منو
سبد خرید

عطر رصاصی

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر رصاصی چستیتی:عطر رصاصی چستیتی-Rasasi CHASTITY عطری شفاف، پاک و تازه است که با الهام از زنان با عفت، پاکدامن و متعهد ساخته شد. ادکلن رصاصی چستیتی زنانه عطری جذاب و در عین حال با طراوت است که با ترکیب تازه گیاهان، مرکبات و آب، حس شادابی و تازگی را در همان ابتدا به شما القا کرده..
362,000 تومان 315,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر رصاصی چستیتی هوم:عطر رصاصی چستیتی هوم-Rasasi CHASTITY HOMME عطری شفاف، پاک و تازه است که با الهام از مردان با عفت و متعهد ساخته شد. ادکلن رصاصی چستیتی مردانه عطری جذاب و در عین حال با طراوت و روحبخش است که با ترکیب مرکبات، حس شادابی، نشاط و تازگی را در همان ابتدا به شما القا ..
388,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش و شیرین
معرفی عطر رصاصی ایموشن:عطر رصاصی ایموشن-Rasasi Emotion یک تجربه معطر شگفت انگیز بوده و پیشکشی به احساسات لطیف خانمهاست. عطر رصاصی ایموشن زنانه با رایحه مرکباتی و ترش آغاز می شود و رفته رفته با رایحه میوه و گلها شیرین تر می شود. ادکلن رصاصی ایموشن زنانه با رایحه اغواکننده، هیجان آور و رمانتی..
336,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند و شیرین
معرفی عطر رصاصی ایموشن هوم:عطر رصاصی ایموشن هوم-Rasasi Emotion HOMME عطری اغواکننده و دلفریب و مخصوص مردان رومانتیک و احساسی است. احساسات مختص انسانهاست و هر مردی احساس دارد، بنابراین او لطیف، مراقب و آسیب پذیر است. یک صدای بلند فقط کافیست تا شما را از روی امواج احساسات دور کند. زندگی ..
378,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر رصاصی رومنس:عطر رصاصی رومنس-Rasasi ROMANCE عطری با رایحه سرشار از گل و مشک است که جزء پرطرفدارترین محصول برند رصاصی می باشد. ادکلن رصاصی رومنس زنانه مخصوص خانمهای عاشق و رومانتیک است، خانمهایی که می خواهند متفاوت باشند و مانند یک ستاره در جمع بدرخشند. عطر رساسی رومن..
336,000 تومان 295,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر رصاصی رومنس فور من فوراور:عطر رصاصی رومنس فور من فوراور-Rasasi ROMANCE Forever عطری چوبی، با رایحه اصلی مشک، مخصوص مردان تا ابد عاشق و رومانتیکی است که بدنبال یک رایحه همیشگی و غیر قابل جایگزین هستند. ادکلن رصاصی رومنس مردانه با رایحه کلاسیک که در عین حال نشانه هایی از مدرنیت..
357,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر رصاصی بلو لیدی:عطر رصاصی بلو لیدی-Rasasi Blue lady عطری کلاسیک، شاد و ایده آل برای خانمهایی است که از زندگی لذت می برند. یکی از ویژگی های خاص ادکلن رصاصی بلو لیدی، بسته بندی آن است که همراه با یک اسپری بدن با همان رایحه عرضه می شود. عطر رصاصی بلو لیدی برخلاف اکثر عطرها با رایحه گل..
341,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن رصاصی بلو فور من:ادکلن رصاصی بلو فور من-Rasasi BLUe FOR MEN یک عطر ایده آل مردانه و مکمل بسیار مناسب برای نسخه موفق زنانه آن یعنی ادکلن بلو لیدی است. ادکلن رصاصی بلو فور من عطری خنک و باطراوت است که روح تازه ای به شما می بخشد. عطر بلو فور من رساسی مخصوص مردانی است همواره اع..
383,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن رصاصی رویال پور هوم:ادکلن رصاصی رویال پور هوم-Rasasi ROYALE POUR HOMME عطری چوبی و معطر است که با ترکیبی رایج، نرمال و آرامشبخش مناسب هر مردی می باشد. ادکلن رویال سبز عطری غیرمنتظره، غیر قابل تصور و پرقدرت است که در هر لحظه شما را در آغوش خود گرفته و حس خوب یک زندگی واقعی را هدیه می ..
383,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر رصاصی رویال بلو پور هوم:عطر رصاصی رویال بلو پور هوم-Rasasi ROYALE BLUE POUR HOMME عطری چوبی و گلی است که با ترکیبی شاداب و باطراوت مناسب هر مردی می باشد. ادکلن رویال آبی رایحه ای است که هیچگاه شما را ترک نمی کند و دقیقا همان چیزی است که هر مردی می خواهد. عطر رصاصی رویال بلو مردانه..
378,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر رصاصی سکرت پور فم:عطر رصاصی سکرت پور فم-Rasasi SECRET POUR FEMME عطری مجلل و پیچیده که با رایحه گل و میوه، نمایانگر جنبه مرموز و احساسی زنان است. با این رایحه درخشان آمیخته با چوب های قیمتی و عنبر همراه شوید تا به لوکس بودن عطر رصاصی سکرت پی ببرید. ادکلن رصاصی سکرت زنانه با حداکثر ماند..
362,000 تومان 310,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر رصاصی اینوسنس:عطر رصاصی اینوسنس-Rasasi INNOCENCE دعوت نامه ای برای زندگی عاشقانه با رایحه رمانتیک است. عطر رصاصی اینوسنس با انفجار درخشان گلهای شکوهمندی مانند یاسمن مجلل و همچنین مرکبات تازه شروع می شود که در نت میانی با گلهای یاس، رز و میخک ادامه می یابد. رایحه اصل..
320,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر رصاصی الوسام دی  پور هوم:عطر رصاصی الوسام دی پور هوم-Rasasi Al Wisam Day با رایحه شرقی و عربی، جزء عطرهای لوکس رصاصی بشمار می رود. عطر رصاصی الوسام دی ادای احترامی به ساختار زیربنایی روح انسان مدرن است. ادکلن رصاصی الوسام نمونه ای از قدرت و سرزندگی بوده و عطر و بوی تازه آن، شما را..
1,050,000 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
رصاصی

