منو
سبد خرید

عطر زرجوف

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی مفیستو: عطر زرجوف کازاموراتی مفیستو-XERJOFF CASAMORATI MEFISTO عطری با رایحه مرکبات و یادآور سواحل ناب ایتالیا و بیانگر هویت ایتالیایی است. ادکلن زرجوف کازاموراتی مفیستو عطری لوکس با طراحی خاص و منحصر به فرد و ماندگاری بسیار بالا، مخصوص مردان شیک‌پوشی است..
11,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و ترش
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی فیرو: عطر زرجوف کازاموراتی فیرو-XERJOFF CASAMORATI FIERO یک عطر لوکس و پرقدرت مردانه با ترکیبی از مرکبات و سبزیجات معطر است که مردانگی پر زرق و برق را به تصویر می کشد. عطر کازاموراتی فیرو الهام از یک سفر بی نظیر در زمان گذشته بوده که یاد و خاطره آن فراموش نشدنی است..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی داما بیانکا: عطر زرجوف کازاموراتی داما بیانکا-XERJOFF CASAMORATI DAMA BIANCA (بانوی سفید) به واسطه رویاهای خود به بردگی برده می شود اما جاذبه غیر قابل مقاوت وانیل، آن را نیرومند ساخته است، این یک نکته جذاب و رویایی در حوزه عطر بشمار می رود. ادکلن کازاموراتی دا..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی دلچه آمالفی: عطر زرجوف کازاموراتی دلچه آمالفی-XERJOFF CASAMORATI DOLCE AMALFI عطری عاشقانه و رمانتیک و با الهام از شهر بندری آمالفی در جنوب ناپل ایتالیا است. جاده های قدیمی این شهر حامل داستانها و خاطرات دلنشین است. شهری با سواحل مرتفع و حیرت انگیز و با قدمتی ..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: ترش و تلخ
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی فیوره د الیوو: عطر زرجوف کازاموراتی فیوره د الیوو-XERJOFF CASAMORATI FIORE D'ULIVO مانند تجربه تکرار نشدنی لمس و بوییدن شکوفه های منحصر به فرد درخت زیتون در ارتفاعات سواحل مدیترانه است. عطر کازاموراتی فیوره د الیوو یک هدیه محبوب و ارزشمند از قلب طبیعت با شکوفه ها و..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی 1888: عطر زرجوف کازاموراتی 1888-XERJOFF CASAMORATI 1888 عطری با شکوه و پر زرق و برق است که با رایحه خوش زعفران ایرانی آغاز شده و در نت میانی به ملکه عارفانه شرق یعنی گل یلانگ یلانگ می رسد و در پایان شما را با رایحه مرموزی از چوب های نفیس شرقی و رویایی مواجه می کند...
10,600,000 تومان 10,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی لیرا: عطر زرجوف کازاموراتی لیرا-XERJOFF CASAMORATI LIRA عطری شرقی و لوکس است که نام آن برگرفته از واحد پول ایتالیاست. ادکلن کازاموراتی لیرا یک عطر ساده اما با یک تاثیر بسیار بزرگ بوده که از ترکیب رمانتیک و مجللی برخوردار می باشد. عطر زرجوف کازاموراتی لیرا ..
10,600,000 تومان 9,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی لاتوسکا: عطر زرجوف کازاموراتی لاتوسکا-XERJOFF CASAMORATI LA TOSCA عطری کلاسیک و ماندگار که از اپرای معروف، اثر درام و عمیق Giacomo Puccini استاد آهنگسازی در دوره هنرهای نو، الهام گرفته است. عطر زرجوف کازاموراتی لاتوسکا ترکیب ویژه ای از لیمو و اکالیپتوس است که ..
