منو
سبد خرید

عطر لانوین

جنسیت: زنانه رایحه: خنک
معرفی عطر لانوین اکسیژن زنانه: عطر لانوین اکسیژن زنانه-LANVIN OXYGENE عطری خنک و آرامش‌بخش است که سرشار از اکسیژن و طراوات بوده و مخصوص روزهای گرم تابستان می‌باشد. در ابتدای رایحه عطر لانوین اکسیژن ترکیب فلفل و ترنج شادابی و طراوت را القا کرده و در نت میانی ترکیب گل‌ها به همراه شیر، یک رایحه..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن لانوین اکسیژن مردانه: ادکلن لانوین اکسیژن مردانه-LANVIN OXYGENE HOMME نسخه مردانه و زوج عطر اکسیژن زنانه است که یک سال بعد تقریبا با همان خصوصیات و ظاهر روانه بازار شد. ادکلن لانوین اکسیژن مردانه عطری خنک و شاداب با رایحه چوبهای معطر جنگلی است که تابستانهای گر..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن لانوین لهوم: ادکلن لانوین لهوم-LANVIN L'HOMME عطری شاداب و جوان پسند و یک عطر همه کاره برای یک مرد مدرن در موارد مختلف است. ادکلن لانوین لهوم عطری خالص و بدون هیچ اثری از مردانگی مفرط است. ادکلن لانوین لهوم مانند یک پیراهن سفید، عطری لطیف، پاک و غیر قابل انکار است. ..
1,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن لانوین لهوم اسپرت: ادکلن لانوین لهوم اسپرت-LANVIN L’HOMME SPORT عطری پرقدرت و سرشار از طراوت و شادابی می باشد. عطر لانوین لهوم اسپرت با الهام از شخصیت رافائل نادال تنیس باز مطرح اسپانیایی و بازتاب جوانی، انرژی و سرزنده دلی وی می باشد. ادکلن لانوین لهوم اسپرت با رایحه مر..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لانوین اکلت د آرپج زنانه: عطر لانوین اکلت د آرپج زنانه-LANVIN ECLAT D'ARPEGE عطری پرطرفدار و دارای رایحه استثنایی و افسانه ای بوده و محبوب ترین و پرفروش ترین عطر لانوین بشمار می رود. بطری و بسته بندی عطر لانوین اکلت زنانه از ویژگی منحصر به فرد آن است و بر عکس عطر ARP..
2,600,000 تومان
عطر لانوین اکلت د فلورز
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانوین اکلت د فلورز: عطر لانوین اکلت د فلورز-LANVIN ECLAT de FLEURS نسخه جدیدتر عطر اکلت زنانه (محبوب ترین محصول لانوین) است که با رایحه سرشار از گل به رنگ صورتی عرضه شد. معنی اسم عطر لانوین اکلت فلورز، گل درخشان می باشد که یادآور لذت قدم زدن در کنار گلها و تفریح در ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانوین اکلت د نویت: عطر لانوین اکلت د نویت-LANVIN ECLAT de NUIT نسخه جدیدتر عطر اکلت زنانه (محبوب ترین محصول لانوین) است که جو و شکوه شب های تابستان را با ترکیب گلی-میوه ای- شرقی جشن می گیرد. معنی اسم عطر لانوین اکلت نویت، شب درخشان می باشد که یادآور شب های دلنش..
3,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن لانوین اکلت د آرپج شیر: ادکلن لانوین اکلت د آرپج شیر-LANVIN ECLAT D'ARPEGE Sheer نسخه دیگری از عطر اکلت زنانه (محبوب ترین محصول لانوین) است که یک خلاقیت واقعی با موضوع عشق است. عطر لانوین اکلن د آرپج شیر با رایحه ای روشن، الگوی گلی درخشانی است که خودش را تثبیت..
3,200,000 تومان
عطر لانوین اکلت د آرپج مون اکلت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لانوین اکلت د آرپج مون اکلت: عطر لانوین اکلت د آرپج مون اکلت-LANVIN ECLAT D'ARPEGE Mon Eclat نسخه دیگری از مجموعه عطرهای اکلت بوده که به امضاهای مورد علاقه لانوین وفادار است: عشق، شادی، زنانگی درخشان و ظرافت پاریسی... معنی عطر لانوین مون اکلت، درخشش من می باشد ک..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن لانوین اکلت د آرپچ مردانه: ادکلن لانوین اکلت د آرپج مردانه-LANVIN ECLAT D'ARPEGE POUR HOMME نسخه مردانه عطر لانوین اکلت آرپج را مخصوص مردان با کلاسی که اهل تفریح هستند، روانه بازار کرد. ادکلن لانوین اکلت مردانه که از هر لحاظ مشابه نسخه زنانه اش می با..
