منو
سبد خرید

عطر فراری

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
SCUDERIA BLACK عطری آرام بخش و با طراوت است که در سال 2013 در واقع جایگزین نسخه قدیمی فراری بلک شد.رایحه اولیه: آلو- سیب- ترنج- لیمو ترشرایحه میانی: هل- دارچین- رز- یاسمنراحه اصلی: سدر- عنبر- مشک- وانیل ..
880,000 تومان
SCUDERIA FERRARI BLACK SIGNATURE EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
SCUDERIA BLACK SIGNATURE عطری به شدت آرام بخش، در سال 2013 برای لحظات پر استرس و دوری از هرگونه تنش ساخته شد.رایحه اولیه: رازیانه- سیب سبز- گریپ فروترایحه میانی: آب دریا- چرم- مشک کشمیر- جوزرایحه اصلی: عنبر- سدر- خس خس ..
0 تومان
SCUDERIA Ferrari Extreme EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
SCUDERIA Extreme محصول سال 2006 کمپانی فراری است که از غلظت بیشتری نسبت به سایر محصولات این برند برخوردار است.رایحه اولیه: ترنج- هلرایحه میانی: سدر- جوز- گل شمعدانیرایحه اصلی: مشک- خزه درخت بلوط ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
BLACK SHINE محصول دیگری از کمپانی فراری، با همان شکل و سبک، که در سال 2011 توسط Bernard Ellena طراحی شد.رایحه اولیه: پرتقال خونی- لیمو شیرین- اسطوخودوسرایحه میانی: هندوانه- سیب- آویشنرایحه اصلی: چرم- وانیل- عنبر- سدر ویرجینیا- مشک# این محصول، اورجینالیتی بدون سلفون می باشد. ..
990,000 تومان
Ferrari BLACK EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
Ferrari BLACK محصول سال 1999 کمپانی بزرگ خودرو سازی فراری است که جذابیت و اشتیاق را به مردان هدیه می کند.رایحه اولیه: لیمو ترش- ترنج- سیب قرمز- آلورایحه میانی: یاس- رز- هل- دارچینرایحه اصلی: سدر- وانیل- عنبر# این محصول، اورجینالیتی بدون سلفون می باشد. ..
0 تومان
Ferrari EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
Ferrari قرمز اولین محصول برند فراری است که در سال 1996 تولید شد. قرمز، رنگ پیروزی و رنگی است که فراری را در دنیا معروف کرده. این عطر سرزندگی و شادابی را برای شما به ارمغان می آورد.رایحه اولیه: پرتقال- ترنج- نعناع- گل شاهپسندرایحه میانی: گل شمعدانی- یاس- جوزرایحه اصلی: چوب صندل سفید- مشک-..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
SCUDERIA RED عطری آرامبخش و با طراوت است که در سال 2010 در واقع جایگزین نسخه قدیمی فراری رد شد.رایحه اولیه: ترنج- نعناع- پرتقال- لیمو- صمغرایحه میانی: جوز- زنبق زرد- شمعدانی- یاسمنرایحه اصلی: وانیل- خزه- چوب صندل- سدر ..
880,000 تومان
SCUDERIA FERRARI RACING RED EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
SCUDERIA RACING RED عطری چوبی، با الهام از خودروی مسابقه ای مجهز فراری در سال 2013 ساخته شد.رایحه اولیه: آرتمیزیا- فلفل- لیمو ترشرایحه میانی: آهن- مریم گلی- اسطوخودوسرایحه اصلی: چرم- دانه تونکا- سدر ..
