منو
سبد خرید

عطر ژان پل گوتیه

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه کلاسیک: ادکلن ژان پل گوتیه کلاسیک-Jean Paul GAULTIER CLASSIQUE احساسات نه تنها شما، بلکه اطرافیان شما را قلقلک می دهد. ادکلن ژان پل گوتیه کلاسیک زنانه اولین محصول زنانه این برند بوده و رایحه ای است که نوید لذت را می دهد. تصور کنید که مردم حتی با چشمان ..
5,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ژان پل گوتیه لا بل: عطر ژان پل گوتیه لا بل-Jean Paul GAULTIER LA BELLE اکسیر اعتیادآور و درخشان واقعی برای یک زن فوق العاده جذاب است. پس از سالها کار در کارخانه، ژان پل گوتیه دروازه های باغ خود را به روی ما می گشاید، مکانی که برای وسوسه و اغوا مناسب است. عطر ژان پل گوتیه لا بل عطری..
6,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه له میل: ادکلن ژان پل گوتیه له میل-Jean Paul GAULTIER LE MALE عطری جذاب، منحصر به فرد، دارای یک حس رهایی و آزادگی و در یک کلمه غیر قابل مقاومت در برابر زنان است. ادکلن ژان پل گوتیه له میل نسخه مردانه عطر کلاسیک زنانه است که آن هم به شکل نیم تنه بوده و ب..
5,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه له بو: ادکلن ژان پل گوتیه له بو-Jean Paul GAULTIER LE BEAU اکسیر اعتیادآور و درخشان واقعی برای یک مرد فوق العاده جذاب است. پس از سالها کار در کارخانه، ژان پل گوتیه دروازه های باغ خود را به روی ما می گشاید، مکانی که برای وسوسه و اغوا مناسب است. ادکلن ژان پل گوتیه له بو عطر..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه اولترا میل: ادکلن ژان پل گوتیه اولترا میل-Jean Paul GAULTIER ULTRA MALE یک تفسیر مجدد یا نسخه بهبود یافته و ماندگارتر از عطر اصلی و محبوب Le Male است. عطر ژان پل گوتیه اولترا میل بیانگر ملوان سرکشی است که شما را در دریا گم می‌کند! مبارزه ای بین قدرت و طمع و حد نهایی بوی خ..
6,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه له میل له پرفیوم: عطر ژان پل گوتیه له میل له پرفیوم-Jean Paul GAULTIER LE MALE LE PARFUM با ژاکت افسری مشکی و طلایی و با استایل و استحکام عالی، رهبری مجموعه Le Male را بر عهده می گیرد و راهی سفری پرماجرا می کند. یک مسیر چوبی و شرقی زیبا که جذابیت و قدرت یک رهبر را..
7,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه له میل الکسیر: عطر ژان پل گوتیه له میل الکسیر-Jean Paul GAULTIER LE MALE ELIXIR عضو جدید خدمه ژان پل گوتیه له میل است که سفر با آن سخت به نظر می‌رسد. ژان پل گوتیه له میل الکسیر عطری اعتیادآور و با جذابیت‌های جنسی است که خود را درون یک تنه شعله‌ور پوشانده است، در ح..
9,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه لا بل له پرفیوم: عطر ژان پل گوتیه لا بل له پرفیوم-Jean Paul GAULTIER LA BELLE LE PARFUM نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر ژان پل گوتیه لا بل و یک اکسیر اعتیادآور و درخشان برای یک زن فوق‌العاده جذاب است. پس از سال‌ها کار در کارخانه، ژان پل گوتیه دروازه‌های باغ خود را به روی ما ..
7,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه اسکندال: عطر ژان پل گوتیه اسکندال-Jean Paul GAULTIER SCANDAL پایانی است بر تمام کلیشه ها! یک عطر جدید، مدرن و در عین حال قدرتمند و درخشان که مظهر زنانگی این برند است. ژان پل گوتیه در اولین همکاری خود با کمپانی عطرسازی PUIG قصد ارائه نسخه متفاوتی را داشت که ال..
6,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه اسکندال بای نایت: عطر ژان پل گوتیه اسکندال بای نایت-Jean Paul GAULTIER SCANDAL BY NIGHT یک سال پس از تولید عطر اسکندال با تغییرات جزئی در عناصر تشکیل دهنده روانه بازار شد. ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال بای نایت دوست و همراه شب است، همانی که در پاریس با..