درباره عطر رصاصی:

رصاصی یک کمپانی خانوادگی عطرسازی در دبی است که در سال 1979 توسط عبدالرزاق کالسکار تاسیس شد. اکنون اهداف و چشم انداز وی توسط 6 پسرش پیش می رود که هر کدام برای انجام کار ویژه ای مامور هستند، این در حالی است که با همکاری گروهی برای رشد و پیشرفت برند تلاش می کنند. طی تقریباً چهار دهه، رصاصی با ایجاد برخی از بهترین و منحصر به فردترین عطرها، شهرت جهانی در زمینه کیفیت، لوکس بودن و ظرافت کسب کرده است. امروزه رصاصی در بین شرکت های عطرسازی امارات متحده عربی از رتبه بندی بالایی برخوردار است. 

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر رصاصی مردانه:

  • ادکلن رصاصی بلو فور من: یک عطر ایده آل مردانه و مکمل بسیار مناسب برای نسخه موفق زنانه آن یعنی ادکلن بلو لیدی است. ادکلن رصاصی بلو فور من عطری خنک و باطراوت است که روح تازه ای به شما می بخشد. عطر بلو فور من رساسی مخصوص مردانی است همواره اعتیاد به استفاده از عطر دارند.
  • ادکلن رصاصی رویال پور هوم: عطری چوبی و معطر است که با ترکیبی رایج، نرمال و آرامشبخش مناسب هر مردی می باشد. ادکلن رویال سبز عطری غیرمنتظره، غیر قابل تصور و پرقدرت است که در هر لحظه شما را در آغوش خود گرفته و حس خوب یک زندگی واقعی را هدیه می کند. عطر رصاصی رویال مردانه جذابیت ویژه ای نیز برای خانم ها به همراه دارد، بطوریکه خانم ها نیز از آن استفاده می کنند.

بهترین و پرفروش ترین عطر رصاصی زنانه:

  • عطر رصاصی چستیتی: عطری شفاف، پاک و تازه است که با الهام از زنان با عفت، پاکدامن و متعهد ساخته شد. ادکلن رصاصی چستیتی زنانه عطری جذاب و در عین حال با طراوت است که با ترکیب تازه گیاهان، مرکبات و آب، حس شادابی و تازگی را در همان ابتدا به شما القا کرده و در نت میانی با رایحه گلهای خوشبو و در انتها با رایحه مشک، هوش از سرتان خواهد برد! 
  • عطر رصاصی رومنس: عطری با رایحه سرشار از گل و مشک است که جزء پرطرفدارترین محصول برند رصاصی می باشد. ادکلن رصاصی رومنس زنانه مخصوص خانمهای عاشق و رومانتیک است، خانمهایی که می خواهند متفاوت باشند و مانند یک ستاره در جمع بدرخشند. عطر رساسی رومنس ادوپرفیوم با رایحه کلاسیک، مناسب برای میهمانی های طولانی مدت در شبهای زمستان است.

قیمت عطر رصاصی:

قیمت ادکلن های رصاصی بطور کلی ارزان قیمت هستند و همواره یکی از دلالیل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند رصاصی (عطر رصاصی):

در کشور ما تعداد محدودی از محصولات پرطرفدار و کلاسیک رصاصی وارد می شود، این در حالی است که عطر رساسی چیزی حدود 200 عطر دارد که خطوط عطر Rasasi’s Oriental و Occidental به دلیل لوکس بودن از استقبال گسترده و ارجحیت در بین مشتریان در سراسر جهان پیدا کرده است.