منو
سبد خرید

عطر لطافه

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لطافه ماهر: عطر لطافه ماهر-Lattafa MAAHIR یک عطر شرقی و خاص است که از مهارت در سوارکاری الهام می گیرد. عطر لطافه ماهر با نت های شرقی گل رز و زعفران، کاملا ایرانی پسند آغاز می شود، قلب چرمی به همراه چوب آکیگالا و عنبر به نت های پایه مشک، وانیل و عود، جلوه بی نظیر و ماندگار..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر لطافه ماهر بلک ادیشن: عطر لطافه ماهر بلک ادیشن-Lattafa MAAHIR BLACK EDITION یک عطر شرقی و ادویه ای است که از مهارت در سوارکاری الهام می گیرد. عطر لطافه ماهر بلک ادیشن با نت های فلفل صورتی و سیاه و زعفران، کاملا ایرانی پسند آغاز می شود، قلب با روایح خاص و نادر ریواس، روغن کاد، لادن ..
1,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین و تلخ
معرفی عطر لطافه ماهر لگاسی: عطر لطافه ماهر لگاسی-Lattafa MAAHIR LEGACY یک عطر چوبی، اسپرت و جوان پسند است که از میراث ورزش سوارکاری الهام می گیرد. عطر لطافه ماهر لگاسی با نت های مرکباتی و تازه گریپ فروت، لیمو ترش، آناناس، نعناع و اسطوخودوس آغاز می شود، قلب ادویه ای، به تلخی عط..
1,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لطافه ماسه: عطر لطافه ماسه-Lattafa MASA یکی از خاص‌ترین و سحرانگیزترین عطرهای لطافه است. لطافه ماسه عطری نفیس و متفاوت است که نت‌های دلربا زعفران، لیمو و فلفل صورتی را با هم ترکیب می‌کند و تجربه رایحه‌ای گیرا و منحصربه‌فرد خلق می‌کند. در مجموع، لطافه ماسه عطری است که..
2,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر لطافه شاهین سیلور: عطر لطافه شاهین سیلور-Lattafa SHAHEEN SILVER یک عطر جسور و پرقدرت است که از قدرت و استقامت پرنده شاهین الهام می گیرد. عطر لطافه شاهین سیلور با نت های برگ مو و ترنج آغاز می شود، قلب چوبی-گلی آن با نعناع هندی و گل رز به نت های پایه مشک، خزه و عنبر، ج..
1,600,000 تومان
عطر لطافه شاهین گلد
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لطافه شاهین گلد: عطر لطافه شاهین گلد-Lattafa SHAHEEN GOLD یک عطر جسور و پرقدرت است که از قدرت و استقامت پرنده شاهین الهام می گیرد. عطر لطافه شاهین گلد با نت های آناناس و گریپ فروت آغاز می شود، قلب با انجیر و اسطوخودوس آرامش بخش به نت های پایه دانه تونکا، وانیل و..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر لطافه اسد: عطر لطافه اسد-Lattafa ASAD یک عطر شرقی و پرقدرت است که نشان دهنده ی اصیل ترین و ناب ترین شخصیت شما بوده و از صلابت شیر نر الهام می گیرد. عطر لطافه اسد با نت های فلفل سیاه، آناناس و تنباکو، تند و تلخ آغاز می شود، قلب با قهوه، زنبق و نعناع هندی به ..
1,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر لطافه اسد زنزیبار: عطر لطافه اسد زنزیبار-Lattafa ASAD ZANZIBAR رایحه‌ای منحصر به فرد و سرشار از نت‌های آرماتیک و ادویه‌ای تازه است. لطافه اسد زنزیبار عطری پرانرژی، در عین حال آرامش‌بخش است که گویی هر لحظه می‌خواهید نفس عمیق‌تری بکشید تا این رایحه را به عمق ریه‌های خود بکش..
1,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لطافه بدیع العود: عطر لطافه بدیع العود-Lattafa BADEE AL OUD یک عطر شرقی، چوبی و خیره کننده است که نشان دهنده شکوه و جلال رایحه عود می باشد. عطر لطافه بدیع العود عود فور گلوری با نت های فلفل صورتی، ترنج و انگور سیاه آغاز می شود، قلب با گل صدتومنی، کارامل و ع..
1,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر لطافه بدیع العود آنر اند گلوری: عطر لطافه بدیع العود آنر اند گلوری-Lattafa BADEE AL OUD HONOR & GLORY نسخه وانیلی و باشکوه و افتخار عطر بدیع العود است. لطافه بدیع العود آنر اند گلوری یک عطر خوشمزه و دلنشین برای کسانی است که بوی وانیل را دوست دارند. اگر طرفدار رایحه وانیل ه..
1,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لطافه خمره: عطر لطافه خمره-Lattafa KHAMRAH با الهام از شراب، یادآور جوش و خروشی است که از شراب لیکور در بشکه های ساخته شده از چوب بلوط بر می خیزد، شراب هایی که با پیرتر شدنشان همچون هدیه ای به خدایان پیشکش می شوند. عطر لطافه خمره عطری مجلل و شرقی است که با نت های&nbs..
