منو
سبد خرید

عطر خسوس دل پوزو (هالووین)

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن هالووین زنانه: ادکلن هالووین زنانه-HALLOWEEN با دوگانگی حواس، فیلتر جادویی خلق کرده تا نیروی اغواگری و فریفتن را در آن بیافریند. ادکلن هالووین زنانه تجسم جادوگری اغواکننده با روح زنی احساسی و قلب یک کودک است. این دوگانگی حواس، این بازگشت به زنانگی، ترکیبی از معصومی..
1,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن هالووین بلو دراپ: ادکلن هالووین بلو دراپ-HALLOWEEN blue drop عطری به یاد ماندنی مخصوص خانمهای مشکل پسند و آزاد است که هیچ حد و مرزی محدودشان نمی کند. همه چیز او را دلخوش می کند و به ذهن او اجازه رهایی درون ابرها در آسمان آبی را می دهد. عطر هالووین بلو دراپ بدون گذش..
1,600,000 تومان
ادکلن هالووین فلور
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن هالووین فلور: ادکلن هالووین فلور-HALLOWEEN Fleur عطری شرقی و با رایحه گلهای بهاری است که با الهام از دوران جوانی و همینطور شکوفایی گلها در فصل بهار ساخته شد. در هر فرهنگ و زبانی تعبیری وجود دارد که با آغاز زندگی، زیبایی و ظرافت بهم مرتبط هستند. خیلی از شاعران، نقاشان و هنرمن..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن هالووین مجیک: ادکلن هالووین مجیک-HALLOWEEN Magic عطری رمانتیک، رویایی و جادویی است که با همان شکل و ظاهر عطر پرطرفدار هالووین ولی با رنگ جذاب صورتی عرضه شد. ادکلن هالووین مجیک عطر تحسین شده و سحرانگیز، رنگ رز ملایمی را به خود می گیرد که با زنانگی، خیال پردازی و رویاها جاری ا..
2,400,000 تومان
عطر هالووین فیور
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر هالووین فیور: عطر هالووین فیور-HALLOWEEN FEVER نسخه فوق العاده دیگری از مجموعه عطرهای هالووین می باشد که از جریان زندگی و پویایی شهر نیویورک الهام گرفته است. ادکلن هالووین فیور عطری مدرن و جوان پسند، مخصوص خانمهای شیک پوش بوده و تقریبا با ظاهری مشابه نسخه قدیمی هالوو..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن هالووین پشن: ادکلن هالووین پشن-HALLOWEEN PASSION که نام اصلی آن هالووین کیس سکسی است در کشورهای اسلامی با نام هالووین پشن دقیقا با همان ظاهر و رایحه توزیع می شود. ادکلن هالووین پشن عطر فوق العاده احساس برانگیزیست که عشق را در وجود دختران جوان زنده می کند. نت ابتدای..
1,500,000 تومان
ادکلن هالووین میا می ماین ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن هالووین میا می ماین ادو تویلت: ادکلن هالووین میا می ماین ادو تویلت-HALLOWEEN MiA me mine رایحه ای با یک توهم مرموز و دلچسب مخصوص زنان با اراده که دارای روح بلندی هستند. ادکلن هالووین میا می ماین عطری به شدت احساس برانگیز و منحصر به فرد و لذت خوشایندی است که با یک تماس عجیب شما را..
0 تومان
عطر هالووین میا می ماین ادو پرفیوم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر هالووین میا می ماین ادو پرفیوم: عطر هالووین میا می ماین ادو پرفیوم-HALLOWEEN MiA me mine رایحه ای با یک توهم مرموز و دلچسب مخصوص زنان با اراده که دارای روح بلندی هستند. ادکلن هالووین میا می ماین عطری به شدت احساس برانگیز و منحصر به فرد و لذت خوشایندی است که با یک تماس عجیب شما را و..
0 تومان
ادکلن هالووین تتو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن هالووین تتو زنانه: ادکلن هالووین تتو زنانه-HALLOWEEN Tattoo نسخه خارق‌العاده دیگری از سری عطرهای هالووین است که این بار با الهام از تتو روی بدن عرضه شد. عطر هالووین تتو زنانه برگرفته از طرح‌های تتو و با پیغام "هالووین جائیست که در آن هر چیزی می‌تواند اتفاق بیفتد" م..