10,600,000 تومان 10,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی بوکت آیدیل: عطر زرجوف کازاموراتی بوکت آیدیل-XERJOFF CASAMORATI BOUQUET IDEALE عطری شرقی و چوبی و سرشار از عشق و زندگی است. عطر کازاموراتی بوکت آیدیل با ساختاری چوبی و البته سرشار از بوی گل، برای به تصویر کشیدن نسیم رویایی دریای مدیترانه است، جاییکه بوی گل در ف..
10,600,000 تومان 10,000,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی رجیو: عطر زرجوف کازاموراتی رجیو-XERJOFF CASAMORATI REGIO سفری به یادماندنی است که از طریق نسیم تازه دریا، با یک شخصیت تند شرقی انجام می‌شود. کازاموراتی رجیو با رایحه‌های گرم و تازه، شما را مانند یک طوفان ناگهانی در دریای بیکران مواجه خواهد کرد. زرجوف کازامورات..
10,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی گران بالو: عطر زرجوف کازاموراتی گران بالو-XERJOFF CASAMORATI GRAN BALLO برگرفته از عظمت سنت های قرن هجدهم و مهمانی های اشرافی است که در آن دختران جوان فرصت یافتن شاهزاده جذاب خود را پیدا می کردند. عطر کازاموراتی گران بالو رویایی است که طبق سنت کلاسیک Casamorati ساخته شد..
10,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی مفیستو جنتلیومو: عطر زرجوف کازاموراتی مفیستو جنتلیومو-XERJOFF CASAMORATI MEFISTO GENTILUOMO عطر جنتلمن و فوق العاده ای که به یاد آرایشگاه های سنتی ایتالیا تولید شد. مغازه هایی با کفپوش چوبی زیبا و صندلی های چرمی که محیط مناسبی برای مردانی است که می خواهند آراس..
11,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی کاسافیوچرا: عطر زرجوف کازاموراتی کاسافیوچرا-XERJOFF CASAMORATI CASAFUTURA نشان دهنده اصیل ترین و ناب ترین ویژگی های زنان و مردان است. با استفاده از عطر کازاموراتی کاسافیوچرا به راحتی در مهمانی ها توجه بانوان زیبا و آقایان جذاب را به خود جلب خواهید کرد. ای..
11,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف کازاموراتی ایتالیکا: عطر زرجوف کازاموراتی ایتالیکا-XERJOFF CASAMORATI ITALICA با جاذبه‌ های سحرآمیز و سرمست‌ کننده‌ ای که دارد، یک عطر رمانتیک و زیباست که بطور اختصاصی برای روز ولنتاین طراحی و دقیقا برای کسانی ساخته شده که از عشق ورزیدن و عاشقی کردن بی‌ نهایت لذت می‌ برن..
12,000,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: شیرین
معرفی عطر زرجوف اربا پورا: عطر زرجوف اربا پورا-XERJOFF ERBA PURA ترکیبی خوشمزه و مدرن از مرکبات مدیترانه ای و میوه های شیرین است که روی یک پایه شرقی گرمسیری و عنبر ساخته شده است. رایحه میانی و اصلی عطر زرجوف اربا پورا یک راز کوچک دارد و تا حدودی مخفی نگه داشته شده که شامل یک مولکول کمیاب است که ا..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر زرجوف اپرا: عطر زرجوف اپرا-XERJOFF OPERA یک عاشقانه بویایی است، یک ترکیب موسیقی که به یک عطر تبدیل می‌شود. عطر زرجوف اپرا ادای احترام مخملی و اغواکننده برای یک نمایش بی‌انتهاست که تمام جادو و جذابیت آن را دست نخورده حفظ می‌کند. ادکلن زرجوف اپرا ما را به دنیای در..