشه‌ای طراحی شده توسط کوکو شنل با رنگ جدید (قرمز پرزرق و برق و آتشین..
13,900,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 26 (2 صفحه)
شنل

درباره عطر شنل:

شنل یک کمپانی لوکس مد و فشن فرانسوی است که توسط گابریل شنل در سال 1909 در پاریس تاسیس شد. این خانه بر لباس های آماده، کالاهای لوکس و لوازم جانبی زنانه تمرکز دارد. کمپانی شنل با اولین عطر خود، یعنی عطر Chanel N°5، که برای اولین بار در سال 1921 معرفی شد، انقلابی در جهان عطر ایجاد کرد. عطر شنل N°5 و بسیاری از قدیمی ترین رایحه های ماندگار شنل توسط Ernest Beaux ساخته شده است. عطر شنل امروزه جزء لوکس ترین و محبوب ترین عطرهای دنیا بشمار می رود و از مشهورترین عطر زنانه و مردانه شنل می توان به عطر شنل کوکو مادمازل زنانه و ادکلن بلو شنل مردانه اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر شنل مردانه:

  • ادکلن بلو شنل ادو تویلت: یک عطر معطر چوبی، مخصوص مردان مبارزه طلب و مخالف با یکنواختی و روزمره گی است که رضایت آنها را جلب کند. ادکلن بلو شنل عطری تحریک کننده و مخلوطی از مرکبات و چوب است که حس رهایی به انسان می دهد. عطر بلو شنل ادو تویلت با رایحه خنک، زلال و عمیقا جذب کننده، جزء پرطرفدارترین عطرهای مردانه بشمار می رود.
  • ادکلن شنل الور هوم اسپرت: یک عطر شاداب و سرزنده، حاوی رایحه ی تشدید شده ای از خنکی و اغواگری است. عطر الور اسپرت شنل مناسب برای افراد پر انرژی و پویا می باشد، مردی که عاشق فضای باز و لایف استایل مخصوص به خود را دارد. ادکلن شنل الور اسپرت دارای رایحه باطراوت مرکبات و آب دریاهاست که با تندی ادویه ها و چوبهای تند و تیز ترکیب شده است.

بهترین و پرفروش ترین های عطر شنل زنانه:

  • عطر شنل کوکو مادمازل: یک عطر بسیار جذب کننده، مجلل، با طراوات و شرقیست که سرکشی روح را یادآوری می کند و با رایحه ای درخشان، پررنگ و گل دار و چوبی، یک جوان جسور کوکو شانلی را به یاد می آورد. ترکیبی کاملاً مدرن با شخصیتی قوی و در عین حال شگفت آور و تازه. بطری عطر کوکو مادمازل به یک شخصیت لوکس دلالت دارد و یک زیبایی خاصی به میز آرایش شما می دهد.
  • عطر شنل چنس ادو پرفیوم: با رایحه ای کاملا جوان پسند برای اشخاصی است که شهامت رویا پردازی داشته و همواره خود را در مسیر شانس قرار می دهند. ادکلن شنل چنس مانند یک گل، غیر منتظره و به سرعت بیرون می آید و متوقف می شود.

قیمت عطر شنل:

قیمت ادکلن های شنل بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه شنل یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر شنل از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. ضمن اینکه عطر شنل برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط بازیگران و مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند. افرادی چون کاترین دنوو، ونسا پارادایس، نیکول کیدمن، جکی کندی، کیرا نایتلی، کریستین استوارت، فارل ویلیامز، کارا دلوین، مرلین مونرو و ...

تاریخچه برند شنل (عطر شنل):

خانه مد شنل در سال 1909 توسط Gabrielle Chanel تاسیس شد. شنل با طراحی های ساده، ظریف و جذابیت همیشگی خود، انقلابی واقعی در دنیای مد ایجاد کرد. شنل در ابتدا با تولید کلاه های مجلسی زنانه و سپس با طراحی لباس های بلند مجلسی کارش را آغاز کرد و با همراهی افراد سرشناس که از این محصولات استقبال کرده بودند، به شهرت دست یافت. امروزه شنل متعلق به آلن ورتهایمر و جرارد ورتهایمر، نوه های پیر ورتهایمر است که اولین شریک تجاری گابریل شنل بود.