1,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لطافه خمره قهوه: عطر لطافه خمره قهوه-Lattafa KHAMRAH QAHWA جانشینی برای عطر فوق العاده محبوب لطافه خمره است که نت قهوه را جشن می گیرد. عطر لطافه خمره قهوه در همان بطری ولی با ترکیبی پیچیده و غنی عرضه شد که فضایی گرم و دلپذیر را تداعی می کند. نت‌های بالایی زنجبیل..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر لطافه نجدیه: عطر لطافه نجدیه-Lattafa NAJDIA یک عطر شرقی، چوبی و چرمی است که رایحه خاص و شیک آن هر مرد و زنی را شیفته خود می کند. عطر لطافه نجدیه با نت های مرکباتی گریپ فروت و ماندارین، خنک و شاداب آغاز می شود، قلب با گل رز، ادویه جات و دارچین از خنکی آن کاس..
1,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر لطافه کاس الفائز نقره ای: عطر لطافه کاس الفائز نقره ای-Lattafa WINNERS TROPHY SILVER یک عطر شرقی، شیک، جذاب و دلنشین است که از جام برندگان الهام می گیرد. عطر لطافه کاس الفائز با نت های ماندرین و صمغ کندر آغاز می شود، قلب با اسطوخودوس و وانیل به نت های پایه سدر و..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تلخ و شیرین
معرفی عطر لطافه حیاتی: عطر لطافه حیاتی-Lattafa HAYAATI یک عطر چوبی و خاص است که از زندگی شخصی شما الهام می‌گیرد. عطر لطافه حیاتی با نت‌های میوه‌ای ترنج و سیب، کاملا باطراوت و شاداب آغاز می‌شود، قلب چوبی آن با دارچین و روایح چوبی دیگر به نت‌های پایه مشک و وانیل، جلوه بی‌نظیر و ..
1,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لطافه انسام سیلور: عطر لطافه انسام سیلور-Lattafa ANSAAM SILVER یک عطر چوبی و شرقی است که از بی خوابی و شب زنده داری الهام می گیرد. عطر لطافه انسام سیلور با نت هل و ترنج آغاز می شود، قلب آرامبخش با اسطوخودوس و داوانا در کنار پایه چوبی، شامل وانیل، نعناع هندی و عنبر، آن را ..
1,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لطافه النبل امیر: عطر لطافه النبل امیر-Lattafa AL NOBLE AMEER یک عطر چوبی، شرقی و اشرافی است که بیانگر مدرنیته، قدرت و در عین حال احساس برانگیزی می باشد. عطر لطافه النبل امیر با ترکیب پیچیده ای از رزماری، فلفل صورتی و سیب آغاز می شود، قلب گلدار آن با میخک و روایح گلی دیگر..
1,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر لطافه النبل وزیر: عطر لطافه النبل وزیر-Lattafa AL NOBLE WAZEER یک عطر چوبی، شرقی و اشرافی است که بیانگر جسارت و اعتماد به نفس بالا می باشد. عطر لطافه النبل وزیر با ترکیبی از مرکبات، نعناع و سرو کوهی آغاز می شود، قلب تلخ و شیرین آن با زنبق، تمشک، گلابی، کارا..
1,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لطافه النبل سفیر: عطر لطافه النبل سفیر-Lattafa AL NOBLE SAFEER یک عطر چوبی، شرقی و اشرافی است که بیانگر جسارت و اعتماد به نفس بالا می باشد. عطر لطافه النبل سفیر با ترکیبی از ترنج و آرتمیزیا، خنک و شاداب آغاز می شود، اما رفته رفته با نت های گرم و تند ادویه جات و ..
1,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر لطافه اعجازی: عطر لطافه اعجازی-Lattafa EJAAZI یک عطر شرقی و پرقدرت است که از اتفاقات و حوادث معجزه آسا الهام می گیرد. عطر لطافه اعجازی با نت های آب دریا و ترنج، خنک و دریایی آغاز می شود، قلب با چوب صندل و خس خس به نت های پایه عنبر، سدر و مشک، جذابیت بی..
1,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر لطافه فخر مردانه: عطر لطافه فخر مردانه-Lattafa Fakhar man برای مردانی است که به دنبال رایحه‌ای شرقی و پیچیده هستند. لطافه فخر مردانه یک شاهکار واقعی است که نت‌های تازه و گرم را با هم ترکیب می‌کند تا رایحه‌ای شاداب و جذاب ایجاد کند. در نت بالایی، ترنج و آکورد دریایی با هم ..
1,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لطافه فخر زنانه: عطر لطافه فخر زنانه-Lattafa Fakhar woman برای زنانی است که به دنبال رایحه‌ای شرقی و مجلل هستند. لطافه فخر زنانه یک شاهکار واقعی است که نت‌های تازه و شیرین را با هم ترکیب می‌کند تا رایحه‌ای شاداب و جذاب ایجاد کند. در نت بالایی، شکوفه پرتقال حس طراوت و نشاط..
1,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لطافه خشبی: عطر لطافه خشبی-Lattafa KHASHABI یک عطر چوبی-چرمی و خاص است که از چوب و تنه درختان الهام می گیرد. عطر لطافه خشبی با نت های ترنج و اسطوخودوس، کاملا آرامش بخش و ملایم آغاز می شود، قلب چوبی آن با نعناع هندی و عنبر به نت های پایه چرم و عنبر، گرما و تندی بی نظی..
1,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لطافه مسمم: عطر لطافه مسمم-Lattafa MUSAMAM یک عطر کلاسیک چوبی و مست کننده است که از زرق و برق پوست مار الهام می گیرد. عطر لطافه مسمم با نت های ماندارین، زعفران و اسطوخودوس، کاملا آرامش بخش و ملایم آغاز می شود، قلب چوبی آن با شمعدانی، سدر و چوب عنبر به نت ها..
1,700,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 32 (2 صفحه)
لطافه