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف اکسنتو: عطر زرجوف اکسنتو-XERJOFF ACCENTO حس ها را مانند یک پارچه مخمل ابریشمی زیبا که بر روی شیک ترین لباس پوشیده می شود نوازش می کند. عطر زرجوف اکسنتو برای یک لحظه هم که شده لذت حس خالص و ناب و بی آلایش را منتقل کرده و در حقیقت تعریفی از پالایش روح است. ادکلن زرجوف اکسن..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف سوپرانو: عطر زرجوف سوپرانو-XERJOFF SOPRANO عطری غنی و مرموز و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای V زرجوف است که تجلیلی از زیبایی فوق العاده مخمل می باشد. هر رایحه این مجموعه تداعی کننده تجمل خالص است. زرجوف سوپرانو فرهنگ اجدادی عطرسازی را به بعد جدیدی می برد. این عطر میوه ای و گلی ب..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر زرجوف لایلاتی: عطر زرجوف لایلاتی-XERJOFF LAYLATI دارای رایحه ای اسرارآمیز، چوبی و معطر است که تمام کسانی را که آن را تجربه می کنند مجذوب خود می کند. نت‌های گیاهی در رایحه ابتدایی، به سمت چوب سدر و نعناع هندی در قلب هدایت می‌شوند، در حالیکه نت‌های پایه کلاسیک وانیل، مشک و تنباکو به ..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر زرجوف اکسنتو اوردوز: عطر زرجوف اکسنتو اوردوز-XERJOFF ACCENTO Overdose به شدت معطر و جذاب است که در یک بطری طلایی گرانبها با زیبایی خیره کننده محصور شده است. ادکلن زرجوف اکسنتو اوردوز نشان دهنده یک دستاورد جدید در زمینه تحقیقات عطرسازی با هدف ایجاد احساسات جدید در ماست. در واقع، برا..
14,000,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف مور دن وردز: عطر زرجوف مور دن وردز-XERJOFF MORE THAN WORDS عطری از مجموعه Join the Club که شما را به مجموعه ای منحصر به فرد از کلوپ های هنری و شعر دعوت می کند. زرجوف مور دن وردز عطر مرموزی است که کلمه برای توصیفش کم می آورید. این عطر، بیش از کلمات به شما امکان می ده..
13,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زرجوف ناکسوس: عطر زرجوف ناکسوس-XERJOFF NAXOS، در نمایشگاه عطر میلان در سال 2015، Xerjoff برای اولین بار مجموعه ای از سه عطر خود را به مناسبت 150 مین سالگرد اتحاد ایتالیا ارائه داد که از ثروت، زیبایی و میراثی که این کشور دارد الهام گرفته است. مجموعه XJ 1861 شامل سه عطر XJ 1861 ..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر زرجوف رنسانس: عطر زرجوف رنسانس-XERJOFF RENAISSANCE، در نمایشگاه عطر میلان در سال 2015، Xerjoff برای اولین بار مجموعه ای از سه عطر خود را به مناسبت 150 مین سالگرد اتحاد ایتالیا ارائه داد که از ثروت، زیبایی و میراثی که این کشور دارد الهام گرفته است. مجموعه XJ 1861 شامل سه عطر XJ..
12,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر زرجوف زفیرو: عطر زرجوف زفیرو-XERJOFF ZEFIRO، در نمایشگاه عطر میلان در سال 2015، Xerjoff برای اولین بار مجموعه ای از سه عطر خود را به مناسبت 150 مین سالگرد اتحاد ایتالیا ارائه داد که از ثروت، زیبایی و میراثی که این کشور دارد الهام گرفته است. مجموعه XJ 1861 شامل سه عطر XJ 1861 R..
12,100,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 26 (2 صفحه)
زرجوف

