منو
سبد خرید

عطر فراری

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن فراری اسکودریا بلک: ادکلن فراری اسکودریا بلک-FERRARI SCUDERIA BLACK عطری آرام بخش و با طراوت است که در واقع جایگزین نسخه قدیمی فراری بلک شد. ادکلن فراری اسکودریا بلک عطری چوبی و شرقی و مناسب برای استفاده روزمره برای جوانان اسپرت پوش می باشد. عطر فراری اسکودریا بلک&..
1,600,000 تومان
ادکلن فراری اسکودریا بلک سیگنیچر
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن فراری اسکودریا بلک سیگنیچر: ادکلن فراری اسکودریا بلک سیگنیچر-FERRARI SCUDERIA BLACK SIGNATURE عطری به شدت آرام بخش برای لحظات پر استرس و دوری از هرگونه تنش می باشد. فراری اسکودریا بلک سیگنیچر با حفظ ملایمت و اسپرت بودن نسخه قبلی یعنی اسکودریا بلک، این بار با هیجانی بیشت..
0 تومان
ادکلن فراری اسکودریا اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن فراری اسکودریا اکستریم: ادکلن فراری اسکودریا اکستریم-Ferrari SCUDERIA Extreme از غلظت بیشتری نسبت به سایر محصولات فراری برخوردار است. ادکلن فراری اسکودریا اکستریم عطری قوی و همه‌کاره است که نت های آروماتیک مختلف را در کنار آکوردهای ادویه‌ای، باطراوت و خاص قرار می د..
0 تومان
ادکلن فراری بلک شاین
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن فراری بلک شاین: ادکلن فراری بلک شاین-Ferrari BLACK SHINE نسخه درخشان عطرهای فراری با همان شکل و سبک است که با رایحه خنک و شاداب آغاز و با رایحه شیرین و ملایم به پایان می رسد. عطر فراری بلک شاین در سال 2011 توسط Bernard Ellena طراحی شد. ترکیبات ادکلن فراری بلک شاین..
0 تومان
ادکلن فراری بلک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن فراری بلک: ادکلن فراری بلک-Ferrari BLACK جذابیت و اشتیاق را به مردان هدیه می کند. عطر فراری بلک آفرینشی باشکوه با رایحه ای آروماتیک و سرخسی است. رایحه ای دلپذیر که تمام نیاز های یک فرد برای داشتن عطری خاص را فراهم می سازد. عطر فراری بلک در سال 1999 طراحی شد. ترکیب..
0 تومان
ادکلن فراری رد
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن فراری رد: ادکلن فراری رد-Ferrari اولین محصول برند فراری است که با رنگ قرمز با الهام از خودروهای فرمول وان ساخته شد. قرمز، رنگ پیروزی و رنگی است که فراری را در دنیا معروف کرده و سرزندگی و شادابی را برای شما به ارمغان می آورد. عطر فراری رد در سال 1996 طراحی شد. ترکی..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن فراری اسکودریا رد: ادکلن فراری اسکودریا رد-FERRARI SCUDERIA RED عطری آرامبخش و با طراوت است که در واقع جایگزین نسخه قدیمی فراری رد شد. ادکلن فراری اسکودریا رد عطری چوبی و شرقی و مناسب برای استفاده روزمره برای جوانان اسپرت پوش می باشد. عطر فراری اسکودریا رد&nbs..
1,600,000 تومان
ادکلن فراری اسکودریا ریسینگ رد
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن فراری اسکودریا ریسینگ رد: ادکلن فراری اسکودریا ریسینگ رد-FERRARI SCUDERIA RACING RED عطری چوبی و هیجان انگیز است که با الهام از خودروی مسابقه ای مجهز فراری ساخته شد. فراری اسکودریا ریسینگ رد با حفظ ملایمت و اسپرت بودن نسخه قبلی یعنی اسکودریا رد، این بار با هیج..
0 تومان
ادکلن فراری من این رد
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن فراری من این رد: ادکلن فراری من این رد-Ferrari MAN IN RED تجلیلی است از هر چیزی که در فراری مهیج و هیجان انگیز است. ادکلن فراری من این رد عطری برجسته، جسور و پرقدرت، مخصوص مردانی است که در مسیر پویا زندگی می کنند. یک عطر احساس برانگیز، کاریزماتیک و بدنبال هیجان، بطوریکه آدرن..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن فراری رد پاور: ادکلن فراری رد پاور-Ferrari RED POWER دارای رایحه تند و خاصی است که از گیاهان معطر تولید شد و با رایحه خنک و شاداب آغاز و به مرور گرم و ملایم تر می شود. فراری رد پاور برای استفاده روزانه خصوصا پس از ورزش بسیار مناسب می باشد. عطر فراری رد پاور در س..
2,600,000 تومان
ادکلن فراری رد پاور اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن فراری رد پاور اینتنس: ادکلن فراری رد پاور اینتنس-Ferrari RED POWER INTENSE نسخه غلیظ و بادوام تر ادکلن فراری رد پاور است که دارای رایحه ای سرشار از آدرنالین بوده و در مسیر فرمول وان در فضا موج می زند. ادکلن فراری رد پاور اینتنس به شما تجربیاتی را می دهد که در زندگی فقط ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن فراری رد پاور آیس 3: ادکلن فراری رد پاور آیس 3-Ferrari RED POWER ICE نسخه خنک و با طراوات ادکلن فراری رد پاور است که به مفاهیمی همچون شورمندی، قدرت و استقلال اختصاص دارد. ادکلن فراری رد پاور آیس 3 دارای بطری زیبایی به شکل یک مکعب یخی مات است که بیانگر طراوت‌، خنکی ..
2,700,000 تومان