درباره عطر لطافه:

لطافه یک کمپانی سازنده عطر لوکس و پیشرو در دبی امارات است که از عطرهای معتبر و کلمات عربی، الهام گرفته است. کلمه "لطیف" (Latif) بیانگر مهربانی و "لطیفه" (Lateefa) بیانگر خوشحالی و دلپذیر بودن می باشد. لطافه با تجمل و ظرافت فرهنگ عربی طنین انداز شده و به وضوح جوهر میراث باشکوه خود را در عطرهای فریبنده خود به تصویر می کشد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر لطافه:

  • عطر لطافه شاهین سیلور: یک عطر جسور و پرقدرت است که از قدرت و استقامت پرنده شاهین الهام می گیرد.
  • عطر لطافه اسد: یک عطر شرقی و پرقدرت است که نشان دهنده ی اصیل ترین و ناب ترین شخصیت شما بوده و از صلابت شیر نر الهام می گیرد.
  • عطر لطافه خمره: با الهام از شراب، یادآور جوش و خروشی است که از شراب لیکور در بشکه های ساخته شده از چوب بلوط بر می خیزد، شراب هایی که با پیرتر شدنشان همچون هدیه ای به خدایان پیشکش می شوند.

قیمت عطر لطافه:

قیمت ادکلن های لطافه بطور کلی در رنج متوسط رو به ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند لطافه (عطر لطافه):

کمپانی عطرسازی لوکس لطافه در سال 1980 توسط شیخ شهید احمد و یکی دیگر از بنیانگذاران آن آقای شعیب اقبال که چشم انداز ایجاد عطری با کیفیت و لوکس را برای مشتریان محلی در خاورمیانه داشتند، ایده‌پردازی شد. سپس با صادرات به کشورهای عمده شورای همکاری خلیج فارس به یک شرکت مشهور تبدیل شد. برای تداوم میراث، این شرکت، Lattafa را در سال 1992 راه اندازی کرد تا دامنه تجارت خود را فراتر از خاورمیانه گسترش دهد و به مشتریان در سراسر جهان خدمت کند. امروز، پس از گذشت چندین دهه، لطافه تولید کننده کامل عطر و تامین کننده بهترین عطرها در امارات متحده عربی و خارج از کشور است که از تجمل واقعی قدردانی می کنند. سه نسل از خانواده شیخ به مجموعه عطرها و عطرهای توسعه یافته در لطافه که بیانگر شخصیت، ایجاد تأثیرات ماندگار و برانگیختن احساسات مثبت هستند، افتخار می کنند. لطافه تا سال 2023 بیش از 140 نوع عطر گوناگون تولید کرده است.