0 تومان
ادکلن هالووین تتو مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن هالووین تتو مردانه: ادکلن هالووین تتو مردانه-HALLOWEEN MAN Tattoo نسخه خارق‌العاده دیگری از سری عطرهای هالووین است که این بار با الهام از تتو روی بدن عرضه شد. عطر هالووین تتو مردانه برگرفته از طرح‌های تتو و با پیغام "هالووین جائیست که در آن هر چیزی می‌تواند اتفاق ب..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن هالووین شات زنانه: ادکلن هالووین شات زنانه-HALLOWEEN SHOT محصول دیگری از مجموعه عطرهای هالووین می باشد که از بازی بیلیارد، فضای شبانه و رمز و راز آن الهام گرفته شده است. عطر هالووین شات زنانه مخصوص جوانان، خصوصا علاقه مندان به بیلیارد بوده و نمایانگر ضربه به توپ در این ..
2,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن هالووین شات مردانه: ادکلن هالووین شات مردانه-HALLOWEEN MAN SHOT محصول دیگری از مجموعه عطرهای هالووین می باشد که از بازی بیلیارد، فضای شبانه و رمز و راز آن الهام گرفته شده است. عطر هالووین شات مردانه مخصوص جوانان، خصوصا علاقه مندان به بیلیارد بوده و نمایانگر ضربه به توپ ..
2,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن هالووین من: ادکلن هالووین من-HALLOWEEN MAN اولین عطر مردانه هالووین می باشد که بعنوان یک عطر جذاب و شرقی و آمیخته با رایحه چوب عرضه شد. عطر هالووین من هر شخصی را افسون و جادو می کند، مردی که این رایحه را انتخاب می کند هرگز کلیشه نخواهد شد، از گرایشها پیروی نمی کند ..
2,400,000 تومان
ادکلن هالووین من راک آن
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن هالووین من راک آن: ادکلن هالووین من راک آن-HALLOWEEN MAN ROCK ON نسخه جدید هالوین من و دومین عطر مردانه هالووین است. ادکلن هالووین من راک آن ظاهرا برای مردان سرکش و جذاب در نظر گرفته شده است و "ضربه ای مانند ریتم در شب و جذاب مانند پوست دوم"! می باشد. عطر هالووین من راک..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن هالووین من ایکس: ادکلن هالووین من ایکس-HALLOWEEN MAN X عطری شرقی و نیرومند که با ترکیب مرکبات و ادویه‌جات روانه بازار شد. هالووین من ایکس اکسیری غنی و قدرتمند را تجربه می‌کند که با اطمینان در حال رژه رفتن در اطراف شهر می‌باشد. ادکلن هالووین من ایکس که با رایحه مرکبات، هل و اسطوخو..
2,800,000 تومان
ادکلن خسوس دل پوزو امبر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن خسوس دل پوزو امبر: ادکلن خسوس دل پوزو امبر-J.DEL POZO AMBAR به معنی پوشش داخلی لباس است که شما آنرا نمی بینید اما وجود دارد و باعث زیبایی در تن می شود. ادکلن خسوس دل پوزو امبر را از نظر احساسی می توان یک عطر بسیار حساس و یک پیغام نامرئی از طرف شخصی برای برانگیختن و تحریک احس..
0 تومان
عطر خسوس دل پوزو دزرت فلاورز لیلی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر خسوس دل پوزو دزرت فلاورز لیلی: عطر خسوس دل پوزو دزرت فلاورز لیلی-J.DEL POZO DESERT FLOWERS Lily یکی از سه عطر خانواده گلهای کویری خسوس دل پوزو (Peony: گل بهاری، Dahlia: گل پاییزی و Lily: گل تابستانی) است که با رایحه شرقی و با ترکیب میوه ها، گلها و چوبها ساخته شد. باغهای سلطنتی، قرنها با..
0 تومان
نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)
خسوس دل پوزو (هالووین)