موسس شنل:

Gabrielle Bonheur Chanel که به کوکو شنل مشهور بود در سال 1883 در منطقه فقیر نشین در حومه فرانسه متولد شد. در همان ابتدا مادر کوکو شنل درگذشت و پدرش او را در یتیم خانه رها کرد. شنل در سن نوجوانی پس از مدت کوتاهی کار در فروشگاه، چند سال به عنوان خواننده در کاباره ای که افسران سواره به آن رفت و آمد می کردند، کار می کرد و همزمان بنابر فراگیری خیاطی که در یتیم خانه دیده بود، طراحی لباس انجام می داد. او بعداً با چند مرد ثروتمند ارتباط برقرار كرد که مسیر زندگی و کاری وی را تغییر داد. شنل در سال 1908 به عنوان برترین طراح سال انتخاب و یک سال بعد در سال 1909 رسما برند شنل را در پاریس تاسیس کرد. کوکو شنل طراح لباس فرانسوی بود که تقریباً برای شش دهه بر روی سبک های عالی پاریس حکومت می کرد. طراحی های گاه به گاه ظریف او باعث شد که زنان از لباس های پیچیده و ناراحت کننده ای که در قرن نوزدهم رایج بود (خصوصا لباس زیر) را رها کرده و به طراحی های شنل روی بیاورند. او یکی از اولین طراحانی بود که شلوار را برای زنان معرفی کرد و تنها طراح مد است که در لیست 100 شخصیت تأثیرگذار قرن بیستم در مجله تایم ثبت شده است. شایعاتی در مورد فعالیت های شنل در زمان اشغال فرانسه توسط آلمان در طول جنگ جهانی دوم مطرح شد و وی به دلیل نزدیكی با اشغالگران آلمانی برای تقویت حرفه خود مورد انتقاد قرار گرفت. پس از جنگ، شنل در مورد روابط خود با فون دینكلاژ (حقوقدان آلمان نازی) مورد بازجویی قرار گرفت، اما به دلیل مداخله چرچیل، وی به عنوان همدست نازی ها متهم نشد. پس از چندین سال از جنگ در سوئیس، او به پاریس بازگشت و خانه مد خود را احیا کرد.

کوکو شنل در سال 1971 در پاریس درگذشت و خانواده ورتهایمر مدیریت کمپانی را در دست گرفتند.

تاسیس کمپانی شنل:

گابریل شنل پس از تاسیس شنل، فروشگاهی برای تولید و فروش کلاه های خود در پاریس راه اندازی کرد و در سال 1914 دو بوتیک برای طراحی مدهای شیک و در عین حال ساده دارای تزئینات پر زرق و برق افتتاح کرد. بعضی بر این باور بودند که کمبود پارچه در طول جنگهای جهانی اول و دوم در پاریس سبک او را تحت تاثیر قرار داد اما شنل این نظر را داشت چیزی که خودش می پسندد و می پوشد را طراحی می کند. شنل علاوه بر محصولات مد و فشن، محصولاتی چون جواهرات، ساعت، عینک، لوازم آرایشی و پوستی و عطر و ادکلن تولید می کند.

پس از مرگ کوکو شنل، کارل لاگرفلد مدیریت طراحی های شنل را برعهده گرفت و پس از مرگ لاگرفلد در سال 2019، ویرجینی ویارد همکار قدیمی وی مدیر طراحی شنل شد.

خط تولید عطر شنل:

شنل در سال 1921 با تولید اولین عطر خود یعنی CHANEL N5 (5 عدد شانس کوکو شنل بود) خط تولید عطر و ادکلن را افتتاح کرد که همین امر باعث شد در طول جنگ جهانی دوم شهرتش نگه داشته شود. امروزه عطر CHANEL با بیش از 120 نوع عطر زنانه و مردانه یکی از مطرح ترین و پر فروش ترین برندها مخصوصا در عطر و ادکلن به شمار می رود.