عطر فراری اسنس ماسک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر فراری اسنس ماسک: عطر فراری اسنس ماسک-Ferrari ESSENCE MUSK دارای ترکیب پیچیده و لوکس است که جزئیات آن با وسواس زیاد از با ارزش ترین و نفیس ترین مواد انتخاب می شود. فراری اسنس ماسک ترکیبی بر پایه مشک سفید است که با الهام از دکوراسیون داخلی راحت، منحنی های زیبای بدنه و قدرت موتور..
0 تومان
عطر فراری اسنس عود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر فراری اسنس عود: عطر فراری اسنس عود-Ferrari Essence OUD یکی از پرقدرتمند ترین عطرهای فراری بشمار می رود، چرا که از درختان و چوبهای جنگلی نادر، گرانبها و غیر معمول ساخته شده است. فراری اسنس عود عطری بسیار احساس برانگیز، مخصوص مردان پویا و در عین حال جنتلمن می باشد و طراحی ب..
0 تومان
عطر فراری امبر اسنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر فراری امبر اسنس: عطر فراری امبر اسنس-Ferrari AMBER ESSENCE عطری چوبی و شرقی از سری مجموعه های محبوب اسنس فراری است که در رنگ قهوه ای و بر پایه عنبر عرضه شد. نت کلیدی در عطر فراری امبر اسنس، علاوه بر عنبر، صمغ کندر است که از صمغ درخت بوسولیا ساکرا گرفته می شود که می تواند در خش..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر فراری سدار اسنس: عطر فراری سدار اسنس-Ferrari CEDAR ESSENCE عطری چوبی و معطر از سری مجموعه های محبوب اسنس فراری است که در رنگ آبی و بر پایه سدر عرضه شد. فراری سدار اسنس به طور خاص برای مردانی ساخته شده که نماد پیچیدگی‌ و ظرافت‌ مردانه هستند. این عطر در آغاز از رایحه س..
4,900,000 تومان
عطر فراری لدر اسنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر فراری لدر اسنس: عطر فراری لدر اسنس-Ferrari LEATHER ESSENCE ترکیبی با رایحه غالب چرم است که یادآور تودوزی چرم خودروهای فراری می باشد. رایحه ابتدایی فراری لدر اسنس با رایحه مرکبات و ادویه های تلخ آغاز می شود که حسی بسیار جذاب و دلپذیر را ایجاد می کند. با گذر زمان رایحه چرم ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر فراری سیلور اسنس: عطر فراری سیلور اسنس-Ferarri SILVER ESSENCE عطری چوبی و ادویه ای، با ماندگاری و پخش بوی بالا، مخصوص مردان مدرن و امروزی است. فراری سیلور اسنس با بویی دودی، احساس قدرت را به شما منتقل کرده و در کنار رایحه گیرای دود، بویی خامه ای را احساس خواهید کرد. ..
4,900,000 تومان
عطر فراری وتیور اسنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر فراری وتیور اسنس: عطر فراری وتیور اسنس-Ferrari VETIVER ESSENCE محصول دیگری از خانواده اسنس فراری است که هر کدام از این مجموعه عطرها بیانگر وجه دیگری از بازی افسانه ای Gran Turismo است. فراری وتیور اسنس عطری چوبی و ادویه ای است که با رایحه غالب خس خس ساخته شده و نماد زیبایی بی ..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن فراری نوبل فیگ: ادکلن فراری نوبل فیگ-Ferrari NOBLE FIG عطری با رایحه گیاهان سبز خصوصا غنی شده با رایحه برگ انجیر است که برای استفاده هم آقایان و هم خانم ها عرضه شد. فراری نوبل فیگ به معنی انجیر باشکوه بوده و از ترکیبی آروماتیک و گیاهی برخوردار می باشد. انجیر با برخوردار..
3,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن فراری پیور لاوندر: ادکلن فراری پیور لاوندر-Ferrari PURE LAVENDER یک عطر معطر شرقی از گیاهان خوشبو و آرامشبخش است که هم مناسب آقایان و هم خانم ها می باشد. عطر فراری پیور لاوندر همانطور که از نامش پیداست، سرشار از رایحه خالص اسطوخودوس بوده و همین گویای آرامبخشی و لطافت این عطر است. شعار..
3,900,000 تومان
ادکلن فراری برایت نرولی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن فراری برایت نرولی: ادکلن فراری برایت نرولی-Ferrari BRIGHT NEROLI یک عطر معطر شرقی از مرکبات است که هم مناسب آقایان و هم خانم ها می باشد. عطر فراری برایت نرولی همانطور که از نامش پیداست، سرشار از رایحه درخشان بهار نارنج بوده و همین گویای طراوات و شادابی این عطر است. شعار ادکلن فراری بر..
0 تومان
ادکلن فراری اومو
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن فراری اومو: ادکلن فراری اومو-Ferrari UOMO الهام گرفته از تکنولوژی و پیشرفت فوق العاده در عرصه ماشین سازی کمپانی فراری است. همانگونه که خودروهای فراری سال به سال از لحاظ تکنولوژی به ارتقا می رسند عطرهای آن نیز هر سال جذاب تر و مدرن تر می شوند. پرستیژی که فراری در دنیای خودروهای اس..
0 تومان
ادکلن فراری اسکودریا لایت اسنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن فراری اسکودریا لایت اسنس: ادکلن فراری اسکودریا لایت اسنس-Ferrari SCUDERIA LIGHT ESSENCE عطری شاداب و با نشاط است که تازگی و یک سبکی خاصی به انسان منتقل می کند. عطر فراری اسکودریا لایت اسنس با رایحه تازه مرکبات و سیب آغاز می شود. قلب شامل گل فریزیا و پایه آن را چوب درخت ساج ت..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)
فراری