2,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانوین رومر: عطر لانوین رومر-LANVIN RUMEUR هارمونی دقیقی ما بین گل‌های سفید و مشک است. این ویژگی عطر لانوین رومر، ترکیب منحصر به فردی ساخته که در عین حال همه‌پسند نیز می‌باشد. عطر لانوین رومر باز تولید عطر کلاسیک و بسیار قدیمی عطر لانوین با همین نام است که در سال 1934 توسط And..
2,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانوین رومر 2 رز: عطر لانوین رومر 2 رز-LANVIN RUMEUR 2 Rose نسخه جدید عطر رومر است که مخصوص بانوان جوان و زیبا طراحی شد. ادکلن لانوین رومر 2 رز عطری کاملا رمانتیک و فریبنده بوده و رایحه اختصاصی از گل رز می‌باشد که آن را لطیف و احساس‌برانگیز ساخته است. عطر لانوین رومر..
2,400,000 تومان
عطر لانوین مدرن پرینسس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لانوین مدرن پرینسس: عطر لانوین مدرن پرینسس-LANVIN MODERN PRINCESS عطری مسحور کننده و به شدت احساس برانگیز، که مخصوص خانمهای مدرن و امروزی ساخته شد. ادکلن لانوین مدرن پرینسس چشم انداز جدیدی از زن را به عنوان یک ماجراجویی عصیانگر آشکار می کند و با استفاده از اراده خود، بر رمز و ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لانوین مدرن پرینسس او سنشوال: ادکلن لانوین مدرن پرینسس او سنشوال-LANVIN MODERN PRINCESS EAU SENSUELLE به عنوان نسخه جدید عطر مدرن پرینسس عرضه شد. لانوین با عطر مدرن پرینسس سنشوال می خواهد دیدی معاصر از زنانی سرکش، ماجراجو و دارای روحیه آزاد ارائه دهد. عطر لانوین مدرن پرینسس او سنشوال ..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانوین مری می: عطر لانوین مری می-LANVIN marry me یک سوگند و وعده ای از یک داستان عاشقانه و رمانتیک است که از عشق و دوستی میان زوجهای جوان الهام گرفته است. ادکلن مری می عطر قرارهای عاشقانه و رومانتیک و اکسیر خوش خلقی و خوش رویی است. هدف عطر لانوین مری می همه..
2,400,000 تومان
عطر لانوین مری می لاو ادیشن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر لانوین مری می لاو ادیشن: عطر لانوین مری می لاو ادیشن-LANVIN marry me Love Edition نسخه جدید عطر مری می است که مخصوص روز ولنتاین ساخته شد. عطر لانوین مری می لاو ادیشن که بصورت محدود تولید می شود، عشق رومانتیک، هوس و عشق به دنیای فشن را همزمان به شما تقدیم می کند. عطر مری م..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانوین جین: عطر لانوین جین-LANVIN Jeanne عطری رمانتیک و عاشقانه با رایحه گلها و میوه های تازه است که مخصوص خانمهای جوان و عاشق ساخته شد. ادکلن لانوین جین عطری زیبا و شیک و ادای احترام به بنیانگذار این برند یعنی جین لانوین می باشد. رنگ صورتی ملایم عطر لانوین جین بیانگ..
2,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن لانوین آوانگارد: ادکلن لانوین آوانگارد-LANVIN AVANT GARDE همانطور که از نامش پیداست، به‌عنوان تفسیری مدرن از مردانگی و ظرافت و مخصوص شیک پوش‌های امروزی ساخته شده است. طراح عطر لانوین آوانگارد می‌گوید: "عطرهای چوبی من را مجذوب خود می‌کنند. من آنها را شیک و راحت می‌دانم. قدرت گرما و نفس..
7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانوین می: عطر لانوین می-LANVIN ME عطری منحصر به فرد مخصوص زنان متواضع و در عین حال با اعتماد به نفس است. ادکلن لانوین می عطری بدون اغراق قدرتمند، احساس برانگیز و وسوسه کننده است که ترکیب و نامش، یک زن لانوینی معمولی را به تصویر می کشد!! زنی زیبا، منحصر به فرد و یگانه... ال..
3,200,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)
لانوین

