منو
سبد خرید

عطر جنیفر لوپز

جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
still مشهورترین و محبوب ترین محصول Jennifer Lopez می باشد که در سال 2003 توسط Michel Girard طراحی شد. این عطر کاملا زنانه، نشاط آور و بسیار احساس برانگیز است و پیشکشی به تمام طرفداران جنیفر می باشد.رایحه اولیه: چای ارل گری- سیب- برنج- پرتقال- فلفل سفیدرایحه میانی: سوسن سفید- یاسمن- فریزیا- ش..
800,000 تومان 710,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
دختران شبگرد، وحشی! شوخ و جذاب هستند، درست ماننده این عطر جنیفر لوپزGlow after Dark عطری با شکوه و کاریزماتیک است که با الهام از اولین تابش پس از تاریکی شب مخصوص دختران شبگرد و با انرژی توسط Gabrila Chelairu در سال 2006 طراحی شد.رایحه اولیه: گیلاس سفید- ماندارین- پشن فروتر..
999,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر جنیفر لوپز لایو:عطر جنیفر لوپز لایو-JENNIFER LOPEZ Live عطری سرشار از زندگی، شادی و ریتم بوده و دارای رایحه ای جذاب است که ساعت ها در هنگام رقصیدن در شب همراهی تان خواهد کرد. این، قول شرف JLo را که برای رقصیدن زندگی می کند، به یک عطر تبدیل کرده است. ادکلن جنیفر لوپز لایو دارای رایحه ای..
800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر جنیفر لوپز لایو لوکس:عطر جنیفر لوپز لایو لوکس-JENNIFER LOPEZ Live LUXE نسخه جدیدتر و لوکس عطر جنیفر لوپز لایو است و با الهام از علاقه جنیفر لوپز به رقص و هر چیز لوکس ساخته شد. ادکلن جنیفر لوپز لایو لوکس عطری با شکوه و لوکس است که با آن آغوش یک زندگی پرشور، رقص و تجمل را تجربه..
800,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
جنیفر لوپز