درباره عطر خسوس دل پوزو (هالووین):

خسوس دل پوزو یک طراح مد اسپانیایی بود که در سال 1946 در مادرید متولد شد. دل پوزو با افتتاح اولین بوتیک خود در سال 1974، همزمان با شروع گذار اسپانیا از دیکتاتوری فرانکو به دموکراسی، کار خود را آغاز کرد. تغییر در سیاست مصادف شد با تغییر در ارزش های اجتماعی که اکنون به عنوان La Movida توصیف می شود. خسوس دل پوزو، به عنوان یک هنرمند و طراح، نقش مهمی در این جنبش ایفا کرد و به عنوان یک تأثیرگذار کلیدی در مدرن سازی سبک اسپانیایی تلقی می شد. خسوس دل پوزو علاوه بر محصولات مد و فشن، خط تولید عطر خود را در سال 1992 راه اندازی نمود و در سال 1997 با آغاز تولید مجموعه عطرهای هالووین به شهرت بسیاری دست یافت، بطوریکه پس از واگذاری این برند، خط تولید هالووین از خسوس دل پوزو جدا شد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر هالووین مردانه:

  • ادکلن هالووین من: اولین عطر مردانه هالووین می باشد که بعنوان یک عطر جذاب و شرقی و آمیخته با رایحه چوب عرضه شد. عطر هالووین من هر شخصی را افسون و جادو می کند، مردی که این رایحه را انتخاب می کند هرگز کلیشه نخواهد شد، از گرایشها پیروی نمی کند و هیچ ترسی از چیزی ندارد.
  • ادکلن هالووین من ایکس: رمز و راز جذاب ترین شب سال را در بر دارد، ترکیبی مست کننده که یادآور این است که چرا 31 اکتبر مهمترین تعطیلات سال است. (اشاره به شب هالووین) ادکلن هالووین من ایکس عطری اعتیادآور است که احساسات را در شما بیدار می کند و مانند یک قلاب بویایی عمل کرده و شما را به دام خود می اندازد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر هالووین زنانه:

  • ادکلن هالووین زنانه: با دوگانگی حواس، فیلتر جادویی خلق کرده تا نیروی اغواگری و فریفتن را در آن بیافریند. ادکلن هالووین زنانه تجسم گر جادوگری اغواکننده با روح زنی احساسی و قلب یک کودک است. این دوگانگی حواس، این بازگشت به زنانگی، ترکیبی از معصومیت و دلفریبی را می آفریند و به یک زن مرموز، یک خون آشام تقدیم می شود!
  • ادکلن هالووین بلو دراپ: عطری به یاد ماندنی مخصوص خانمهای مشکل پسند و آزاد است که هیچ حد و مرزی محدودشان نمی کند. همه چیز او را دلخوش می کند و به ذهن او اجازه رهایی درون ابرها در آسمان آبی را می دهد.

قیمت عطر خسوس دل پوزو (هالووین):

قیمت ادکلن های خسوس دل پوزو (هالووین) بطور کلی در رنج متوسط و ارزان قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند، علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند خسوس دل پوزو (عطر هالووین):

خسوس دل پوزو طراح مد اسپانیایی است که دهه 70 میلادی تبدیل به یکی از تولیدکنندگان پیشرو در جهان مد شد. وی در سال 1974 اولین بوتیک پوشاک مردانه اش را افتتاح کرد و در سال 1976 برای افتتاح شعبه ای دیگر به پاریس رفت. در دهه 80 وی تصمیم به راه اندازی خط تولید پوشاک زنانه گرفت و در دهه 90 جواهرآلات، روسری، عطر و ادکلن و... را به محصولات خود افزود.