درباره عطر لانوین:

لانوین یک خانه مد فرانسوی با قدمت است که توسط Jeanne-Marie Lanvin در سال ۱۸۸۹ تاسیس شد. مهمترین دستاورد لانوین پس از آنکه شرکت خود را تاسیس کرد، راه اندازی خط تولید عطر و ادکلن بود. اولین عطر لانوین، ادکلن My Sin، در سال 1924 به بازار عرضه شد. اما موفق ترین عطر آن، عطر Arpège بود (نام آن برگرفته از آهنگی بود که در طی تمرین پیانو دخترش نواخته می شد) که با موفقیت بزرگ در سال 1927 تولید شد. ادکلن لانوین همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از مشهورترین و برترین عطرهای لانوین می توان به عطر لانوین اکلت آرپژ زنانه و ادکلن لانوین اکلت آرپژ مردانه اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر لانوین مردانه:

  • ادکلن لانوین اکسیژن مردانه: عطری خنک و شاداب با رایحه چوبهای معطر جنگلی است که تابستانهای گرم را به بهاری دلنشین تبدیل می کند. ادکلن لانوین اکسیژن مردانه عطری ساده، با نشاط و نورانی مانند جرعه ای از هوای پاک برای ساکنین شهرها می باشد.
  • ادکلن لانوین الهوم: عطری شاداب و جوان پسند و یک عطر همه کاره برای یک مرد مدرن در موارد مختلف است. ادکلن لانوین ال هوم عطری خالص و بدون هیچ اثری از مردانگی مفرط است. ادکلن لانوین الهوم مانند یک پیراهن سفید، عطری لطیف، پاک و غیر قابل انکار است.
  • ادکلن لانوین اکلت د آرپژ مردانه: نسخه مردانه عطر لانوین اکلت آرپژ را مخصوص مردان با کلاسی که اهل تفریح هستند، روانه بازار کرد. ادکلن لانوین اکلت مردانه که از هر لحاظ مشابه نسخه زنانه اش می باشد ادامه دهنده تاریخچه اولین محصول لانوین به نام ARPEGE است.

بهترین و پرفروش ترین های عطر لانوین زنانه:

  • عطر لانوین اکسیژن زنانه: عطری خنک و آرامش بخش است که سرشار از اکسیژن و طراوات بوده و مخصوص روزهای گرم تابستان می باشد. در ابتدای رایحه عطر لانوین اکسیژن ترکیب فلفل و ترنج شادابی و طراوت را القا کرده و در نت میانی ترکیب گل ها به همراه شیر، یک رایحه جدید و ملایم را تشکیل می دهند، در نت پایانی نیز ترکیب چوبی و گل زنبق رایحه اصلی و ماندگار ادکلن اکسیژن زنانه را تشکیل می دهند.
  • عطر لانوین اکلت د آرپژ زنانه: عطری پرطرفدار و دارای رایحه استثنایی و افسانه ای بوده و محبوب ترین و پرفروش ترین عطر لانوین بشمار می رود. بطری و بسته بندی عطر لانوین اکلت زنانه از ویژگی منحصر به فرد آن است و بر عکس عطر ARPEGE از شیشه شفاف و درخشان و جعبه طلقی برخوردار است.
  • عطر لانوین مری می: عطر قرارهای عاشقانه و رومانتیک و اکسیر خوش خلقی و خوش رویی است. هدف عطر لانوین مری می همه کسانی است که از شیفتگی، عشق و وحدت لذت می برند و مستقیم و بدون ترس می گوید: "با من ازدواج کن!"

قیمت عطر لانوین:

قیمت ادکلن های لانوین بطور کلی رنج متوسطی دارند و یکی از مهمترین دلایل محبوبیت و موفقیت عطر لانوین قیمت مناسب آنهاست که در کنار کیفیت و رایحه فوق العاده بحساب می آید. قیمت عطرهای لانوین باعث شده که همه مردم به آسانی بتوانند این محصولات را تهیه کنند و همین موضوع علت موفقیت لانوین در بازار، خصوصا در فروش عطرهای خنک می باشد.

تاریخچه برند لانوین (عطر لانوین):

لانوین یک خانه چند ملیتی فرانسوی است که توسط Jeanne Lanvin در سال 1889 در قلب شهر پاریس تاسیس شد. لانوین سومین خانه مد قدیمی فرانسه است که هنوز در حال فعالیت است.