درباره عطر فراری:

فراری یک کمپانی لوکس خودروسازی است که رسما در سال 1939 توسط Enzo Ferrari در ایتالیا تاسیس شد. انزو فراری ده سال قبل در سال 1929 برند اسکودریا فراری را به عنوان حامی رویدادهای اتومبیلرانی و رانندگان و تولید کننده های خودروهای مسابقه ای تأسیس کرده بود. فراری در ابتدا با آلفارومئو کار می کرد و به آنها و سایر رقبا خودروهای مسابقه ای می داد. هنگامیکه در سال 1947 تولید خودروهای خیابانی آغاز شد، این شرکت نام خود را به فراری S.p.A تغییر داد. امروزه فراری را به عنوان یکی از نام‌های بزرگ و حامیان مسابقات اتومبیلرانی فرمول 1 و به عنوان یک برند سبک زندگی که خودروهای لوکس ارائه می‌کند، می‌شناسیم. نقطه عطف در تاریخ این شرکت، پیروزی در مسابقات اتومبیلرانی بزرگ و راه اندازی موفقیت آمیز خودروهای جاده ای و به اصطلاح سوپر اسپرت ها بود. فراری که معمولا عطرهای مردانه تولید می کند در سال 1999 با عطر فراری بلک، خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر فراری:

  • ادکلن فراری اسکودریا بلک: عطری آرام بخش و با طراوت است که در واقع جایگزین نسخه قدیمی فراری بلک شد. ادکلن فراری اسکودریا بلک عطری چوبی و شرقی و مناسب برای استفاده روزمره برای جوانان اسپرت پوش می باشد.
  • ادکلن فراری اسکودریا رد: عطری آرامبخش و با طراوت است که در واقع جایگزین نسخه قدیمی فراری رد شد. ادکلن فراری اسکودریا رد عطری چوبی و شرقی و مناسب برای استفاده روزمره برای جوانان اسپرت پوش می باشد.
  • عطر فراری اسنس عود: یکی از پرقدرتمند ترین عطرهای فراری بشمار می رود، چرا که از درختان و چوبهای جنگلی نادر، گرانبها و غیر معمول ساخته شده است. فراری اسنس عود عطری بسیار احساس برانگیز، مخصوص مردان پویا و در عین حال جنتلمن می باشد و طراحی بطری آن به رنگ قرمز تیره، آن را زیبا و جذاب تر کرده است.

قیمت عطر فراری:

قیمت ادکلن های فراری به دو دسته دسته تقسیم می شوند. دسته اول عطرهای فراری ارزان قیمت بوده و دسته دوم مجموعه عطرهای اسنس فراری که از قیمت بالاتری برخوردار هستند. بطور کلی قیمت عطر فراری در رنج پایینی قرار دارد و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. قیمت عطرهای فراری برخلاف لوکس بودن محصولات خودروی خود، نسبتا ارزان قیمت بوده و بیشتر برای مصارف روزمره مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه برند فراری (عطر فراری):

Ferrari کمپانی مشهور خودرو سازی واقع در مارانلو ایتالیاست که در سال 1929 توسط Enzo Ferrari تاسیس گردید. این کمپانی کارش را با ساخت اتومبیلهای اسپرت برای مسابقات فرمول 1 آغاز کرد. تا اینکه در سال 1947 بر خلاف میل Enzo اولین اتومبیل غیر مسابقه ای کمپانی فراری تولید شد. فراری پس از کسب موفقیتهای پی در پی و شهرت در ساخت اتومبیلهای مدرن، دست به تولید محصولات دیگر از قبیل عطر و ادکلن زد تا در این عرصه نیز با استفاده از نام پرآوازه فراری به شهرت خاصی برسد.

موسس فراری:

Enzo Ferrari در سال 1898 در مودنا ایتالیا به دنیا آمد و به عنوان یک راننده ماشین مسابقه شروع به کار کرد. در دهه 1920، او راننده آلفارومئو در مسابقات فرمول 1 شد و جوایز متعددی از جمله 2nd Circuito di Modena را به دست آورد.

انزو با تحصیلات نه چندان زیاد بزرگ شد. در سن 10 سالگی او شاهد پیروزی فلیس نازارو در سال 1908 در Circuito di Bologna بود، رویدادی که الهام بخش او برای تبدیل شدن به یک راننده مسابقه بود. وی در طول جنگ جهانی اول در هنگ سوم توپخانه کوهستانی ارتش ایتالیا خدمت کرد. پدرش آلفردو و برادر بزرگترش آلفردو جونیور در سال 1916 در نتیجه شیوع گسترده آنفولانزای ایتالیایی درگذشتند و او در سال 1918 به شدت بیمار و در نتیجه از خدمات ایتالیایی اخراج شد.

در سال 1929، انزو، اسکودریا فراری را تأسیس کرد که اکنون بخش رسمی اتومبیل های مسابقه ای فراری است. با این حال، این کار به عنوان یک بخش از آلفا آغاز شد که در تهیه اتومبیل های مسابقه ای تخصص داشت. این در زمانی بود که مسابقات اتومبیلرانی اسپرت واقعاً به عنوان یک فعالیت برای ثروتمندان و افراد معروف بحساب می آمد. در سال 1931، انزو در جایگاه دوم مسابقات فرمول 1 قرار گرفت و این آخرین باری بود که او به عنوان راننده مسابقه می‌داد. او می‌خواست بر خانواده‌اش و تولد اولین پسرش آلفردو که معمولاً دینو نامیده می‌شد، تمرکز کند.

در سالهای پایانی زندگی انزو فراری اغلب به عنوان "l'Ingegnere" (مهندس) یا "il Grande Vecchio (پیرمرد بزرگ)" شناخته می شد. انزو در سال 1988 در سن 90 سالگی درگذشت.