6,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال ا پاریس: ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال ا پاریس-Jean Paul GAULTIER SCANDAL A PARIS بازگشت ژان پل گوتیه با یک رسوایی جدید است! عطری زنانه و به دور از کلیشه که شما را وسوسه می کند تا دیوانه کننده ترین شایعات را به راه بیندازید! ادکلن ژان پل..
6,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه سو اسکندال: عطر ژان پل گوتیه سو اسکندال-Jean Paul GAULTIER SO SCANDAL نسخه دیگری از سری مجموعه عطرهای اسکندال و یک ادو پرفیوم بسیار گلدار است. در بزرگ‌ترین شب‌های صنعت مد در پایتخت، بوی رسوایی در هوا به مشام می‌رسد. عطری ظالمانه، افراطی و مست کننده که در هر حضور، طغیان شکوف..
6,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه اسکندال له پرفیوم: عطر ژان پل گوتیه اسکندال له پرفیوم-Jean Paul GAULTIER SCANDAL LE PARFUM نسخه جدیدتر و ماندگارتر عطر اسکندال زنانه است که به یک عطر انرژی‌زا و اعتیاد آور به شدت ضربه می‌زند. ژان پل گوتیه اسکندال له پرفیوم زنانه با الهام از اغو..
6,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه اسکندال گلد: عطر ژان پل گوتیه اسکندال گلد-Jean Paul GAULTIER SCANDAL GOLD نسخه طلایی و درخشان مجموعه عطرهای اسکندال است که رایحه ای کاملا شرقی دارد. ژان پل گوتیه اسکندال گلد با رنگ طلایی، نسخه محدود و منحصر به فرد این برند است که با رایحه چرمی و شیپری، خودنما..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال پور هوم: ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال پور هوم-Jean Paul GAULTIER SCANDAL POUR HOMME نسخه مردانه از سری مجموعه عطرهای اسکندال است که به یک ادو تویلت انرژی‌زا و اعتیاد آور به شدت ضربه می‌زند. ژان پل گوتیه اسکندال مردانه با الهام از ورزش بوکس برای یک مرد..
5,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه اسکندال پور هوم له پرفیوم: عطر ژان پل گوتیه اسکندال پور هوم له پرفیوم-Jean Paul GAULTIER SCANDAL POUR HOMME LE PARFUM نسخه جدیدتر و ماندگارتر عطر اسکندال مردانه است که به یک عطر انرژی‌زا و اعتیاد آور به شدت ضربه می‌زند. ژان پل گوتیه اسکندال له پرفیو..
6,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو: ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو-Jean Paul GAULTIER KoKoRiCo عطری قدرتمند، مدرن و جذاب که بعنوان داروی مقوی غرایز نفسانی شناخته می شود! همانطور که می دانید خروس نماد کشور فرانسه بوده و KoKoRiCo در فرانسه به معنای فریاد خروس است. "فریاد خروسی متظاهر، فریاد ف..
8,600,000 تومان
ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو بای نایت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو بای نایت: ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو بای نایت-Jean Paul GAULTIER KoKoRiCo by Night نسخه شبانه و اغواکننده تر ادکلن کوکوریکو می باشد که با رایحه شرقی و ماندگار مناسب برای استفاده در شب می باشد. همانطور که می دانید خروس نماد کشور فرانسه بوده و&..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ژان پل گوتیه دیواین: عطر ژان پل گوتیه دیواین-Jean Paul GAULTIER DIVINE یک عطر فوق‌العاده و واقعاً الهی است که قدرت طبیعی‌اش را مانند نوری درخشان می‌تاباند. ژان پل گوتیه دیواین عطری فوق‌العاده توصیف می‌شود که هوای رازآلود را از خود بیرون می‌دهد. زنی که تصور می‌کرد پوش..
8,600,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)
ژان پل گوتیه