موسس لانوین:

جین ماری لانوین در سال 1867 در یک خانواده پر جمعیت که فرزند ارشد از 11 فرزند کنستانتین لانوین و سوفی دشایس بود، در پاریس متولد شد. وی در سن 16 سالگی بعنوان شاگرد طراح زیر نظر سوزان تالبوت در مادام فلیکس آموزش دید. در سال 1895، لانوین با كنت امیلیو دی پیترو، نجیب زاده ایتالیایی ازدواج كرد و دو سال بعد دختری به نام مارگریت (معروف به ماری بلانش) به دنیا آورد. ورود لانوین به دنیای مد با لباس زیبایی که برای دخترش، مارگریت طراحی کرد، آغاز شد. این لباس ها باعث جلب توجه دیگران شد و مردم در مورد اینکه این لباس ها را از کجا می توانند خریداری کنند پرس و جو می کردند و رفته رفته برای دیگران نیز لباس طراحی می کرد.

جین لانوین در سال 1946 در 79 سالگی درگذشت و دخترش رئیس شرکت شد و تا سال 1950 به طراحی مجموعه ادامه داد. پس از فوت وی نیز در سال 1958 پسر عمویش ایو لانوین مدیر کمپانی شد.

تاسیس کمپانی لانوین:

داستان لانوین در سال 1889، در یک فروشگاه کوچک کلاه در قلب پاریس آغاز شد. جین لانوین تازه 22 ساله شده بود و هنگامی که اولین مغازه کلاه خود را در سال 1889 افتتاح کرد، دوره کارآموزی خود را به پایان رساند. حتی در آن سن کم، با طراحی و تولید کلاه استعداد مسحور کننده خود را به همگان اثبات کرد. تولد دخترش مارگریت در سال 1897 دنیای جین لانوین را زیر و رو کرد. رابطه ای محکم بین او و دخترش شکل گرفت و مارگریت الهامبخش طراحی های او شد و با استفاده از پارچه های مجلل، کمد لباس آرزوهای هر دختربچه را برای دخترش طراحی کرد. لباسهای مارگریت به سرعت مورد توجه مادران دوستانش قرار گرفت و آنها نیز به نوبه خود مشتری خانه مد Lanvin شدند. لوگو لانوین هم با الهام از این رابطه نزدیک مادر و دختری بوده و برگرفته از عکسی است که جین لانوین با دخترش با لباس ست، دست در دست هم گرفته شده بود.

جین لانوین به سرعت با این موفقیت جدید روبرو شد و به عنوان یک تاجر زرنگ و دانا در سال 1908 بخش پوشاک کودکان را افتتاح کرد و کل بخش فروشگاه خود را به این تجارت پر رونق اختصاص داد. در سال 1909 سفارشات لباس بچه ها بیش از سفارش کلاه بود. سپس جین لانوین احساس کرد وقت آن رسیده است كه خانه مد او وارد دوره جدیدی شود و با طراحی لباس روز، لباس شب، کت و لباس زیر زنانه، پاریس را شیفته خود کرد. جین لانوین بلندپرواز و مصمم، همان سال به عضویت شورای مد پاریس درآمد و بدین ترتیب وضعیت خود را از کلاه دوز به طراح مد تغییر داد. جین لانوین ذاتا اهل تجارت بود، اما در عین حال عاقل و زیرک هم بود. او خیلی زود فهمید که موفقیت یک خانه مد فقط در خلاقیت های آن نیست. در طی رویدادی در سال 1920، جین لانوین با آرماندآلبرت راتو، معمار و دکوراتور مشهور، که تازه فارغ التحصیل شده بود، ملاقات کرد. آنها با هم تصمیم گرفتند غرفه ای را به هنر سبک زندگی اختصاص دهند و رفته رفته فروشگاهی افتتاح کردند که محصولاتی چون مبلمان، فرش، پرده، شیشه های رنگی، کاغذ دیواری و موارد دیگر را به ناب ترین سبک آرت دکو آن دوران ارائه می داد. لانوین در سال 1926 مجموعه مردانه خود را شامل کت و شلوار، کراوات، لباس خواب، لباس روز و لباس ورزشی به تولیدات خود افزود و برای جلب رضایت مشتری، سه خیاط بزرگ فرانسوی را فراخواند و مدیریت این بخش را به برادرزاده خود موریس لانوین سپرد. 

خط تولید عطر لانوین:

لانوین در سال 1924 اولین عطر خود را تولید کرد تا یکی از قدیمی ترین برندها در تولید عطر و ادکلن لقب بگیرد. امروزه عطر لانوین با همراهی کمپانی Inter Parfums حدود 70 نوع عطر زنانه و مردانه تولید کرده است که محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای لانوین را در فروشگاه عطر کیش مشاهده می کنید.