تاسیس کمپانی فراری:

انزو فراری در ابتدا وقتی اسکودریا فراری را در سال 1929 در مودنا تأسیس کرد، علاقه ای به تولید خودروهای جاده ای نداشت. اسکودریا فراری در لغت به معنای «پایدار فراری» است که معمولاً به معنای «تیم فراری» نیز استفاده می‌شود. انزو ماشین‌های مسابقه‌ای آلفارومئو را برای رانندگان جنتلمن خریداری و آماده می کرد و به میدان می فرستاد تا به عنوان بخش مسابقه‌ای آلفارومئو شرکت کنند. در سال 1933، آلفارومئو تیم مسابقه داخلی خود را کنار کشید و اسکودریا فراری به عنوان تیم کاری آن اداره شد. اسکودریا اتومبیل های گرند پریکس آلفا را با آخرین مشخصات دریافت کرد و بسیاری از رانندگان مشهور مانند تازیو نوولاری و آشیل ورزی را به میدان فرستاد. در سال 1938، آلفارومئو مجدداً عملیات مسابقه‌ای خود را در داخل کشور وارد کرد و آلفا کورس را در میلان تشکیل داد و انزو فراری را به عنوان مدیر بخش مسابقه جدید استخدام کرد. بدین ترتیب اسکودریا فراری منحل شد.

با این حال، او همچنان تا سال 1939 به کار با اسکودریا و ساخت خودرو برای آلفا ادامه داد. در سپتامبر همان سال، او سمت خود را به عنوان رئیس آلفا کورس ترک کرد و شرکت خودروسازی خود Auto Avio Costruzioni را در زادگاهش مودنا ایتالیا تأسیس کرد. به عنوان شرط خروج، از او خواسته شد تا حداقل چهار سال، از نام فراری در ارتباط با هیچ یک از اتومبیل ها یا مسابقات خود استفاده نکند. با احترام به این قرارداد، نام شرکت تا سال 1957 به Auto Costruzioni Ferrari تغییر نکرد و اولین خودرویی که نام فراری را بر خود داشت، فراری 125 S بود.

لوگوی این برند، یک اسب سیاه بر روی زمینه زرد، شهرت جهانی دارد که از قهرمان جنگ، کنت فرانچسکو باراکا الهام گرفته شده است. انزو در طول جنگ به خدمت ارتش ایتالیا درآمده بود و باراکا یک خلبان نیروی هوایی ایتالیا در جنگ جهانی اول بود که یک اسب بر روی هواپیمایش نقاشی شده بود.

در اواخر دهه 1960، انزو متوجه شد که برای اینکه شرکت در مواجهه با رقابت و چالش های بازار موفق بماند و رشد کند، به یک شریک نیاز دارد. در سال 1969، فیات 50 درصد S.p.A فراری را تصاحب کرد و در سال 1988 سهام خود را به 90 درصد افزایش داد. در اکتبر 2014، Fiat Chrysler Automobiles (FCA) قصد خود را برای جدا کردن Ferrari S.p.A از FCA اعلام کرد. این جدایی در اکتبر 2015 با تجدید ساختاری آغاز شد.

پس از مرگ انزو، لوکا دی مونتزمولو به عنوان رئیس جدید فراری از سال 1991 تا اکتبر 2014 منصوب شد و سپس سرجیو مارکیونه، جایگزین او شد و برنامه‌هایی برای جدا کردن فراری از گروه فیات اعلام کرد. 

خط تولید عطر فراری:

فراری اولین عطر خود را در سال 1995 با نام فراری دونا که اولین و تنها عطر زنانه فراری بود را تولید کرد که موفقیت چندانی بدست نیاورد. فراری چهار سال بعد در سال 1999 با عرضه اولین عطر مردانه، فراری بلک، اولین گام های خود را در مسیری کاملا جدید برداشت. این ترکیب شرقی با نت های شیرین از زمانی که وارد قفسه ها شده بود یک موفقیت تجاری را کسب کرد. در حالیکه خودروهای آنها از نظر مالی برای اکثر مردم دور از دسترس هستند، عطرهای فراری با قیمت مناسب در دسترس همگان قرار دارد و به صاحب آن احساس مالکیت کالایی از یک برند لوکس مشهور و منحصر به فرد را می دهد.

فراری مجموعا تا کنون در حدود 37 عطر گوناگون توسط کمپانی Perfume Holding تولید کرده است.