0 تومان
Ferrari MAN IN RED EDT
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
Ferrari MAN IN RED تجلیلی است از هر چیزی که در فراری مهیج و هیجان انگیز است.عطری برجسته، جسور، و پرقدرت، مخصوص مردانی است که در مسیر پویا زندگی می کنند. احساس برانگیز، کاریزماتیک و بدنبال هیجان، بطوریکه آدرنالین را به شدت بالا می برد.این عطر در سال 2015 طراحی شد.رایحه اولیه: هل- سیب قرمز..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
RED POWER در سال 2012 از گیاهان معطر تولید شد. این محصول خاص کمپانی فراری دارای رایحه تندی است که در آغاز خنک و به مرور گرم و ملایم می شود.رایحه اولیه: ترنج- پرتقال خونی- اسطوخودوس- فلفل صورتیرایحه میانی: شمعدانی- رزماری- هل- برگ بنفشهرایحه اصلی: مشک- نعناع هندی- سدر- دانه تونکا ..
1,155,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
RED POWER INTENSE نسخه غلیظ تر و بادوام تر فراری رد پاور است که در سال 2014 توسط Alexandra Carlin ساخته شد.رایحه اولیه: برگ بنفشه- فلفل قرمز- جوز هندیرایحه میانی: ریشه زنبق- اسطوخودوسرایحه اصلی: عنبر- چوب گوآیاک- نعناع هندی- کندر ..
1,265,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
Ferrari RED POWER ICE3 نسخه خنک و با طراوات رد پاور است که در سال 2015 توسط Alexandra Carlin طراحی شد.رایحه اولیه: گشنیز- برگ مو- گریپ فروت- ترنجرایحه میانی: هل- آب دریارایحه اصلی: زنبق- مشک سفید- عنبر ..
1,210,000 تومان
Ferrari ESSENCE MUSK EDP
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
Ferrari ESSENCE MUSK با ترکیب پیچیده و لوکس که جزئیات آن با وسوس زیاد از با ارزش ترین و نفیس ترین مواد انتخاب شده است. ترکیبی بر پایه مشک سفید که با الهام از دکوراسیون داخلی راحت، منحنی های زیبای بدنه و قدرت موتور خودرو فراری می باشد. این عطر با ماندگاری بسیار بالا در سال 2013 روانه بازار شد.رای..
0 تومان
Ferrari ESSENCE OUD EDP
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
Ferrari Essence OUD یکی از پرقدرتمند ترین عطرهای مردانه بشمار می رود چرا که از درختان و چوبهای جنگلی نادر، گرانبها و غیر معمول ساخته شده است. این عطر بسیار احساس برانگیز مخصوص مردان پویا و در عین حال جنتلمن است و در سال 2012 به بازار آمد. طراحی بطری اش، آنرا زیبا و جذاب تر کرده که کاملا به رنگ قرمز ..
0 تومان
Ferrari AMBER ESSENCE EDP
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Ferrari AMBER ESSENCE عطری چوبی و شرقی از سری مجموعه های محبوب اسنس فراری است که در سال 2016 به بازار عرضه شد. این عطر در رنگ قهوه ای و بر پایه عنبر می باشد.رایحه اولیه: گشنیز- ترنجرایحه میانی: جوز- سدر ویرجینیا- چوب کشمیررایحه اصلی: عنبر- مشک- نعناع هندی ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
Ferrari CEDAR ESSENCE عطری چوبی و معطر از سری مجموعه های محبوب اسنس فراری است که در سال 2014 به بازار عرضه شد. این عطر در رنگ آبی و بر پایه سدر می باشد.رایحه اولیه: لیمو ترش- نعناع- پرتقالرایحه میانی: هندوانه- آب دریا- سدررایحه اصلی: عنبر- قهوه- نعناع هندی- سدر ..
1,980,000 تومان
Ferrari LEATHER ESSENCE EDP
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Ferrari LEATHER ESSENCE ترکیبی با رایحه اصلی چرم که در سال 2013 توسط Alexandra Carlin طراحی شد. این عطر با ماندگاری بسیار بالا یادآور تودوزی چرم خودروهای فراری است.رایحه اولیه: میخک- ترنج- پرتقال تلخرایحه میانی: دارچین- دانه تونکا- چرمرایحه اصلی: وانیل- سدر- چوب گوآیاک- نعناع هندی ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Ferarri SILVER ESSENCE عطری چوبی و ادویه ای با ماندگاری و پخش بوی بالا در سال 2012 مخصوص مردان مدرن و امروزی طراحی شد.رایحه اولیه: آویشن- دارچین- جوز- فلفل سیاه- مریم گلیرایحه میانی: نارگیل- نعناع هندی- اسطوخودوس- توسرایحه اصلی: مشک- بخور- سدر- چوب گوآیاک ..