درباره عطر ژان پل گوتیه:

ژان پل گوتیه طراح مد فرانسوی است که اولین مجموعه او در سال 1976 ارائه شد. او که هیچ آموزش رسمی در زمینه طراحی مد نداشت، کار خود را در سنین جوانی با ارسال طرح های خود برای طراحان مد معروف آن زمان آغاز کرد. پیر کاردین و ژان پاتو از جمله طراحانی هستند که به استعداد او پی بردند و به وی در شروع کار کمک کردند. طرح های ژان پل گوتیه که به عنوان بچه تخس مد شناخته می شود، طیف وسیعی از لباس های خیابانی تا لباس های مد را در بر می گیرد. او دامن‌هایی را برای مردان و لباس زیر زنانه مخروطی متمایز را در دهه 1980 طراحی کرد که مدونا در اوایل دهه 1990 پوشید و به شدت در شهرت او تاثیرگذار شد. اولین عطر ژان پل گوتیه در سال 1993 به نام Jean Paul Gaultier EDP برای زنان بود که نام آن متعاقبا به Classique تغییر یافت. دو سال بعد نسخه مردانه آن با نام Le male تولید شد و بعد از آن عطرهای محدودی برای بسیاری از عطرها منتشر شد که استایل جدیدی را برای بطری ها نشان می داد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر ژان پل گوتیه مردانه:

  • ادکلن ژان پل گوتیه له میل: عطری جذاب، منحصر به فرد، دارای یک حس رهایی و آزادگی و در یک کلمه غیر قابل مقاومت در برابر زنان است. ادکلن ژان پل گوتیه له مال نسخه مردانه عطر کلاسیک زنانه است که آن هم به شکل نیم تنه بوده و با رایحه پر قدرت، حساس و مدرن طرفداران بسیاری دارد.
  • ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو: عطری قدرتمند، مدرن و جذاب که بعنوان داروی مقوی غرایز نفسانی شناخته می شود! همانطور که می دانید خروس نماد کشور فرانسه بوده و KoKoRiCo در فرانسه به معنای فریاد خروس است. "فریاد خروسی متظاهر، فریاد فتح یک مرد جنگجو و فریاد مرد جوانی پر از لذت...!"

بهترین و پرفروش ترین های عطر ژان پل گوتیه زنانه:

  • ادکلن ژان پل گوتیه کلاسیک: احساسات نه تنها شما، بلکه اطرافیان شما را قلقلک می دهد. ادکلن ژان پل گوتیه کلاسیک زنانه اولین محصول زنانه این برند بوده و رایحه ای است که نوید لذت را می دهد. تصور کنید که مردم حتی با چشمان کاملا بسته نیز می توانند شما را شناسایی کنند!
  • عطر ژان پل گوتیه اسکندال: پایانی است بر تمام کلیشه ها! یک عطر جدید، مدرن و در عین حال قدرتمند و درخشان که مظهر زنانگی این برند است. ژان پل گوتیه در اولین همکاری خود با کمپانی عطرسازی PUIG قصد ارائه نسخه متفاوتی را داشت که البته قواعد کلی یا به عبارتی DNA عطرهای ژان پل باید محفوظ می ماند.

قیمت عطر ژان پل گوتیه:

قیمت ادکلن های ژان پل گوتیه بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه ژان پل گوتیه یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. ضمن اینکه عطر ژان پل گوتیه برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق بهره می برد و با شکل و ظاهر عجیب و غریبش به شدت مورد استقبال خصوصا جوانان قرار گرفته است.

تاریخچه برند ژان پل گوتیه (عطر ژان پل گوتیه):

ژان پل گوتیه طراح مد فرانسوی که عنوان یک کودک وحشتناک در صنعت مد توصیف می شود، به دلیل طراحی های غیر متعارف خود و با لباس زیر زنانه مخروطی، ملوانان و قوطی حلبی شناخته می شود. ژان پل گوتیه برند مد خود را در سال 1982 تأسیس کرد و در سال 1993 با مجموعه ای از عطرها گسترش یافت. او از سال 2003 تا 2010 مدیر خلاق خانه لوکس فرانسوی هرمس بود و پس از نمایش 50 سالگی مد لباس خود در هفته مد پاریس بازنشسته شد.

موسس ژان پل گوتیه:

Jean Paul Gaultier متولد سال 1952 در آرکیل فرانسه می باشد. مادرش کارمند و پدرش حسابدار بود و این مادربزرگ مادری او، ماری گارابه بود که او را با دنیای مد آشنا کرد. گوتیه در کودکی که در حومه پاریس بزرگ شد، تمایل زیادی به مد داشت. او با الهام از طرح لباسهایی که در تلویزیون و مجلات مد مانند Elle می دید، شروع به کشیدن نقاشی های خود کرد و به سرعت به عنوان یک اعجوبه ظاهر شد. در سن 13 سالگی، او مجموعه‌ای از لباس‌ها را برای مادر و مادربزرگش ایجاد کرد. او هرگز به عنوان طراح آموزش رسمی ندید، در عوض، از سنین پایین شروع به ارسال طرح برای استایلیست های معروف لباس کرد. پیر کاردین تحت تأثیر استعداد او قرار گرفت و او را به عنوان دستیار وقتی که فقط 18 سال سن داشت، در سال 1970 استخدام کرد. سپس بطور متالی در سال 1971 برای چند طراح مشهور دیگر از جمله ژاک استرل و ژان پاتو شاگردی کرد.