درباره عطر زرجوف:

XERJOFF یک کاوش بویایی در هنر عطرسازی است. تلفیقی از توانایی انسان در خلقت و قابلیت طبیعت برای فراهم نمودن. تنها چند خلاقیت توانسته اند این دو را با موفقیت ادغام کنند، یکی از آنها عطرهای Xerjoff است. زرجوف که در سال 2004 توسط سرجیو مومو تاسیس شد، در طول سال‌ها توسعه، اتحادهای قوی با بسیاری از هنرمندان مشهور ایتالیایی که برای خلق آثار هنری کمیاب و گرانبها همکاری نزدیک دارند، به دست آورده است. عطارهای بین‌ المللی و ایتالیایی، نقاشان و مجسمه‌سازان، طراحان جواهرات و شیشه‌گرها، الماس‌ تراش‌ ها و ... برای ایجاد این رایحه‌ های گرانبها به صف شده اند.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر زرجوف مردانه:

  • عطر زرجوف کازاموراتی مفیستو: عطری با رایحه مرکبات و یادآور سواحل ناب ایتالیا و بیانگر هویت ایتالیایی است. ادکلن کازاموراتی مفیستو عطری لوکس با طراحی خاص و منحصر به فرد و ماندگاری بسیار بالا، مخصوص مردان شیک پوشی است که همواره می خواهند متفاوت باشند.
  • عطر زرجوف کازاموراتی فیرو: یک عطر لوکس و پرقدرت مردانه با ترکیبی از مرکبات و سبزیجات معطر است که مردانگی پر زرق و برق را به تصویر می کشد. عطر کازاموراتی فیرو الهام از یک سفر بی نظیر در زمان گذشته بوده که یاد و خاطره آن فراموش نشدنی است.

بهترین و پرفروش ترین های عطر زرجوف زنانه:

  • عطر زرجوف کازاموراتی لیرا: عطری شرقی و لوکس است که نام آن برگرفته از واحد پول ایتالیاست. ادکلن کازاموراتی لیرا یک عطر ساده اما با یک تاثیر بسیار بزرگ بوده که از ترکیب رمانتیک و مجللی برخوردار می باشد. عطر زرجوف کازاموراتی لیرا یک ستاره با استعداد و یک محرک مرموز بوده که از ماندگاری و پخش بوی بالایی برخوردار است.
  • عطر زرجوف کازاموراتی لاتوسکا: عطری کلاسیک و ماندگار که از اپرای معروف، اثر درام و عمیق Giacomo Puccini استاد آهنگسازی در دوره هنرهای نو، الهام گرفته است. عطر زرجوف کازاموراتی لاتوسکا ترکیب ویژه ای از لیمو و اکالیپتوس است که نوید رایحه گلبرگ بنفشه و گل رز در قلب و مشک و وانیل در نت اصلی را می دهد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر زرجوف یونیسکس:

  • عطر زرجوف اکسنتو: انفجاری واضح از نت‌ های آناناس و سنبل بوده که این سمفونی را آغاز می‌کنند و به سرعت رژه‌ی مختلطی از نت‌ های گلی-ادویه‌ای شامل: یاس، زنبق و فلفل صورتی پیوند اولیه را می‌شکنند و تعاملی اغواگرانه از خود بروز می‌دهند که فقط احساسات را تشدید می‌ کند.
  • عطر زرجوف رنسانس: دسته ای درخشان از عطرها را به ارمغان می آورد که ما را با طراوت حضور مرکباتی چون: نارنگی، ترنج کالابریایی، لیمو ایتالیایی و دانه های پتی گرین جادو می کند. قلب عطر رنسانس، شفاف و گلدار است و متشکل از گل رز بلغاری و گل برف، به همراه نعناع سرد می باشد.

قیمت عطر زرجوف:

قیمت ادکلن های زرجوف در رنج بالایی قرار دارند، چراکه زرجوف یک برند لوکس و گرانقیمت است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان زرجوف از افراد متمول، سرشناس و سلبریتی در سراسر دنیا هستند. عطرهای زرجوف از بهترین و کمیاب ترین مواد تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

تاریخچه برند زرجوف (عطر زرجوف):

مجموعه عطرهای Xerjoff نتیجه ترکیبی منحصر به فرد از آیین های باستانی طبیعت و آخرین تحقیقات تکنولوژیک است که توسط سرجیو مومو در ایتالیا تاسیس شد. ترکیبی نفیس از اسانس های دست چین شده همراه با فرآیند استخراج به همان اندازه نوآورانه، ترکیبی با کیفیت استثنایی ایجاد می کند. این توجه دقیق به جزئیات تا زمان ارائه گسترش می یابد. هر رایحه منحصر به فرد در یک بطری شماره گذاری شده، لیمیتد ادیشن، دست ساز، مجسمه سازی، حکاکی و قالب گیری شده از مواد گرانبها از جمله سنگ های کوارتز، برنز و طلا، مورانو و محصولات شیشه ای خوب توسکانی ارائه می شود.