موسس خسوس دل پوزو (هالووین):

Jesus Del Pozo متولد سال ۱۹۴۶ در مادرید، یک طراح مد اسپانیایی بود که در طول دوران حرفه ای خود جوایز حرفه ای متعددی را دریافت کرد. خسوس دل پوزو از بوتیک خود در خیابان Almirante مرکز پیشتازان فرهنگی در مادرید رونمایی کرد و ضمن فراموش نکردن درس‌های استادان سابق مد اسپانیایی، مانند کریستوبال بالنسیاگا، به دنبال زیبایی و خلاقیت فردی و نحوه ارائه آن بدون حقه‌ها یا تزیینات غیر ضروری بود. یک نقل قول در سال 2010 فلسفه او را خلاصه می کند: "من زنان را دوست دارم و عاشق ترویج چیزهای مثبت هستم. من یکنواختی نمی خواهم. مهم این است که هر فرد چیزی از شخصیت خود را به ارمغان بیاورد، بنابراین سعی می کنم مد انعطاف پذیر و سازگار انجام دهم." دل پوزو یک طراح روشنفکر بود که رویکرد متفکرانه‌اش شامل تحقیق و بحث شد و بسیاری طرح‌های او را به ویژه در مجسمه سازی بیش از مد تشبیه کرده‌اند. خسوس دل پوزو در آگوست 2011 درگذشت و میراثی از مدهای زیبا را برای دوران مهمی در تاریخ اسپانیا و همچنین میراثی از آموزش و حرفه ای بودن در صنعت مد بجا گذاشت.

تاسیس کمپانی خسوس دل پوزو (هالووین):

خسوس دل پوزو در سال 1974 اولین فروشگاه مد مردانه خود را در مادرید افتتاح و دو سال بعد در پاریس ارائه کرد. از سال 1980 به بعد، او مجموعه‌های پرت-آ-پورتر زنانه خود را در نمایشگاه مد Cibeles در مادرید، در سال 1989 در بنیاد مد توکیو و در سال 1990 در La Cour Carrée در موزه لوور پاریس به نمایش گذاشت. خسوس دل پوزو در سال 1981 جایزه سوزن طلایی و در سال 1989 جایزه ملی کریستوبال بالنسیاگا را دریافت کرد و به اولین طراح مدی تبدیل شد که مدال طلای شایستگی در هنرهای زیبا را در سال 1998 دریافت می کرد.

در دهه 1990، دل پوزو چندین حرکت سودآور انجام داد که موفقیت بیشتری را برای خانه به ارمغان آورد. او شروع به طراحی لباس های آماده و لباس عروس کرد و بین سال های 1992 و 1994، او مجموعه های لباس زیر زنانه، جواهرات و روسری را راه اندازی نمود. در سال 1992 اولین عطر خود را با نام دوئند برای زنان معرفی کرد. عطرها به بخش مهمی از برند دل پوزو تبدیل شدند و هالووین به پرفروش‌ترین محصول بین‌المللی تبدیل شد.

پس از مرگ خسوس دل پوزو در آگوست 2011، گروه Perfumes & Diseño این برند را تصاحب کرد و چند ماه بعد، برند را به نام DELPOZO تغییر و جوزپ فونت را به عنوان مدیر خلاق خود استخدام کرد. فونت در پاییز 2018 کنار رفت و Lutz Huelle مدیر خلاق فعلی برند است. این کمپانی از آن به بعد برند هالووین را از دل پوزو جدا کرد و خود به یک برند مستقل مبدل شد.

خط تولید عطر خسوس دل پوزو (هالووین):

خسوس دل پوزو در سال 1992 با عطر Duende خط تولید عطر خود را راه اندازی نمود که بعنوان برترین عطر زنانه جایزه طلایی T را از Telva Prize دریافت کرد. خسوس دل پوزو بیش از 30 عطر و لاین هالووین تاکنون بیش از 25 عطر مختلف تولید کرده که اولین آن عطر مشهور و رویایی هالووین زنانه در سال 1997 می باشد که به عنوان یکی از بهترین عطرهای زنانه که حتی آقایان را شیفته خود کرده شناخته می شود. رایحه های هالووین ممکن است در ابتدا جشن هالووین آمریکایی را که با غول ها و ارواح مرتبط است به یاد بیاورد، اما هنگامی که آنها را استشمام کنید، به طور دلپذیری وارد دنیایی از زنانگی و اغواگری می شوید.