1,980,000 تومان
Ferrari VETIVER ESSENCE EDP
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Ferrari VETIVER ESSENCE عطر دیگری از خانواده اسنس فراری است که هر کدام از این مجموعه عطرها بیانگر وجه دیگری از بازی افسانه ای Gran Turismo است. این عطر چوبی و ادویه ای که با رایحه غالب خس خس ساخته شده، در حقیقت نماد زیبایی بی انتهای مردانه می باشد و در سال 2014 روانه بازار شد.رایحه اولیه: هل- فل..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و ملایم
NOBLE FIG عطری با رایحه گیاهان سبز خصوصا غنی شده با رایحه برگ انجیر در سال 2015 برای استفاده هم آقایان و هم خانم ها عرضه شد.رایحه اولیه: ماندارین- فلفل صورتی- برگ انجیررایحه میانی: زنبق- مریم گلیرایحه اصلی: نعناع هندی- مشک ..
1,210,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن فراری پیور لاوندر:ادکلن فراری پیور لاوندر-Ferrari PURE LAVENDER یک عطر معطر شرقی از گیاهان خوشبو و آرامشبخش است که هم مناسب آقایان و هم خانم ها می باشد. عطر فراری پیور لاوندر همانطور که از نامش پیداست، سرشار از رایحه خالص اسطوخودوس بوده و همین گویای آرامبخشی و لطافت این عطر است. شعار..
990,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن فراری برایت نرولی:ادکلن فراری برایت نرولی-Ferrari BRIGHT NEROLI یک عطر معطر شرقی از مرکبات است که هم مناسب آقایان و هم خانم ها می باشد. عطر فراری برایت نرولی همانطور که از نامش پیداست، سرشار از رایحه درخشان بهار نارنج بوده و همین گویای طراوات و شادابی این عطر است. شعار ادکلن فراری بر..
990,000 تومان
Ferrari UOMO EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
Ferrari UOMO الهام گرفته از تکنولوژی و پیشرفت فوق العاده در عرصه ماشین سازی کمپانی فراری است. همانگونه که خودروهای فراری سال به سال از لحاظ تکنولوژی به ارتقا می رسند عطرهای آن نیز هر سال جذاب تر و مدرن تر می شوند. UOMO یک عطر جوانپسند و استثنایی است که در سال 2009 طراحی و تولید شد.رایحه اولیه: ل..
0 تومان
SCUDERIA Ferrari LIGHT ESSENCE EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
Ferrari LIGHT ESSENCE محصول سال 2007 کمپانی فراری است که تازگی و یک سبکی خاصی به انسان منتقل می کند.این عطر از رایحه های: لیمو- فریزیا- شکوفه درخت پرتقال - سیب سبز و درخت ساج تشکیل شده است. ..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)
فراری

درباره فراری:

Ferrari کمپانی مشهور خودرو سازی واقع در  Maranello ایتالیاست که در سال 1929 توسط Enzo Ferrari تاسیس گردید. این کمپانی کارش را با ساخت اتومبیلهای اسپرت برای مسابقات فرمول 1 آغاز کرد. تا اینکه در سال 1947 بر خلاف میل Enzo اولین اتومبیل غیر مسابقه ای کمپانی فراری تولید شد. Ferrari پس از کسب موفقیتهای پی در پی و شهرت در ساخت اتومبیلهای مدرن دست به تولید محصولات دیگر از قبیل عطر و ادکلن زد تا در این عرصه نیز با استفاده از نام پرآوازه فراری به شهرت خاصی برسد.