موسس زرجوف:

Sergio Momo در سال 1973 در تورین ایتالیا متولد شد و در سنین جوانی به دنبال پدرش به تمام مکان‌ های کاری و بین‌ المللی وی سفر می کرد. سرجیو پس از فارغ التحصیلی در رشته گرافیک به لندن رفت و برای آژانس های تبلیغاتی معتبر طراحی می کرد. پس از موفقیت های پی در پی به وی لقب "Sir Joff" دادند، که نام برند، برگرفته از همین لقب است. وی پس از بازگشت به ایتالیا مدیر یک آژانس تبلیغاتی مشهور شد و سپس به دلیل علاقه بیش از حدش به عطرهای لوکس برای یک سری تحقیقات به فرانسه رفت و پس از بازگشت مجدد، برند خود را در زادگاهش به ثبت رساند.

"رایحه خوب هرگز فقط مربوط به بو نیست. این تلاقی ماده که توسط خانه عطر زرجوف با فلسفه اینکه نمی توانید عطر را از هنر جدا کنید، به خوبی اجرا شده است." سرجیو مومو

تاسیس کمپانی زرجوف:

XERJOFF یک برند لوکس عطر ایتالیایی است که در سال 2004 توسط سرجیو مومو در تورین ایتالیا تاسیس شد. زرجوف محصولات خود را با ترکیبات خاص و پکیج های نفیس عرضه می کند و مشهورترین مجموعه عطرهای آن، casamorati 1888 نام دارد که از سال 2009 خط تولیدش راه اندازی شد.

کازاموراتی مجموعه ای از عطرهای قدیمی توسط Xerjoff Group S.p.A است که از هنر باستانی عطرسازی ایتالیایی الهام گرفته شده است. این برند تاریخچه خانه با شکوه عطرها را که توسط کلودیو کازاموراتی در ایتالیا در قرن نوزدهم تأسیس شد، با هدف حفاظت از میراث تاریخی و هنری دوران پر زرق و برق آرت نوو بازسازی می کند. در سال 1888، کلودیو کازاموراتی کارخانه عطر C.Casamorati را در بولونیا تأسیس کرد، یک خانه عطر که به دلیل عطرهای باشکوه و صابون های حمام از موفقیت زیادی در سراسر جهان برخوردار بود. در آن سالها، کازاموراتی جوایز متعدد و گرانبهایی را از نمایشگاه های بزرگ ملی و بین المللی دریافت کرد. ملکه مارگریتا ساووی به حدی اسانس کازاموراتی را دوست داشت که سنجاق طلای خود را به نشانه قدردانی به بنیانگذار این برند داد. در حدود اواسط قرن بیستم به دلیل یک بحران مالی، کازاموراتی مجبور شد کارخانه را تعطیل کند. این عطرها از بازار ناپدید شدند تا اینکه سرجیو مومو، بنیانگذار زرجوف تصمیم گرفت کازاموراتی را به شکوه ابتدای قرن بازگرداند. مجموعه عطرهای کازاموراتی ترکیبی از بالاترین مواد لوکس و با کیفیت برای ادای احترام به ایتالیایی بودن، هنر و طبیعت است.

خط تولید عطر زرجوف:

زرجوف در سال 2007 با طراحی عطر زرجوف اله زنانه و عطر زرجوف هوم مردانه خط تولید عطر خود را راه اندازی نمود. امروزه زرجوف بیش از 130 نوع عطر مختلف دارد که با بهره بردن از برترین طراحان عطر به یکی از بهترین برندهای عطر و ادکلن تبدیل شده است.