اولین مجموعه فردی ژان پل گوتیه در سال 1976 منتشر شد. طراحی های وی سبک و سیاق خاصی داشت که استایل گستاخانه نامیده می شد و مدتها از او بعنوان بچه تخس مد فرانسه یاد می شد. Jean Paul Gaultier به موجب استفاده از مدلهای غیر متعارف برای نمایشگاه خود مانند مردان مسن، زنان سوراخ سوراخ شده! با خالکوبی های زیاد، انتقاد ها و در عین حال محبوبیت زیادی را به خود جلب کرد. اگرچه اکثر مردم در آن زمان طرح‌های او را منحط می‌دانستند، اما ویراستاران مد، به‌ ویژه ملکا ترانتون از Elle، کلود بروئه و کاترین لاردور از Marie Claire، تحت تأثیر خلاقیت و تسلط او در خیاطی قرار گرفتند. در سال 1980، او لباس های زنانه را از کیسه های زباله پلاستیکی طراحی کرد و نهایتا برند مد خود را در سال 1982 تأسیس نمود. جدا از کارش در صنعت مد، گوتیه در صنعت سینما و تلویزیون هم فعالیت هایی داشت و هفت سری اول مجموعه تلویزیونی Eurotrash را با آنتوان دو کونز از سال 1993 تا 1997 ارائه کرد. در سال 2012، او به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران مسابقه اصلی در جشنواره فیلم کن 2012 انتخاب شد. این اولین باری بود که یک طراح مد برای حضور در هیئت داوران جشنواره فراخوانده می شد.

تاسیس کمپانی ژان پل گوتیه:

ژان پل گوتیه پس از تاسیس برند خود در سال 1982 اولین مجموعه اش را در سال 1983 با الهام از دریانوردی مردانه ارائه کرد. لباس‌های او در سال 1984 در برگدورف گودمن در نیویورک به فروش رسید که قبلاً توسط داون ملو و پولی آلن ملن تمجید شده بود. در طول نمایش‌های پاییز لندن و پاریس در سال 1984، ژان پل گوتیه خط تولید دامن‌های خود را برای مردان (در واقع ژاکت) معرفی کرد که پیشرفتی در مد مردانه بود و کمی جنجال برانگیخت. در همان سال او همچنین لباس زیر زنانه مخروطی را معرفی کرد. در سال 1985 در فیلم Desperately Seking Susan، مدونا دامنی که از ژان پل گوتیه خریده بود، پوشید و به شهرت وی کمک زیادی کرد و این باعث شد که در سال 1990، وی لباس مدونا را برای تور جهانی بلوند آمبیشن طراحی کند.

در پایان دهه 1980، گوتیه متحمل ضررهای شخصی شد و در سال 1990 دوست پسر و شریک تجاری او، فرانسیس منوژ، به دلایل مرتبط با ایدز درگذشت و متحمل رنجهای فراوانی گشت. همچنین در همان زمان بود که او تصمیم گرفت از قدرت نمایشی خود کم کند و شروع به برنامه ریزی رویدادهای دیگری کرد. در سال 1993 ژان پل گوتیه خط تولید عطر خود را راه اندازی نمود. در سال 1999، هرمس 35 درصد از برند ژان پل گوتیه را به قیمت 23 میلیون دلار خریداری کرد. سپس، از سال 2003 تا 2010، گوتیه مدیر خلاق هرمس و جانشین مارتین مارجیلا شد. هرمس بعداً سهام خود را در Jean Paul Gaultier به 45% افزایش داد.

گوتیه در 17 ژانویه 2020 اعلام کرد که نمایش مد لباس او در پاریس آخرین نمایشش خواهد بود و اعلام بازنشتگی کرد.

خط تولید عطر ژان پل گوتیه:

همانطور که اشاره شد ژان پل گوتیه در سال 1993 با عطر کلاسیک زنانه خط تولید عطر و ادکلن خود را افتتاح کرد. ژان پل گوتیه تا کنون بیش از 140 نوع عطر مختلف روانه بازار کرده است. عطرهایی که با همکاری کمپانی های Puig و Beaute Prestige International تولید می کند.